Перейти до вмісту

Хочу старшу дівчину(жінку)

Повідомлень в темі: 70

#61 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2009 – 17:42

поглянь АБАЛДЄННИЙ фільм "Чтець/Reader" якраз про твою тематику.. молодий хлопчина та старша паны. До речы кейт уынслет дали за цю роль Оскара..
Хоч подивишся на стосунки такы збоку... а потім зпможеш вирішити собі чи тобі це потрібно... <_<

Мені такі відносини незрозумілі, але "паріцать" також не збираюсь.. моя бабуся була старша від діда на 12 років.. а другий дідо від бабусі другої старший на 9 років... і нічого :)
  • 0

#62 Niko_P

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 06.12.2009 – 01:35

Перегляд дописуTank (16.10.2008 15:44) писав:

Так, так... хочу мати старшу жінку років десь так 23-27(мені 19). Просто для вільних стосунків, бо розраховувати на щось більше напевно не варто... Справа в тому, що старші дівчата зовсім по-іншому дивляться на цей світ, інше мислення не таке як у одноліток. :happy1:
З.И. Зараз маю дівчину майже мого віку, все влаштовує але ось постало таке питання чи примха...незнаю. Ех хто що думає? Підтримуєте? Чи може є такі що такожмріють або такі що мають?

ти якийсь ненормальний, що може бути у жінці на 20 років старшій..по-моємиу нічого. З такою жінкою ти будеш себе почувати некомфортно, вона буде тобі практично як мама. Дівчина може бути старшю але не на стільки, на років 2-3, але й вже цей бар*єр дає себе знати(принаймі для мене)..
А взагалі-то рішай сам. Хоч таку старшу, то роби собі шо хоч, але не думаю з цього будуть якісь позитивні наслідки
  • 0

#63 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.12.2009 – 22:28

Перегляд дописуNiko_P (6.12.2009 01:35) писав:

ти якийсь ненормальний, що може бути у жінці на 20 років старшій..по-моємиу нічого. З такою жінкою ти будеш себе почувати некомфортно, вона буде тобі практично як мама. Дівчина може бути старшю але не на стільки, на років 2-3, але й вже цей бар*єр дає себе знати(принаймі для мене)..
А взагалі-то рішай сам. Хоч таку старшу, то роби собі шо хоч, але не думаю з цього будуть якісь позитивні наслідки

Чому одразу ненормальний, Tank не написав, що хоче мати жінку, яка буде годитись йому в бабусі. Різниця у 5-10 років цілком пристойна, як на мене. Ну хочеться хлопцеві кохану з досвідом, що тут поганого :ggggg:
  • 0

#64 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.12.2009 – 23:45

Мене на днях домагалася жінка,яка старша за мене на 11 років.вона ще добре збереглася,довго я з неї не злазив,і так було 3 рази,потім мене на молоденьких поперло. Жінка як вино,чим більше років тим краще,але не старіше 45 років,це я за жінку
  • 0

#65 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.12.2009 – 00:05

Перегляд дописуШАХІСТ (10.12.2009 23:45) писав:

е не старіше 45 років,це я за жінку
старІше? ну ти прям як Пушкін: "милая старушка 30-ті лєт" :ggggg:

Перегляд дописуВареник (11.12.2009 00:01) писав:

заспирована, чи кріоінженерія?
ти шо їсти зібрався? гг
  • 0

#66 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.12.2009 – 15:09

Флуд видалено
  • 0

#67 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 12.12.2009 – 22:51

Перегляд дописуNiko_P (6.12.2009 01:35) писав:

Хех навчись уважно читати пости, я пишу що мені 19(зараз вже 20) і хочу(чи вже не хочу :gryzin: ) жінку років 23-27 а не на 20 років старшу)
А про наслідки, то не думаю, що там має бути щось негативне.
  • 0

#68 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 00:08

Перегляд дописуTank (12.12.2009 23:51) писав:

Хех навчись уважно читати пости, я пишу що мені 19(зараз вже 20) і хочу(чи вже не хочу :gryzin: ) жінку років 23-27 а не на 20 років старшу)
А про наслідки, то не думаю, що там має бути щось негативне.
Зазвичай в хлопців бажання мати старшу дівчину виникає в період статевого дозрівання,і це нормально. А до 19 років ти вже мав би дозріти... Слух, чувак, може в тебе якісь відхилення,га?ггг :cry: :wub:

А якшо серйозно, то я думаю, шо то цілком реально...
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2009 – 00:12

Перегляд дописуPit (13.12.2009 00:08) писав:

Слух, чувак, може в тебе якісь відхилення,га?ггг :gryzin: :cry:
аргументуй)
  • 0

#70 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.12.2009 – 01:43

Так, так... хочу мати старшу жінку років десь так 23-27(мені 19). Просто для вільних стосунків, бо розраховувати на щось більше напевно не варто... Справа в тому, що старші дівчата зовсім по-іншому дивляться на цей світ, інше мислення не таке як у одноліток. :gryzin:
Щось не ясно, вам світосприйняття чи секс?

З.И. Зараз маю дівчину майже мого віку, все влаштовує але ось постало таке питання чи примха...незнаю. Ех хто що думає? Підтримуєте? Чи може є такі що такожмріють або такі що мають?
На цьому форумі марно шукаєте, тут переважно віком такі самі як і ви.

Я взагалі тему прочитав Хочу страшну дівчину.

Ідіть на якийсь бізар.нет чи щось подібне.
Там колись знайомі дівчата хлопців оптом цноти позбавляли.

Той вік, що ви назвали ще нічого особливо у жінці не міняє.
Щоб відчути різницю вам треба шукати десь за 34.
  • 0

#71 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 22:17

а в мене знайома пара недавно одружилися. Їй 23, йоу 19, нічо так живуть собі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних