Перейти до вмісту

Конкурс Теревені-2008

Повідомлень в темі: 401

#381 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.12.2008 – 12:39

Власне, теж думаю, що не варто було дискваліфіковувати. Тим більше, що та сама дискваліфікація і підтверджує це почесне звання.)))

Ні, не подумайте, я голосувала за Номада - мені більше до вподоби його флуд. Проте не терплю несправедливості. :)
  • 0

#382 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.12.2008 – 13:15

Дякую всім хто за мене голосував :rolleyes:
  • 0

#383 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 13:42

З приводу несподіваної меганомінації Т Флудер і всього шо з цим повязане:
1) Я не збираюся відмовлятися від сімпи- хоча б тому шо я за неї багато заплатив, кому хочецця справедливості- приймайте участь в конкурсах типу Т Найдовша піпіська
2)Не бачу причин для дискваліфікації( блін, він типу допінг-контроль не пройшов, да?) всім гарячолюбимого Sergiy_Ka, але так як причини його забанення/повернення назад із небуття закриті від простих смертних і рішаються вищими силами форуму, то логічно шо саме вони рішають всі питання, в тому числі і дискваліфікації та інші чудеса. Але, скупу сльозу я не буду пускати, і кричати шо нема справедливості на хфорумі- теж, мені це нецікаво вже
3)От власне і все шо я думаю на рахунок цього всього дєрьма.
  • 0

#384 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2008 – 14:35

ордєн мені ордєн!
і медаль!
  • 0

#385 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 21.12.2008 – 18:37

Фігасє кінцівочка... Фобосе, а дійсно, може, ти хоч якусь причину назвеш - чому це один кандидат набирає найбільше голосів, а переможцем визнається інший? Зрозумійте правильно, я не маю нічого проти Номада, але ж дивне якесь рішення!.. просто так от взяти і проігнорувати думку виборців без жодних пояснень...
  • 0

#386 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 18:48

Хочу нарешті подякувати усім, хто голосував (і не голосував) за мене у всіх номінаціях. Досить несподівано. Таки недаремно повернулась...)))

А найбільша подяка організатору конкурсів пану Фобосу, який цьогорічним багатоваріантним голосуванням дав можливість виграти конкурси трохи іншим персонажам форуму.)
  • 0

#387 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 19:28

Перегляд дописуЛасочка:) (20.12.2008 13:15) писав:

Дякую всім хто за мене голосував :ggggg:
будьласка:ggggg:
  • 0

#388 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.12.2008 – 19:35

Відповідаю на численні запитання, вибачайте що не написав одразу, часу маю зараз обмаль.

Отже, перш за все хочу звернути увагу що Т Флудер 2008 це форумчанин що багато і цікаво дописує в розділі Ігри на форумі, а не той хто флудить у всіх темах інших розділів при цьому порушуючи Правила форуму.

Тепер щодо Sergiy_K, як ви всі думаю пам'ятаєте, його було забанено довічно за постійне порушення і навмисне ігнорування Правил форуму. Але згодом довічний бан було замінено на двохмісячний з надією на виправлення користувача.
На момент проведення конкурсу Sergiy_K знаходився на випробувальному терміні. Не зважаючи на це, а також на особисті прохання модераторів, користувач продовжував порушувати Правила форуму за що і був повторно забанений.

Враховуючи вищевикладене організаторами було прийняте рішення про неприпустимість відзначення такого користувача спеціальною нагородою адміністрації форуму "За перемогу у конкурсі Теревені 2008" та його дискваліфікацію. Тому переможцем визнано наступного номінанта що отримав найбільшу кількість голосів.
  • 0

#389 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 20:21

Перегляд дописуphobos (21.12.2008 19:35) писав:

Враховуючи вищевикладене організаторами було прийняте рішення про неприпустимість відзначення такого користувача спеціальною нагородою адміністрації форуму "За перемогу у конкурсі Теревені 2008" та його дискваліфікацію. Тому переможцем визнано наступного номінанта що отримав найбільшу кількість голосів.
Зі всією повагою до вас, пане phobos, мушу висловити певні зауваження.
По-перше, минулого року мене було чесно обрано форумлянами саме в ційно номінації, причому я, так само як і Sergiy_K, не відповідаю умові "форумчанин що багато і цікаво дописує в розділі Ігри на форумі"©.
По-друге, мені здавалося, що адміністрації Теревенів не притаманна диктатура у висловленні форумлянами власних думок, а лише в керуванні поталом, тому дивно читати, що вона відмовиться нагородити чесно обраного форумлянина.
По-третє, я не чув про жодні умови щодо наявності чи відсутності порушень у форумляни, котрі би завадили йому прийняти участь чи виграти конкурс.

Повідомлення відредагував zav: 21.12.2008 – 20:24

• 0

#390 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 21.12.2008 – 20:38

Фобосе, дякую за грунтовну відповідь. Звісно, організатори конкурсу за означенням можуть робити з умовами конкурсу ВСЕ - навіть змінювати їх у той момент, коли змагання вже завершено, але переможця ще не проголошено. Тільки не кажіть потім, що хтось намагається незаслужено очорнити репутацію конкурсу.
  • 0

#391 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 21:45

Перегляд дописуzav (21.12.2008 20:21) писав:

По-перше, минулого року мене було чесно обрано форумлянами саме в ційно номінації, причому я, так само як і Sergiy_K, не відповідаю умові "форумчанин що багато і цікаво дописує в розділі Ігри на форумі"©.
Прошу звернути увагу що минулого року у назвах номінацій були відсутні будь-які критерії, тому користувачі голосували по власних.

По-друге, мені здавалося, що адміністрації Теревенів не притаманна диктатура у висловленні форумлянами власних думок, а лише в керуванні поталом, тому дивно читати, що вона відмовиться нагородити чесно обраного форумлянина.
Керування порталом передбачає слідкування за дотриманням Правил цього порталу, а не нагородження їх порушників. Ато у нас в країні вже є приклади того коли порушників Закону представляють до державної нагороди (того ж Ківалова), думаю тут дискутувати немає про що.

По-третє, я не чув про жодні умови щодо наявності чи відсутності порушень у форумляни, котрі би завадили йому прийняти участь чи виграти конкурс.
Мова йде не про звичайні порушення, а про бан, причому у випробувальний термін. Але за зауваження дякую, наступного разу справимо.
  • 0

#392 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 22:15

Перегляд дописуphobos (21.12.2008 21:45) писав:

Прошу звернути увагу що минулого року у назвах номінацій були відсутні будь-які критерії, тому користувачі голосували по власних.
"Ви говоріть, та не заговорюйтеся"©, вибачте на слові.

Перегляд дописуphobos (8.11.2007 10:16) писав:

zav
Пояснюю ще раз і востаннє: Т Флудер це номінація для користувачів, які активно дописують в розділах Ігри на форумі, Вітання, Конкурси, оскільки лічильник дописів в цих розділах вимкнений.
© http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=192009

Перегляд дописуphobos (21.12.2008 21:45) писав:

Керування порталом передбачає слідкування за дотриманням Правил цього порталу, а не нагородження їх порушників. Ато у нас в країні вже є приклади того коли порушників Закону представляють до державної нагороди (того ж Ківалова), думаю тут дискутувати немає про що.
Дозволю собі нагадати, що на відміну від прикладів нашої країни, переможців цього конкурсу обирають форумляни, а не адміністрація.

Повідомлення відредагував zav: 21.12.2008 – 22:16

• 0

#393 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 10:01

Флуд видалено
  • 0

#394 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.01.2009 – 12:45

Пане phobosе, а чому прибрали жовті зірочки переможців конкурсу 2007 року? Чи їх ганебно позбавлено цих звань, пагони зірвано, зірки обрізано???
Вважаю, що варто залишити почесні звання (і зірочки відповідно) 2007 року, в разі коли додалась перемога в 2008 - додати їх.
  • 0

#395 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.01.2009 – 12:51

Чому в переможців кількох конкурсів тільки одна зірка?! Я вважаю, що доречніше б було за кожну номінацію по-зірці!
П.С. А обіцяні призи(футболочки) за номінації будуть ?!
  • 0

#396 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 14:54

то певно зроблено для економії місця гггггггг
  • 0

#397 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 03.01.2009 – 15:03

Перегляд дописуbendera.UA (3.01.2009 12:45) писав:

Пане phobosе, а чому прибрали жовті зірочки переможців конкурсу 2007 року? Чи їх ганебно позбавлено цих звань, пагони зірвано, зірки обрізано???
Вважаю, що варто залишити почесні звання (і зірочки відповідно) 2007 року, в разі коли додалась перемога в 2008 - додати їх.
То як президенти, як тільки пройшла інаугурація одного, то попереднього одразу позбавляють всіх прав і вольностей... залишають лише приставку "екс"... :)
  • 0

#398 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 16:27

bendera.UA, так спочатку і планувалося, але технічні можливості не дозволяють цього зробити. Тай дуже громіздкими ті написи будуть. Наразі в переможців минулих років залишилися відзнаки в профілі, розділ "Нагороди". Надалі планується невелике вдосконалення профілю з метою кращого виділення нагород.

Фруктик
Щодо однієї зірки, то так було і минулого року. Навіть не знаю як краще, в нас є переможці яким потрібно ставити по три зірки. Та й у будь-якому разі, система нагород форуму поки працює лише так.
  • 0

#399 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 21:18

Вебере, як ви й просили, зірочку вам зняли... а якби і не просили, вам би її все одно зняли... :) так що можете повертатися ггггггг
  • 0

#400 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 19:19

ех, ото були часи....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних