Перейти до вмісту

Автодорожні штрафи

Повідомлень в темі: 53

Опитування: Підвищення штрафів (45 користувачів проголосувало)

що це дасть?

1. Водії почнуть обережніше їздити (22 голосів [48.89%])

Процент голосів: 48.89%

2. скоротиться кількість автівок на дорогах (1 голосів [2.22%])

Процент голосів: 2.22%

3. ГАЇшники почнуть брати більше хабарі (19 голосів [42.22%])

Процент голосів: 42.22%

4. Мені байдуже - я пішоход! (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.06.2009 – 20:33

Перегляд дописуОлеська (20.11.2008 20:42) писав:

Якби ще ті гроші йшли в бюджет, то ціни тим нововведенням не було б.

П.С. Щодо голосування, то я "за" всі пункти.

так ці гроші і йдуть до бюджета, тільки він дірявий )
  • 0

#42 Raster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 08:59

Тарифи звісно заставили людей бути акуратнішими на дорогах, але кардинально це ситуацію не змінило. Даїшники зате зараз в шоколаді. Але якщо порівнювати із іншими державами, то правила в нас не такі вже й жорсткі. Приміром в Данії, якщо ти проїхав на червоне світло - ніяких штрафів, тебе просто позбавляють водійських прав і все - гуляй вася! Та й відношення до дороги там зовсім інакше - там людина відчуває відповідальність від моменту, коли сіла за руль. НІхто не їздить на несправних автомобілях, всі страхуються, всі застібають ремені безпеки, всі їздять по знаках ( доречі якщо дієж обмеження 50, то значить 50 і ніяких +20 !!! ) і розмітці і тд і тп....а у нас? нам не тільки штрафи піднімати треба, але й правила робити набагато жорсткішими
  • 0

#43 Krassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.11.2009 – 13:13

я знаю, що може зміни ситуацію кардинально - давайте візьмемо в оренду німецьких дорожних поліцаїв, тоді принаймні за державу обідно не буде - штрафувати будуть тих, хто на це заслуговує, а решта буде боятися штрафу.
  • 0

#44 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 16:35

Перегляд дописуRaster (23.11.2009 09:59) писав:

Тарифи звісно заставили людей бути акуратнішими на дорогах, але кардинально це ситуацію не змінило. Даїшники зате зараз в шоколаді. Але якщо порівнювати із іншими державами, то правила в нас не такі вже й жорсткі. Приміром в Данії, якщо ти проїхав на червоне світло - ніяких штрафів, тебе просто позбавляють водійських прав і все - гуляй вася! Та й відношення до дороги там зовсім інакше - там людина відчуває відповідальність від моменту, коли сіла за руль. НІхто не їздить на несправних автомобілях, всі страхуються, всі застібають ремені безпеки, всі їздять по знаках ( доречі якщо дієж обмеження 50, то значить 50 і ніяких +20 !!! ) і розмітці і тд і тп....а у нас? нам не тільки штрафи піднімати треба, але й правила робити набагато жорсткішими
А Ви звідки знаєте, жили там чи подорожували? чи може, як завжди у нас буває, чули?? Якщо були, підкажіть які там страхові компанії працюють, тобто, яким довіряють в справді європейській данії.
  • 0

#45 Raster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 22.12.2009 – 08:04

Ну щодо страхових компаній - такої інформації я не маю ( тут з українськими попробуй розберися, їх сотні а в котру звернутися - ніхто толком не скаже ). А щодо Данії - просто знайомий звідти приїхав - поділився досвідом
  • 0

#46 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.12.2009 – 09:27

скоро НР, бачу повиходили ханурики мордасті на трасу...в таку то погоду...але ж на подарунки начальству гроші тра))
  • 0

#47 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 22.12.2009 – 21:29

Перегляд дописуTeo (22.12.2009 10:27) писав:

скоро НР, бачу повиходили ханурики мордасті на трасу...в таку то погоду...але ж на подарунки начальству гроші тра))
А як інакшн, вони зараз взялись до мправи не по дитячому, мене в неділю пиняли, просто так, без причини, а потім оправдовувались, що таку машину як моя вкрали, при чому пиняли в 8 вечора - я сумніваюсь, що вони бачили яку машину пиняли..., але в мене все було якраз недавно у провідній взяв поліс.
  • 0

#48 Krassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.12.2009 – 12:43

В мене таке враження, що доблесні гаїшники сезон відкрили ще з Андрея, і з наближенням свят їхня кількість збільшується в геометричній прогресії.
  • 0

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 08.03.2010 – 22:19

Рекомендую всім водіям регулярно проглядати екзаменаційні білети, виявляється в них є помилки які легко виявити якщо продивлятися всі посилання. Крім того звертайте увагу на місця встановлення дорожніх знаків та засліплення
водіїв вуличними ліхтарями та рекламою в місцях встановлення світлофорів, це також потенційна загроза життю і здоровю людей. Перш ніж нас штрафувати нехай впорядковують свою "атрибутику"...
  • 1

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2010 – 22:35

Перегляд дописуПастух (8.03.2010 22:19) писав:

Рекомендую всім водіям регулярно проглядати екзаменаційні білети, виявляється в них є помилки які легко виявити якщо продивлятися всі посилання.

Навіщо водіям білети? У них вже права є.
Стосовно білетів - у нас в країні застосовуються дві системи, київська та харківська, які чи не в половині випадків протирічать одна одній. Тому нічого дивного.
  • 0

#51 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 07:23

Перегляд допису-=VJ=- (8.03.2010 22:35) писав:

Навіщо водіям білети? У них вже права є.
В один прекрасний день у Львові в мене викрали з авто барсетку з усіма документами. Було відкрито кримінальну справу. Та на права прийшлось перездавати незважаючи на безаварійу їзду на протязі 33-ох років. Я методично
перечитував і опрацьовував всі білети, всі посилання, при чому і виявив ці помилки, причому і велектронному варіанті
також. Звернувся до адвоката, та він мене підняв на сміх. Каже технологія така. Пішов здавати...звичайно завалив.
Знайомий в подібній ситуації ходив на перездачу шість разів...Технологія проста, думаю ви здогадалися...В адвоката
була мінімальна такса, свій як не як...з нього взяли лише те що "наверх" дають, собі ні копійки не взяли...
Отже я тепер, вожу з собою ці кляті білети...регулярно з ними працюю...коли ж інспектори пробують мене штрафувати
ставлю їм ряд запитань на які відповіді вних нема...а ще пропоную їм всю нашу балачку відзняти на відео, це так би
мовити мій електронний свідок...створив міжнародний фонд по боротьбі з корупцією на дорогах Європи, пропоную їм
як свідомим стражам порядку на дорогах поповнити мій фонд...кажу що приймаю навіть гривню...Для цікавих про
конкретні деталі в приватному листуванні або в скайпі, адресу якого розмістив у профілі.
  • 1

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2010 – 11:09

Спам видалено
  • 0

#53 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 22:54

Штрафи, це добре, але коли вони справедливі...
  • 1

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.07.2010 – 21:04

Перегляд дописуПастух (1.04.2010 23:54) писав:

Штрафи, це добре, але коли вони справедливі...
то це добре подвійно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua