Перейти до вмісту

Автодорожні штрафи

Повідомлень в темі: 53

Опитування: Підвищення штрафів (45 користувачів проголосувало)

що це дасть?

1. Водії почнуть обережніше їздити (22 голосів [48.89%])

Процент голосів: 48.89%

2. скоротиться кількість автівок на дорогах (1 голосів [2.22%])

Процент голосів: 2.22%

3. ГАЇшники почнуть брати більше хабарі (19 голосів [42.22%])

Процент голосів: 42.22%

4. Мені байдуже - я пішоход! (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.11.2008 – 19:42

Якби ще ті гроші йшли в бюджет, то ціни тим нововведенням не було б.

П.С. Щодо голосування, то я "за" всі пункти.
  • 0

#22 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:-під верітки

Відправлено 20.11.2008 – 20:10

Перегляд дописуProstak (20.11.2008 20:15) писав:

...
-------------------------------
тепер в ДАІ план штрафів на "престижні" марки авто)))

якщо не важко, дайте визначення "дорогі авто" та "престижні авто"

Щодо штрафів:
1. погоджуюсь - потрібні зміни
2. цільове призначення "виручених" коштів (вони бач нові зразки техніки збираються закуповувати) а як завтра всі прокинуться зранку і почнуть виконувати правила, то чи не переросте це в план по "вилученню" коштів?
3. чому АвтоДор і ДАЇ різні "організації" у відповідальності? (серед "чистого поля" знак 20-ть км/год (рем. роботи) і хлопці вже тут як тут... - а хто зна, значить так треба!)
4. жодна морда в екран телевізора не поміщається... хабар - це звичка!
  • 0

#23 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.11.2008 – 20:26

абсолютно ЗА такі штрафи, навітть якщо вони підуть у чиюсь особисту кишеню і навіть якщо я сама буду змушена платити штраф. Охаміли занадто, на дорогах творилась анархія і просто якась війна на виживання, а новини про кількість загиблих в ДТП були ніби новини з фронту. Має бути дисципліна, мають існувати правила, ітак в країні і в світі хаос!
  • 0

#24 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 20.11.2008 – 21:06

Перегляд дописуProstak (20.11.2008 21:32) писав:

дорогі авто - вартість яких, скажемо, більше 20 тис доларів.
...
дякую ))
не впевнений, що КІА "церета" - дороге авто
планка значно вище, десь з "трібека" починаючи
це моя думка

Перегляд дописуLady Erato (20.11.2008 21:26) писав:

... навітть якщо вони підуть у чиюсь особисту кишеню ...
от вони на це і розраховують - на наш менталитет ((
  • 0

#25 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 20.11.2008 – 22:22

Шо ви ділите шкуру невбитого ведмедя. Будете ділити гроші коли їх виплатять та вони дійсно підуть у бюджет, а не на дачу якомусь політику!
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.11.2008 – 22:29

Перегляд дописуbamik (20.11.2008 22:14) писав:

краще на побудову та ремонт доріг.

але нє, в нас ніколи людських доріг не буде
Ну так ситуація з дорогами - то взагалі якийсь нонсенс. Такі гроші дерти з автомобілістів, податки і теде, - і разом з тим не зробити нормальних доріг, та замість "петренків" поставити відеокамери.
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.11.2008 – 22:37

Так як авто маємо, то можу висловити і свою думку. Проголосувала за варіант - Гаїшникам! Досить так гребли то тепер відкрито і нагло будуть. А закони? Вони недосконалі і взагалі не вкладаються в будь-які рамки. Наприклад пристебнутий пасок у Києві на Хрещатику, якщо не помиляюсь то там можна їхати з швидкістю 100км і наприклад у Львові, у центрі десь, між вузенькими вуличками...чи в нас у Тернополі, що доводиться пересуватись з черепаховою швидкістю+пробки? Навіщо той пасок безпеки? Іноді ту автівку хочеться перенести на руках;). А знаки на дорогах? Хтось тут закордон згадував(Бамік здається), я за кордоном не була, на жаль, але чи стоять там поліціянти у корчах як наші стражі? Про невихованість пішоходів - теж факт, але з цього приводу можу зацитувати свого хресного: треба дати йому дорогу, а може він жовту картку має, а я буду відповідати?
  • 0

#28 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 20.11.2008 – 22:37

Правильно, у нас як роблять дороги, пишуть що кинули одну машину асфальту, а записали десять, от і все!
не переходьте на флуд. тема: автодорожні штрафи /ластівочка/
  • 0

#29 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.11.2008 – 23:00

як пішохід за на 100%

як досвідчений водій - за, але щоб перший раз прощалось або менші були, бо з ким не буває а всю зарплату віддавати за один штраф то ппц... а коли вже раз таке сталось тоді вже реально максимум обережності й після п’янки з 3 дня за руль не сідати щоб недай Бог той прилад якийсь мінімальний рівень алкоголю не зачув...
  • 0

#30 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 20.11.2008 – 23:17

Перегляд дописуProstak (20.11.2008 19:15) писав:

ДАІ ЗА ТРИ ДНІ НАШТРАФУВАЛА МАЙЖЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ
20-11-2008 18:04

Сума штрафів за оформленими працівниками Державтоінспекції впродовж 17-19 листопада протоколами становить 4888,79 тис грн. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

З цієї суми 647,59 тис грн виплатять водії дорогих автомобілів.

Загалом упродовж трьох діб працівниками ДАІ виявлено 28 тис 812 порушень Правил дорожнього руху, 17 тис 687 з яких є грубими. Зокрема, 1 тис 398 водіїв керували транспортом у нетверезому стані, 53 з них були за кермом престижних іномарок вартістю понад 100 тис дол.

За три доби працівники ДАІ зафіксували 1 тис 374 порушення правил обгону (190 – водіями транспортних засобів престижних марок), 1 тис 119 - проїзду перехресть, 1 тис 24 випадки проїзду на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника.

Зафіксовано 5 тис 107 порушень швидкісного режиму, зокрема, у тому числі 848 фактів перевищення швидкості водіями престижних автомобілів. За порушення правил зупинки та стоянки доведеться відповідати 7 тис 380 водіям, з них 639 – престижних іномарок. Є й ті, "кому дороги замало": зафіксовано 285 порушень у вигляді проїзду тротуарами чи пішохідними доріжками, 32 – на престижних авто, зазначили в ДЗГ.

Серед задокументованих працівниками ДАІ порушень ПДР за три доби 3 тис 430 виявлено за допомогою приладів фото- та відеофіксації, зокрема, прилади зафіксували 628 порушень ПДР транспортними засобами престижних марок.

Newsru.ua

то лише цифри і не відомо чи вони дісно такі!!!! :unsure:
а на справді то порушень було скоєно набагато більше!!! :)
і якщо я не помиляюсь то ГАЇшникам потрібно за рік в казну положити близько 2 міл*ярдів грн. ото ж будбте обережні за кермом, або беріть з собою побільше грошей! B)
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 23:28

з приводу штрафів:) Нині спинили і за відсутність аптечки, вогнегасника штраф 300 грн:unsure:(ясно - відмазались), але аптечок в жодній аптеці немає B) от таке от кіно
  • 0

#32 Nоname

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 00:52

Перегляд дописуLady Erato (20.11.2008 20:26) писав:

абсолютно ЗА такі штрафи, навітть якщо вони підуть у чиюсь особисту кишеню і навіть якщо я сама буду змушена платити штраф. Охаміли занадто, на дорогах творилась анархія і просто якась війна на виживання, а новини про кількість загиблих в ДТП були ніби новини з фронту. Має бути дисципліна, мають існувати правила, ітак в країні і в світі хаос!

Насильне нав'язування дисципліни і правил не є найкращим варіантом, якшо так глобально глянути. Причина стану на дорогах у дибілах-водіях, у дибілах=інспекторах. Найчастіше порушують правила люди які відчувають вседозволеність тобто багаті і впливові люди, люди в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння і просто придурки. Штрафи теоретично мають заставляти людей не відувати такої вседозволеності. Розуміти що вони ризикують круглою сумою. Але якщо людина настільки тупа шо не розуміє що ризикує власним автомобілем, чужим і власним здоров'ям, життям то ті штрафи не сильно її налякають. "разруха в головах". Тобто поки на цій планеті буде існувати бидло доти іншим людям не буде житися комфортно.

Цитата

ДАІ ЗА ТРИ ДНІ НАШТРАФУВАЛА МАЙЖЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Цитата

приводу штрафів Нині спинили і за відсутність аптечки, вогнегасника штраф 300 грн(ясно - відмазались)
цікаво скільки ж мільйонів пішли в якості відмазки. і кому. істина одна - мусора це гопніки в формі)

Повідомлення відредагував Nоname: 21.11.2008 – 00:54

• 0

#33 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2008 – 16:37

То тільки в нашій країні може бути таке щоб штраф за дрібне порушення перевищував мін зп. Хоч і позитив, епер машини знов впадуть в ціні з такими штрафами -)

офтоп видалила ластівочка
  • 0

#34 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 22.11.2008 – 13:15

Перегляд дописуЛастiвочка (20.11.2008 23:28) писав:

з приводу штрафів:) Нині спинили і за відсутність аптечки....

Наскільки повідомлялось, за аптечку і вогнегасник штрафи відмінили. Че таки знову додали до списку?
  • 0

#35 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 25.12.2008 – 14:09

Перегляд дописуNоname (21.11.2008 00:52) писав:

Насильне нав'язування дисципліни і правил не є найкращим варіантом, якшо так глобально глянути. Причина стану на дорогах у дибілах-водіях, у дибілах=інспекторах. Найчастіше порушують правила люди які відчувають вседозволеність тобто багаті і впливові люди, люди в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння і просто придурки. Штрафи теоретично мають заставляти людей не відувати такої вседозволеності. Розуміти що вони ризикують круглою сумою. Але якщо людина настільки тупа шо не розуміє що ризикує власним автомобілем, чужим і власним здоров'ям, життям то ті штрафи не сильно її налякають. "разруха в головах". Тобто поки на цій планеті буде існувати бидло доти іншим людям не буде житися комфортно.

На жаль але це правда.

Але все одно я за великі штрафи тільки щоб вони були великі за серйозні порушення, які несуть загрзу іншим. І добре би було якби штрафи залежали від рівня доходів або від ціни автівки, так як дуже не бідні люди часто рахуються бідняками. А ще міліціонерів потрібно сильно контролювати (камери, рейдиб контроль якимось іншим антикорупційним відділом). Також потрібно щоб громадяни могли оскаржувати штрафи, на кшталт таких коли знак про 20 км стоїть посеред траси, а за порушення (яке по-суті абсурдне) доводиться платити круглу суму.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.01.2009 – 21:08

Перегляд дописуЛастiвочка (20.11.2008 22:37) писав:

Так як авто маємо, то можу висловити і свою думку. Проголосувала за варіант - Гаїшникам! Досить так гребли то тепер відкрито і нагло будуть.

За свою недовгу, двомісячну, кар'єру за кермом вже один штраф сплатив, сподіваюсь перший і останній, ттт. Нічого не гребли. Що я не так робив? :D
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 07:16

Недавно їздили в Карпати. Дощ періщив усю дорогу(два дні). Спинили. Написали акт - за заляпані номери<_<. На дверцятах автівки даїшників наклеєна стрічка "екіпаж хабарів не бере". Давали 50 грн. сказав - мало, де такі розцінки ще є? ))) ЦІкаво чи хтось ходив на суд і чи реально щось добитись через суд? Дурдом повний про заляпані номери в дощ. Це ж не ставати щопівгодини і витирати їх ганчіркою
  • 0

#38 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2009 – 10:55

в принципі кажуть,що це дуже складно. А Які ви можете привести проти них аргументи в суді?
Думаю, що перший час після введення штрафів їздили трохи обережніше,зараз же все так само. А ось гаішники як брали хабарі,так і беруть. тільки розцінки значно зросли.
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 11:40

Перегляд дописуfregat (8.06.2009 11:55) писав:

в принципі кажуть,що це дуже складно. А Які ви можете привести проти них аргументи в суді?
Думаю, що перший час після введення штрафів їздили трохи обережніше,зараз же все так само. А ось гаішники як брали хабарі,так і беруть. тільки розцінки значно зросли.
сводку погоди )))направду питалась у тих, хто з тим стикався...теоретичні варіанти я й самка можу нафантазувати вагон і візочок
  • 0

#40 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 08.06.2009 – 12:51

Перегляд дописуЛастiвочка (20.11.2008 22:37) писав:

Так як авто маємо, то можу висловити і свою думку. Проголосувала за варіант - Гаїшникам! Досить так гребли то тепер відкрито і нагло будуть. А закони? Вони недосконалі і взагалі не вкладаються в будь-які рамки. Наприклад пристебнутий пасок у Києві на Хрещатику, якщо не помиляюсь то там можна їхати з швидкістю 100км і наприклад у Львові, у центрі десь, між вузенькими вуличками...чи в нас у Тернополі, що доводиться пересуватись з черепаховою швидкістю+пробки? Навіщо той пасок безпеки? Іноді ту автівку хочеться перенести на руках<_<. А знаки на дорогах? Хтось тут закордон згадував(Бамік здається), я за кордоном не була, на жаль, але чи стоять там поліціянти у корчах як наші стражі? Про невихованість пішоходів - теж факт, але з цього приводу можу зацитувати свого хресного: треба дати йому дорогу, а може він жовту картку має, а я буду відповідати?
Тут за кордоном теж поліціянти у корчах ,як наші стражі, буває стоять. Особисто знаю їхні місця, де полюбляють радар поставити і при перевищенні швидкості через кілометр чи півтора зупинять, от тоді вже добрий день привезли бляху. Але то буває дуже рідко, так щоб постійно, то ні. Один знайомий, навіть рік без техогляду зумів проїздити. Та з штрафами тут серйозно, краще не попадатись. Є в Іспанії одна "фішка", якщо ти сплатиш штраф в перші три дні після порушення, то тобі зроблять скидку в 20%, дрібниця але приємно.

Повідомлення відредагував Panikovskiy: 08.06.2009 – 12:57

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних