Перейти до вмісту

Чи Бог є досконалим?

Повідомлень в темі: 301

#61 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.11.2008 – 21:53

ТА ДОСТАЛИ УЖЕ!!!! В НАЗВІ ТЕМИ ВКАЖІТЬ ХОЧ ІМ'Я, ЯКИЙ КОНКРЕТНО БОГ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ???
П.С. я не блондин, але нерви здали.
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.11.2008 – 21:57

Перегляд дописуDarkLordVillis (28.11.2008 21:53) писав:

ТА ДОСТАЛИ УЖЕ!!!! В НАЗВІ ТЕМИ ВКАЖІТЬ ХОЧ ІМ'Я, ЯКИЙ КОНКРЕТНО БОГ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ???
П.С. я не блондин, але нерви здали.
виходячи з самопозиціювання можемо тебе пообговорювати :ggggg:
  • 0

#63 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.11.2008 – 13:52

прямо відповідаю на запитання: так. Чому? Бо ми думаємо про Бога суб"єктивно, ми віримо в нього і придумали собі Бога чи богів знову ж таки люди. Веду до того, що людям необхідно мати якийсь приклад, ідеал до якого варто прагнути, наслідувати його. Якщо мислити категоріями, то незалежно від того чи людина вірить в зло, чи в добро - вона його ідеалізує.
  • 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.11.2008 – 14:40

Так,є.І такого питання навіть не має стояти.Він ідеальний і все.Все у цьому світі робить не просто так,це я точно знаю.ІМХО)
  • 0

#65 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 14:47

Люди схильні ідеалізувати або очорнювати. Ми можем сладати пісні про Америку але це не означає що Америка тієї ж миті розцвіте і стане схожою на Едемській сад. Ми можемо і проклинати цей материк, хоча і мало ймовірно, що його тієї ж миті поглине морська безодня. Америка - континент, що існує не лише в умах людей і, одночасно, незалежно від них. Це судження можна прикласти і до Божої досконалості. Християнський Бог є досконалим. :ggggg: І це можна логічно доказати. Незалежно від нашого субєктивного бачення. В усі тисячоліття до Христа люди по всій землі і в усі епохи творили міфи для того, щоб пояснити свій прихід на авансцену історії і роль, яку їм належить зіграти. Перед людством стелилось два шляхи: або створити міф, і, як рампою, освітити ним свій шлях, або скласти зброю і беззастережно віддатися стихії Танатосу, впасти в екзистенціалізм і Тартар. Але так було до Христа. Дві тисячі років тому основи всесвіту здригнулись: Бог зійшов із небес і пояснив все Сам. Міф ожив, запульсував і перетворився в найреальнішу реальність. Господь досконалий і...незбагненний.
  • 0

#66 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.11.2008 – 15:27

нетерплячим

Мова йде про будь-якого Бога як Творче Начало Всесвіту. Оскільки такий Бог не дає собі ради, напр., зі смертями дітей від раку (а діти ж фактично є майже невинними ангелятами), якщо людей врешті-решт долають смертельні хвороби, старість, насилля з боку "сильних світу цього" і т.д., то будь-який бог є недосконалим. Справа Майстра хвалить.
Невтручання в таких випадках означає певну неспроможність вирішити ситуацію, і ця неспроможність є ознакою недосконалости. Більше того, може бути підставою для звинувачення у злочинній бездіяльності, якщо хочете.

Випадкове насилля, злочини, стани (становища) - кращий-гірший, багатший-бідніший чи слабший-сильніший(здоровіший), часто від самого народження, - це все каламутить свідомість людей. І це все не є ознакою навіть справедливості творчого Начала (Бога), бо зовсім неочевидні заслуги в тому людей. Безбожні бандюки (часто) красиві, багаті і сильні (здорові). Можливо, навіть завдяки таким якостям вони й стали бандюками. То в чому досконалість і справедливість чину Творця? Певна досконалість і справедливість у тому всьому є, але це, нмд, не найвища (а тим більше - не ідеальна) досконалість і справедливість.

Світ треба змінити на краще. І тому мова не може йти про теперішню досконалість божу. Бог тільки перебуває в стані вдосконалення. (як там у біблії: "ось творю все нове... сльозу зітру, хвороби знищу". очевидно, що біблійний, в т.ч. християнський Бог прагне ВИПРАВИТИ світ. А чи потрібно виправляти щось досконале? значить, є хиби, які допустив Творець.)
Нехай справи похвалять майстра, а не окремі дописувачі чи письменники Біблії, Корану і т.п.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.11.2008 – 15:36

• 0

#67 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 15:49

Нетреба підміняти християнського Бога, якимось "творчим началом" як це робив Гегель. Буття і сутність Бога не залежить від моєї чи чиєї небудь думки і це зрозуміло. Нарешті не треба забувати про чітку межу яку проводить християнство між Творцем і Його творінням. І найголовніше. Ми живемо у світі ПІСЛЯ ГРІХОПАДІННЯ. Бог створив світ і нас досконалими і щасливими. Коли Адам і Єва вкусили яблуко (переступили межу), райське світло погасло, лев оскалився на людину, чоловік став тираном для жінки, цар - деспотом свого народу. Ієрархія встановлена Богом залишилася але діла людей стали негідними і потворними...
  • 0

#68 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 18:40

Перегляд дописуОдісей (29.11.2008 15:49) писав:

Ми живемо у світі ПІСЛЯ ГРІХОПАДІННЯ. Бог створив світ і нас досконалими і щасливими. Коли Адам і Єва вкусили яблуко (переступили межу), райське світло погасло, лев оскалився на людину, чоловік став тираном для жінки, цар - деспотом свого народу. Ієрархія встановлена Богом залишилася але діла людей стали негідними і потворними...

так, так. спихнімо на першолюдей (якщо такі були) багаточисленні інциденти насильства в сім"ї!
  • 0

#69 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 18:54

колись читав дуже стару книженцію, і там було написано таке: "на уроці у церковній школі учень спитав у попа :"а чи все може Бог?" Піп відповів "звичайно". На що учень спитав:"а чи може Бог створити такий великий камінь, який він сам не підніме?". Піп відповів "Так, зможе".Учень: "але ж тоді він не зможе підняти камінь!". Піп "ні, Бог все може, він підніме камінь!". Учень:"отже Бог все таки не може створити такого камня, якого він не підніме..."
якось так...
  • 0

#70 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 18:55

Нетреба нічого спихати на перших людей. Я дійсно вірю в те, що тотальні війни, апартеїд, геноциди, експлуатація і насильство у сім ях є фатальним наслідком гріхопадіння. Одначасно я розумію що тільки християнство через місіонерську діяльність, навернення і хрещення, недільні проповіді і благодійну діяльність може звільнити людей від його наслідків.
  • 0

#71 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 12:24

Перегляд дописуОдісей (29.11.2008 15:49) писав:

Нетреба підміняти християнського Бога, якимось "творчим началом" як це робив Гегель. Буття і сутність Бога не залежить від моєї чи чиєї небудь думки і це зрозуміло. Нарешті не треба забувати про чітку межу яку проводить християнство між Творцем і Його творінням. І найголовніше. Ми живемо у світі ПІСЛЯ ГРІХОПАДІННЯ. Бог створив світ і нас досконалими і щасливими. Коли Адам і Єва вкусили яблуко (переступили межу), райське світло погасло, лев оскалився на людину, чоловік став тираном для жінки, цар - деспотом свого народу. Ієрархія встановлена Богом залишилася але діла людей стали негідними і потворними...

от прийде DarkLordVillis і знову спитає:
конкретизуйте, пане Одісею, своє уявлення про Бога. Хіба Бог не творець? чи Ви відмовляєте Богу в його невід'ємній (атрибутивній) характеристиці Творчого начала??? До того ж, авторитетні уми довели, що між творцем і творінням ніякої, тим паче нездоланної, межі не існує, - чи ми даремно пережили постмодерну епоху? (про певні особливості Творчого Начала у біблії ще написано так: "злий дух від Господа перебував на Саулі"... отож, і "на Сонці є плями"... :cry: )

Більше того, поняття "абсолютної безмежності" суперечить висновкам сучасної фізики (напр., якщо у рівняннях Шрьодінгера означити граничні умови як "нескінченність", то вийдуть розв'язки НЕРЕАЛЬНІ, тобто такі, що не спостерігаються в практиці фізичного експерименту). Наш всесвіт мав початок, гранична швидкість світла, кількість хімічних елементів і їх сполук СКІНЧЕННА (а вона є виявом глибинної дискретності у набутті станів мікрооб'єктів, тобто набуття конкретних певних станів!). То як це в'яжеться із "безмежністю", "всесильністю" Творця?

Творець, аби виявити себе, мусить якось самообмежитися (наприклад, скульптор, взаємодіючи з каменем, прагне відсікти з нього все зайве, щоб постала краса)... істина завжди конкретна (і не важливо для науки, що таку думку приписують класику марксизму-ленінізму, - - бувало в історії й таке, що передові вчені підтримували фашизм, однак від того істинність їх наукових здобутків, напр. в фізиці, все одно не підлягає сумніву)... так що, шановний Одісею, висловлюйтеся, будь-ласка, конкретніше, а не переказуйте тілько жидівське святе письмо.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.11.2008 – 12:27

• 0

#72 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.11.2008 – 14:56

Перегляд дописуВареник (29.11.2008 18:54) писав:

колись читав дуже стару книженцію, і там було написано таке: "на уроці у церковній школі учень спитав у попа :"а чи все може Бог?" Піп відповів "звичайно". На що учень спитав:"а чи може Бог створити такий великий камінь, який він сам не підніме?". Піп відповів "Так, зможе".Учень: "але ж тоді він не зможе підняти камінь!". Піп "ні, Бог все може, він підніме камінь!". Учень:"отже Бог все таки не може створити такого камня, якого він не підніме..."
якось так...
Цікавий приклад. Я десь подібний чув. В цьому й полягає релятивізм природи всіх богів. Вони ідеальні, але до такої межі, де закінчується ідеал його чи її адептів. Уявіть, коли европейці ступили на Африканські землі, що вони побачили? Дикі племена, дикі вірування. Але, якщо так 500 років назад, то й самі европейці були не кращими. Так от на їх погляд, бідолахи африканці, які вірили в то, щоби пішов дощ, тре принести 1 жертву, щоб виріс рис - иншому і так далі. Вони були ідеальні. На погляд тих, хто ніс нову цивілізацію - це було дикунство і ніякого ідеалу там не було. В той же час для більшості европейців Христос врятував світ від гріха, принісши себе в жертву... людству, а фактично самому собі, лише своїй иншій іпостасі. І для нас самопожертва стала ідеалом. Якщо б я був африканцем, я б сказав, що білі з’їхали з глузду. В цьому полягає цивілізаційна різниця. Наче...
Але на мій погляд, всі люди і кожний окремо, їм потрібна ласка та любов. Ось тут і є той ідеал. Але чи варто його шукати на пантеоні? Може послухати власне серце, бо ж там ховається цей ідеал, в якому ми постійно сумніваємось...
  • 0

#73 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 19:27

Перегляд дописуВласюк (30.11.2008 12:24) писав:

конкретизуйте, пане Одісею, своє уявлення про Бога. Хіба Бог не творець? чи Ви відмовляєте Богу в його невід'ємній (атрибутивній) характеристиці Творчого начала??? До того ж, авторитетні уми довели, що між творцем і творінням ніякої, тим паче нездоланної, межі не існує, - чи ми даремно пережили постмодерну епоху? (про певні особливості Творчого Начала у біблії ще написано так: "злий дух від Господа перебував на Саулі"... отож, і "на Сонці є плями"... :cry: )

Більше того, поняття "абсолютної безмежності" суперечить висновкам сучасної фізики (напр., якщо у рівняннях Шрьодінгера означити граничні умови як "нескінченність", то вийдуть розв'язки НЕРЕАЛЬНІ, тобто такі, що не спостерігаються в практиці фізичного експерименту). Наш всесвіт мав початок, гранична швидкість світла, кількість хімічних елементів і їх сполук СКІНЧЕННА (а вона є виявом глибинної дискретності у набутті станів мікрооб'єктів, тобто набуття конкретних певних станів!). То як це в'яжеться із "безмежністю", "всесильністю" Творця?

Творець, аби виявити себе, мусить якось самообмежитися (наприклад, скульптор, взаємодіючи з каменем, прагне відсікти з нього все зайве, щоб постала краса)... істина завжди конкретна (і не важливо для науки, що таку думку приписують класику марксизму-ленінізму, - - бувало в історії й таке, що передові вчені підтримували фашизм, однак від того істинність їх наукових здобутків, напр. в фізиці, все одно не підлягає сумніву)... так що, шановний Одісею, висловлюйтеся, будь-ласка, конкретніше, а не переказуйте тілько жидівське святе письмо.

Моя відповідь Чемберлену. 1По-перше саме Ви а не я підміняєте поняття. Про яку "практику фізичного експерименту" Ви кажете? Абсурдно застосовувати експеремент до трансцедентного а тому рекомендую Вам звернутись до Томи Аквінського.
2Рано чи пізно людське пізнання впирається в глухі двері за які неможливо проникнути. Християнство говорить нам про те, що за дверима - передпокій до вічності, або сама вічність. Але побачити ми можемо лише замкову щілину чи просвіт під ними. Якщо Вам чи мені доведеться коли небуть відчинити ці двері і за ними ми побачимо устелений папськими ліберіями Престол Божий, то віру - цю фундаментальну основу християнстиянського життя замінить пульсуюча, жива реальність. За життя ці двері привідчинились для небагатьох. Такими були, зокрема Тома Аквінський, святий Франциск, Серафим Саровський та ін. Тепер конкретніше. Навівши рівняння Шрьодінгера і ідею про скінченність хімічних сполук ( про яку у дещо трансформованому вигляді говорив і Вернандський) Ви, непомітно для себе скочуєтесь до монотеїстичного бачення божества часів Атона. Прочитайте 103 (104) псалом Давида і порівняйте його з "гімном Атону". Знайдіть бодай одну відмінність і Ви зрозумієте про що я кажу. Тому, можна сказати, саме Ви, а не я, пережили даремно не тільки епоху постмодернізму але й античність, середньовічча, ренесанс і всі філософські напрямки від Платона до Бергсона.
3Ви кажете про сучасний науковий нонкоформізм. У вісімнадцятому столітті людей хвилювала віра в тваринний магнетизм і міазми, на початку девятнадцятого - в спірітуалізм і вулканізм. Ці ідеї затопили стіни університетів і вчених товариств. Але ідеї, як і люди, приходять і відходять, старі потрясіння забуваються і тепер про всі ці явища забули, як забули у свій час про аріанство чи суфражизм. Але церква - свідчиння приходу Христового залишається жити і, навіть будучи зруйнованою до останнього каменя, воскресає, подібно феніксу, знову і знову.
4Нарешті мені відверто незрозуміла Ваша неприхильність до людей, яких Ви (в дусі високої культури і соціального лібералізму) називаєте "жидами." Мабудь тому (з їхньої сторони звісно ж) були вагомі причини і я, як християнин, щиро співчуваю Вам. Приємно бачити, що церква Христова, як армія під знаменами, продовжує зростати і зміцнюватись а її противники - стрімко скочуватись в прірву мертвонародженого Нітшеанства, екзистенціалізму і Гегеліанського драговиння.

Повідомлення відредагував Одісей: 30.11.2008 – 19:38

• 0

#74 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 18:14

Якщо до чогось "трансцендентного" неможливо застосувати експеримент, то навіщо плодити зайві сутності??? Пане Одісею, Вам непогано було б почитати дещо про "лезо Окама" ("бритву Окама")...
  • 0

#75 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2008 – 18:43

людина не може усвідомити поняття "ІДЕАЛ".... у нас недосконала свідомість... все ж мій внутрішній світ каже, що Бог (я б краще сказала Дух Всесвіту) є ідеальним.... еммм.... мені здається інакше бути не може)))

Шановний Власюк, дуже цікава тема!!!!!!!! :happytwo:
  • 0

#76 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 19:33

Перегляд дописуtuchka (1.12.2008 18:43) писав:

людина не може усвідомити поняття "ІДЕАЛ".... у нас недосконала свідомість... все ж мій внутрішній світ каже, що Бог (я б краще сказала Дух Всесвіту) є ідеальним.... еммм.... мені здається інакше бути не може)))

Шановний Власюк, дуже цікава тема!!!!!!!! :happytwo:

питання, яке не піддається мені до розуміння - як може людина своєю недосконалою свідомістю зробити висновок, що бог досконалий????? якщо людина недосконала, то чому вона свого бога неодмінно мусить усвідомлювати досконалим??? Ось у С. Лема теж зображений певний недосконалий Бог... :gryzin:

Пане Одісею, почитайте твір Франка стосовно жидівських писань "Сотворення світу" (а саме там він вживає слово "жидівські")...
  • 0

#77 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2008 – 19:44

Перегляд дописуВласюк (1.12.2008 19:33) писав:

питання, яке не піддається мені до розуміння - як може людина своєю недосконалою свідомістю зробити висновок, що бог досконалий????? якщо людина недосконала, то чому вона свого бога неодмінно мусить усвідомлювати досконалим??? Ось у С. Лема теж зображений певний недосконалий Бог... :happytwo:

що маємо, те маємо))) хоч свідомість і недосконала)) висновки ми робимо і іноді навіть правильні. людина не зможе поклонятись недосконалому Богу... хіба ні??????
  • 0

#78 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 20:13

Але ж я вірю в такого Бога, який не є ще досконалий, - щоправда не поклоняючись йому ! Бо Богові, мабуть, того не потрібно, - Бог напевно не бовдур і не самодур якийсь... :happytwo: Чи Ви сумніваєтесь, що я людина? :gryzin:
мій Бог - Динамос. І цим все сказано.

Повідомлення відредагував Власюк: 01.12.2008 – 20:16

• 0

#79 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2008 – 20:28

Цитата

мій Бог - Динамос. І цим все сказано.
- не все сказано! не сказано лінку, де про нього можна почитати, хто це?

І ще. Я так думаю. Якщо б Бог був досконалим, то від нього б не відмовлялися навіть недосконалі люди. Тобто, якщо би Бог був досконалим, то всі недосконалі люди були б його прихильниками, інакше жоден з богів недосконалий. Якщо вже Євреї неодноразвово відмовлялися від свого рідного Бога, то як він може бути досконалим?
  • 0

#80 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 10:35

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.12.2008 20:28) писав:

- не все сказано! не сказано лінку, де про нього можна почитати, хто це?

І ще. Я так думаю. Якщо б Бог був досконалим, то від нього б не відмовлялися навіть недосконалі люди. Тобто, якщо би Бог був досконалим, то всі недосконалі люди були б його прихильниками, інакше жоден з богів недосконалий. Якщо вже Євреї неодноразвово відмовлялися від свого рідного Бога, то як він може бути досконалим?

"Якщо вже Євреї неодноразвово відмовлялися від свого рідного Бога, то як він може бути досконалим?" Респект, пане DarkLordVillis! :happytwo:
Який же це досконалий Бог, який не може виховати свій народ, який нищив руками ізраїльтян інші народи до останньої дитинки??? Геноцид випрадовувався іменем Єгови - і хтось хоче сказати, що цей жидівський бог досконалий???

Щодо Динамоса - то де можна почитати??? "Всемогутній" Google видає таке:

Чи Бог є досконалим?
Повідомлення: 15 - 5 автори - Останнє повідомлення: 22 Січ
Його бог Динамос - недосконалий, тож ж іще не навчився вправно гніватись. Хіба лиш пошипить, побурчить, якісь бульбашки замість грому та ...
www.ukrcenter.com/forum/message.asp?message_id=134760&forum_name= Релігія&page=6 - 41k - Кеш - Подібні сторінки

Свідки Абрахама
Повідомлення: 15 - 3 автори - Останнє повідомлення: 3 лип.
Якщо я назвав Бога Динамос, то інакшої назви бути не може в моїй вірі. Так, це динамічна система (а київське, берлінське, московське чи ...
www.ukrcenter.com/forum/message.asp?message_id=139126&forum_name= Релігія&page=4 - 45k - Кеш - Подібні сторінки
Подальші результати з www.ukrcenter.com »

Релігія. Чи важливо те, у що ми віримо? - Сторінка 71 - ЛітФорум
Повідомлення: 15 - Останнє повідомлення: 26 вер.
а можна переосмислити християнство і зрозуміти, що всі ми - бог. от. ..... є єдиний бог Динамос, а шляхів осягнення - мільярди. ...
www.litforum.net.ua/showthread.php?t=864&page=71 - 102k - Кеш - Подібні сторінки

Релігія. Чи важливо те, у що ми віримо? - Сторінка 42 - ЛітФорум
Повідомлення: 15 - Останнє повідомлення: 7 трав. 2007
(так, парадигма тут важлива - потрібно уяснити поняття Бога). процитую "Свідків Абрахама": "(віра в бога Динамоса) можна сказати і так, ...
www.litforum.net.ua/showthread.php?p=29233 - 95k - Кеш - Подібні сторінки
Подальші результати з www.litforum.net.ua »

Свідки Абрахама
для людства "Свідки Абрахама" - це роман, художній твір... а піднятися до такого рівня, щоб визнати цей роман священним для себе писанням, ...
www.ukrcenter.com/forum/message.asp?message_id=139126&forum_name= Релігія&page=6 - 39k - Кеш - Подібні сторінки
Подальші результати з www.ukrcenter.com »

Virtualion :: [Роман] Велес Nike - Свідки Абрахама
[Роман] Велес Nike - Свідки Абрахама ... Написане: 19 листопада, 2008, 18:06 Тема повідомлення: [Роман] Велес Nike - Свідки Абрахама, Відповісти цитуючи ...
zorjanyjvovk.uaforums.net/viewtopic.php?p=193 - 23k - Кеш - Подібні сторінки

Свідки Абрахама | Virtualion
Так, так, ми – свідки Божого пророка Абрахама і проповідуємо програму Життя цього новітнього пророка, що неодмінно повинна перемогти у світі… ...
virtualion.org.ua/?p=13&page=2 - 50k - Кеш - Подібні сторінки
Свідки Абрахама | Virtualion
”– Ти знаєш, – сказав якось Віктор Петрові, – я заради своєї коханої Марини вступив в організацію свідків Абрахама…” ” – Ха-ха-ха… Аб-рахама?.. а в свідки ...

virtualion.org.ua/?p=13&page=13 - 69k - Кеш - Подібні сторінки
Подальші результати з virtualion.org.ua »
Філософ-провокатор Nike Велес - Сторінка 7 - ЛітФорум
Повідомлення: 15 - Останнє повідомлення: 17 лип.
Роман "Свідки Абрахама" з'явився в неозорих просторах нету на .... Це означає, що "Свідки Абрахама" вийшли друком?! Де можна придбати роман? ...
www.litforum.net.ua/showthread.php?p=55758 - 93k - Кеш - Подібні сторінки

Хоча зараз прийдуть, мабуть, tuchka чи Одісей, і розкажуть якусь чергову байку про Самсона та філістимлян, про праведного сліпця Беду, якому каміння прорекло "амінь" (як там у Франка: "не таке мав остовпіння / Беда, як колись каміння / прорекло йому "амінь"....
церковна притча оповідала, що провідник-збиточник завів святого сліпця Беду поміж каміння, але той виголосив таку палку проповідь, що пустельне каміння прокричало йому "Амінь". Це, знаєте, так мило - і навіть досконало для інфантильної уяви ;) ) Але, гадаю, форумчан ясельного віку не так уже й багато. ) :gryzin:

Повідомлення відредагував Власюк: 02.12.2008 – 10:43

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних