Перейти до вмісту

Чи Бог є досконалим?

Повідомлень в темі: 301

#261 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.05.2010 – 12:46

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 12:03) писав:

Єговістів маєте на увазі? Хм, та ні. Ви натякаєте на мене. Але от, пане, я казав, що не тільки християнство є націо- та державотворчим чинником, а взагалі релігія. І ще: з постів ище ви могли довідатися, що був змушений вичитати біблію від корки до корки.

Та яким там чинником...
З національним по-обережніше, а то національне на мові християньских мракобісів означає ще язичнецьке та паганьське.
А взагалі-то ви чули ось такі "откровення", щоб казати про якісь там націо- та державотворчим чинники християнсьтва.

Нет уже Иудея, ни язычника; нет раба, ни свободного; нет мужеского пола, ни женского: ибо все вы одно во Христе Иисусе. Ин 17:21; Рим 10:12

То справжні во христі взагалі-то і статі не повинні мати. З чим вас і вітаю, як каже пан Безбожник. :rolleyes:
  • 0

#262 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.05.2010 – 13:38

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 12:03) писав:

Єговістів маєте на увазі? Хм, та ні. Ви натякаєте на мене. Але от, пане, я казав, що не тільки християнство є націо- та державотворчим чинником, а взагалі релігія. І ще: з постів ище ви могли довідатися, що був змушений вичитати біблію від корки до корки.

Ги. Ти намагаєшся вилізти з ями, в котру сам і заліз. Ну, по-перше, Odonacer тобі каже про христянство, а ти йому у відповідь ; ""Єговістів маєте на увазі" ?". А з яких це пір єговісти стали христянами ? Тут, в темі, час від часу шастає свідок єгови, ЗЮП. Спробуй доведи йому, що Христос є бог.
По-друге. Ти намагаєшся відкараскатись, щодо націєтворення, фразою: "Але от, пане, я казав, що не тільки християнство є націо- та державотворчим чинником, а взагалі релігія." Цим самим, продовжуєш свою цитату подану раніше :
"

Цитата

Я не сказав, що релігія є поганим явищем. Навпаки, у тій же Київській Русі вона відіграла велику роль, коли стала об’єднуючим фактором для племінних союзів."
То це про що ти кажеш, як не про христянство ? Ну мо скажи мені, про яку ще релігію можна вести мову на теренах Київської Руси до христянства ? Адже релігії, як такої, тут не існувало ! Існувала віра. Ота сАма віра, котру ви назвали поганською. Це зрозуміло, чи ні ? Ні ? Тоді поясню по іншому. От якщо я, спостерігаючи за природніми явищами, як то, наявність дощів, тепла, і т.п. вірю в те, що на городі вродять томати, це віра чи релігія ? А от якщо я, побачу на шматку обдертої стіни совєтського сільського клубу образ "богородиці", якщо я впаду на коліна і стану бити поклони, якщо сюди прилетять ціла купа христян на чолі з попом, котрий почне махати кадилом коло облупленої стіни читаючи молитви, оце і є релігія. Таким чином, як тільки з*являється термін "релігія", відразу випливає христянство, як лайно в ополонці. Відповідно цього, оскільки ти написав про об*єднуючий чинник називаючи його "релігія", ти написав про християнство.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 13:44

• 0

#263 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.05.2010 – 13:58

Перегляд дописуКобзар112 (26.05.2010 22:29) писав:

Я не сказав, що релігія є поганим явищем. Навпаки, у тій же Київській Русі вона відіграла велику роль, коли стала об’єднуючим фактором для племінних союзів. Вірування завжди є певним стимулом, автотренінгом людини,а молитва — психологічною розрядкою. Але релігія ЗАРАЗ є оманою. Вона утратила свою суть.
По твоєму об’єднуючий фактор релігії - це добре? клятий імперіаліст, якого ж ти проти релігії тоді? хочеш впровадити свою?

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 00:07) писав:

І солодке та цукор різні речі. Речі різних порядків: одне характеризує смак, інше є назвою речовини.
ага, глюкоза і фруктоза - це як православні і католики. і ті і інші - християни (солодкі)

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 00:07) писав:

... Так само молитва є породженням вірування. Чому вас збентежив очевидний зв’язок між релігією, вірою з молитвою, мені не ясно.
Я не знаю всіляких існуючих на землі видів культури, де люди виконують медитацію без релігії.
Я знаю лише серіал "Зоряна брама", в якому Джафа проводили медитацію келнорім. Чи то молитва до бога? Певним чином так - бо вони носили свого бога в собі - в прямому сенсі, вони виношували в черевному міхурі недозрілу личинку паразита. Але ж справжнім богом для них був інший паразит - вже дозрілий, вже оволодівший людським тілом. І до нього вони зверталися на пряму, без ніякої молитви.
молитва як спосіб медитації - це породження віри.
але молитва не обмежується медитаціїєю. В християнстві молитва значно частіше є способом попу лізації :rolleyes:
Це як жалюгідна людина звертається до свого господаря з проханнями. Це ницо. Від цього нудить.

молитва як спосіб попу лізації - це породження релігії.
  • 0

#264 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 27.05.2010 – 14:55

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 13:46) писав:

То справжні во христі взагалі-то і статі не повинні мати. З чим вас і вітаю, як каже пан Безбожник. :rolleyes:
Я писав, що не вірю в богів. Попри це, мені вигідно, щоб принаймні громадяни нашої держави по обидва боки Дніпра було однієї віри, і навіть належали до однієї конфесії. Чому? Згадайте-но лише суперечки, що точаться поміж УПЦ КП та УПЦ МП.

'Безбожник' сказав:

То це про що ти кажеш, як не про христянство ? Ну мо скажи мені, про яку ще релігію можна вести мову на теренах Київської Руси до христянства ? Адже релігії, як такої, тут не існувало ! Існувала віра. Ота сАма віра, котру ви назвали поганською. Це зрозуміло, чи ні ? Ні ? Тоді поясню по іншому. От якщо я, спостерігаючи за природніми явищами, як то, наявність дощів, тепла, і т.п. вірю в те, що на городі вродять томати, це віра чи релігія ? А от якщо я, побачу на шматку обдертої стіни совєтського сільського клубу образ "богородиці", якщо я впаду на коліна і стану бити поклони, якщо сюди прилетять ціла купа христян на чолі з попом, котрий почне махати кадилом коло облупленої стіни читаючи молитви, оце і є релігія. Таким чином, як тільки з*являється термін "релігія", відразу випливає христянство, як лайно в ополонці. Відповідно цього, оскільки ти написав про об*єднуючий чинник називаючи його "релігія", ти написав про християнство.
Ти при своєму розумі? Метикувалку увімкни. Християнство — одиничний випадок релігії. І саме цю релігію логічно розглядати, говорячи про Київську Русь, бо щось не пригадується мені якісь мусульманські чи буддистські рухи серед русів.

'Князьок' сказав:

По твоєму об’єднуючий фактор релігії - це добре? клятий імперіаліст, якого ж ти проти релігії тоді? хочеш впровадити свою?
Ауґен Ауф

'Князьок' сказав:

ага, глюкоза і фруктоза - це як православні і католики. і ті і інші - християни (солодкі)
Ти не вловив сенс порівняння.
  • 0

#265 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 20:17

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 15:55) писав:

Я писав, що не вірю в богів. Попри це, мені вигідно, щоб принаймні громадяни нашої держави по обидва боки Дніпра було однієї віри, і навіть належали до однієї конфесії. Чому? Згадайте-но лише суперечки, що точаться поміж УПЦ КП та УПЦ МП.

Так церква сама і є одна суцільна суперечка. Це її життя таке.
Навіщож тоді людей залучати до церкви і до її суперечек?
  • 0

#266 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 20:27

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 21:17) писав:

Так церква сама і є одна суцільна суперечка. Це її життя таке.
Навіщож тоді людей залучати до церкви і до її суперечек?
Держава теж суцільна суперечка. Боротьба за виживання між класами, бізнесом, політиками. Це не підстава до ліквідації деравних утворень.

А які суперечки у повноцінній духовній релігії можуть бути? Я не кажу зараз про нинішню церкву, яка перетворилася на бізнес. А кажу про віру, світогляд, те, що є вагомою частиною народного менталітету.

P.S. Вам не здається, панове, що ми з вами перетнули межі позатеми?

Повідомлення відредагував Кобзар112: 27.05.2010 – 20:28

• 0

#267 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 20:39

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 15:55) писав:

Ти при своєму розумі? Метикувалку увімкни. Християнство — одиничний випадок релігії. І саме цю релігію логічно розглядати, говорячи про Київську Русь, бо щось не пригадується мені якісь мусульманські чи буддистські рухи серед русів.

Ну от і включи. Буддизм - не релігія. Іслам, де Іса визнаний великим пророком - витік з христянства. Що тобі ще незрозуміло ?
  • 0

#268 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 27.05.2010 – 20:48

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 21:27) писав:

А які суперечки у повноцінній духовній релігії можуть бути? Я не кажу зараз про нинішню церкву, яка перетворилася на бізнес. А кажу про віру, світогляд, те, що є вагомою частиною народного менталітету.
Християнська релігія через століття розвалила Римську імперію, а потім - аналогічно розвалила Київську Русь.

Де ж та досконалість, задеклярована у бейблі? <_<

Повідомлення відредагував Родослава09: 27.05.2010 – 20:49

• 0

#269 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 20:52

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 21:39) писав:

Ну от і включи. Буддизм - не релігія. Іслам, де Іса визнаний великим пророком - витік з христянства. Що тобі ще незрозуміло ?
І яким чином це спростовує моє твердження (кхм, не моє, а загальноприйняте), що релігія як світогляд є важливою для унітарності суспільства? Втім, такого ж ефекту можна досягти і в насадження атеїзму, але за умови, що він буде бурхливим та категоричним, державною позицією.

Я взагалі не можу розкурити, якого біса ви до мене прикліпалися? Конкретно можете сформувати відмінність вашої думки від моєї? Досить цитувати мене та супроводжувати мої слова своїми безсенсовими коментарями.

Перегляд дописуРодослава09 (27.05.2010 21:48) писав:

Християнська релігія через століття розвалила Римську імперію, а потім - аналогічно розвалила Київську Русь.

Де ж та досконалість, задеклярована у бейблі? <_<
Підтвердження є якісь, доводи, історичний аналіз. Чи твердження виколупане з носу?
  • 0

#270 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:03

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 21:27) писав:

А які суперечки у повноцінній духовній релігії можуть бути?

Релігія бездуховна по визначенню? А стосовно повноцінності, то як раз вона не здатна бути повноцінною, поки такі, як ви шукають її еталон і правильність.
  • 0

#271 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:05

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 22:03) писав:

Релігія бездуховна по визначенню? А стосовно повноцінності, то як раз вона не здатна бути повноцінною, поки такі, як ви шукають її еталон і правильність.
Я шукаю еталон? Смію нагадати, що я атеїст. Я лише радів би справедливості та загальним цінностям.
  • 0

#272 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:10

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 21:52) писав:

І яким чином це спростовує моє твердження (кхм, не моє, а загальноприйняте), що релігія як світогляд є важливою для унітарності суспільства? Втім, такого ж ефекту можна досягти і в насадження атеїзму, але за умови, що він буде бурхливим та категоричним, державною позицією.
Я взагалі не можу розкурити, якого біса ви до мене прикліпалися? Конкретно можете сформувати відмінність вашої думки від моєї? Досить цитувати мене та супроводжувати мої слова своїми безсенсовими коментарями.
Підтвердження є якісь, доводи, історичний аналіз. Чи твердження виколупане з носу?

Що я тобі скажу, Кобзаре. Перш за все порадив би досить уважно вивчити біблію. Особливо - старий заповіт. Зверни увагу на п*ятикнижжя. Особливо на відношення юдеїв до так званих "чужих народів". Опісля цього, спробуй прив*язати його до євангеліє. В ньому, особливу увагу слід звернути на Павла. Таку ж сАму, пильну увагу слід звернути на "откровення" Іоана, де Іса вже "пішов краями", а на чільне місце знову висунуто єгову, та вказано план подальших дій юдейства на майбутнє. А от уже після цього, порадив би зайнятись історією розпаду Великого Риму. І якщо, в євангеліє, ти залишись свою голову прохолодною і думаючою, якщо казки про Ісу не задурманять її, то ти дуже швидко зрозумієш :
-чому розпався Рим
-чому європа була поставлена догори дригом
-чому розпалась Київська Русь
і багато чого іншого, ти зрозумієш.
А ти, хочеш коротко, все, і відразу. Так не буває. Немає проблеми в тОму, щоб скинути тобі певні посилання. Одначе, аби розуміти про що там іде мова, слід зробити те, що я написав вище. Удачі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 21:20

• 0

#273 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:11

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 22:05) писав:

Я шукаю еталон? Смію нагадати, що я атеїст. Я лише радів би справедливості та загальним цінностям.

Та для мене атеїст ще гірше за религійногго хванатика.
А радіти справедливості і загальним цінностям, та творити їх особисто вам (і мені теж) ніхто не заважає.
  • 0

#274 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:20

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 22:10) писав:

Що я тобі скажу, Кобзаре. Перш за все порадив би досить уважно вивчити біблію. Особливо - старий заповіт. Зверни увагу на п*ятикнижжя. Опісля цього, спробуй прив*язати його до євангеліє. В ньому, особливу увагу слід звернути на Павла. А от уже після цього, порадив би зайнятись історією розпаду Великого Риму. І якщо, в євангеліє, ти залишись свою голову прохолодною і думаючою, якщо казки про Ісу не задурманять її, то ти дуже швидко зрозумієш :
-чому розпався Рим
-чому європа була поставлена догори дригом
-чому розпалась Київська Русь
і багато чого іншого, ти зрозумієш.
А ти, хочеш коротко, все, і відразу. Так не буває. Немає проблеми в тОму, щоб скинути тобі певні посилання. Одначе, аби розуміти про що там іде мова, слід зробити те, що я написав вище. Удачі.
Відповіді на ті три питання (які, до речі, некоректно порушені) мені відомі і без вашої біблії. Варто лише почитати історичні роботи. Я вже писав, що біблія — джерело ненадійне й істину воно не несе.

Чому ви вирішили, що я вважаю за доцільне, щоб єдиною релігією нашого суспільства було саме християнство, засноване на біблії? Я згадував про православ’я тільки тоді, коли говорив про роль вірувань в об’єднанні племінних союзів (їх було 14 і у кожного (!) свої божества).

Повернімося до третього питання, запропонованого вами для пошуку мною на нього відповіді, вивчаючи ту саму біблію. Хіба вам не відомо, що Русь не розпалася, а була знищена набігом кочівників 1240 року?

Тепер до другого питання. Що ви вкладає у поняття «Європа поставлена догори дригом»? М?

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 22:11) писав:

Та для мене атеїст ще гірше за религійногго хванатика.
А радіти справедливості і загальним цінностям, та творити їх особисто вам (і мені теж) ніхто не заважає.
Чесно? Мене не турбує ставлення вашої персони до моєї особистості. Звиняйте.
  • 0

#275 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:32

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 22:20) писав:

Чесно? Мене не турбує ставлення вашої персони до моєї особистості. Звиняйте.

Пробачте, разоткровєннічався я щось.
Бо для мене персони і особистості саме що не на є цікаві питання.

Як вам така теза до сабжу.

Людина це смертний Бог.
Бог це бессмертна людина.

Хоча мабуть і це я дарма для вас написав. У вас же бога нема, да і питання особистостей вас не цікавлять.
  • 0

#276 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:42

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 22:20) писав:

Відповіді на ті три питання (які, до речі, некоректно порушені) мені відомі і без вашої біблії. Варто лише почитати історичні роботи. Я вже писав, що біблія — джерело ненадійне й істину воно не несе.

Ну, ну.

Цитата

Повернімося до третього питання, запропонованого вами для пошуку мною на нього відповіді, вивчаючи ту саму біблію. Хіба вам не відомо, що Русь не розпалася, а була знищена набігом кочівників 1240 року?

Гм...цікаво. Яких саме ?

Цитата

Тепер до другого питання. Що ви вкладає у поняття «Європа поставлена догори дригом»? М?

Тобі інквізиції мало ? Далі. Я ж тобі сказав : вивчи біблію. Наприклад, у Єзекііля, ти зустрінеш згадку про північні народи, як то : Гог, Магог, Рош, Мешех, Фуваль. Ці народи названі антагоністичними до Ізраїлю. Ті ж, Гог і Магог наприклад, були названі Геродотом скіфами. Ну і так далі...це не тема розділу, Кобзаре.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 21:43

• 0

#277 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 22:11

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 22:42) писав:

Ну, ну.

Гм...цікаво. Яких саме ?

Тобі інквізиції мало ? Далі. Я ж тобі сказав : вивчи біблію. Наприклад, у Єзекііля, ти зустрінеш згадку про північні народи, як то : Гог, Магог, Рош, Мешех, Фуваль. Ці народи названі антагоністичними до Ізраїлю. Ті ж, Гог і Магог наприклад, були названі Геродотом скіфами. Ну і так далі...це не тема розділу, Кобзаре.

Інквізиція — це збочення церкви, а не релігії.

А я ще раз повторюю: біблія недостовірне джерело.

І знову не розкурюю, до чого ти пишеш сторонню інформацію яка не має стосунку до релігії як об’єднавчого фактора.
  • 0

#278 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 23:42

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 23:11) писав:

Цитата

І знову не розкурюю,
до чого ти пишеш сторонню інформацію яка не має стосунку до релігії як об’єднавчого фактора.
1. "Хіба вам не відомо, що Русь не розпалася, а була знищена набігом кочівників 1240 року?"
2. "Тепер до другого питання. Що ви вкладає у поняття «Європа поставлена догори дригом»?"

Цитата

І знову не розкурюю,

От коли навчишся логічно затягуватись, тоді і задавай питання.

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 23:11) писав:

Інквізиція — це збочення церкви, а не релігії.

Аврам родив Ісака, Ісак родив Іакова, Іаків родив Іуду, Іуда родив Фареса.............Іаків родив Йосипа, Мужа Марії, від котрої народився Ісус, названий Христос.....Християнство народило християнську церкву, Християнська церква народила інквізицію, інквізиція перевернула дороги дригом європу.
Навчись в конкретній події визначати першопричину і не сміши людей. Добраніч.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 23:51

• 0

#279 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 13:00

Ваша ціпочка слідування першопричин не лізе ні в які рамки і не піддається поясненню.

Ви любите проводити паралель між релігією та ідеологією, що, втім, є маячнею. Адже в основі одного лежить вірування, а в основі другого — політична доктрина. Але саме для вас давайте змоделюємо.

Нехай релігія (не тільки християнство) — буде об’єктом нашої моделі та виступатиме у якості ідеології. Тоді церква — політична партія, яка дотримується нашої ідеології. У цієї партії є своє членство (духовенство, яке представляє наші з вами інтереси перед богом, як політики де-юре представляють нашу народну волю), а також — електорат (паство, віруючі). Як і політична партія дискредитує політичну доктрину своєї ідеології, так і церква може компрометувати світоглядні принципи та засади релігії.

Як бачите, відповідальність несе церква, а не релігія. Так в політичні площині: відповідальні політики, а не ідеологія, котру вони сповідували. Римська імперія припинила своє існування через слабкість правителів, а не через християнство.

Ви змішали церкву, як релігійну установу, та релігію.

І ще раз прошу висловити по суті, в чому ви не згодні зі мною. Бажано розписати по пунктах. Ваша писанина в поза темі мені не зрозуміла.

• 0

#280 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 15:38

Перегляд дописуКобзар112 (28.05.2010 14:00) писав:

Ваша ціпочка слідування першопричин не лізе ні в які рамки і не піддається поясненню.

Тому що ти не розумієш про що іде мова.

Цитата

Ви любите проводити паралель між релігією та ідеологією, що, втім, є маячнею. Адже в основі одного лежить вірування, а в основі другого — політична доктрина. Але саме для вас давайте змоделюємо.

Подібні дурниці моделюй для самого себе, якщо нічим зайнятись. Політична доктрина виростає з реалій життя суспільства і не є чимось відокремленим від загального світогляду цього суспільства. Вона може бути кращою чи гіршою, але вона є реальністю.
Релігія - є вірування в чудо, котре лежить геть за межами реального сприйняття суспільством. Які, нафіг, можуть бути паралелі ? Згідно цього, (бо я бачу ти вже геть не розумієш про що іде мова) зайди до найближчої церкви, і запитай будь якого христянського священника : чи входить віра в чудеса Христа, (ходіння по воді, тисячі хлібин і риб, і т.п) в загальну концепцію християнської релігії ? І ти отримаєш позитивну відповідь. Водночас, він тобі скаже, що невір*я в чудеса Христові говорить про відвернення християнської релігії.

Цитата

Тоді церква — політична партія, яка дотримується нашої ідеології. У цієї партії є своє членство (духовенство, яке представляє наші з вами інтереси перед богом, як політики де-юре представляють нашу народну волю), а також — електорат (паство, віруючі). Як і політична партія дискредитує політичну доктрину своєї ідеології, так і церква може компрометувати світоглядні принципи та засади релігії.

Вже пояснив вище, що подібні паралелі не можуть бути проведені по визначенню.

Цитата

Як бачите, відповідальність несе церква, а не релігія. Так в політичні площині: відповідальні політики, а не ідеологія, котру вони сповідували.

Більшої дурниці, згідно з канонів християнської релігії і не придумати, бо :
1. ЦЕРКВА НЕ ПОМИЛЯЄТЬСЯ, БО НЕПОМИЛЯЄТЬСЯ БОГ.
2. ЦЕРКВА БЕЗГРІШНА, БО БЕЗГРІШНИЙ БОГ.
А тепер візьми оці ОФІЦІЙНІ положення про християнську церкву, і спробуй притулити їх до будь якої політичної доктрини. Або назови мені хоч одну політичну доктрину, котра ОФІЦІЙНО заявила про себе щось подібне. Дійшло, чи нє ?

Цитата

Римська імперія припинила своє існування через слабкість правителів, а не через християнство.

Ще одна дурниця. Я ж тобі вже завдав питання (щодо кочівників зруйнувавших Київську Русь). Чи ти гадаєш, що претендуєш на істину, бо вивчав історію ?

Цитата

Ви змішали церкву, як релігійну установу, та релігію.

Церква і релігія одне і теж. Не сміши христян. Навіть апостоли, для розповсюдження христянської релігії, починали свою діяльність з організації церкви. Ти ще не в*їхав чому ? "Тому слава в Церкви во Христе Иисусе во все роды, от века до века" (Єфесянам 3/21).

Цитата

І ще раз прошу висловити по суті, в чому ви не згодні зі мною. Бажано розписати по пунктах. Ваша писанина в поза темі мені не зрозуміла.

Та куди вже більш суттєво. Я ж тобі сказав вище - вчи. Ти хочеш "ковтнути" все і відразу в форумі ? Де це так вчаться ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.05.2010 – 15:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних