Перейти до вмісту

Чи Бог є досконалим?

Повідомлень в темі: 301

#241 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Енергодар

Відправлено 20.05.2010 – 18:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.05.2010 18:43) писав:

Чому тут обговорюється лише досконалість Яхве?
Давайте обсудимо досконалість Зевса!
Крутий дядько, по бабах ходить, аж гай шумить, хто йому не сподобається - того блискавкою! Навіть старшого брата переміг. Чим не досконалий?
Це я все ще про те, що в назві теми не вказано, якого конкретно бога обговорювати.
Давайте обговоримо Зевса. При обговоренні згадаємо звідки беруться в природі блискавки, питання хождіння по бабам(тобто цілком людської риси) божеству.
Це я про те, що Зевс вигадка, яку навіть сучасні греки не підтримують. :(

Повідомлення відредагував vovchik2385: 20.05.2010 – 18:09

• 0

#242 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.05.2010 – 19:34

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 19:07) писав:

гг, а Ісус - вигадка , яку навіть жиди не підтримуюють.
  • 0

#243 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 20.05.2010 – 20:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.05.2010 20:34) писав:

гг, а Ісус - вигадка , яку навіть жиди не підтримуюють.
Якщо у вас є час та бажання, то можна розглянути це питання в окремій темі, але кажу одразу це не є наслідком неіснування Ісуса Христа.
Не жиди, а євреї(іудеї) вчіться говорити правильно(необразливо)
Повернемось до Зевсу(чи Перуна, що володів блискавками) про якого ви хочете поговорити. Скажіть мені ви досі вважаєте, що Зевс(або Перун) є богом грому та блискавок? Чи наука для вас це вже спростувала?

Повідомлення відредагував vovchik2385: 20.05.2010 – 20:10

• 0

#244 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 20.05.2010 – 21:13

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 17:20) писав:

Власна точка зору не є доказом того, що моя є хибною.
Що це за бздури? Власюк вказує не на хибність Вашої думки, а на слабке Ваше, Вовчіку, розуміння. І не перебільшуйте. Бог дав свободу Гітлєру на геноцид, на знищення слов'ян - ви це називаєте досконалістю? Я ненавиджу таку халатність. Вся ця ваша дурнувата "гармонія майбутнього раю (казав пан - кожух дам) не варта сльози маленької замученої в ті часи дитини" (за Достоєвським)

Крутий дядько, по бабах ходить, аж гай шумить, хто йому не сподобається - того блискавкою! Навіть старшого брата переміг. Чим не досконалий?

Це я все ще про те, що в назві теми не вказано, якого конкретно бога обговорювати.
Я та Власюк не зациклені на Яхве. )))
Ми висловлюємося безвідносно до імені. Хоча з огляду на духовну окупацію руського простору юдейською та постюдейською-християнською релігіями виглядає нормальним - показати недосконалість того Яхве, якого просувають руському люду всюди без мила чи вазеліну.

Повідомлення відредагував Родослава09: 20.05.2010 – 21:14

• 0

#245 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.05.2010 – 21:51

Ну а що ? Дійсно класний бог. По чоловічому жорсткий (як і належить) водночас ніжний до жіночої половини. Рицарь. Он навіть навіть владу над світом поділив справедливо з братами Посейдоном і Аїдом. Тягнули жереб, кому яка частина дістанеться. І Зевс тягнув жереб. Землю, боги, теж поділили справедливо і мирно, підписуючи між собою угоди. Не те що жидівський єговохристос, верещить, мов усе моє ! Гидота, блін ! Тьху !
Зевс хоче бачити людину сильною і досконалою (що то гідний бог !). Згадайте вірування греків щодо віків, в кожному з яких жили різні люди : золотий, срібний, бронзовий. Наприклад, в бронзовий вік жили сильні люди, з твердими мов камінь серцями. Чоловіки добре розумілись на військові справі. Це був героїчний період часів Геракла і хороброго Тезея.
З іншого боку, існує легенда що людину створив Прометей виліпивши її з глини, а душу - з небесного вогню вкравши декілька іскорок із сонячної колісниці. Одначе, людина, створена Прометеєм була слабка і гола. Цікаво, пальці в неї закінчувались дуже слабкими нігтями і вона не була здатною захищатись від хижаків. Тільки зовні ця людина була схожа на богів, а от силою...це не сподобалось Зевсу (чим не справжній турботливий "отець" ?). Пам*ятаючи про недавню битву з гігантами і дбаючи про вдосконалення людини, надання їй сили (як у богів) він наказав великому богу-майстру Гефестові створити прекрасну жінку і послати на землю. Зверніть увагу, цю жінку всі боги Олімпу нагородили властивостями. Тобто, кожен бог надав їй щось своє. І от цю жінку, Пандору, згідно з рішенням Зевса, було подаровано людському племені. Я зупинюсь на цьому. Дальнійша історія, як то відмова Прометея від Пандори (хотів бачити людей слабкими, очевидно ?), її заміжжя з Епітемеєм, то вже подальша історія. Але що мені подобається тут, то це те, як дбав Зевс про силу і досконалість людини. Яким щедрим він був, роблячи такий подарунок. І головне, ніхто його про це не молив, не стояв на колінах, не бив лобом поклони, не знущався над власним організмом, не плакав, і не лазив рачки :

Прикріплений файл  2_h8c0085.jpg   67.5К   7 Кількість завантажень:

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 19:07) писав:

Давайте обговоримо Зевса. При обговоренні згадаємо звідки беруться в природі блискавки, питання хождіння по бабам(тобто цілком людської риси) божеству.
Як казали двоє кіногероїв : "ну й розумний ! аж страшно !". Тобі сюди:
як стали приходити Божі сини до людських дочок. І вони їм народжували, (Буття. 6/4)

Як бачимо, єговенята теж не проти потрахатись з нашими жіночками.

Цитата

Тобі ж Вітольд уже вказав : а сучасні жиди не підтримують Христа. Питання дня : чим жиди гірші греків ?
Ти часом не в курсі ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.05.2010 – 21:54

• 0

#246 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 20.05.2010 – 22:02

Цитата

Що це за бздури? Власюк вказує не на хибність Вашої думки, а на слабке Ваше, Вовчіку, розуміння. І не перебільшуйте. Бог дав свободу Гітлєру на геноцид, на знищення слов\'ян - ви це називаєте досконалістю? Я ненавиджу таку халатність. Вся ця ваша дурнувата \"гармонія майбутнього раю (казав пан - кожух дам) не варта сльози маленької замученої в ті часи дитини\" (за Достоєвським)

Гітлер - людина, яку інші привели до влади(що слугувало причиною другій світовій війні можете почитати з історії світу). Взагалі то знищення було не тільки слов'ян та не тільки Гітлером але кому яке діло? Але ті ж самі земні люди скинули його з престолу(може навіть за допомогою Бога?). Скільки можна теревенити про одне і теж саме. Якщо Бог прямо втрутиться, то зникне свобода вибору, а ви(невіруючі якщо же залишитсь такими після увірування в Бога) в черговий раз звинуватите його в жорстокості,втручанні в внутршні справи,захисті не тих кого треба та ін. Що вам ще пояснювати? Досконалість потребує досконалості в усьому абсолютно.

Достоєвський каже:

Цитата

«Я православие определяю не мистической верой, — писал он, — а человеколюбием, и этому радуюсь». «В русском христианстве, по-настоящему,
даже и мистицизма нет вовсе, в нем одно человеколюбие, один Христов образ, — по крайней мере, это главное».

Цитата

Я та Власюк не зациклені на Яхве. )))
Ми висловлюємося безвідносно до імені. Хоча з огляду на духовну окупацію руського простору юдейською та постюдейською-християнською релігіями виглядає нормальним - показати недосконалість того Яхве, якого просувають руському люду всюди без мила чи вазеліну.

Молитесь Перуну? Хто ваші боги? Якщо вони є у вас, то будемо розглядати їх досконалість.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 20.05.2010 – 22:10

• 0

#247 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.05.2010 – 01:49

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 23:02) писав:

Гітлер - людина, яку інші привели до влади

До влади його привелі ті ж самі, котрі привели тебе до віри в юдейського "бога" з обрізаним члєном. От тільки для Гітлєра вони бабла не пожаліли, а тебе...задарма.

Цитата

(що слугувало причиною другій світовій війні можете почитати з історії світу)

Ну якщо почитати з ІЗ ТОРИ Ї, то причиною слугувало те ж сАме, що і в першій світовій. І автори її розв*язання ті ж самісінькі. Вони, сьогодні, вже не приховують цього навіть. Чого їм боятись ? Народ побрів у церкви. Їхні безграмотні рибаки та ремісники стали у цього народу святими апостолами, їхня жінка-жидівка, невідомо від кого нагулявши Емануїла, стала у цього народу богородицею, а її єврейське дитинча - богом. Так чого, дійсно, їм шось приховувати, коли задовго до розв*язання обох воєн, тисячу років назад, вони завоювали власну суть цього народу ? Завоювали віру, честь, перетворивши його в отару скотів-рабів.

Цитата

Але ті ж самі земні люди скинули його з престолу(може навіть за допомогою Бога?)

Шось твій бог довго збирався з допомогою. Чи це треба було чекати ? Тим більше, що твій бог прийняв Гітлєріка в своє лоно, коли того похрестили. Де ж його всевидючість була ?

Цитата

Якщо Бог прямо втрутиться, то зникне свобода вибору,

З яких таких вареників, чужий бог повинен втручатись у наші справи ? Ми ж не Ізраїль.

Цитата

а ви(невіруючі якщо же залишитсь такими після увірування в Бога)

Сам то зрозумів що написав ?

Цитата

в черговий раз звинуватите його в жорстокості,втручанні в внутршні справи,захисті не тих кого треба та ін.

Нафіг він нам треба ? Мені, наприклад, важливіше город зранку полоти, а не твого єгову звинувачувати. Він і так здохне, якщо ще не здох.

Цитата

Що вам ще пояснювати? Досконалість потребує досконалості в усьому абсолютно
.

Досконалі люди вірять своїй богородиці. Психологічно залежні - чужій.

Цитата

Достоєвський каже:

Алкоголіки-картьожники стали для церкви авторитетом ? Це цікаво. Хрєнові ваші справи. Нє, Достоєвський дядько авторитетний, я не заперечую, але ж навряд чи авторитет для церкви, котра зобов*язана "зріть" в душу.

Цитата

Молитесь Перуну?

Ох, спасайте ! Воно геть нічого....
Перуну не моляться, хлопче.

Цитата

Хто ваші боги? Якщо вони є у вас, то будемо розглядати їх досконалість.

А тобі батюшка дозволив ? А то за таку самодіяльність можна у нього і дячихою стати, на вечір - другий.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.05.2010 – 01:52

• 0

#248 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 21.05.2010 – 07:45

У мене взагалі глибокі сумніви в існуванні надприродної сили, що «керує справами твоїми і моїми». Часом схиляюся до думки, що біблія — це, хоч і стародавній документ, проте дуже ненадійний. Максимальна його цінність — дає уявлення про вірування та побут, культуру людства часів Христа (його існування теж під сумнівом). Здається, що релігія — це глобальне ошукування, а церква є не духовною опорою, а зосередження грошолюбства та ідолопоклонства, прикриттям махінацій духовного сану. А сучасна каталицька держава Ватикан — найбагатше державне утворення, тому так бої за владу («папування»), ще запекліші, аніж політичні суперечки.

Повідомлення відредагував Кобзар112: 21.05.2010 – 07:47

• 0

#249 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 21.05.2010 – 08:16

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 21:07) писав:

А назавтра, коли вони вийшли з Віфанії, Він зголоднів був.

І, побачивши здалека фіґове дерево, вкрите листями, Він підійшов, чи не знайде на ньому чого. І, прийшовши до нього, не знайшов нічого, крім листя самого, не пора бо на фіґи була.

І озвався Ісус і промовив до нього: Щоб більше ніхто твого плоду не з'їв аж повіки! А учні Його все те чули.

Бач, він теж сердиться на недосконалість своїх (чи не своїх?) творінь, що не зміг набити вчасно своє гузно.
Йому начхати, що з того дерева живились і комахи різні і хропачки, та і тінь була для людей. Може з нього і плоди хтось поїв усі, чи може було не час плодоносити. Да багато інших причин. А воно, тидиви цабе таке, налетіло і нагадило на усіх.
Виходить йому на дерево начхати і на інших, бо він споживач і все, споживач цього світу, який не від світу цього, злобний інопланетянин. Ні, добра людина так не скоїть. Такі вже точно не будуть вдосконалювати божі творіння та творити диво з"являння плодів, що до речі можуть робити навіть садівники і селекціонери.

Ото така любов і така досконалість. Як в пісні Чіжа, вот такайа вот музика, такайа блін вєчнайа моладасть. :(

Повідомлення відредагував Odonacer: 21.05.2010 – 08:18

• 0

#250 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 21.05.2010 – 12:08

Перегляд дописуКобзар112 (21.05.2010 08:45) писав:

У мене взагалі глибокі сумніви в існуванні надприродної сили, що «керує справами твоїми і моїми». Часом схиляюся до думки, що біблія — це, хоч і стародавній документ, проте дуже ненадійний. Максимальна його цінність — дає уявлення про вірування та побут, культуру людства часів Христа (його існування теж під сумнівом). Здається, що релігія — це глобальне ошукування, а церква є не духовною опорою, а зосередження грошолюбства та ідолопоклонства, прикриттям махінацій духовного сану. А сучасна каталицька держава Ватикан — найбагатше державне утворення, тому так бої за владу («папування»), ще запекліші, аніж політичні суперечки.
Скільки разів в житті відкривали\читали Біблію(не враховуючи дитячий вараінт з малюнками)? А скільки разів у вас виникали питаня, які ви намагались з*ясувати у священнослужителів або через віруючих людей? Здається, що ви мало знаєте про життя релігійної громади та історію становлення церкви(можливо я помиляюсь звичайно), тому вам все здається незрозумілим та поганим.
  • 0

#251 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 21:29

Перегляд дописуvovchik2385 (21.05.2010 13:08) писав:

Скільки разів в житті відкривали\читали Біблію(не враховуючи дитячий вараінт з малюнками)? А скільки разів у вас виникали питаня, які ви намагались з*ясувати у священнослужителів або через віруючих людей? Здається, що ви мало знаєте про життя релігійної громади та історію становлення церкви(можливо я помиляюсь звичайно), тому вам все здається незрозумілим та поганим.
Прочитав усю першу частину років у 12. Два роки потому в санаторії проводили курси з вивчення біблії. Так-то і довелося прочитати другу частину.

Так, ви праві, було одне питання до священнослужителя. І звучало воно так: якого біса я маю платити тобі ще ₴ 50, які не обговорювалися, за відспівування покійника, адже я вже за прайсом оплатив ₴ 250?

Я не сказав, що релігія є поганим явищем. Навпаки, у тій же Київській Русі вона відіграла велику роль, коли стала об’єднуючим фактором для племінних союзів. Вірування завжди є певним стимулом, автотренінгом людини,а молитва — психологічною розрядкою. Але релігія ЗАРАЗ є оманою. Вона утратила свою суть.
  • 0

#252 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 22:28

name='Кобзар112' post='601701' date='26.05.2010 22:29'

Цитата

Я не сказав, що релігія є поганим явищем. Навпаки, у тій же Київській Русі вона відіграла велику роль, коли стала об’єднуючим фактором для племінних союзів.
Фігня. Об*єднання "завдяки христянству" - дуже давній пропагандистський трюк. Тобто, ти не сказав нічого нового. Об*єднання відбулось би навіть тоді, коли б християнства взагалі не існувало в природі. Наприклад, євросоюз що?, об*єднався завдячуючи христянству ? В той же час, нам, країні християнській, з євросоюзу показали дулю з маком. Чи мо не так ? КороЧЧє, фігня від початку і до кінця. Об*єднання, як таке, відбувається добровільно, а не так, як це сталось з Київською Русю. Це по-перше. І по-друге, ще приклад; от є дві країни. Христянські. Україна і Росія. Шось я не бачу об*єднуючого фактору на фундації христянства. Ворожнечу - бачу. Така собі лицемірна "любов до ближнього" по христянськи. Я не ратую за об*єднання з Росією. Я просто наводжу приклад сміхотворності деяких розвішувачів лапші про те, що христянство може бути об*єднуючим чинником. Воно (христянство), як показала ізТОРАія, навпаки, є руйнівником. Що Риму, що Київської Русі. А те що відбулось об*єднання племен на теренах Київської Русі, то христянство просто опинилось в потрібному місці і в потрібний час. От і вся його "заслуга".

Цитата

Вірування завжди є певним стимулом, автотренінгом людини,а молитва — психологічною розрядкою.

Вірування і молитва, це різні речі, котрі абсолютно не пов*язані між собою.

Цитата

Але релігія ЗАРАЗ є оманою. Вона утратила свою суть.

Релігія, так - оманою. І не тільки ЗАРАЗ, а завжди. Віра - ні.

Перегляд дописуvovchik2385 (21.05.2010 13:08) писав:

Скільки разів в житті відкривали\читали Біблію(не враховуючи дитячий вараінт з малюнками)?
Я, наприклад, разів 250. "від корки - до корки". Тобто, від "Буття" до "Апокаліпсис". А ви ?

Цитата

А скільки разів у вас виникали питаня, які ви намагались з*ясувати у священнослужителів або через віруючих людей?

От, от. "У священнослужителів або віруючих людей". Це коли "віруючі" шастають по селах і під*їздах, дзвонячи по квартирах і розносячи нам недолугим "істину".

Цитата

Здається, що ви мало знаєте про життя релігійної громади

Якої, нафіг, релігійної громади ? У вас тих громад - як зірок у небі ! Найсмішніше те, що мирська влада вас ніколи не намагалась роз*єднати. Ви самі по собі розбрелись по церковно-сектантським закапелкам, а тепер людям голову морочите.

Цитата

та історію становлення церкви(можливо я помиляюсь звичайно), тому вам все здається незрозумілим та поганим.

Вся ваша "історія" - ізТОРИя.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 22:29

• 0

#253 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 22:58

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 21:07) писав:

Якщо у вас є час та бажання, то можна розглянути це питання в окремій темі, але кажу одразу це не є наслідком неіснування Ісуса Христа.
Ги. А шож, цікаво, є наслідком його існування ? Ну мо, толкни сюди аргументи ?

Цитата

Не жиди, а євреї(іудеї) вчіться говорити правильно(необразливо)

Ох, спасайте ! З яких це пір всі євреї стали іудеями ? Капєц, блін ! І воно ще радить вчитись комусь !

Цитата

Повернемось до Зевсу(чи Перуна, що володів блискавками) про якого ви хочете поговорити. Скажіть мені ви досі вважаєте, що Зевс(або Перун) є богом грому та блискавок? Чи наука для вас це вже спростувала?

Ну давай повернемось : "Господь чинить блискавки, і зливний дощ посилає їм, кожному траву на полі".... далі продовжувати ? І як щодо науки ? Вона для христян це спростувала ? Чи нє ?
І з яких це пір, наука стала авторитетом для христян ? Шо ви до неї, як оті таргани, лізете коли вам це вигідно, і обсираєте її, коли невигідно ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 22:59

• 0

#254 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 23:07

Перегляд дописуБезбожник (26.05.2010 23:28) писав:

Фігня. Об*єднання "завдяки христянству" - дуже давній пропагандистський трюк. Тобто, ти не сказав нічого нового. Об*єднання відбулось би навіть тоді, коли б християнства взагалі не існувало в природі. Наприклад, євросоюз що?, об*єднався завдячуючи христянству ? В той же час, нам, країні християнській, з євросоюзу показали дулю з маком. Чи мо не так ? КороЧЧє, фігня від початку і до кінця. Об*єднання, як таке, відбувається добровільно, а не так, як це сталось з Київською Русю. Це по-перше. І по-друге, ще приклад; от є дві країни. Христянські. Україна і Росія. Шось я не бачу об*єднуючого фактору на фундації христянства. Ворожнечу - бачу. Така собі лицемірна "любов до ближнього" по христянськи. Я не ратую за об*єднання з Росією. Я просто наводжу приклад сміхотворності деяких розвішувачів лапші про те, що христянство може бути об*єднуючим чинником. Воно (христянство), як показала ізТОРАія, навпаки, є руйнівником. Що Риму, що Київської Русі. А те що відбулось об*єднання племен на теренах Київської Русі, то христянство просто опинилось в потрібному місці і в потрібний час. От і вся його "заслуга".

Вірування і молитва, це різні речі, котрі абсолютно не пов*язані між собою.
Політична і економічна організація Євросоюз утворилася унаслідок рішення інтегрувати економіки країни Європи. Рішення було науково обґруновано економістами та фінансистами. Слов’янські союзи не могли просто так злитися в ДЕРЖАВНЕ утворення, позаяк суспільство їх не було однорідним. По суті тоді вони ще належали до різних етносів. А релігія є одним з показників націотворення. Тож говорити про фігню будете під фіговим деревом. І пишучи про це, я не намагаюся відкрити Америку чи проштовхнути власну теорія державотворення Русі.

І солодке та цукор різні речі. Речі різних порядків: одне характеризує смак, інше є назвою речовини. Але солодкий смак є породженням цукру :rolleyes: Так само молитва є породженням вірування. Чому вас збентежив очевидний зв’язок між релігією, вірою з молитвою, мені не ясно.
  • 0

#255 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 23:17

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 00:07) писав:

Політична і економічна організація Євросоюз утворилася унаслідок рішення інтегрувати економіки країни Європи. Рішення було науково обґруновано економістами та фінансистами.
Це і без тебе зрозуміло та опубліковано було.

Цитата

Слов’янські союзи не могли просто так злитися в ДЕРЖАВНЕ утворення, позаяк суспільство їх не було однорідним
.

Не бачу жодного аргументу, щодо цієї твоєї нісенітниці. Окрім власних хвантазій втюханих христянською ідеологією.

Цитата

По суті тоді вони ще належали до різних етносів.

Ти їх особисто про це питав ? А хоч би і так, то що ?

Цитата

А релігія є одним з показників націотворення.

Якого, наприклад ? Чогось дурнішого, ти не міг придумати ?

Цитата

І солодке та цукор різні речі. Речі різних порядків: одне характеризує смак, інше є назвою речовини. Але солодкий смак є породженням цукру :rolleyes:

Це не до мене. Я не надто полюбляю солодке.

Цитата

Так само молитва є породженням вірування. Чому вас збентежив очевидний зв’язок між релігією, вірою з молитвою, мені не ясно.

Шо тут не ясного ? Якщо я вірю - молитва мені і нафіг не треба. Якщо ж я молюсь - значить я сумніваюсь.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 23:20

• 0

#256 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 23:21

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 00:17) писав:

Це і без тебе зрозуміло та опубліковано було.

.

Не бачу жодного аргументу, щодо цієї твоєї нісенітниці. Окрім власних хвантазій втюханих христянською ідеологією.

Ти їх особисто про це питав ? А хоч би і так, то що ?

Якого, наприклад ? Чогось дурнішого, ти не міг придумати ?

Це не до мене. Я не надто полюбляю солодке.

Шо тут не ясного ? Якщо я вірю - молитва мені і нафіг не треба. Якщо ж я молюсь - значить я сумніваюсь.

Коли навчишся не блазнювати та свої фіги обґрунтовувати — пиши.
  • 0

#257 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 23:29

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 00:21) писав:

Коли навчишся не блазнювати та свої фіги обґрунтовувати — пиши.

Це теж не до мене, оскільки блазень, це той хто продає свою суть становлячись рабом чужого божка.
  • 0

#258 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 00:11

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 00:29) писав:

Це теж не до мене, оскільки блазень, це той хто продає свою суть становлячись рабом чужого божка.

Я зараз дозволю собі суб’єктивний випад, але, розумієш, ніколи не подобалися люди, котрі постять меседжі штибу «це фігня, тому, що я так не думаю» без будь-яких доводів.
  • 0

#259 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.05.2010 – 08:04

Перегляд дописуКобзар112 (27.05.2010 01:11) писав:

Я зараз дозволю собі суб’єктивний випад, але, розумієш, ніколи не подобалися люди, котрі постять меседжі штибу «це фігня, тому, що я так не думаю» без будь-яких доводів.

А як відноситись до людей, які тупо постять одну і туж християнську пропаганду, навіть не знаючи біблії і не взмозі вести обговорення по суті теми.
  • 0

#260 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 11:03

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 09:04) писав:

А як відноситись до людей, які тупо постять одну і туж християнську пропаганду, навіть не знаючи біблії і не взмозі вести обговорення по суті теми.
Єговістів маєте на увазі? Хм, та ні. Ви натякаєте на мене. Але от, пане, я казав, що не тільки християнство є націо- та державотворчим чинником, а взагалі релігія. І ще: з постів ище ви могли довідатися, що був змушений вичитати біблію від корки до корки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних