Перейти до вмісту

Чи Бог є досконалим?

Повідомлень в темі: 301

#221 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.05.2010 – 09:04

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 09:35) писав:

У дітей нуль майстерности, а їх малюнки приводять у захват глядачів. :lol:
Доброго ранку, Манфреде. Цікаво, який дурень тебе навчив, що у дітей нуль майстерності ? Ти б ото зранку краще виходив на свіже повітря, перш ніж шось бовкнуть.

Цитата

Яку б досконалу машину не зробили, її все одно можна розгепати. Все те саме і з будь-якою свободою, Адам був створений Богом вільною істотою, яка може обрати свій путь, як на добре, так і на зле. Чому він обрав на зле теж зрозуміло, згори-бо легше скотитися, як на ту гору дертися, але надія на обрання труднішої дороги людиною таки залишається.
Брехлива казочка щодо волі Адама, надання йому можливості вільно обирати, продовжується. Он, Манфреде, ти навіть знаєш причину, чому Адам вибрав зле. Виявляється..."згори легше котиться". І хоч біблія не вказує що причиною було сАме це, Манфред (звідкілясь) добув ці дані. Вітаю тебе.

Цитата

Не зауважив у його постах ні того ні другого, зате зауважив примітивну псевдорелігійну "філософію" і величезне бажання будь-за яку ціну проштовхнути свої дикі ідеї.

Манфреде, дорогенький, ти хоч бува частенько в своїх постах брешеш, або гонІш відверту туфту, але ж таки ти не затурканий сектант, щоб ото подавати таку дурницю про шановного Власюка.

Цитата

Та там і думки ніякої не було.

Нє, таки затурканий сектант.

Цитата

Найбільша Ваша капловухість полягає у тому, що Ви ведетесь на дурню про нібито національну належність релігії, тоді як релігія за визначенням має наднаціональний характер :(

Я взагалі ні на що не ведусь, Манфреде.
А от найбільша твоя капловухість, полягає в тому, що ти вважаєш релігією ідеологічну туфту від жидів яка якраз і вчить тій міжнаціональній ворожнечі, і яка експортується по усьому світу, як комуністи займались еспортом "міровой рєволюції".

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2010 – 09:05

• 0

#222 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 19.05.2010 – 09:50

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2010 10:04) писав:

А от найбільша твоя капловухість, полягає в тому, що ти вважаєш релігією ідеологічну туфту від жидів яка якраз і вчить тій міжнаціональній ворожнечі, і яка експортується по усьому світу, як комуністи займались еспортом "міровой рєволюції".

...Ми наш ми новий мір постройім, :( да приідєт царствіє твоє, да будєт воля твойа,
хто бил нічєм, тот станєт всєм! :lol: блажєнниє ніщіє духом ібо іх єсть царствіє нєбесноє
Ета йєсть наш послєдній... :lol: і будєт вам всєм спасєніє

Повідомлення відредагував Odonacer: 19.05.2010 – 09:52

• 0

#223 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 10:21

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 11:18) писав:

Поверхово мислите, коли не помічаєте різниці :(

Не помічаєте спорідненого? То ви взагалі не здатні мислити. :lol:
  • 0

#224 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 19.05.2010 – 10:24

Безбожник, Odonacer, наголошую вам ще раз, що ваші відповіді мною не будуть враховуються, бо я робив вам зауваження вести бесіду без зайвої фамільярністі та образ в бік опонента, які ви вдало проігнорували. Навчитесь спілкуватись - прошу до діалогу, в іншому разі не бачу сенсу вести з вами будь-яку розмову.

Цитата

2. На форумі заборонено:

2.2. Писати дописи, що містять образи інших осіб,
2.2.1. Дописи, що містять публічне вороже з'ясовування відносин (флейм);
2.2.2. Вживати ненормативну лексику та її модифікації (штибу х@j, blja, тощо). Лайка допускається лише в цитатах з літературних текстів в разі крайньої необхідності;

2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;

Повідомлення відредагував vovchik2385: 19.05.2010 – 10:40

• 0

#225 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 11:10

Перегляд дописуvovchik2385 (19.05.2010 11:24) писав:

Безбожник, Odonacer, наголошую вам ще раз, що ваші відповіді мною не будуть враховуються, бо я робив вам зауваження вести бесіду без зайвої фамільярністі та образ в бік опонента, які ви вдало проігнорували. Навчитесь спілкуватись - прошу до діалогу, в іншому разі не бачу сенсу вести з вами будь-яку розмову.

Ох, спасайте ! Шо це воно ??? :(
  • 0

#226 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 11:51

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 12:16) писав:

Так можна і муху з паровозом зіставити, бо вони споріднені у тому, що обидва рухаються, але жодного сенсу притягувати за вуха одне до одного немає.

Авжеж сенсу нема. До тогож у мух та паравозів вух немає.
А ось, що у ваших християнських сехтах, що у комуняцьких сехтах капловухість аж пне. То чомуб не потаскати бовдурів. :(
  • 0

#227 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.05.2010 – 13:26

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 12:16) писав:

Так можна і муху з паровозом зіставити, бо вони споріднені у тому, що обидва рухаються, але жодного сенсу притягувати за вуха одне до одного немає.
От-от. Паровоза придумав людський геній, муху - Бог.

І те, і те - недосконале. Тільки паровоз перевозить в просторі тисячі народу (часто по важливих для життя людей справах), а муха розносить заразу. )))

Повідомлення відредагував Власюк: 19.05.2010 – 13:27

• 0

#228 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 13:39

Перегляд дописуВласюк (19.05.2010 14:26) писав:

І те, і те - недосконале. Тільки паровоз перевозить в просторі тисячі народу (часто по важливих для життя людей справах), а муха розносить заразу. )))

Во, блін ! Суперово сказано ! Учись, Манфреде. А ти он, там вище, таке ляпаєш. Краще зверни увагу на те, як чітко і спокійно Odonacer та Власюк привели твій невдалий приклад паровоза і мухи до тОго, що виявляється твій Єгова теж самісіньке що Сатана - бог мух.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2010 – 13:46

• 0

#229 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 15:15

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 15:45) писав:

І що ж там чіткого, крім того, що обидва Ваші однодумці? одна дурня другу поганяє, Каламар, хоч якісь аргументи намагається зі себе вичавити, а з Вами, взагалі, дитсадочок, скучно :(

Та нє, скучно буває тоді, коли спираючись на біблу дві людини намагаються підвести під неї якісь "науково обгрунтовані аргументи". Я розумію, Манфреде, що певним сильним кругам світу цього це вигідно. Я розумію, що навколо книжки для ідіотів зведено вселенські "науково доведені аргументи", котрі тобі (як ти сказав) "вичавлює" Каламар. Я розумію, що навколо казочки-переказу зведено цілу гору інших книжичок від "професорів" богослов*я", в яких красиво змальовуються "пояснення" положень головної туфти від юдеїв, біблії, для тих капловухих, котрі "не в*їхали", прочитавши біблу. Тобто, не в*їхали "туди куди треба" і "так як треба". Я розумію, не гірше тебе, Манфреде, як, чому, за що, заради чого, певна частина відомих людей зробила ті чи інші відгути про бейблу в такому сенсі, котрий дозволяє вам маніпулювати і затуркувати голову людям, дешевенькими брехливими "фактами", на зразок : "он, дивіться мов, Ейнштейн теж вірив юдейському богу." Або оті дурниці, котрі ти молов в іншій темі для Віджея перекручуючи Ніцше. Це все, Манфреде, зрозуміло і не являє собою чогось нового і високопрофесійного в питанні одурення людей за допомогою біблійно-людиноненависницької-ідеології від жидів. Я розумію, що коли тобі не подобається якесь положення в біблі, то послідує відразу фраза на зразок : "ну, і де ж ви це бачите ?". І не тому, що хтось чогось не бачить, а тому що це стародавній христянський "фокус" : щось хочеш перевернути - назви свого співбесідника дураком. Без аргументів. Ну і, ще можна налякати його відповідальністю в майбутньому перед жидівським богом. Заодно, звинуватити його в тому, що він одержимий сатаною і буде горіти в пеклі. Все це, Манфреде, вже давно обридло людям. І от ти, Манфреде, сАме в такому стилі ведеш дискусію до "опрєдєльонного момєнта". Коли тобі чорним по білому подають цитату з біблії, яка суперечить сказаному тобою, ти моментально все перевертаєш з ніг на голову.
І от ця обставина, Манфреде, дійсно не є цікавою. Іди надвір, подихай повітрям, Манфреде.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2010 – 15:17

• 0

#230 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 15:16

Перегляд дописуВласюк (19.05.2010 14:26) писав:

З недосконалістю паровоза ще можна погодитися, але чому ви важаєте, що муха є недосконалою живою істотою? Давайте чіткі аргументи в рамках "Бог недосконалий створив недосконалу муху, бо вона...." Дуже цікаве послухати філософські роздуми(не гнилі роздуми, а те, що має переконати нас у повній недоцільності існування цієї"ганебної нещасної комахи") розумної людини(так вас мені представили деякі користувачі форуму). Чекаю відповіді саме від вас.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 19.05.2010 – 15:24

• 0

#231 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 15:28

Перегляд дописуvovchik2385 (19.05.2010 16:16) писав:

З недосконалістю паровоза ще можна погодитися, але чому ви важаєте, що муха є недосконалою живою істотою? Давайте чіткі аргументи в рамках "Бог недосконалий створив недосконалу муху, бо...." Дуже цікаве послухати філософські роздуми(не гнилі роздуми, а те, що має переконати нас у повній недоцільності існування цієї"ганебної нещасної комахи) розумної людини(так вас мені представили деякі користувачі форуму). Чекаю відповіді саме від вас.

Нє, давайте краще про глисти. Адже вони в Адама були до гріхопадіння. Від Єгови передались. Інакше, хто їм (глистам) назву давав ? Написано ж :
вчинив Господь Бог із землі всю польову звірину, і все птаство небесне, і до Адама привів, щоб побачити, як він їх кликатиме. А все, як покличе Адам до них, до живої душі воно ймення йому.
І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була
." (Буття. 2/19,20).

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2010 – 15:30

• 0

#232 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 15:36

Перегляд дописуvovchik2385 (19.05.2010 16:16) писав:

З недосконалістю паровоза ще можна погодитися, але чому ви важаєте, що муха є недосконалою живою істотою? Давайте чіткі аргументи в рамках "Бог недосконалий створив недосконалу муху, бо вона...." Дуже цікаве послухати філософські роздуми(не гнилі роздуми, а те, що має переконати нас у повній недоцільності існування цієї"ганебної нещасної комахи") розумної людини(так вас мені представили деякі користувачі форуму). Чекаю відповіді саме від вас.
Відповідь надзвичайно проста: муха гидить часто людям куди не слід (на білу сорочку, на харч, в рани...), відкладає свої яйця в сир та м'ясо, не дає спати, розносить заразу... Отож, з моєї точки зору, муха - недосконала істота. Її смертність і слабкість супроти людини теж не характеризує бога як досконалого творця, однак мені така особливість Бога та його творіння - на руку: я отримую можливість ці мухи знищувати, якщо вони мені не подобаються, не зважаючи, що якісь послідовники Яхве вважають муху досконалою істотою. Таких "досконалих" істот на різному гної завжди плодиться та роїться мільйонами... )))

Повідомлення відредагував Власюк: 19.05.2010 – 15:40

• 0

#233 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 15:41

Перегляд дописуManfred (19.05.2010 16:33) писав:

Хибите з перших же рядків, згадайте про "камень, который отвергли строители".

Серйозно ? Якщо "строители отвергли камень", то якого біса, Манфреде, твоя бейбла починається зі слів творіння світу Єговою, а не Христом ? Шо ти мені оце городиш ? Чи мо не всі "строители отвергли камень" ? То тіко для капловухих прихожан кажуть що всі. Але ж "строители" були не тільки розумними, але ж і хитро-далекоглядними. На, тобі дорогенький Манфреде, першого "строителя отвергшего камень", котрий "воврємя все прикинул", який є найкращим зразком того, як треба тримати за горло капловухих "манфредів" : ПАВЛО.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2010 – 15:51

• 0

#234 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 16:09

Перегляд дописуВласюк (19.05.2010 16:36) писав:

Відповідь надзвичайно проста: муха гидить часто людям куди не слід (на білу сорочку, на харч, в рани...), відкладає свої яйця в сир та м'ясо, не дає спати, розносить заразу... Отож, з моєї точки зору, муха - недосконала істота. Її смертність і слабкість супроти людини теж не характеризує бога як досконалого творця, однак мені така особливість Бога та його творіння - на руку: я отримую можливість ці мухи знищувати, якщо вони мені не подобаються, не зважаючи, що якісь послідовники Яхве вважають муху досконалою істотою. Таких "досконалих" істот на різному гної завжди плодиться та роїться мільйонами... )))

Ви тільки це біологам не кажіть, бо вони вас засміють. Процес відкладання яєць є закономірним процесом розмноження, але вас це звичайно не влаштовує. Отже виникає закономірне питання: ви не вбачаєте, що існування мухи є невід'ємною складовою усієї екосистеми? Чому ви розглядаєте, що вона тільки гадить та розносить заразу, коли в одночас закриваєте очі на те, що вона може слугувати комусь їжею наприклад. Про смертність та слабкість варто взагалі не казати, бо нема в цьому світі живих істот, які не мали би цих "недоліків" Вбивайте мух(нічого не маю проти того, бо вони дійсно переносять заразу), а разом з ними отруйних павуків, змій(бо вони отруйні та шкодять, а разом ще й слабкі та смертні), жаб( жаба - шкідник народного господарства)....+більшу частину фауни\флори нашого світу, бо вони так, або інакше заважають людини жити комфортно.
  • 0

#235 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 16:12

Перегляд дописуВласюк (19.05.2010 16:36) писав:

Воно то так, але троха не так. Це на твоєму чи моєму гної мухи рояться та гадость розносять. А на гної біблійнопродвинутих такого неподобства не побачиш. Та у ніх і гною то, немає. Корови бувають, а гною немає, бо :
"І сказав Він до мене: Дивися, Я дав тобі товарячий гній замість людського калу, і ти зроби на ньому свій хліб!". (Єзек. 4/15).

Ти поняв ? У них гною бути не повинно, бо досконалий юдейський бог-отець радить їсти те гівно.
У мене питання до христян : церква вважає Єзекііля великим пророком. В біблії написано, що все писання богодуховенне. Поясніть мені хто небудь, як можна вдосконалитись людині, поїдаючи свої власні та коров*ячі гІвна, почувши таку настанову від вашого досконалого бога-отця ? Воно шо ? дійсно вдосконалює і укріпляє у вірі ? Мо нам, недолугим, з Власюком попробувать ? Шо скажете, христяни, з власного досвіду ?
  • 0

#236 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.05.2010 – 22:02

Перегляд дописуvovchik2385 (19.05.2010 17:09) писав:

Ви тільки це біологам не кажіть, бо вони вас засміють. Процес відкладання яєць є закономірним процесом розмноження, але вас це звичайно не влаштовує. Отже виникає закономірне питання: ви не вбачаєте, що існування мухи є невід'ємною складовою усієї екосистеми? Чому ви розглядаєте, що вона тільки гадить та розносить заразу, коли в одночас закриваєте очі на те, що вона може слугувати комусь їжею наприклад. Про смертність та слабкість варто взагалі не казати, бо нема в цьому світі живих істот, які не мали би цих "недоліків" Вбивайте мух(нічого не маю проти того, бо вони дійсно переносять заразу), а разом з ними отруйних павуків, змій(бо вони отруйні та шкодять, а разом ще й слабкі та смертні), жаб( жаба - шкідник народного господарства)....+більшу частину фауни\флори нашого світу, бо вони так, або інакше заважають людини жити комфортно.
Ви гарно вивчили Подрев’янського :( .

Але насправді християнству особливо нічим хизуватись щодо природи. Воно на рівні того опусу Подрев’янського.

А назавтра, коли вони вийшли з Віфанії, Він зголоднів був.

І, побачивши здалека фіґове дерево, вкрите листями, Він підійшов, чи не знайде на ньому чого. І, прийшовши до нього, не знайшов нічого, крім листя самого, не пора бо на фіґи була.

І озвався Ісус і промовив до нього: Щоб більше ніхто твого плоду не з'їв аж повіки! А учні Його все те чули.

А вранці, до міста вертаючись, Він зголоднів.

І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло.

Це може слугувати ілюстрацією до різниці між різними культурами. Бо з погляду індуїста чи буддиста це "чудо" святотатство, а чинить його сам Ісус.
  • 0

#237 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 23:49

Перегляд дописуkalamar (19.05.2010 23:02) писав:

Ви гарно вивчили Подрев’янського :( .
Але насправді християнству особливо нічим хизуватись щодо природи. Воно на рівні того опусу Подрев’янського.
Це може слугувати ілюстрацією до різниці між різними культурами. Бо з погляду індуїста чи буддиста це "чудо" святотатство, а чинить його сам Ісус.
А по суті щось буде? Нагадую, що ми обговорюємо тему чи є Бог досконалим. Користувач Власюк, вибачте, виказав слабке розуміння того навіщо потрібні живі істоти в цьому світі(муха заважає,кладе яйця,слабка та смерта і тому недосконала - це дуже гарний жарт). Якщо ще хтось вважає, що наприклад мухи чи щось по типу тарганів, або мишей мають вроджені недоліки, та не повинні існувати, то мені більше додати нічого, просте нерозуміння речей(це не означає, що я забороняю вбивати тих же самих мух, тарганів або мишей, що завдають певної шкоди). Щодо вашої цитати(не забувайте ставити посилання на Біблію), то вона нічого поганого у собі не містить, а думка індуїста або буддиста мене мало хвилює, ніби я повинен питати їхне ставлення до вирваних цитат з Біблії, яку вони в очі не бачили.

Цитата

43 Вы слышали, что сказано: люби ближнего твоего и ненавидь врага твоего. 44 А Я говорю вам: любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас, 45 да будете сынами Отца вашего Небесного, ибо Он повелевает солнцу Своему восходить над злыми и добрыми и посылает дождь на праведных и неправедных. 46 Ибо если вы будете любить любящих вас, какая вам награда? Не то же ли делают и мытари? 47 И если вы приветствуете только братьев ваших, что особенного делаете? Не так же ли поступают и язычники?
48 Итак будьте совершенны, как совершен Отец ваш Небесный. Матф.5:43-48

Повідомлення відредагував vovchik2385: 20.05.2010 – 00:02

• 0

#238 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.05.2010 – 15:50

Перегляд дописуvovchik2385 (20.05.2010 00:49) писав:

Користувач Власюк, вибачте, виказав слабке розуміння того навіщо потрібні живі істоти в цьому світі(муха заважає,кладе яйця,слабка та смерта і тому недосконала - це дуже гарний жарт). Якщо ще хтось вважає, що наприклад мухи чи щось по типу тарганів, або мишей мають вроджені недоліки, та не повинні існувати, то мені більше додати нічого, просте нерозуміння речей(це не означає, що я забороняю вбивати тих же самих мух, тарганів або мишей, що завдають певної шкоди).
Це пан Вовчік виказав своє слабке розуміння. Бо я висловлюю власну точку зору. Скажімо, колеса в автомобілі теж корисні, без них автомобіль не зрушиться з місця (навіть не впевнений, чи мухи такі ж корисні в екосистемі Землі). Але колеса недосконалі, зношуються і т.д., і тому водій возить з собою "запаску".
Стосовно Бога: допоки існують голодомори, геноцид, смертельні хвороби, то Бог просто проявляє злочинну бездіяльність (нагадую, якщо в силах могутньої особи припинити злочин, а вона цього не чинить, то вона проявляє злочинну бездіяльність).

Повідомлення відредагував Власюк: 20.05.2010 – 15:51

• 0

#239 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 20.05.2010 – 16:20

Перегляд дописуВласюк (20.05.2010 16:50) писав:

Це пан Вовчік виказав своє слабке розуміння. Бо я висловлюю власну точку зору.
Власна точка зору не є доказом того, що моя є хибною. Колись ви можливо змінете її під дією різних факторів, а ваші попередні думки вже будуть хибними.

Скажімо, колеса в автомобілі теж корисні, без них автомобіль не зрушиться з місця (навіть не впевнений, чи мухи такі ж корисні в екосистемі Землі). Але колеса недосконалі, зношуються і т.д., і тому водій возить з собою "запаску".
Знаєте що буде з автомобілем коли забрати одного недосконалого колеса та не знаєте що буде при відсутності усіх(по відношенню до всього світу) недосконалих мух. Про що може бути мова? Ага з невеличкою такою різницею, що колеса є нежимивим, штучним предметом, а муха - жива істота, комаха, яку створив хтось інший(Бог звичайно) Порівнюйте і далі живі\неживі речі та робіть власні точки зору.

Стосовно Бога: допоки існують голодомори, геноцид, смертельні хвороби, то Бог просто проявляє злочинну бездіяльність (нагадую, якщо в силах могутньої особи припинити злочин, а вона цього не чинить, то вона проявляє злочинну бездіяльність).
Ну знову повертаємось на початок. Хто створює голодомори, війни? Бог, звичайно, може втрутитись(а ви почнете верещати, що він злий,заважає,наказує не тих тощо..), та тоді зникне свобода вибору. Що це таке обговорювалось вже не раз. Ну й звісно гріховність самої людини є причиною багатьох подій. Коло замкнулось?

Цитата

"Зри в корень"
каже нам Козьма Прутков.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 20.05.2010 – 16:24

• 0

#240 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.05.2010 – 17:43

Чому тут обговорюється лише досконалість Яхве?
Давайте обсудимо досконалість Зевса!
Крутий дядько, по бабах ходить, аж гай шумить, хто йому не сподобається - того блискавкою! Навіть старшого брата переміг. Чим не досконалий?

Це я все ще про те, що в назві теми не вказано, якого конкретно бога обговорювати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних