Перейти до вмісту

Чи Бог є досконалим?

Повідомлень в темі: 301

#181 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 08.11.2009 – 13:10

Перегляд дописуРодослава09 (7.11.2009 19:31) писав:

Виходить, що Сталін теж був доволі досконалий виховник в контексті ("Якби не було зла, насильстьва і т.д., то людство не цінувало б добро"), Недарма ж він закінчив християнську духовну семінарію.

Хто діє методом убивства- діє щонайменше сумнівним методом. Аж ніяк не досконалим, нмд. Прочитайте напр. в Біблії книгу Повторення Закону, 32:39. "Я бог (Єгова), я убиваю і оживляю, завдаю ран і зцілюю..." І це правдиво сказано, як на мене. Скільки мільярдів померло? Смерть - це досконалий метод виховання? Тоді Гітлер і Сталін - найздібніші учні Творця.

Ні, нам людям доброї волі годиться виправляти недоліки у сотвореному. Тому то творця апріорі не можна вважати досконалим. Якщо вже його творіння треба виправляти.
Ви погляньте в "святі писання" деяких релігій. Там є слова "ось творю все нове" (Об'явлення Іоана Богослова). Отож старе Бога не задовільняє. І апостолів не задовільняє. Апостоли весь час торочать про "нове небо і нову землю".

У нашого івано-франківського письменника Найка Велеса, знаного в місцевому рідновірському андеграунді як автора роману-диверсії супроти авраамістичних релігій, є такі слова:

Краще, по-моєму, не скажеш. Класика жанру.

А Сталін з Гітлером могли зцілювати і оживляти?
Вони творили в більшості зло. А Бог, скажемо так - в рівних долях творив і добро, і зло.
  • 0

#182 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 08.11.2009 – 14:03

Перегляд дописуKing Oni (8.11.2009 13:10) писав:

А Сталін з Гітлером могли зцілювати і оживляти?
Вони творили в більшості зло. А Бог, скажемо так - в рівних долях творив і добро, і зло.
З тим, що Бог певною мірою творив/творить дещо, котре сприймається як недосконалість і як зло, тут я з Вами згідна. А от міряти хто більше, хто менше - надскладне завдання.
  • 0

#183 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 22:11

Перегляд дописуРодослава09 (8.11.2009 14:03) писав:

З тим, що Бог певною мірою творив/творить дещо, котре сприймається як недосконалість і як зло, тут я з Вами згідна. А от міряти хто більше, хто менше - надскладне завдання.
Ви виправдуєте Гітлера і Сталіна?
Цікавий Ваш хід думок...
Бог не є об`єктивним. Він суб`єктивний для кожного віруючого. Він - ідеал. А ідеали є ідеалами тому, що вони досконалі.
  • 0

#184 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 23:07

Перегляд дописуKing Oni (8.11.2009 22:11) писав:

Ви виправдуєте Гітлера і Сталіна?

Ні, Сталіна і Гітлера я теж вважаю недосконалими. Причому людьми.

Якщо Бог для Вас - це ідеал, то постає питання: ідеал чого? Конкретизуйте. Носитися з якимись ідеалами - ознака інфантилізму душі. Воно потрібно мабуть тільки рабу, тільки слабкій особистості. Зріла особистість здатна адекватно оцінювати ситуацію, а не дурити себе та інших відірваними від реальності фантазіями. Прокидайтесь.

А Бог - це насамперед Творче Начало, як висловлюється письменник Найк Велес. Для мене він, Бог, багато у чому реальний. А тому - недосконалий.

Повідомлення відредагував Родослава09: 08.11.2009 – 23:08

• 0

#185 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:16

Перегляд дописуРодослава09 (8.11.2009 23:07) писав:

Ні, Сталіна і Гітлера я теж вважаю недосконалими. Причому людьми.

Якщо Бог для Вас - це ідеал, то постає питання: ідеал чого? Конкретизуйте. Носитися з якимись ідеалами - ознака інфантилізму душі. Воно потрібно мабуть тільки рабу, тільки слабкій особистості. Зріла особистість здатна адекватно оцінювати ситуацію, а не дурити себе та інших відірваними від реальності фантазіями. Прокидайтесь.

А Бог - це насамперед Творче Начало, як висловлюється письменник Найк Велес. Для мене він, Бог, багато у чому реальний. А тому - недосконалий.
Для мене Бог не є ідеалом, бо я не віруючий.
Людина повинна до чогось іти, чогось прагнути. До ідеалу. Якщо людинина не має ідеалу, їй непотрібно розвиватись.
Ця людина лежить в труні в білих капцях.
  • 0

#186 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.02.2010 – 15:45

Найку Велесу приписують ще такі рядки (не знаю, чи його це слова, чи він когось цитує):

Цитата

"Я мoлив бoгa прo вeлoсипeд, aлe вeлoсипeдa мeнi всe нiяк нe дiстaвaлoся. Тoдi я зрoзумiв, щo бoг прaцює пo-iншoму - я ........ вeлoсипeд i пoмoлився, щoб бoг мeнe прoстив"
Так чи інакше - чітко видно, що Бог може бути досить таки непоганим виправданням власної жадібності. Мова йде насамперед про "слуг божих". (((((

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 27.02.2010 – 14:52

• 0

#187 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 09:39

Цитата

"Я мoлив бoгa прo вeлoсипeд, aлe вeлoсипeдa мeнi всe нiяк нe дiстaвaлoся. Тoдi я зрoзумiв, щo бoг прaцює пo-iншoму - я ....... вeлoсипeд i пoмoлився, щoб бoг мeнe прoстив"
От чому так пристрасно молився Януковоч. Чіста по-пацанськи "в'їхав як працює бог": *****, а потім попросив прощення. )))

†Fallen Angel†: Усне попередження за п.п. 2.2.2.

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 27.02.2010 – 14:53

• 0

#188 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 19:38

Перегляд дописуManfred (27.02.2010 10:44) писав:

... Найку Велесу я вже ставив питання:
На відповідь чекаю і понині :happy1:
Найк Велес уже відповів

Цитата

Швидкості у природі не можуть набувати більших значень за деяку максимальну швидкість – а саме швидкість поширення взаємодій у вакуумі, так звану швидкість світла у вакуумі – 300 тисяч кілометрів за секунду. Існує скінченна кількість молекул, скінченна кількість живих організмів. Якщо у квантовій механіці в умовах нормування прийнятої там хвильової функції, що залежить від координат і часу і описує стан об’єкта (частинки) у просторі-часі, не зауважити, що імовірність для спостережуваної частинки набути просторових координат із значенням ”нескінченність” дорівнює нулю, то ми отримаємо так звані ”нефізичні” розв’язки рівняння стану частинки (тобто такі, які не відповідають спостережуваній дійсності). Отож, імовірність знайти об’єкт (частинку) на безконечності відносно будь-якої дійсно спостережуваної точки Всесвіту дорівнює нулю – це доведено теорією і практикою науки і означає, що дійсний світ скінченний у розмірах. Теорія Великого вибуху доводить, здається, неспростовно – наш світ мав початок у просторі-часі, змінюється і розвивається, але повинен бути обмежений у розмірах щонайбільше сферою радіуса
R = c * t, де с – швидкість світла у вакуумі (максимальна швидкість поширення взаємодій у природі), а t – час, що минув з моменту ”Вели-кого вибуху”, ”початку світу”. Далі астрономи твердять, що якби у світі існувала нескінченна кількість об’єктів (частинок), то зоряне небо виглядало б, як суцільний світний купол (а насправді ми бачимо окремі зоряні плями). Отож і всього об’єктів Всесвіту є скінченна кількість. Якщо ж додати сюди певні закономірності у будові, поведінці і взаємодії об’єктів, ту ж дискретність у набутті енергетичних станів зв’язаної частинки (взаємодіючої, – бо хіба можливі в обмеженому світі абсолютно вільні, невзаємодіючі частинки?), – не безліч допустимих енергетичних станів, а обмежена кількість… додати ще певну запрограмованість, хоч би записану у ДНК живих клітин, ускладнення матерії в ході розвитку Всесвіту, починаючи від елементарної частинки і закінчуючи життям людини розумної (життя і розум – найвищі форми організації матерії), то отримаємо ту картину, яку спостерігаємо зараз. Виходячи з таких вершинних висновків науки, можна сміливо вважати, що безмежність матерії не властива, незмінність не є її атрибутом, усе провадиться до визначеної, треба думати, розумної мети… і мета, очевидно, все-таки осяжна… правда, мінливість і скінченність форм світу приводять до того, що розпадаються молекули і атоми, руйнуються конденсовані системи, помирають живі істоти, – і це взагалі жахливо з точки зору розумної особистості! – але, відкрита світові, людина покликана рятувати життя-у-світі, тим самим рятуючи не лиш себе, але, напевно, і сам світ… без вдосконалення життя людини було би безглуздям… удосконалення усе виправдовує… і ще – насамкінець… може трапитися, що ”наша вічність” помре разом з нами… але… а раптом нам, цвітові Життя, удасться придумати матерії ”друге дихання”, налаштувати її на безкінечне (відносно безкінечне) оновлення?..”
Так що нескінченність - річ неймовірна. Говорити про досконалість нескінченності - некоректно, бо невизначений сам предмет розмови.

Повідомлення відредагував Родослава09: 02.03.2010 – 19:42

• 0

#189 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 02.03.2010 – 19:52

Перегляд дописуРодослава09 (2.03.2010 19:38) писав:

Так що нескінченність - річ неймовірна. Говорити про досконалість нескінченності - некоректно, бо невизначений сам предмет розмови.

Виходить Нескінченність це тільки вигадка недосконалої Обмеженості? :happy1:
  • 0

#190 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 21:37

Перегляд дописуOdonacer (2.03.2010 19:52) писав:

Виходить Нескінченність це тільки вигадка недосконалої Обмеженості? :happy1:
Авжеж, авжеж. Боязливий нікчемний раб зазвичай марить "Всеблагим, Всесильним Царем", який покарає кривдників і забере нещасного раба в "Рай". Він називає себе нулем, а Бога - "досконалою нескінченністю". Бугога.

Цитата

Враз він гупнув кулаком об стіл, аж пляшки підскочили.
- Бог - це велич, це щось неземне. Він чесний у своїх ділах, осяйний, як сонце,
і ніхто в мені цієї віри не похитне.
І святого Йосифа поважаю, всіх святих
поважаю, крім святого Серапіона... Дуже вже паскудне в нього ім'я.
- Справді, не завадило б йому подати прохання про зміну імені, - зауважив
Швейк.
- Люблю святу Людмилу і святого Бернарда, - вів далі колишній законовчитель. -
Він урятував багато прочан на Сен-Готарді. Носить на шиї пляшку з коньяком і
розшукує занесених снігом.
Розмова набрала іншого напрямку. Побожний курат почав патякати таке, що ні в які
ворота не лізло.
- Шаную немовлят і їхнє свято двадцять восьмого грудня. Ірода ненавиджу. Коли
курка спить - свіжих яєць не дістати.
Він розсміявся і заспівав:

Святий боже, святий кріпкий...

Однак одразу ж урвав і, підвівшись, гостро запитав Каца:
- Ви не вірите, що п'ятнадцятого серпня свято вознесіння діви Марії?
Я.Гашек. Пригоди бравого Швейка.

Повідомлення відредагував Родослава09: 02.03.2010 – 22:00

• 0

#191 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 03.03.2010 – 21:07

думаю питання звучить інакше - чи є досконалість у межах твоєї уяви?
  • 0

#192 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 21:49

Навіть у випадку сонячного "зайчика" чи гільйотини

Цитата

при этом информация и энергия передаются в направлении, не совпадающем с направлением движения «зайчика» (со скоростью меньшей или равной с)
Найк Велес веде мову, очевидно, про "реальну" швидкість, а не "формальну"(вигадану, напр., фазову, групову, при "викривленні" простору).

Перегляд дописуManfred (3.03.2010 15:39) писав:

де білий розпадається на кольори веселки, що утворюють нескінченну кількість відтінків змішуючись між собою, чи означає це, що кожен з цих відтінків є раб відносно білого, який містить у собі їх нескінченну кількість? І чи означає це, що окремий відтінок є "нулем"? Див. також мій підпис.
от же ж блін не-неук! діапазон світла

Цитата

Ви́диме сві́тло — область спектру електромагнітних хвиль, що безпосередньо сприймається людським оком. Характеризується довжинами хвиль від 380 (фіолетовий колір) до 750 (червоний колір) нм.
Видимий діапазон відповідає енергії фотонів від 1,7 еВ (червоне світло) до 3 еВ (фіолетове світло).
http://uk.wikipedia.org/wiki/Видиме_світло

Про яку нескінченність йдеться? Ділити скінченний діапазон на нескінченну кількість відтінків - це нічого не відати про атоми, про корпускулярність, про кванти... ги-ги.

Зауважу, що у наведеному Вами джерелі

Цитата

Сверхсветовые частицы
Основная статья: Тахионы

Гипотетические частицы тахионы[14],
це Ваші козирі? та вони ж ГІПОТЕТИЧНІ! :happy1:

Цитата

Поэтому в квантовой теории поля также не существует сверхсветовых скоростей, которые могли бы быть использованы для сверхсветовой связи.

Цитата

Оказывается, Вселенная расширяется в том смысле, что так определённое расстояние между галактиками растёт со временем. Более того, согласно закону Хаббла, удалённые галактики, находящиеся на расстоянии , где — постоянная Хаббла, равная 72±3 (км/с)/Мпк, удаляются друг от друга со скоростью , превышающей скорость света.

Але ж це не швидкість взаємодій (інформації чи енергії) - це "вигадана" формальна швидкість, фізичного змісту якої Ви, Манфреде, і близько не знаєте, бо це не для Вашого кволого розуму!

Крім того, найк Велес зауважує, що Теорія Великого Вибуху підтверджена практикою!

Знаю, що Найк Велес (Гайдаш Микола Іванович) є призером республіканської (Всеукраїнської) олімпіади з фізики серед студентів вузів (1992 рік).
Тому з Вашого закиду про неуцтво Найка Велеса посміялася від душі! :lol:

†Fallen Angel†: Усне попередження за п.п. 2.2.
  • 0

#193 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.03.2010 – 13:52

Перегляд дописуManfred (4.03.2010 10:30) писав:

А навіщо, наприклад, художнику відати про корпускулярність? У нього є фарби і можливість їх нескінченного їх змішування. Наприклад, японські школярі виконують розкладки між білим і чорним більш як на 300 тонів на папері пензлем. Можна і на 1000 зробити і на мільйон обмеження є лише у нашому сприйнятті відтінків, природа ж процесу змішування фарб жодних обмежень не має.
Мова йде, швидше, про інтуїтивне відчуття Найка Велеса, який розглянув чимало ракурсів матеріального буття, - отож, з точки зору людини (а він презентує погляд людини - деякого "пророка", підполковника Харченка ) все скінченне, треба "повнокровно" прожити обмежене в багатьох аспектах власне життя, а не відкладати все на "життя після смерті". Мені так здається.

Або візьмімо такий приклад: чистий аркуш паперу. Ви мені намагаєтесь довести, що він обмежений, наприклад форматом А4, має певну вагу і скінченну кількість атомів, що його складають, але нескінченність його полягає в иншому. Якось одного митця спитали, як він пише свої твори? Він відповів:
"Дуже просто — я беру чистий аркуш паперу, сідаю і пишу".
Отже чистий аркуш містить у собі незліченну кількість можливостей: хтось напише на ньому вірша, хтось листа, хтось намалює шкіц, хтось його порве або зробить з нього фігурку оригамі тощо. І все це в одному аркуші, нескінченність міститься у скінченному, спробуйте це зрозуміти!
І цим чистим аркушем у Велеса є Динамос, котрого представив "підполковник Харченко". А не ревнивий і неврівноважений Єгова та його послушний Син Христос, котрого представило єврейське плем'я. Бо те плем'я називає себе "вибраним народом", гідним керувати людством. В такому підході є небезпека, - - а раптом вони звернуться до методів Ісуса Навина та пророка Єлисея, мовляв, "сам Єгова воює нашими руками"? Погляньте, як це пробилося в практику "комунізму" та "світової революції".

Та коли викинути все гіпотетичне з науки, то там взагалі не так вже і багато залишиться знань про Всесвіт :)
Згода. В науці багато що є питанням аксіоматики, інтуїції ("чуйки") та довіри до "авторитетів". ;)

Повідомлення відредагував Власюк: 04.03.2010 – 14:00

• 0

#194 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 20:52

Лікар бачить людину у всій його слабкості, юрист - у всій його підлоcті, теолог - у всій його дурості.
А. Шопенгауер

Справжній віруючий — здорова клітина Всесвіту, що живе не лише своїми потребами, а насамперед намагається зрозуміти чого хоче від неї Бог, Всесвіт, ближні, тоді як невіруючий хоче лише свого і обирає лиш своє, це вузьколобий і недалекий погляд на життя, що не усвідомлює ані загального контексту, ані свого місця у цьому контексті, тобто просто нещасна і дурненька людина, яка не має шансів відчути себе щасливою і яку можна лише пожаліти.

Судячи з того, що самі "справжні" віруючи в вигляді йудейської секти з"явилися десь з тисчу років тому, то Всесвіт був дійсно хворим. Тільки тепер з"явилася надія на його одужання. :)

І так справжні ракові клітини прикидаються здоровими, бо інакше як же їм паразитувати на здоровому тілі чистого Всесвіту? ;)
  • 0

#195 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.03.2010 – 00:19

Бог - досконалість.
А страждання людей - це тільки шлях до Нього
  • 0

#196 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:20

Перегляд дописуBewildered (6.03.2010 00:19) писав:

Бог - досконалість.
А страждання людей - це тільки шлях до Нього
до Нього це до Мене?
  • 0

#197 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 02:14

З перших же слів суцільне неуцтво: див. тут.
Чого б це, згідно Теорії Відносности все правильно.

Підрахунки до студіі, блск!
А хіба масу всесвіту не вирахували?

Що може доводити гіпотеза? Поки її не довели, вона лише гіпотеза і не більше.
Тут мова йшла про Теорію Великого Вибуху. А ви про що говорите?

Або візьмімо такий приклад: чистий аркуш паперу. Ви мені намагаєтесь довести, що він обмежений, наприклад форматом А4, має певну вагу і скінченну кількість атомів, що його складають, але нескінченність його полягає в иншому. Якось одного митця спитали, як він пише свої твори? Він відповів:
"Дуже просто — я беру чистий аркуш паперу, сідаю і пишу".
Отже чистий аркуш містить у собі незліченну кількість можливостей: хтось напише на ньому вірша, хтось листа, хтось намалює шкіц, хтось його порве або зробить з нього фігурку оригамі тощо. І все це в одному аркуші, нескінченність міститься у скінченному, спробуйте це зрозуміти!
Всі ми спотерігаємо Всесвіт інформації. Він постійно росте, може мати різні вираження у відомому матеріяльному світі. Має свої закони. Але не пробуйте підміняти поняття матеріяльного світу поняттям Інформаційного всесвіту, він справді поки що здається нам безмежним, як фантазія але мова шла саме про нього.

Перегляд дописуOdonacer (5.03.2010 20:52) писав:

Судячи з того, що самі "справжні" віруючи в вигляді йудейської секти з"явилися десь з тисчу років тому, то Всесвіт був дійсно хворим. Тільки тепер з"явилася надія на його одужання. :)

І так справжні ракові клітини прикидаються здоровими, бо інакше як же їм паразитувати на здоровому тілі чистого Всесвіту? ;)
Кого ви у вашій метафорі вважаєте раковими клітинами. Юдеїв чи гоїв?
  • 0

#198 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 09:54

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 02:14) писав:

Кого ви у вашій метафорі вважаєте раковими клітинами. Юдеїв чи гоїв?
Всі народи цінні для Бога. Раковими клітинами вони стають тоді, коли називають себе у власних святих писаннях "вибраними" з-поміж инших.
Але ще більша прикрість, коли багато хто з "инших" народів вважають придуманого юдеями єгову "досконалим богом" і "носяться" з цим богом, як з писаною торбою. Існує експортний варіант для гоїв - "єшуа машіах" від павла, себто "ісус христос". Але в критичний момент юдеї про христа не згадають, назвуть своє "месіанство" комунізмом чи ще якимось "-ізмом", швидко поставлять " стєнкє", влаштують голодомор. Це - історичні факти.
  • 0

#199 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 22:45

Мені цікаво кого саме Одонасер назвав раковими клітинами. Те, що він мовчить у відповідь наштовхує на думку, що соромиться признатися.
  • 0

#200 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 13:20

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 22:45) писав:

Мені цікаво кого саме Одонасер назвав раковими клітинами. Те, що він мовчить у відповідь наштовхує на думку, що соромиться признатися.

Невже не зрозуміло?
Спочатку з"явився Всесвіт, як Рак, а потім з"явились здорові клітини йудейської секти і стали росповсюджувати одужання Всесвіту. :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних