Перейти до вмісту

Пряме президентське правління

Повідомлень в темі: 81

Опитування: Пряме президентське правління. (31 користувачів проголосувало)

Як ви до нього ставитеся

1. Позитивно (12 голосів [38.71%])

Процент голосів: 38.71%

2. Негативно (9 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

3. Залежно від ситуації в країні (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2008 – 16:38

Перегляд дописуSotnik (22.10.2008 15:38) писав:

Нє понял. Це Ви пропонуєте, щоб я витрачав свій час і Вам лікбез проводив? :rolleyes:

Це я пропоную, щоб Ви продемонстрували своє розуміння цих питань. Якщо не знаєте - так і скажіть.

Перегляд дописуТемний ангел (22.10.2008 15:38) писав:

Якщо дивитися на Білорусь, то варто зазначити, що там люди все - таки живуть краще, ніж у нас.

То чого Ви досі не в Білорусі, під владою гарного бацьки в кращих умовах?

Перегляд дописуТемний ангел (22.10.2008 15:38) писав:

Там після розвалу СРСР бардаку не допустили, Європа кричить про диктатуру, але без тої диктатури там би все розкрали, як і в нас.

Так, там просто той СРСР заморозили, чим відтермінували собі те, що ми вже пережили. Варто Лукашенку підти, а це рано чи пізно станеться - і вони потраплять в наші дев"яності роки.
  • 0

#62 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.10.2008 – 07:45

Зазвичай такі, як Лукашенко, залишають після себе людину, яка буде продовжувати їхню лінію. Не думаю, що таку систему просто так дадуть поламати. Одразу після Помаранчевої революції я думав, як шкода, що таке не сталося в Білорусі, а тепер думаю - слава Богу, що таке там не сталося, бо народною дорвірою і там би скористалися різні покидьки. При прямому правлінні завжди є варіант підготовки майбутнього спадкоємця, як в Росії, хоча там він тимчасово. Не потрібно думати, що коли піде одна людина, то система одразу впаде. Коли нема того, хто продовжує лінію, то так і буде, але коли є можливий спадкоємець, то тоді крах не є невідворотнім.
  • 0

#63 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 23.10.2008 – 09:10

тема Білорусі дійсно дуже цікава. ця країна стоїть перед великими ризиками втративши ППП впасти в політичну і економічну кому.
але не можна прирівнювати Білорусію з Україною. у нас ментальність не та, навіть Кучма знав де межа дозволеного, нам диктатура не загрожує, а от сильна рука не завадить (особливо якщо вона ніколи не крала :rolleyes: )
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2008 – 09:38

Перегляд дописуТемний ангел (23.10.2008 08:45) писав:

Зазвичай такі, як Лукашенко, залишають після себе людину, яка буде продовжувати їхню лінію.

Це коли є така людина. Зазвичай це близька рідня, нерідних опонентів, гідних "престолу", такі правителі знищують одними з перших. Підтвердження - Куба, де став очільником брат колишнього правителя, та Північна Корея, де замість Кім Ір Сена став головою його син Кім Чен Ір. Але цей син, схоже, нещодавно помер - і вже можна поглянути на те, що там потихеньку починає закипати.
А у Лукашенка такого замінника нема. Є син, який працює десь там в міністерстві, але його гідним наступником не вважає ніхто, навіть сам Аляксандр, який поки що жартома називає наступником свого позашлюбного сина.

Перегляд дописуТемний ангел (23.10.2008 08:45) писав:

Не думаю, що таку систему просто так дадуть поламати.

Вчіть історію СРСР.

Перегляд дописуБогуслав (23.10.2008 10:10) писав:

особливо якщо вона ніколи не крала :rolleyes:

Красномовне мовчання на моє запитання свідчить, що в нашій країні людей, які не крали, не існує.
  • 0

#65 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 23.10.2008 – 10:07

Перегляд допису-=VJ=- (23.10.2008 10:38) писав:

Вчіть історію СРСР.
СРСР - це була імперія з глобальним впливом, не однорідна, з розваленою економікою під свій кінець і дефіцитом усього, з безліччю інших недоліків імперії. Булорусь - гравець навіть не масштабу Європи. Вона нікому не заважає, ні на кого не впливає, не має стратегічних запасів енергоресурсів. СРСР мав все це і заважав цілому світові. Невже Ви думаєте, що США напали б на Ірак, якщо б там не було нафти? Світові держави діяли і діють, виходячи із міркувань власної вигоди. Їм плювати на те диктатура десь чи те, що зоветься "демократія". Чомусь в Північній Кореї ще існує диктаторський режим. Держави, які глобально не грають важливої ролі, будуть існувати із своїми режимами ще дуже дового. А спадкоємця знайдуть, те що Лукашенко не хоче ним бачити свого сина свідчить про його здоровий глузд - він не дасть керувати країною поцові, хай навіть це його родич. Головне - хто стоїть на горі пірамади.
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2008 – 10:18

Перегляд дописуТемний ангел (23.10.2008 11:07) писав:

Невже Ви думаєте, що США напали б на Ірак, якщо б там не було нафти?

Так. Бо США напали на нього не задля нафти, а задля євреїв

Світові держави діяли і діють, виходячи із міркувань власної вигоди.

Світові держави очолюються лідерами, які діють з міркувань власної вигоди. Вигода лідера - це далеко не завжди вигода держави.

Чомусь в Північній Кореї ще існує диктаторський режим.

Бо Північна Корея - "зона впливу" Китаю. Він нікому і нічому не дасть туди втручатись. Так само як і в Тайвань чи Тибет.

А спадкоємця знайдуть, те що Лукашенко не хоче ним бачити свого сина свідчить про його здоровий глузд

Люди не просто смертні, люди дуже раптово смертні...
  • 0

#67 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 09:54

Перегляд допису-=VJ=- (23.10.2008 11:18) писав:

Так. Бо США напали на нього не задля нафти, а задля євреїв

Світові держави очолюються лідерами, які діють з міркувань власної вигоди. Вигода лідера - це далеко не завжди вигода держави.

Бо Північна Корея - "зона впливу" Китаю. Він нікому і нічому не дасть туди втручатись. Так само як і в Тайвань чи Тибет.

Люди не просто смертні, люди дуже раптово смертні...
Розумні світові лідери бачать власну вигоду ще й у тому, щоб могти впливати на глобальні політичні процеси, а без сильної держави це не можливо. Це лише наші лідери хочуть красти і ще раз красти. Їм плювати на престиж держави. Про раптову смертність я зрозумів хід Ваших думок, але одна справа, коли усувають лідера певної країни з диктаторським режимом, знаючи, що сама країна при цьому не розвалиться, а інша справа, коли усвідомлюють, що з усуненням лідера і самі змовники можуть втратити все, на що надіялися з його смертю, бо країну роздеруть на шматки за допомогою сусідніх держав. Не вигідно нікому іти на такі кроки.
  • 0

#68 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 24.10.2008 – 10:23

Перегляд дописуТемний ангел (22.10.2008 08:58) писав:

Зараз не можливо створити такі механізми, щоб нормальні люди прийшли у владу. Ті, хто тепер при владі, контролюють величезні фінансові ресурси і своїм місцем не поступляться, а за теперішньої зневіри людей добитися чогось лише на хвилі народного піднесення не можливо. Гроші відіграють тут дуже важливу роль. З поглибленням хаосу в нас можлива така ситуація, що люди "втомляться" від того, що політики у нас називають демократією і захочуть стабільності за будь - яку ціну. Система прямого правляння є контрольованою, а наявна зараз система, де кожен вважає себе великими "правителем" є не ефективною. Чиновники просто перестали боятися, вони зрозуміли, що реальної влади нема.

З ваших слів я зрозумів, що в Україні потрібно ввести диктатуру, але хто ж має одноосібно керувати державою? На мою думку, жоден із сьогодні відомих мені політиків не гідний посісти це місце: Ющенко - безхарактерний, Янукович (особисто я йому щось не дуже довіряю), а щодо Тимошенко, то вона, мені так здається, взагалі приведе нашу економіку до ще глибшої кризи ніж є зараз. До того ж система прямого правління не така вже й контрольована, принаймні народом. :rolleyes:
  • 0

#69 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 11:00

Перегляд дописуDraWeR (24.10.2008 11:23) писав:

З ваших слів я зрозумів, що в Україні потрібно ввести диктатуру, але хто ж має одноосібно керувати державою? На мою думку, жоден із сьогодні відомих мені політиків не гідний посісти це місце: Ющенко - безхарактерний, Янукович (особисто я йому щось не дуже довіряю), а щодо Тимошенко, то вона, мені так здається, взагалі приведе нашу економіку до ще глибшої кризи ніж є зараз. До того ж система прямого правління не така вже й контрольована, принаймні народом. :rolleyes:
Та система, що є в нас, теж абсолютно не контрольована. Є лише видимість цього і бардак, то, може, краще видимість і порядок?
  • 0

#70 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 11:04

Перегляд дописуТемний ангел (24.10.2008 12:00) писав:

Та система, що є в нас, теж абсолютно не контрольована. Є лише видимість цього і бардак, то, може, краще видимість і порядок?

Ви б так одразу і казали - хочу диктатуру Януковича, що Ви оце тут бігаете туди-сюди.
  • 0

#71 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 11:13

Перегляд допису-=VJ=- (24.10.2008 12:04) писав:

Ви б так одразу і казали - хочу диктатуру Януковича, що Ви оце тут бігаете туди-сюди.
Я не хочу диктатури Януковича, я взагалі не згадував персоналії, а говорив про принипи будови системи, про її суть. Адже сучасна ситема довела свою недієздатність в нашій країні.
  • 0

#72 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 21:36

Україні потрібно сильна Президенська республіка. Досить гратись в демократію! Тільки Президент має бути про-українським, а не про-московським, американським чи європейським.
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.11.2008 – 23:07

в Україні має бути не президент, а Гетьман. І не республіка, а Гетьманат. Нащо нам чужинські традиції, у нас і свої гарні, і для нас краще підходять.
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 08:34

Перегляд дописуDarkLordVillis (13.11.2008 23:07) писав:

в Україні має бути не президент, а Гетьман. І не республіка, а Гетьманат. Нащо нам чужинські традиції, у нас і свої гарні, і для нас краще підходять.

Вже один був - усі, хто вчив історію, добре пам"ятають, чим все закінчилось.

Може вже тоді взагалі не гетьман, а князь?
  • 0

#75 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.11.2008 – 09:08

Перегляд дописуDarkLordVillis (13.11.2008 23:07) писав:

яка різниця як назвати? хоч Президент, хоч Гетьман, аби лідер був достойний.
  • 0

#76 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.11.2008 – 17:28

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2008 08:34) писав:

Вже один був - усі, хто вчив історію, добре пам"ятають, чим все закінчилось.

Може вже тоді взагалі не гетьман, а князь?
Якщо маєш на увазі Скоропадського, то це зовсім не той випадок, бо він був зовсім не гетьман, а просто чиновник як губернатор - адже його владу забезпечували німецькі війська
  • 0

#77 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 18:26

Перегляд дописуDarkLordVillis (14.11.2008 17:28) писав:

Якщо маєш на увазі Скоропадського, то це зовсім не той випадок, бо він був зовсім не гетьман, а просто чиновник як губернатор - адже його владу забезпечували німецькі війська

Скільки Ви знаєте гарних гетьманів від Ружинського до Калнишевського?
  • 0

#78 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 09.12.2008 – 22:21

Є ще один аспект: держава за останні 2500 років суто міський продукт. Поки не з'явиться прошарок міського населення який буде вважати державу Україна своєю - доти в Україні хазяйнуватимуть хлопці з села. Питання не в тому що вони гірші або кращі. Питання у тому що вони за своєю психологією після того як видерлись на вершину блокують суспільні ліфти, якими громадяни(міські) можуть потрапити на вершину піраміди влади. І тоді маємо сільраду (кумівство) замість державної верхівки. І перехід до гетьманщини вони теж спробують заблокувати, тому що гетьман - виборна посада саме військової касти, якої в нас нема, як нема і аристократії з якої починає формуватись верхівка військової касти. Для прикладу варто роздивитись систему влади довільної історичної монархії.
  • 0

#79 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.12.2008 – 09:21

Перегляд дописуБогуслав (14.11.2008 09:08) писав:

яка різниця як назвати? хоч Президент, хоч Гетьман, аби лідер був достойний.

Багато кандидатур назвете?
  • 0

#80 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2008 – 19:54

Перегляд дописуtrim (9.12.2008 22:21) писав:

Є ще один аспект: держава за останні 2500 років суто міський продукт.
ні, не так, необхідна умова підтримання існування держави - наявність достатньо впливового концентратора сили, у нас держава почалась з поширення князівської влади, до чого тут місто?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних