Перейти до вмісту

Пряме президентське правління

Повідомлень в темі: 81

Опитування: Пряме президентське правління. (31 користувачів проголосувало)

Як ви до нього ставитеся

1. Позитивно (12 голосів [38.71%])

Процент голосів: 38.71%

2. Негативно (9 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

3. Залежно від ситуації в країні (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.10.2008 – 11:57

Перегляд дописуbulbashka_aero (16.10.2008 12:52) писав:

Нє, ну ти невиправний романтик... Вибори без фальсифікації... Та якщо президент буде сам собі голова... Бували уже у нас "вибори без фальсифікацій" - якщо ви ще пам’ятаєте Кучму Л.Д. ...
Але була і Помаранчева революція, яка довела, що людське терпіння має якусь межу. Одноосібний лідер буде робити хоч деякі кроки для країни, бо люди вже відчули, що в їх силах його змінити і він не захоче створювати собі зайвих проблем із суспільними потрясіннями.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.10.2008 – 12:16

Перегляд дописуТемний ангел (16.10.2008 12:41) писав:

Президент буде переобиратися, а при умові виборів без фальсифікацій це буде дієвим механізмом.

Яку ти пропонуєш альтернативу? 450 людей, що прийшли в парламент заробити гроші? Чи прем'єр, який буде виконувати їхні забаганки, бо вони можуть його звільнити. Ліквідувати зараз посаду Президента - це вкинути країну у такий хаос, що нинішньому ще далеко до нього. Вартість прохідного місця в парламент зросте до небачених висот і туди вже точно не потрапить жодна людина, яка думає про інтереси країни. Та і Росія непогано зможе керувати нашою державою через "ручних" депутатів, за яких проголосує більшість проросійськи орієнтованого електорату.
Великобританія. Ну немає в них президента. Королева там взагалі для меблів. Вона ніякої політичної ролі не грає.Виключно традиція зберігається. І все. Але ж живуть якось англійці. І непогано живуть. А Росія....от їм можна навіть позаздрити.Як би їх їхня влада не дурила і не зомбувала,велика частина населення там щаслива і на владу не нарікає. Не те шо в нас. Ну нехай у них скрита диктатура. Та мені останнім часом здається що це набагато краще ніж "демократичні" вибори кожного року.Задовбали вже. Я хочу нормально жити. А з такими темпами краще переїхати жити у UK.Шо поробиш,я сліпим патріотизмом не страждаю. Я люблю свою землю,але не люблю нашу владу.

Перегляд дописуТемний ангел (16.10.2008 12:57) писав:

Але була і Помаранчева революція, яка довела, що людське терпіння має якусь межу. Одноосібний лідер буде робити хоч деякі кроки для країни, бо люди вже відчули, що в їх силах його змінити і він не захоче створювати собі зайвих проблем із суспільними потрясіннями.
Зараз і третина тих,хто були на майдані діючого президента не підтримують.
  • 0

#23 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.10.2008 – 12:31

Перегляд дописуРена (16.10.2008 13:16) писав:

Великобританія. Ну немає в них президента. Королева там взагалі для меблів. Вона ніякої політичної ролі не грає.Виключно традиція зберігається. І все. Але ж живуть якось англійці. І непогано живуть. А Росія....от їм можна навіть позаздрити.Як би їх їхня влада не дурила і не зомбувала,велика частина населення там щаслива і на владу не нарікає. Не те шо в нас. Ну нехай у них скрита диктатура. Та мені останнім часом здається що це набагато краще ніж "демократичні" вибори кожного року.Задовбали вже. Я хочу нормально жити. А з такими темпами краще переїхати жити у UK.Шо поробиш,я сліпим патріотизмом не страждаю. Я люблю свою землю,але не люблю нашу владу.

Зараз і третина тих,хто були на майдані діючого президента не підтримують.
У Великобританії бути в їхньому парламенті - це для владноможця є почесним і він іде туди не збагатитися, а працювати для своєї країни. Справа не в інституті Президентства, а в концентрації влади. Там влада теж сконцентрована у руках прем'єра. Відносно Росії, то ти права, але диктатура там давно уже не прихована... А що до Помаранчевої революції - то на виборах люди дадуть оцінку діяльності Президента, а коли буде концентрація влади, то той самий Президент чи Прем'єр будуть боятися повторення таких подій і робити певні кроки до людей або будуть встановлювати жорсткий диктат. Так є певний вибір, а при сучасному стані речей у перспективі лише бардак...

Повідомлення відредагував Темний ангел: 16.10.2008 – 12:33

• 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2008 – 13:02

Перегляд дописуРена (16.10.2008 12:35) писав:

Краще б пост президента взагалі ліквідували. Користі з нього ніякої.

Я навіть більше скажу - він шкідливий. Оскільки після останньої політреформи Мороза президент виявився виведеним за будь-які гілки влади. Він не належить, ані до судової, ані до виконавчої, ані до законодавчої влади, але у нього залишилась купа прав, аби втручатись в дії усіх трьох. Потрібно або повертати ту конституцію, яка була, або переходити до парламентської форми правління.
  • 0

#25 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 15:48

Проголосував за сабж. Але це лише як тимчасовий засіб для виповзання з тої дупи, де опинилася Україна.
Взагалі переконаний, що держава, як форма організації людської спільноти себе віджила. Тому ідеологічно виступаю і проти президентства, і проти прем'єрства, і проти парламентаризму. Взагалі проти всіх. Це вчорашній день. Треба дивитися в майбутнє. А майбутнє за гнучкими системами управління країнами.
  • 0

#26 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 16:16

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 14:02) писав:

Я навіть більше скажу - він шкідливий. Оскільки після останньої політреформи Мороза президент виявився виведеним за будь-які гілки влади. Він не належить, ані до судової, ані до виконавчої, ані до законодавчої влади, але у нього залишилась купа прав, аби втручатись в дії усіх трьох. Потрібно або повертати ту конституцію, яка була, або переходити до парламентської форми правління.
У нас і є парламентська форма правління: прем'яєра ВР України призначає. Президент лише наглядає за дотриманням Конституції: пильнує суверенітет держави, права громадян тощо.
  • 0

#27 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 16:52

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 12:08) писав:

Ану зараз пригадаю.
Перша світова війна - воювали чотири монархії, плюс п'ять допомагали.
Друга світова війна - воювало дві диктатури.
І лише за демократії війни перетворились на невеличкі локальні конфлікти
Чудовий варіант, нічого не скажеш.
Це зовні воно так виглядає - насправді війну влаштовувала прихована закуліса, що вже в ті часи керувала маріонеточними монархіями, диктатурами.
Чи вважаєте, що світову революцію вигадав Сталін одноосібно, а монархії воювали за інтереси народу? Час змінюється і війни стають іншими, відповідно до розвитку суспільств і технологій.

Ви ж ідете до лікаря лікувати хворобу, а не лікуєтесь у першого ліпшого перехожого, що назветься лікарем.
Так само державою повинні керувати обрані люди, з відповідними знаннями, а не кухарки та метросексуали, за яких проголосує піпл після зомбоящика.

Повідомлення відредагував trim: 16.10.2008 – 16:58

• 0

#28 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 16.10.2008 – 18:20

Перегляд дописуzav (16.10.2008 17:16) писав:

У нас і є парламентська форма правління: прем'яєра ВР України призначає. Президент лише наглядає за дотриманням Конституції: пильнує суверенітет держави, права громадян тощо.

У нас панове парламенсько презеденська республіка доречі згідно Конституції Розділ 4-6
Якраз в цих розділах і описується права і обов’язки як президента , парламента так і Кабінету міністрів.
Я рахую,що парламенсько президенська республіка це найкращій вариант тільки обрання парламенту та президента повинно бути в один період тоді. президент буде мати дієву більшість в парламенті. (Всповніть яка підтримка його була під час його виборів і якщо всі ці голоси були б в НУ то була б дієва більшість) Крім цього він повинен бути одним із лідерів парламенської партії яка буде підтримуватиме його і має більшість у парламенті. А у нас, що партії у нього нема (НУНС це зброд блотних з яких президента підтримує не більше 50% фракції . (САМООБОРОНА НЕПІДТРИМУЄ та і інші партії які входять у блок незвждипідтримують) НАЩО ВІН МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ .
Ми бачимо в недавньому минулому Три уряди, перевибори дві чи три коаліції я вже збився рахувати ,а все чому Немає в нього більшості яка підтримувала його.

Висновок: Якщо його не влаштовує ВР, а її склад суттєво незміниться і після цих виборів може президента перевибрати а.
  • 0

#29 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.10.2008 – 20:44

опитування не коректне. звичайно останній пункт: "залежно від ситуації в країні". пряме президентське правління це як зброя, вона може бути використана різними людьми в різних ситуаціях по-різному. тут вже треба дивитися шо до чого. а от чи потрібне ППП Україні сьогодні думаю що так. ющенко патріот, хороший менеджер і має в собі задатки "батька нації" і якщо створити йому сприятливі умови порядок в Україні був би наведений.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 20:45

Перегляд дописуzav (16.10.2008 17:16) писав:

Ну звісно, Україна – парламентсько-президентська республіка, але особисто для пана zav вона буде парламентською.
  • 0

#31 d3dxdll

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Колись був Львів

Відправлено 17.10.2008 – 17:21

Дурному ющенкові дати управління Україною .. Ще оголосить війну на замовлення америки :alakh:
  • 0

#32 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.10.2008 – 14:08

Не дай Бог :)

Треба і Президент і ВРУ...Якщо наша влада - збіговисько довбнів, то це ще не означає, що це неефективна система управління.
  • 0

#33 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 14:20

Перегляд дописуd3dxdll (17.10.2008 17:21) писав:

Дурному ющенкові дати управління Україною .. Ще оголосить війну на замовлення америки :)

Був би він дурний, сидів би зараз на вашому місці. а так він президент, тому факти свідчать про зворотнє. :D
  • 0

#34 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 14:23

Перегляд дописуСмачно (18.10.2008 15:08) писав:

...Якщо наша влада - збіговисько довбнів, то це ще не означає, що це неефективна система управління.
А що ж це означає, якщо ось вже 18-й рік ми обираємо найдостойніших, а вони все одно всі виявляються ні на що не здатними покидьками?

Перегляд дописуd3dxdll (17.10.2008 18:21) писав:

Дурному ющенкові дати управління Україною .. Ще оголосить війну на замовлення америки :)
Повна дурня.
Якщо справа дійде до війни, то ніхто у президента питати не буде. Для розв'язання конфлікту достатньо одного толкового диверсанта.
  • 0

#35 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 14:27

Перегляд дописуSotnik (18.10.2008 14:21) писав:

А що ж це означає, якщо ось вже 18-й рік ми обираємо найдостойніших, а вони все одно всі виявляються ні на що не здатними покидьками?
Не думаю, що ми вибираємо найдостойніших. Скоріш просто дозволяєм тому чи іншому олігархічному кланові дістатись влади. По принципу- ліпших з гірших. Так вже повелося, звичайній людині хоч і толковій неможливо попасти в владу. Та й де гарантія , що ця людина не зіпсується потім?
  • 0

#36 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 14:27

Перегляд дописуСмачно (18.10.2008 14:08) писав:

Не дай Бог :)

Треба і Президент і ВРУ...Якщо наша влада - збіговисько довбнів, то це ще не означає, що це неефективна система управління.

ви праві, система хороша, але системою люди керють от в них і проблема. думаю під час ППП зявилася б можливість змістити від влади оту наволоч і дати можливість новим прийти.
  • 0

#37 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 14:51

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 15:27) писав:

Не думаю, що ми вибираємо найдостойніших. Скоріш просто дозволяєм тому чи іншому олігархічному кланові дістатись влади. По принципу- ліпших з гірших. Так вже повелося, звичайній людині хоч і толковій неможливо попасти в владу. Та й де гарантія , що ця людина не зіпсується потім?
Так я ж і кажу, що сама система гнила, якщо вона створює умови для обрання виключно негідників, і навпаки унеможливлює обрання достойних.
І навіть, якщо якимось чудом достойна людина потрапить у владу, то вона обов'язково швидко зпадлючиться.
Треба міняти систему.

Перегляд дописуБогуслав (18.10.2008 15:27) писав:

ви праві, система хороша, але системою люди керють от в них і проблема. думаю під час ППП зявилася б можливість змістити від влади оту наволоч і дати можливість новим прийти.
І ці нові через місяць-другий второпають, де і що погано лежить і як його прихватизувати... І тоді все спочатку... ППП, перевибори, знов нові, знов зпадлючаться...
Ліберально-демократична система гнила. Вона себе віджила.
  • 0

#38 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.10.2008 – 15:16

Може через два роки чи 20...А може і через 40 років прийде людина, у якої на меті буде зробити з України "східноєвропейського тигра" :) А не "побудувати красіву дачю ф Криму і їздити туда на Бентлі.."))
Так шо вірте у краще! :D
  • 0

#39 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 18.10.2008 – 17:51

Як вірно зазначив Богуслав, В.А.Ющенко - це менеджер. І якщо вивчити його "трудовий шлях" - менеджер хороший. А що робить менеджер, коли його підлеглі не виконують його вимог, коли працюють неякісно? - Правильно, звільняє (Про урізання зарплат і т.п. - опустимо).
Інша справа - те що наразі президент, внаслідок певних змін у конституції втратив права "гендиректора". Та й не вважаю, що В.А.Ющенку місце на банкові. Найефективніше він може себье реалізувати у КабМіні - прем'єром. А ось так любиму українськими бабцями-феміністками Ю.В.Тимошенко - президентом, але ще більше обмежити цей пост в правах. Тобто перетворити на Британську Королеву - для омеблювання держверхівки. :happy1:

Таким чином у нас всі більш-менш проукраїнські громадяни будуть задоволені: і бабкам добре, бо їхній кумир буде на вершині олімпу :) , і тим кого цікавить розвиток Української Економіки. :)

Тут згадували про Британський парламент. От воїстину "добре там де нас немає" :D . Знайомий кілька років перебував там на стажування. Якщо коротко хочете ознайомитися із йоо розповідями про тамтешню ситуацію - подивітся фільм AliGi In Da House - але не стьоби, а те що там сатирично показано. Там ті ж проблеми що й у нас. Але є певна відмінність: там ЛИШЕ ДВІ партії. Скажемо так - ліві і праві, тому виборець чітко знає за кого віддати свій голос, а не чорні, сірі, темніші, світліші, білі, чи навіть зелені, як у нас.

Я за єдиного проукраїнського лідера. :D

Повідомлення відредагував Ваще Не Мачо: 18.10.2008 – 17:51

• 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.10.2008 – 18:20

Перегляд дописуВаще Не Мачо (18.10.2008 18:51) писав:

Найефективніше він може себье реалізувати у КабМіні - прем'єром.
Нехай краще в мене хата згорить,ніж в ній сусід хязяйнуватиме......
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних