Перейти до вмісту

бидло

Повідомлень в темі: 73

#21 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 16.10.2008 – 21:08

Я теж таких багато зустрічаю,так як живу на окраїні великого міста.Щоранку люди з передмістя їздять на роботу і мені з ними доводиться дуже часто контактувати і на вулиці і у міському транспорті..Коротше,звик до такого.І,вже маючи певний досвід можу сказати що,справа тут суто у культурі людини,її культурному рівні..І стріляти таких не треба,таких треба вчити елементарним правилам поведінки та чемності.. :alakh:
  • 0

#22 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 16.10.2008 – 21:17

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (16.10.2008 22:08) писав:

Я теж таких багато зустрічаю,так як живу на окраїні великого міста.Щоранку люди з передмістя їздять на роботу і мені з ними доводиться дуже часто контактувати і на вулиці і у міському транспорті..Коротше,звик до такого.І,вже маючи певний досвід можу сказати що,справа тут суто у культурі людини,її культурному рівні..І стріляти таких не треба,таких треба вчити елементарним правилам поведінки та чемності.. :alakh:

Дещо не згідна з вами... Горбатого могила виправить... Вчити? То як? Брати і "заламувати" руки за спину, прив"язувати до стільця і увімкнути на повторі лекцію про культурну поведінку???? Такі люди поняття не мають шо воно таке... Слухати вас не будуть навіть якшо зробите зауваження, у відповідь в кращому разі пошлють... на далекий хутір.... Можуть і по голові надавати...
  • 0

#23 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 16.10.2008 – 21:24

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (16.10.2008 22:17) писав:

Дещо не згідна з вами... Горбатого могила виправить... Вчити? То як? Брати і "заламувати" руки за спину, прив"язувати до стільця і увімкнути на повторі лекцію про культурну поведінку???? Такі люди поняття не мають шо воно таке... Слухати вас не будуть навіть якшо зробите зауваження, у відповідь в кращому разі пошлють... на далекий хутір.... Можуть і по голові надавати...
Я говорив у глобальних масштабах)Звісно ви ж не будете читати моралі про вихованість та культуру людині,яка наступила вам на ногу,штовхнула,тд і не вибачилась(звісно якщо ви не пенсіонер :alakh: )Я мав на увазі соціальну політику держави,що спрямована на підвищення рівня кульутри :)
  • 0

#24 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 21:24

Та звісно ж, що стріляти не треба. Інакше прийшлося б відстреляти половину населення.
Саме усвідомлення того, що у відповідь на брутальність можна нарватися на кулю, змусить хама бути чемнішим.
Лінкольн колись казав: "Демократія - це договір між озброєними джентельменами".
Ідея цього вислову актуальна і у нас зараз.
  • 0

#25 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 16.10.2008 – 21:29

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (16.10.2008 22:24) писав:

Я говорив у глобальних масштабах)Звісно ви ж не будете читати моралі про вихованість та культуру людині,яка наступила вам на ногу,штовхнула,тд і не вибачилась(звісно якщо ви не пенсіонер :alakh: )Я мав на увазі соціальну політику держави,що спрямована на підвищення рівня кульутри :)
Ну тут про глобальне говорити.... *ех, сіла я та й заплакала..." Ще наших державних мужів тре вчити культурі... не те що людей... та й держави в нас нема, але.... спробувати завжди треба я думаю)))
  • 0

#26 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 09:57

Бидло помолодшало? Така думка в мене виникла після одного інциденту. Сиділи ми з колєжанкою на траві в парку в центрі міста, нікого не рухали. І тут підходить до нас стадо дівчаток-малоліток, років так по 14-15 (в нас їх ще називають "ранєтками")) )). І зі словами "сігарєтка є?" підходять до нас. Діалог:
Ми: немає
Дєвачка-главарь: а шо криза? ( :D ),
Ми: не куримо, дівчата, йшли собі то йдіть
Дєвачка: ти нас послала???? (ойооо..отут я почала дико сміятися )
Ми: валіть звідси
Дєвачка: а...дєревня (махнула рукою і пішла зі своєю компанією)
:)
Ну я була деякий час в шоці))) Та я і друзі в ті роки до старших навіть боялися шось сказати..а тут..
і до чого світ котиться))))
  • 0

#27 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.05.2009 – 10:30

Перегляд дописуAmili (13.05.2009 09:57) писав:

Бидло помолодшало?
Не те слово.... В нас на святкуванні Дня міста мож булонадивитись на таке сплош і рядом... Не перестаю дивуватись деградації нащої молоді... Не кажу що всі, але іноді очі на лоба вилазять, коли чуєш подібні "висказування"... Як на мене, це з тої опери, що "не бояться ні Бога, ні дідька"...
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.05.2009 – 10:36

Таке відчуття, ніби посідали на лавочках старушенції і перемивають кістки сусіднім дівчаткам, які щойно вийшли з під"їзду на танці.)))
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:51

Перегляд дописуОлеська (13.05.2009 11:36) писав:

Таке відчуття, ніби посідали на лавочках старушенції і перемивають кістки сусіднім дівчаткам, які щойно вийшли з під"їзду на танці.)))
бе-бе-бе... :) Скоріш, ділимось спостереженнями;)

Лесю, а ти ніколи не задумувалась над тим, що теперішні 14-15-тилітні такі сильно відрізняються від, наприклад, нашого з тобою покоління? Я не кличу третьою для перемивання кісточок. :D Просто , цікаво стало...
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:55

Перегляд дописуВакуОлька (13.05.2009 11:51) писав:

бе-бе-бе... :) Скоріш, ділимось спостереженнями;)

Лесю, а ти ніколи не задумувалась над тим, що теперішні 14-15-тилітні такі сильно відрізняються від, наприклад, нашого з тобою покоління? Я не кличу третьою для перемивання кісточок. :D Просто , цікаво стало...
Задумувалась.) А ще задумувалась над тим, що таке відбувалось з кожним поколінням. Таке ж казали колись на нас, а ще до того - на наших батьків (я не кажу конкретно) і теде.
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2009 – 13:01

дітки завжди наслідують старших, це природньо, це суть їх розвитку. Тож будьте гарним прикладом для наслідування
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 14:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 14:01) писав:

дітки завжди наслідують старших, це природньо, це суть їх розвитку. Тож будьте гарним прикладом для наслідування
Та ні, тут справа в іншому. Молоде покоління завжди буде незрозумілим для старшого покоління.
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.05.2009 – 14:32

Перегляд дописуОлеська (13.05.2009 15:09) писав:

Та ні, тут справа в іншому. Молоде покоління завжди буде незрозумілим для старшого покоління.
а молоде думає що розкусює старше каг арєшик, забуваючи, що їх спосіб життя переважно створено "старшими" і вони відрізняюцця лише фєнєчками, а причому тут бидло?
  • 0

#34 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 15:10

Як мала була і татові доказувала свою правоту, то він мені казав: "Поки я був малий, мій тато був такий дурний, а як виріс - мій тато таким мудрим став, наші думки так схожі"....
  • 0

#35 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2009 – 16:47

смішно в вас виходить

бидло, це неосвічені люди, які і немагаються пізнати щось нове, люди які не цікавляться, і їх нічого не цікавить крім здоволення фізіологічних потреб
при чому тут покоління?
є прірва між поколіннями, але розумні люди завжди порозуміються, а от якраз бидло може дуже просто створити конфліктну ситуацію, бо це ледь не єдиний шлях для отримання емоцій
  • 0

#36 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:22

бидло це бидло.
цю категорію людей помітно зразу. людей чи?
  • 0

#37 OsGreenCat

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2009 – 19:59

http://politeh.ridne.net/node/376

якраз в тему.
  • 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2009 – 20:03

Перегляд дописуbegemot (13.05.2009 18:22) писав:

бидло це бидло.
цю категорію людей помітно зразу. людей чи?
от тільки не треба намагатися бути схожим на жидів. вони вас до свого гурту не приймуть, вони і вас і тих, кого ви зневажаєте, зневажають однаково.

Коли ти зневажливо подумаєш про когось - згадай - хтось зневажливо думає про тебе!
  • 0

#39 OsGreenCat

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2009 – 20:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 21:03) писав:

от тільки не треба намагатися бути схожим на жидів. вони вас до свого гурту не приймуть, вони і вас і тих, кого ви зневажаєте, зневажають однаково.

Коли ти зневажливо подумаєш про когось - згадай - хтось зневажливо думає про тебе!
мене, наприклад, мало цікавить повага від обговорюваної категорії людей...
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.05.2009 – 20:19

Бидло - ті, хто керується стадним почуттям.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних