Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#81 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.03.2009 – 20:59

Знайомство в интернеті? Гм, можна просто познайомитися, але жодних стосунків. Бо вибір має бути фізичний, а не за віртуальними даними.
  • 0

#82 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 09:13

Перегляд дописуБілий Дракон (29.03.2009 21:59) писав:

Знайомство в интернеті? Гм, можна просто познайомитися, але жодних стосунків. Бо вибір має бути фізичний, а не за віртуальними даними.
А як же віртуальне знайомство, але стосунки з часом переносяться в реальність?
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 14:28

Перегляд дописуВакуОлька (30.03.2009 10:13) писав:

Рідкість,у більшості випадків небажана.
  • 0

#84 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 14:30

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 15:28) писав:

Рідкість,у більшості випадків небажана.
чому? :rolleyes:
  • 0

#85 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.03.2009 – 14:38

Цитата

Знайомство в інтернеті - реально?,
реально, але чи потрібно? для мене, принаймі, окрім болю і розчарувань нічого не дало...тому реал таки кращий і з певного періоду у своєму житті категорично проти того, щоб переносити інет у реал...(чим дивую добрячу купу друзів:rolleyes:)
  • 0

#86 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 14:40

ну.. то вже в кого як... Я перенесла нет у реал... І ніц не побачила поганого... Маю коханого мужа.. То вже кому як щастить..
  • 0

#87 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 14:42

Перегляд дописуЛастiвочка (30.03.2009 15:38) писав:

реально, але чи потрібно? для мене, принаймі, окрім болю і розчарувань нічого не дало...тому реал таки кращий і з певного періоду у своєму житті категорично проти того, щоб переносити інет у реал...(чим дивую добрячу купу друзів:rolleyes:)
дивно... а мені дало купу позитиву... правда я і не пробував перенести те що в неті в реал... але друзів багацько надибав... і дружину :rolleyes:
  • 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 15:19

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 15:30) писав:

чому? :rolleyes:
бо у БІЛЬШОСТІ випадків воно непотрібно. Взагалі я про це можу тільки абстрактно говорити,бо таке знайомство не практикувала ні разу. Я не сприймаю інет аж настільки серйозно. Так,я не заперечую,я можу зацікавитись людиною просто слідкуючи за її думкою чи стилем("тактикою") ведення розмови. Але щоб я спеціально до цієї людини їхала у гості..ну,хіба що я в тому місті ще по якихось справах буду.Хоча наглості і дурості мені вистачає))
Надаю перевагу візуально-сенсорному контакту. Це не значить,що мені важливо як та людина виглядає. Якшо людина сама по собі цікава, то її зовнішність буде останнім що могло б мене турбувати. ну,наприклад,мені неважливо які в тої людини очі і якого вони кольору,мені важливо ЯК вона дивиться і куди. Важко пояснити)))
Просто по знайомим бачила що це як правило зайве знайомство. Тому я і вважаю,що може воно і не потрібно зовсім))
  • 0

#89 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:25

та ясно шо реально, я нарешті познайомився із своїми одногрупниками
  • 0

#90 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 30.03.2009 – 15:29

Перегляд дописуВакуОлька (30.03.2009 10:13) писав:

Чому? Не завжди, є багато випадків, коли люди спілкуються в неті і не хочуть знати хто як виглядає і хто є хто, зберігається свого роду інтрига, яка провокує на більше.
  • 0

#91 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:34

А от цікаво який процент неображених на власні провали людей серед тих хто негативно ставицця до тирнет знайомств? Чи обізатєльно обпектися, шоб потім хухати на всьо підряд?
Гиги
  • 0

#92 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:36

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 16:19) писав:

бо у БІЛЬШОСТІ випадків воно непотрібно. Взагалі я про це можу тільки абстрактно говорити,бо таке знайомство не практикувала ні разу. Я не сприймаю інет аж настільки серйозно. Так,я не заперечую,я можу зацікавитись людиною просто слідкуючи за її думкою чи стилем("тактикою") ведення розмови. Але щоб я спеціально до цієї людини їхала у гості..ну,хіба що я в тому місті ще по якихось справах буду.Хоча наглості і дурості мені вистачає))
Надаю перевагу візуально-сенсорному контакту. Це не значить,що мені важливо як та людина виглядає. Якшо людина сама по собі цікава, то її зовнішність буде останнім що могло б мене турбувати. ну,наприклад,мені неважливо які в тої людини очі і якого вони кольору,мені важливо ЯК вона дивиться і куди. Важко пояснити)))
Просто по знайомим бачила що це як правило зайве знайомство. Тому я і вважаю,що може воно і не потрібно зовсім))
гм... а то не бажана... тепер не потрібно... чому? бо у ваших знайомих це було зайвим? Я от по роботі стільки зайвих знайомств маю... жах...
Як на мене в неті хоча б можна вибрати спілкування :rolleyes:, на відміну від роботи, школи, ВУЗу чи рідної вулиці...
Певна річ, що перебування в стінах однієї школи не зобов'язує до близьких стосунків... так і спілкування в неті не зобов’язує перенос його в очну зустріч... але загалом це абсолютно співрозмірні речі... :rolleyes:

Перегляд дописуNomad (30.03.2009 16:34) писав:

А от цікаво який процент неображених на власні провали людей серед тих хто негативно ставицця до тирнет знайомств? Чи обізатєльно обпектися, шоб потім хухати на всьо підряд?
Гиги
ех... знову + не можу поставити...

З.І. 2Sensssorika - ваша справа як до того відноситися, але ваша категоричність мене здивувала...
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 16:04

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 16:36) писав:

гм... а то не бажана... тепер не потрібно... чому?
не побачила ще протилежної аргументації.

Я от по роботі стільки зайвих знайомств маю... жах...
це не знайомство,а вимушене співіснуваня .різницю відчуваєш?
  • 0

#94 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:06

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 17:03) писав:

не побачила ще протилежної аргументації.
якої протилежної? Я й не тверджу що воно бажане... знайомство в реалі з інетними співбесідниками...
а те що часом з цього щось добре виходить я ще в першому пості дописав... надибав купу добрих знайомих і навіть одного друга... це якщо жони не враховувати :rolleyes:
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 16:07

Як на мене в неті хоча б можна вибрати спілкування :rolleyes:, на відміну від роботи, школи, ВУЗу чи рідної вулиці...
Певна річ, що перебування в стінах однієї школи не зобов'язує до близьких стосунків... так і спілкування в неті не зобов’язує перенос його в очну зустріч... але загалом це абсолютно співрозмірні речі... :rolleyes:
Тут можна дуєе довго філософствувати над тим шо саме я розумію під "спілкуванням" але не буду.
Тих людей, з кими я не хочу спілкуватися я або спілкуюся по вимушеному мінімуму,або взагалі не спілкуюся. Це стосується навіть моїх друзів. Якшо я в якийсь момент не хочу з ними спілкуватися- я не буду цього робити.
Спілкування в неті не має бути на першому плані. Я так вважаю.
  • 0

#96 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:10

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 17:07) писав:

Тут можна дуєе довго філософствувати над тим шо саме я розумію під "спілкуванням" але не буду.
Тих людей, з кими я не хочу спілкуватися я або спілкуюся по вимушеному мінімуму,або взагалі не спілкуюся. Це стосується навіть моїх друзів. Якшо я в якийсь момент не хочу з ними спілкуватися- я не буду цього робити.
Спілкування в неті не має бути на першому плані. Я так вважаю.
Якщо ви маєте на увазі що спілкування в неті не повинно заміняти живого спілкування - повністю вас підтримую...
  • 0

#97 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 16:10

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 17:06) писав:

якої протилежної? Я й не тверджу що воно бажане... знайомство в реалі з інетними співбесідниками...
а те що часом з цього щось добре виходить я ще в першому пості дописав... надибав купу добрих знайомих і навіть одного друга... це якщо жони не враховувати :rolleyes:
По принципу "друзів багато не буває"?
Приклад. Мені вистачає друзів і спілкування в реалі.Спробуй мене зацікавити,щоб я ЗАХОТІЛА з тобою зустрітися. Вірогідність того,що тобі це вдасться дуже мізерна :rolleyes:
  • 0

#98 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:14

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 17:10) писав:

Приклад. Мені вистачає друзів і спілкування в реалі.Спробуй мене зацікавити,щоб я ЗАХОТІЛА з тобою зустрітися. Вірогідність того,що тобі це вдасться дуже мізерна :rolleyes:
гм... я десь говорив, або хоча б дав натяк на такий принцип? не треба мені приписувати ваші уявлення...
ну а стосовно прикладу - якщо спілкування в реалі вистачає, як розуміти ваші дописи тут? :rolleyes:
З.І. Гм... спробуй мене зацікавити, що б я хоча б захотів тебе зацікавити... :D
  • 0

#99 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.03.2009 – 16:17

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 16:10) писав:

А якщо комусь то вдасться то ймовірність після цього вижити ще мізерніша
  • 0

#100 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 30.03.2009 – 16:48

Флуд видалено
  • 0