Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#61 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.01.2009 – 12:56

Цілком реально познайомитись в інтернеті. Доказом цього є тема "Сходини хз які, хз де." Реальні люди віртуально познайомились та реально зібрались разом. нові знайомі, друзі. Це ж супер!!!

Можливо у когось виникла симпатія на тих сходинах, і буде кохання чи весілля в майбутньому.

Повідомлення відредагував yushchenko: 11.01.2009 – 12:58

• 0

#62 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 23.02.2009 – 23:22

Познайомитися в інеті реально... реально навіть покохати... от як в мене... але не всі це дано
  • 0

#63 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 00:13

Назва теми трохи не та...познайомитись-авжеж реально. Але чи зав"яжуться стосунки-це вже питання)
  • 0

#64 Борис

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Львыв

Відправлено 24.02.2009 – 17:37

Знайомився в інтернеті і неоднаразово,від зустрічей враження не дуже приємні.одна шукає любовника,інша спонсора,ще хтось побухати,але не всі такі бували і вийнятки <_<
  • 0

#65 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 18:10

Борис (24.02.2009 16:37) писав:

Знайомився в інтернеті і неоднаразово,від зустрічей враження не дуже приємні.одна шукає любовника,інша спонсора,ще хтось побухати,але не всі такі бували і вийнятки <_<
Ну як на деяких чоловіків-тут тільки 1 поганий варіант був(і я про "спонсорство")
  • 0

#66 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 18:20

подобається назва теми
треба допомогти думкою
думка така ж абстрактна як і спілкування в інтернеті, тому, для допомоги, я сижу ту ті думаю
шановний атор теми, тут думають над вашим запитанням, і іноді дають відповідь

давайте пірнемо семантику слова познайомитись, знайомі думають що знають один одного дільш менш, але можуть помилятись
друзі, знають один одного як облуплених
познайомитись в інтернеті можна, а от щоб узнати один одного як облуплених, треба добряче поспілкуватись, а краще зробити щось разом. але без симпатії взаємної діла небуде
для різних людей, по різному важлиивй реальний контакт, але він більш менш важливий
якщо дві людини достаньо подобаються одна одній, то вони можуть на щось розраховувати в реалі, хоча, бувають дуже важливі, рухи жести, динаміка мови, і це якщо є бажання може притертись...

ну от, думкою, напевне поміг
  • 0

#67 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 23:55

†Angel† (24.02.2009 00:22) писав:

Познайомитися в інеті реально... реально навіть покохати... от як в мене... але не всі це дано

Познайомитись - реально, але кохання, яке приходить після цього знайомства на мою думку зовсім не кохання, а якесь штучне самонавіювання...
Просто усе починається з розмови, в якій ти не бачиш перед собою тої людини з якою спілкуєшся. Створюється певний образ і тобі здається, шо він/вона ідеальний (саме цим і різниться нет від реального життя). І ця думка настільки врізається в голову, що навіть при реальній зустрічі ти стараєшся не помічати того всього поганого (не ідеального настпавді) що є в твоєму віртуально/реальному другові.
Можете мене критикувати, та така моя думка.
  • 0

#68 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 28.02.2009 – 00:23

Я познайомилася в інеті колись. На першу зустріч йшла в негативному настрої, бо він додумався надіслати мені фото 5 річної давності, а я зі шкільного альбому 9-го класу:))) тому не сказала б, що ідеалізувала співрозмовника. Хто б міг подумати, що те знайомство перетвориться на щось більше:angry:
  • 0

#69 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 03:29

НЕ вірю в таке. Познайомитися можна, але не думаю, що це доведе до чогось путьнього. :)

Блискавиця: +10 % за пунктом правил 1.5. : дозволений розмір шрифту підпису — 1 .

Повідомлення відредагував Блискавиця: 27.10.2009 – 22:06

• 0

#70 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 04:08

Яскрава (1.03.2009 04:29) писав:

НЕ вірю в таке. Познайомитися можна, але не думаю, що це доведе до чогось путьнього. :)

А яка різниця між знайомством в інтернеті ібудь яким іншим типом знайомств?
  • 0

#71 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 05:31

Цитата

Теоретично різниця не сильно замітна. Але на практиці спілкування вживу набагато відрізняється від віртуального.
По друге в інеті легше притворятися й бути не собою, тому при зустрічі люди часто розчаровуються.
Якщо це добре закінчилося для вас(чи наоборот), то це не значить, що для всіх одинаково.
  • 0

#72 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 09:45

Яскрава (1.03.2009 06:31) писав:

Теоретично різниця не сильно замітна. Але на практиці спілкування вживу набагато відрізняється від віртуального.
По друге в інеті легше притворятися й бути не собою, тому при зустрічі люди часто розчаровуються.
Якщо це добре закінчилося для вас(чи наоборот), то це не значить, що для всіх одинаково.

Ти сама собі протирічиш:)

Згоджуєшся з тим що є позитивні випадки, але вище стверджувала, що зовсім в таке НЕ віриш і такого взагалі НЕ буває.

Ну звісно, що в інтернеті легко накинути на себе якийсь образ. Але хто тобі сказав, що ВСІ так роблять?:angry:
  • 0

#73 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 10:35

Ласочка:) (1.03.2009 10:45) писав:

Ти сама собі протирічиш:)

Згоджуєшся з тим що є позитивні випадки, але вище стверджувала, що зовсім в таке НЕ віриш і такого взагалі НЕ буває.

Ну звісно, що в інтернеті легко накинути на себе якийсь образ. Але хто тобі сказав, що ВСІ так роблять?:blink:
Ласочко, я не казала, що такого не буває, в нашому світі можливе все, особливо в нашому столітті.
Я просто казала, що не вірю в таке, але це особисто для мене. Суджу по собі, а не по іншим. :angry:
Ще раз скажу, що сужу по свому маленькому досвіду, що людей яких зустрічала я, переважно дуже відрізняються від образу, який у них в інеті.
  • 0

#74 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 13:30

Ласочка:) (1.03.2009 05:08) писав:

Знайомство по інтернету - це те саме, шо обід по телевізору!!!
  • 0

#75 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 01.03.2009 – 15:10

Флуд видалила
  • 0

#76 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 15:10

Pit (1.03.2009 14:30) писав:

Знайомство по інтернету - це те саме, шо обід по телевізору!!!

Мдя... Значить фотографувати на телефон і читати книги з плеєра, то теж не нормально і не можливо?
  • 0

#77 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 18:30

Ласочка:) (1.03.2009 16:10) писав:

Мдя... Значить фотографувати на телефон і читати книги з плеєра, то теж не нормально і не можливо?
Бугага!!!! :) :angry: :blink: порівняла!!!!! На рахунок знайомства, то тут йдеться про певні почуття. Чи ти відчуваєш приязнь, држнє ставлення від телефона до тебе коли ним фоткаєш??
PS це я говорю про знайомство з певними намірами пов'язати майбутнє, а так просто познайомитись шоб побелендіти язиком - цілком реально.
  • 0

#78 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 23:24

Pit (1.03.2009 19:30) писав:

Бугага!!!! :happytwo: :happy1: :ggggg: порівняла!!!!! На рахунок знайомства, то тут йдеться про певні почуття. Чи ти відчуваєш приязнь, држнє ставлення від телефона до тебе коли ним фоткаєш??
PS це я говорю про знайомство з певними намірами пов'язати майбутнє, а так просто познайомитись шоб побелендіти язиком - цілком реально.

так порівняла. І правильно порівняла. А коли ти листа отримуєш від коханої людини(паперового) або голос чуєш в слухавці, то теж збочення?

У тебе, здається, склався певний стереотип про знайомства в інтернеті. І певний сценарій як це все має відбуватися:) Люди мають обов"язково довгий час перед реальною зустріччю спілкуватися через асю і обов"язково брехати і придумувати собі ідеальний образ співрозмовника. Переслані фото, мабуть теж мають бути зафотошоплені, що далі нікуди. Потім зустріч. І якщо все добре, люди знову пересідають за асю і продовжують свої збочені стосунки там.
А те що, люди познайомилися десь на форумі і відразу зустрілися (ну хай навіть на сходинах) і у них стали стосунки розвиватися. Такого сценарію, що взагалі бути не може?
  • 0

#79 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.03.2009 – 00:17

минулого тижня знайома вийшла заміж, знайомство через інтернет, місяць переписки, два місяці вебкамери, місяць вже живцем, далі- РАГС.

Певне можливе то знайомство ))), але не для мене (((
  • 0

#80 Neko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 17:31

Дуже багато залежить від випадку, від дня, та й від думок...
Я от, наприклад, колись на парі від небажання що-небуть корисне робити і від двотижневої депресії зайшла в чат, просто з метою посидіти, не знайомитися і навіть не спілкуватися, якось підсвідомо туди зайшла. 15 хвилин поспілкувалася з хлопчиком, і десь на 20-й хвилині нашого "спілкування" він запропонував піти попити каву...я так само підсвідомо вирішила що за останні пару тижнів вже достатньо насумувалася і пора приходити до тями. Вже через годину він чекав мене на вулиці. Потім признався, що був шокований, що я так швидко погодилася на зустріч (менше як пів години все-таки)...жодної фотографії до знайомства ми не бачили, інформації про себе теж не мали. Просто він тоді шукав якусь дівчинку, щоб з нею випити кави, а я не боялася ризикувати...Після першої зустрічі була друга, потім третя... Тепер ми вже більше року разом. Спочатку ми просто зустрічалися і проводили багато часу разом, лише потім з"явилося кохання. Але якби не інтернет і випадковості, то нічого з цього не було б...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних