Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#41 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 11.10.2008 – 14:36

Дякую всім, хто відписав, врахую думки всіх :)

Щодо образу - оце проблема не тільки знайомств з метою закохатись, але й наприклад колег, які працюють над прожектом, але жодного разу не зустрічались в реалі, а коли зустрілись... ;))) ДАЙОШ ВЕБКАМЕРИ!
  • 0

#42 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.10.2008 – 14:57

Рена (11.10.2008 14:20) писав:

....це ж треба в реалі самотнім бути..чи геть некомунікабельним...ну чи занадто "застенчивым"...щоб в інтернеті знайомитися для того щоб знайти кохання...
:) Нееееееее... Чого зразу в крайності падати? хіба не може бути так, що просто спілкуєшся.. Стає цікаво порівняти людину в реалі. Здибаєшся... І розумієш, що в реалі людина ще цікавіша (ну, буває й навпаки), ніж в інтернеті... Вряд чи закохаєшся в дописи.. ;)

та й не тільки ущербні спілкуються в інтернет-форумах чи чатах... Є люди, які просто не мають можливості піти кудись на дискотеку, клюб чи де там у нас зараз ще знайомляться... І не факт, що в реалі мож кращу людину зустріти, ніж в неті... :)
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.10.2008 – 15:11

Vakuolka (11.10.2008 15:57) писав:

:) Нееееееее... Чого зразу в крайності падати? хіба не може бути так, що просто спілкуєшся.. Стає цікаво порівняти людину в реалі. Здибаєшся... І розумієш, що в реалі людина ще цікавіша (ну, буває й навпаки), ніж в інтернеті... Вряд чи закохаєшся в дописи.. ;)
та й не тільки ущербні спілкуються в інтернет-форумах чи чатах... Є люди, які просто не мають можливості піти кудись на дискотеку, клюб чи де там у нас зараз ще знайомляться... І не факт, що в реалі мож кращу людину зустріти, ніж в неті... :)
ну при чому тут "ущербні" ? Я мала на увазі те,що,наприклад,я в реалі чоловічою увагою не обділена. Зі мною поряд завжди хтось є.А я не звикла себе оточувати придурками)). Якщо я зустрічаюся з хлопцем....то ну,звісно я спілкуюся й з іншими хлопцями,іноді навіть в інтернеті.
Уявляю собі ситуейшен:
Мій хлопець запрошує мене кудись...ну будь-куди: в клуб,театр,кіно,виставку,чи просто додому для секса. а я йому заявляю: "О, Йожик,вибач,я вже домовилася з іншим хлопцем(чи хлопцЯМИ- а що? нехай компанією приїзджають,чого я буду кожному,з ким спілкуюся окрему зустріч призначати?)) ), я з ним і неті познайомилася. Кльовий чувак. принаймні мені так здалося. Хотіла б познайомитися з ним поближче.Може він моя доля...."
... І мій хлопець спокійненько так: " Окей,кохана, труси можеш не надівати. Чао,бамбіно!" )))
Якщо в мене є хлопець....то на фіга мені інші?))) Як не дивно...але чомусь зустрічей ,ціленаправлених таких суто жіночих зустрічей,набагато менше,ніж зустрічей людей різної статі. Чому? Через те,шо "протилежності" притягуються?")))
  • 0

#44 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.10.2008 – 15:23

2Рена
тіхо, тіхо... Щось ми одна одну не зрозуміли, як я розумію...
Я не говорила про назначання зустрічей з хлопцями з інтернету, коли маєш постійного хлопця... Щось ви, панянко, полутали...

До речі, свого часу я теж небула обділеною чоловічою увагою. Але познайомилась з майбутнім чоловіком випадково.. Так сталось, що стало цікаво... А потім зустрілись (продовження читайте вище:)).... І я поставила саме його на перше місце... В кожного своя каша вариться ;)..
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.10.2008 – 15:36

Vakuolka (11.10.2008 16:23) писав:

2Рена
тіхо, тіхо... Щось ми одна одну не зрозуміли, як я розумію...
Я не говорила про назначання зустрічей з хлопцями з інтернету, коли маєш постійного хлопця... Щось ви, панянко, полутали...
так ото я й мала на увазі...шо в інеті знайомляться і назначають потім зустрічі,зазвичай самотні люди( а не як ти сказала- "ущербні"),тобто ті,в кого нема хлопця чи дівчини в реалі)))) а статистика інетних знайомств у 56 відсотків....погано,що в наш час вірт заміняє людям знайомства у реалі)))
  • 0

#46 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 15:45

Рена (11.10.2008 16:36) писав:

а статистика інетних знайомств у 56 відсотків....погано,що в наш час вірт заміняє людям знайомства у реалі)))
Є прикол, шо зустрічаються в 2020 році двоє дітлахів, і один одого питає:
-А твої батьки в якому чаті познайомились?
...
І думаєте, так не буде??? просто тепер людям влом піти кудись, шоб зав'язати нові знайомства. Люди сидять за компами і в неті шукаю собі розваг. Так шо я не здивуюсь, якщо років через 10 і-нет знайомств для стосунків буде десь коло 85-90%
  • 0

#47 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 11.10.2008 – 18:16

Pit (11.10.2008 16:45) писав:

просто тепер людям влом піти кудись, шоб зав'язати нові знайомства.
Цілком агрі, можна сидіти собі вдома, пити чай, жувати щось і не треба прасувати зайвий раз сорочку та пастувати мешти - поставив аватар і дивіться всі який я красівий. :) Набридло спілкуватися - кинув в ігнор, або пішов спати - до ліжка благо 2 кроки. ;)
Ну про серйозні відносини я не говорю, їх варто будувати в реалі. Ну познайомилися в неті - то як клуб за інтересами. А уникати зустрічі мотивуючи це "от хочу перевірити чи він/вона не такий/така як всі, які звертають увагу лише на зовнішність". Це нерозумно, оскільки колись та й зустрінетеся, і коли замість вимальованого перед собою образу об'єкт зацікавлення побачить перед собою щось діаметрально протилежне хз чи він зрадіє, що ви тримали в таємниці свою привабливість/непривабливість. :)
Ну і якщо все "проканає" із зовнішністю, то вам ще жити пліч-о-пліч. :ggggg:

Нє ну є ще й інший варіант, коли якийсь... ем... ну як би то поцензурніше сказати... невдаха, хай буде так, створює образ мачо, вирізає фото із журналів, пише що він мажорний, сриває девушок і т.д. а потім виявляється що то якесь мале та зашугане :) .
  • 0

#48 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 00:50

На мою думку це цілком реально... Якщо є людина, з якою тобі судилося розділити життя, то яка різниця, де ти її зустрінеш? Хтось знайомится на дискотеці, хтось на вулиці, хтось входить в новий колектив (поступає в універ, іде на роботу) і там зустрічає кохання, а хтось зустрічає його в інтернеті.
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.10.2008 – 22:28

Vakuolka (11.10.2008 15:57) писав:

:prapor3: Нееееееее... Чого зразу в крайності падати? хіба не може бути так, що просто спілкуєшся.. Стає цікаво порівняти людину в реалі. Здибаєшся... І розумієш, що в реалі людина ще цікавіша (ну, буває й навпаки), ніж в інтернеті... Вряд чи закохаєшся в дописи.. :ggggg:
Чому ж, можна й в дописи закохатись... блін... В мене так було: закохалась в людину, яка в реалі ніколи не могла би бути моїм ідеалом... любов зла...

Цитата

та й не тільки ущербні спілкуються в інтернет-форумах чи чатах... Є люди, які просто не мають можливості піти кудись на дискотеку, клюб чи де там у нас зараз ще знайомляться... І не факт, що в реалі мож кращу людину зустріти, ніж в неті... :P
Та й не тільки ті, кому в реалі не вистачає спілкування. Я в віртуалі розслабляюсь в спілкуванні від реала і навпаки.

Рена (11.10.2008 16:36) писав:

так ото я й мала на увазі...шо в інеті знайомляться і назначають потім зустрічі,зазвичай самотні люди( а не як ти сказала- "ущербні"),тобто ті,в кого нема хлопця чи дівчини в реалі))))
Неправда. Не всі. Іноді просто шукаєш пригоди на власну...)

Pit (11.10.2008 16:45) писав:

Є прикол, шо зустрічаються в 2020 році двоє дітлахів, і один одого питає:
-А твої батьки в якому чаті познайомились?
...
І думаєте, так не буде??? просто тепер людям влом піти кудись, шоб зав'язати нові знайомства. Люди сидять за компами і в неті шукаю собі розваг. Так шо я не здивуюсь, якщо років через 10 і-нет знайомств для стосунків буде десь коло 85-90%
Цілком можливо. Надто велике навантаження на сучасну людину йде зі всіх боків та брак часу (який самі собі вигадуємо).

Ваще Не Мачо (11.10.2008 19:16) писав:

Цілком агрі, можна сидіти собі вдома, пити чай, жувати щось і не треба прасувати зайвий раз сорочку та пастувати мешти - поставив аватар і дивіться всі який я красівий. :) Набридло спілкуватися - кинув в ігнор, або пішов спати - до ліжка благо 2 кроки. :)
Ну про серйозні відносини я не говорю, їх варто будувати в реалі. Ну познайомилися в неті - то як клуб за інтересами. А уникати зустрічі мотивуючи це "от хочу перевірити чи він/вона не такий/така як всі, які звертають увагу лише на зовнішність". Це нерозумно, оскільки колись та й зустрінетеся, і коли замість вимальованого перед собою образу об'єкт зацікавлення побачить перед собою щось діаметрально протилежне хз чи він зрадіє, що ви тримали в таємниці свою привабливість/непривабливість. :ggggg:
Ну і якщо все "проканає" із зовнішністю, то вам ще жити пліч-о-пліч. :rules:
От-от, ще один варіант. Тільки то все було стосовно хлопців. З дівчатами трохи інша ситуація.

Цитата

Нє ну є ще й інший варіант, коли якийсь... ем... ну як би то поцензурніше сказати... невдаха, хай буде так, створює образ мачо, вирізає фото із журналів, пише що він мажорний, сриває девушок і т.д. а потім виявляється що то якесь мале та зашугане :blink: .
Ооо... цього хоч відбавляй, до речі, не виключення - і наш форум.
  • 0

#50 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 14.10.2008 – 07:57

masterpiecer
вистачить дякувати, читай мій підпис!
:prapor3:
  • 0

#51 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2008 – 09:36

моя точка зору на зустріч в інеті така: цілком можливо із хепі-ендом, цьому є у мене приклад: ще коли інет у нас розвивався, і мало хто з людей знав що то таке, мого однокласника сестра познайомилася з одним італійцем. спочатку переписка, потім він приїхав до неї, тепер вони разом живуть! та й від вас є купа прикладів :) але... говорять, завжди легше написати те, що можна сказати словами - а сказане у вічі ціниться більше! - це спілкування має меншу вагу ніж спілкування вживу, тому і потребує більше витраченого часу і зусиль! :prapor3:
і ще ось... одна знайома, з якою я познайомився в інеті сказала таку штуку - не розумію вас чоловіків, на сайтах знайомств більше зареєстровано хлопців чим дівчат, а у реалі ж навпаки - так ви собі робити конкуренцію!! :ggggg:
  • 0

#52 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.10.2008 – 02:57

Рена сказав:

Я,наприклад,навіть якщо познайомилась з хлопцем,ну там на дискотеці ще ще де- то один шанс на сто,що я йому номер залишу. І ще один на мільйон,що я потім захочу з ним зустрітися.
Елементарний арифметичний підрахунок показує, що у 9 999 випадків з 10 000 ти даєш свій телефонний номер хлопцям, з якими не хочеш потім зустрічатися. Питається: НА ХРІНА?!!

Рена сказав:

А ту- взагалі незнайома людина. на фіга мені з нею бачитися?
Тобто ти вважаєш, що з однієї зустрічі на дискотеці ти більше дізнаєшся про людину, ніж із кількамісячного спілкування на форумі? Ну-ну...

Рена сказав:

так ото я й мала на увазі...шо в інеті знайомляться і назначають потім зустрічі,зазвичай самотні люди( а не як ти сказала- "ущербні"),тобто ті,в кого нема хлопця чи дівчини в реалі))))
Сенсаційна новина, що й казати... Можна поцікавитися: до чого був твій перший допис у цій темі? Цікаво почути твою аргументацію, навіщо ти його писала?

Повідомлення відредагував Атеїст: 15.10.2008 – 02:58

• 0

#53 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 07:46

Рена (11.10.2008 15:20) писав:

....це ж треба в реалі самотнім бути..чи геть некомунікабельним...ну чи занадто "застенчивым"...щоб в інтернеті знайомитися для того щоб знайти кохання...
Або дуже зайнятим )
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.10.2008 – 14:22

Атеїст (15.10.2008 03:57) писав:

Елементарний арифметичний підрахунок показує, що у 9 999 випадків з 10 000 ти даєш свій телефонний номер хлопцям, з якими не хочеш потім зустрічатися. Питається: НА ХРІНА?!!
Уяви собі... НЕ ДАЮ. Мій мобільний номер знають "обрані" люди плюс кілька придурків що взнали його шляхов підкупу моїх сусідів за пачку Стіморола)))

Тобто ти вважаєш, що з однієї зустрічі на дискотеці ти більше дізнаєшся про людину, ніж із кількамісячного спілкування на форумі? Ну-ну...
Якщо я й спілкуюся з людиною на форумі- це ше не значить що я збираюся з нею потім зустрічатися ,ти більше в плані стосунків)))
Чи більше я дізнаюся?....ну,я можу поставити людину прямо там,на дискотеці,у патову ситуацію і побачити як він насправді відреагує,а не так як він міг би мені написати на форумі.
А слово "дискотека" було узагальнюючим,а не "опрєдєляющім". Я такі шумні місця не особо то і люблю відвідувати)))

Сенсаційна новина, що й казати... Можна поцікавитися: до чого був твій перший допис у цій темі? Цікаво почути твою аргументацію, навіщо ти його писала?
Мій перший допис: "Реально. Але тільки тоді коли ти на тому інеті зациклений. Бо якщо в тебе в реалі є хлопець(дівчина), то в інет за другою половинкою ти не полізеш )))))"
З чим ти не згодний? Почитай дописи що йдуть нижче. Адже народ висловюється що можна і власним прикалдом це підтверджує))
Якщо в мене є хлопець,я не буду погоджуватися зустрічатися з іншим,навіть у інтернеті)))Та навіть,якби в мене не було хлопця...я НЕ БУДУ шукати його у вірті)))Але це я. Не всі думають так само. Інакше не існувало б стільки сайтів шлюбних знайомств))

KinoManiak (15.10.2008 08:46) писав:

Або дуже зайнятим )
..ну так,звісно,теж буває...але то вже біда))
  • 0

#55 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.10.2008 – 16:08

Рена сказав:

Уяви собі... НЕ ДАЮ. Мій мобільний номер знають "обрані" люди плюс кілька придурків що взнали його шляхов підкупу моїх сусідів за пачку Стіморола)))
Тоді ти з імовірністю щось наплутала :angry12: рахуй уважніше! :ggggg:

Рена сказав:

Якщо я й спілкуюся з людиною на форумі- це ше не значить що я збираюся з нею потім зустрічатися,ти більше в плані стосунків)))
Щось я не помітив, що хтось стверджує "ні, збираєшся!" - зате вже не вперше і не вдруге помічаю, як наполегливо ти доводиш "... а от я не збираюся!" Охоче вірю, що не збираєшся, тільки навіщо це так часто повторювати???

Рена сказав:

Чи більше я дізнаюся?....ну,я можу поставити людину прямо там,на дискотеці,у патову ситуацію і побачити як він насправді відреагує,а не так як він міг би мені написати на форумі.
А слово "дискотека" було узагальнюючим,а не "опрєдєляющім". Я такі шумні місця не особо то і люблю відвідувати)))
На здоров'я, хай дискотека буде узагальненням. Підставимо замість цього слова "бібліотека", "музей", "університет" чи будь-що інше, суть у тому, що ти зустрічаєш людину вперше і оцінюєш її лише з першого погляду. Які такі патові ситуації ти можеш створити? Впасти у крижану воду, закричати "Тону!" й подивитися, чи кинеться хлопець тебе рятувати? В будь-якому випадку ти не знатимеш життєвої ситуації, в якій він зараз перебуває, бачитимеш окремі вчинки - але не знатимеш мотивів, котрі спонукають його до такої поведінки, не знатимеш факторів, котрі на нього впливають.
Написати на форумі він дійсно може все, що завгодно, і звісно ж не обов'язково він розпише там про життєву ситуацію, фактори впливу й мотиви поведінки. Навіть за рік чи два. Але якщо тільки він не сидить цілеспрямовано в одному розділі (наприклад, обговорює технічні нюанси ОС чи збирає інфу про фольклорні ансамблі), а пише в різних гілках і темах, то, як правило, уявлення про нього можна скласти достатньо чітке й цілісне. В нього з'являються друзі (або не з'являються - звідси теж напрошуються свої висновки), ти бачиш, які люди його цікавлять. Він вступає в конфлікти чи просто суперечки (якщо зовсім не вступає - це теж дещо говорить), ти бачиш, наскільки він послідовний у своїх поглядах і наскільки здатний знаходити спільну мову з людьми в разі потреби. І т. п., і т. д. Пофіг, що це віртуал - зате ти бачиш людину з різних боків. Ясно, що повного уявлення інтернет не дасть, але один день знайомства в реалі не дасть тим паче.

Рена сказав:

Мій перший допис: "Реально. Але тільки тоді коли ти на тому інеті зациклений. Бо якщо в тебе в реалі є хлопець (дівчина), то в інет за другою половинкою ти не полізеш )))))"
З чим ти не згодний?
Не згодний з тим, що треба цілеспрямовано шукати, але про це вже нема сенсу сперечатися - це ви вже і з Вакуолькою обговорили. Мені інше цікаво, навіщо було писати: "якщо в тебе в реалі є хлопець (дівчина), то в інет за другою половинкою ти не полізеш" І так далі: щоб шукати когось в інтернеті, треба бути самотнім... З цим я згодний однозначно, тільки, перепрошую, виглядає так, що автор теми запитує: "Якщо мені треба потрапити вулицю Клочковську, чи зможу я доїхати туди 20-им трамваєм?" А ти у відповідь: "Можна, вам у цей бік. А тим, хто вже на Клочковській, 20-ий трамвай ні до чого." Ясно, що ні до чого, ти права 100%, але коли людина запитує про це за 5 кілометрів від потрібної вулиці, то друга частина твоєї відповіді трішки дивує. :happytwo:
  • 0

#56 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 18:11

не врю я вце..було в мене таке раз ...але це не кохання це простовіртуальне захоплення.....як можна полюбити людин6у яку ніколи не бачив ......?
  • 0

#57 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 23:57

Знайти справжнє кохання можливо всюди, в Інтернеті в тому числі, хоча мій особистий досвід в цьому плані негативний.
  • 0

#58 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.01.2009 – 00:06

Twinkle (10.01.2009 23:57) писав:

Знайти справжнє кохання можливо всюди, в Інтернеті в тому числі, хоча мій особистий досвід в цьому плані негативний.
I want to believe.
У мене теж не дуже.
Познайомитись — так, зустрітись —так, а шо далі залежить від людини. Колись була думка методичні вказівки написати про ВКонтакт.
  • 0

#59 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 00:19

FT232BM (11.01.2009 00:06) писав:

Колись була думка методичні вказівки написати про ВКонтакт.
Справді? Мені як постійній користувачці цікаво було б почитати))))

А якщо серйозно, то люди завжди знаходили кохання в найнесподіваніших місцях, то чому тепер не можна знайти його в Інтернеті? Зрештою, людські долі складаються дуже по-різному, то трапитися може всяке)) І помилковою є думка, що в Інетрнеті шукають кохання лише або повні невдахи, або збоченці.
  • 0

#60 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 00:22

кОшЕнЯткО (29.12.2008 18:11) писав:

не врю я вце..було в мене таке раз ...але це не кохання це простовіртуальне захоплення.....як можна полюбити людин6у яку ніколи не бачив ......?
а до чого тут любов? питають же: знайомство :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних