Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#381 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 17:28

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 16:55) писав:

Типу і рибку з'їсти і на це саме сісти, як то кажуть. В ідеалі цей варіант виглядає гарно, але добре спрацьовує він не часто.
Крім того мало хто після знайомства з людиною в інтернеті і зустріччю з нею одразу побіжить видаляти всі облікові записи соц.мереж, форумів, клієнти аськи і скайпу аби "розвивати стосунки лише в реалі".

інтернет - це просто засіб спілкування не більше, так само як телефон...коли, наприклад, на рахунку гроші скінчились, ми заходим в скайп чи контакт, там і спілкуємось з коханою людиною, коли обоє по роботах... та й аккаунти навіщо видаляти? адже ми маємо у друзях море знайомих зі школи, універу тощо, навіщо з цими людьми рвати зв"язок лише тому, що твій партнер відрізняється маніакальною ревнивістю?)))... Це вже паранойя якась...
  • 0

#382 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.07.2011 – 18:35

Цитата

напевне,що можна,але важко,тому що я на собі переконалась,що більша половина там або не дуже врівноважених,або збоченців((
а на той маленький відсоток нормальних важко натрапити(
Не погоджуюся, я думаю, що всі люди такі, просто в інтернеті зникає той "барєр"який утримує людину від цього в реальному житті.
  • 0

#383 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.07.2011 – 19:52

Перегляд дописуLactarius (25.07.2011 19:35) писав:

Не погоджуюся, я думаю, що всі люди такі, просто в інтернеті зникає той "барєр"який утримує людину від цього в реальному житті.
так так) а вона наївно подумала що нормальні люди існують)
  • 0

#384 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 25.07.2011 – 21:05

В принципі Nameless One дещо має рацію про сабж.
  • 0

#385 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.07.2011 – 21:16

Перегляд дописуJim diGriz (25.07.2011 22:05) писав:

В принципі Nameless One дещо має рацію про сабж.

Ти б пояснив якось, чи що)
  • 0

#386 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 25.07.2011 – 21:20

ну наприклад оці твердження досить вірогідні ібо тру

Цитата

Але найбільшим мінусом віртуального знайомства, на мою думку, є велика імовірність того що ці люди, які познайомилися у глобальній мережі, проживають дуже далеко один від одного.
true

Цитата

Крім того віртуальне спілкування взагалі погано впливає на порозуміння між закоханими людьми. І часто доходить до абсурду і постійних сварок на дріб'язкові теми.
true

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 25.07.2011 – 21:21

• 0

#387 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2011 – 11:43

якшо ти муділа, то і в інтернеті ні з ким нормальним не познайомишся, не те шо в реалі.

в інтернеті знайомство нібито набагато простіше. наприклад,хлопцеві буде не так соромно, коли його вчергове пошлють, бо це сталося в інтернеті. та й дівчині простіше позбутися непотрібного їй кавалєра Зображення в інтернеті.

- моя однокласниця познайомилася зі своїм чоловіком на мейл.ру. щасливо виховують 2річного сина.
- моя одногрупниця познайомилася з якимось дідом з Кіпру на сайті знайомств. блиько року вже спілкуються, їздить туди-сюди. собсна.
- інша моя одногрупниця познайомилася на мейл.ру з якимось мужиком. переспала з ним, закохалася в нього. а він то лі одружений, чи не памятаю шо там з ним було. познайомилася з іншим на тому ж сайті. переспала. знову закохалася. а той вродє теж жонатік. виявилося, шо ці двоє - брати. я вже заплуталася кого вона з них двох більше любить, бо наче зупинилася на якомусь одному. але живе вона в Києві. там зустрічається ще з якимось мужиком, з яким, її.мабуть, теж мейл.ру звів.

але наслідки такого знайомства нічим не відрізняються від реального, якшо ви,звісно, зустрінетеся з тою людиною.

щодо відстані, то це все брєд. одна річ, якшо ти дружиш з людиною з іншого міста: ви спілкуєтеся, можете їздити один до одного. зовсім інша, коли ти ту людину кохаєш. бо якшо кохання взаємне, то відстань- не проблема. у мене між Миколаєвом і Пітером 1700км. чоловік спитав чи поїду я з ним, якшо він приїде і забере мене, щоб ми жили разом.
"бо люди, у яких серйозні стосунки, мають бути разом. але для цього треба щось робити. а не сидіти і чекати невідомо чого і нити, шо все так погано складається." (с)
  • 0

#388 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 11:57

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2011 12:43) писав:

- моя одногрупниця познайомилася з якимось дідом з Кіпру на сайті знайомств. блиько року вже спілкуються, їздить туди-сюди. собсна.
Та вона це поставила собі за промислову основу,....мабуть. А що, шукати дідів в інтернеті вигідний бізнес, ага. От знаю я одного свого місцевого оліґарха, понтувався молодою дружиною, допоки його не струїла. Нічого не докажеш, а тепер вона бізнеследі.
  • 0

#389 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 26.07.2011 – 12:27

був оце на весіллі - молоді познайомились вконтакті. вона додала його до друзів, писала, пропонувала зустрітись.
  • 0

#390 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 12:48

Перегляд дописуsvidoma (25.07.2011 18:28) писав:

інтернет - це просто засіб спілкування не більше, так само як телефон

давно вже не так, на жаль

Цитата

- інша моя одногрупниця познайомилася на мейл.ру з якимось мужиком. переспала з ним, закохалася в нього. а він то лі одружений, чи не памятаю шо там з ним було. познайомилася з іншим на тому ж сайті. переспала. знову закохалася. а той вродє теж жонатік. виявилося, шо ці двоє - брати. я вже заплуталася кого вона з них двох більше любить, бо наче зупинилася на якомусь одному. але живе вона в Києві. там зустрічається ще з якимось мужиком, з яким, її.мабуть, теж мейл.ру звів.
що доводить мою позицію що до знайомств в інтернеті. і чиєсь твердження що у користувача Sensssorika нормальних знайомих не буває.
  • 0

#391 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 26.07.2011 – 13:57

Перегляд дописуNameless One (26.07.2011 13:48) писав:

що доводить мою позицію що до знайомств в інтернеті. і чиєсь твердження що у користувача Sensssorika нормальних знайомих не буває.
Як нормальна людина,ти маєш розуміти,що раз ув рік і палка стріляє,тобто,так,придурків там дохера,але і нормальні є,дуже рідко але є.Ну от наприклад.нормальна,звичайна людина заходить на сайт знайомств з метою там щось пошукати,авось підвернеться щось дєльне,то чому вона неможе там пересіктись з такою ж людиною? Все в цьому світі можливо. Погоджуюсь з попередньою дописувачкою: раніше,коли нету не було,люди вимушені буди спілкуватись з рядом людей,яких їм просто в силу їх способу життя посилала доля,зараз ж,за допомогою інтернету,я сама собі можу вибрати друзів в силу своєї крейзанутості і зайо*ів,щоб мені з ними цікаво було,а не тусуватися з унилими одногрупниками які й на грам не розуміють про що я їм торочу.
  • 0

#392 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 16:30

Перегляд дописуСкажена ягідка (26.07.2011 14:57) писав:

Як нормальна людина,ти маєш розуміти,що раз ув рік і палка стріляє,тобто,так,придурків там дохера,але і нормальні є,дуже рідко але є.Ну от наприклад.нормальна,звичайна людина заходить на сайт знайомств з метою там щось пошукати,авось підвернеться щось дєльне,то чому вона неможе там пересіктись з такою ж людиною? Все в цьому світі можливо. Погоджуюсь з попередньою дописувачкою: раніше,коли нету не було,люди вимушені буди спілкуватись з рядом людей,яких їм просто в силу їх способу життя посилала доля,зараз ж,за допомогою інтернету,я сама собі можу вибрати друзів в силу своєї крейзанутості і зайо*ів,щоб мені з ними цікаво було,а не тусуватися з унилими одногрупниками які й на грам не розуміють про що я їм торочу.
Відсмалила як має бути :) Крейзанута ти наша :lol:
P.S. Для тих хто в танку: Коли не було Інтернету, був offline, тобто почта, BBS (електронні дошки оголошень), FIDOnet, потім вже появились всякі різновидності ЧАТів... Такшо певні прошарки людей спілкувались в пласмасі коли дехто під столом ше лазив :P
  • 0

#393 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 16:38

давно вже не так, на жаль

це вже давно боян) а ти тільки взнав. Почитав би ти пости півторарічної давності

Перегляд дописуСкажена ягідка (26.07.2011 14:57) писав:

а не тусуватися з унилими одногрупниками які й на грам не розуміють про що я їм торочу.
- Ей Вася, ну йдем, ну того, кави попєм до мене, в мене сьоня на хаті нікого нема ...

- Я кави не пю ...

- Ей Коля, йдем, до мене сьоня, покажеш як задачу розвязувати з вишки, в мене сьоня нікого дома нема ...

- Я не сільон в математиці сорі...

Да ну їх на@@@ йду я в інтернет там всі всьо розумію зразу

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2011 12:43) писав:

- моя однокласниця познайомилася зі своїм чоловіком на мейл.ру. щасливо виховують 2річного сина.

але наслідки такого знайомства нічим не відрізняються від реального, якшо ви,звісно, зустрінетеся з тою людиною.
Отже, саме "та" людина чекає вас в інтернеті

Ваші діди з кіпру, ваші одружені мужики-брати з якими можна спати в довільном порядку і це ціла купа "унікальних" людей, ваших половинок які з нетерпінням чекають зустрічі з вами.

тому мерщій Go Onlile
  • 0

#394 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2011 – 17:31

знайомі знайомими, друзі друзями)
ти про своє оточення теж не найкращої думки.
і я тобі нагадаю, шо це ти зі мною в інтернеті познайомився, а не я з тобою. і запрошував у гості, щоб я приїхала. це,мабуть, підтверджує, що знайомі у мене справді ненормальні, ти це хтів сказати? впрочєм, ти тут не один такий. я не винна, шо до мене вічно всі липнуть)

а я саме зараз збираю речі, бо їду до Львова. іііііхааааа :lol:
  • 0

#395 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 26.07.2011 – 17:33

Можу сказати з власного досвіду, ЦЕ РЕАЛЬНО!) Познайомилась зі своїм хлопцем на бігмірі, виявилось що живемо в 7-ми хвилинах хотьби одне від одного, а до цього жодного разу не зустрічались. Разом ми вже майже 10 місяців. :lol:
  • 0

#396 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 17:54

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2011 18:31) писав:

знайомі знайомими, друзі друзями)
ти про своє оточення теж не найкращої думки.
і я тобі нагадаю, шо це ти зі мною в інтернеті познайомився, а не я з тобою. і запрошував у гості, щоб я приїхала. це,мабуть, підтверджує, що знайомі у мене справді ненормальні, ти це хтів сказати? впрочєм, ти тут не один такий. я не винна, шо до мене вічно всі липнуть)

а я саме зараз збираю речі, бо їду до Львова. іііііхааааа :lol:

я передбачав що тобі нічого буде відповісти на мій аргумент і ти спробуєш перейти на особистості.
але я висловлюся стосовно цього - я свого часу справді цікавився спілкуванням з різними людьми в інтернеті для отримання певного досвіду і ознайомлення з характерами цих людей. під час розмови в інтернеті люди набагато відвертіші і балакучіші. бувало я цілими вечорами сидів в асьці і з з кимось триндів. з частиною тих людей я потім бачився "в реалі", і навіть розвивав таке знайомство у стосунки. після цього я зробив для себе беззаперечний висновок що те все було ганебним витрачанням мого дорогоцінного часу, і єдиним плюсом для мене є те що я власне усвідомив безглуздість такого спілкування і вже не буду гаяти свій час спілкуючись з сумнівними особами.
  • 0

#397 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2011 – 18:23

На особистості перейшов ти,коли почав мене коментувати. зверни увага на те,як саме ти це зробив. Мій любий знайомий)
Аргументів я твоїх не побачила. бо я.чесно кажучи, не знаю що ти хотів довести. Те, що ти мене З ЯКОГОСЬ ДИВА ненавидиш? Тю. так я це і так знаю. Гадки не маю чого саме так сталося, але не треба мені про себе нагадувати зайвий раз, ок?)

Так. Ти спілкувався з багатьма людьми. Але якшо в тебе такий сумний досвід, то,мабуть, проблема перш за все у тобі. + Треба зважати на а що саме ти шукав в неті?Ти сам казав, що людина ти асоціальна. Не дивно, шо тобі будь-які нет-стосунки перенесені в реал не подобатимуться.

В мене ж досвід якраз протилежний. Всі перенесені в реал інтернет-знайомства мають гарний результат.

І зі мною ти не бачився, тож, виходячи з твоєї ж теорії, ти мене геть не знаєш, шоб ти там собі не напридумував)
  • 0

#398 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 18:52

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2011 19:23) писав:

На особистості перейшов ти,коли почав мене коментувати. зверни увага на те,як саме ти це зробив. Мій любий знайомий)
Аргументів я твоїх не побачила. бо я.чесно кажучи, не знаю що ти хотів довести. Те, що ти мене З ЯКОГОСЬ ДИВА ненавидиш? Тю. так я це і так знаю. Гадки не маю чого саме так сталося, але не треба мені про себе нагадувати зайвий раз, ок?)
тю. забагато честі якби так насправді було як ти кажеш.

Цитата

Так. Ти спілкувався з багатьма людьми. Але якшо в тебе такий сумний досвід, то,мабуть, проблема перш за все у тобі. Ти сам казав, що людина ти асоціальна. Не дивно, шо тобі будь-які нет-стосунки перенесені в реал не подобатимуться.
Мабуть проблема перш за все у специфіці віртуального спілкування. І у формуванні первинного образу людини, який виходить трохи ідеалізованим, адже акцентується увага на спільних захопленнях і інтересах, при тому непоміченими залишаються важливі нюанси. А також через неможливість побачити цю людину вживу - решту враження змушена домальовувати уява. Крім того через відвертість у спілкуванні природно починає відчуватися прив'язаність до співрозмовника. І враховуючи все це - враження від людини виходить не таким яким воно було би при знайомстві в житті. Відповідно під час зустрічі після спілкування в інтернеті можливі 2 варіанти:
-у людини під час зустрічі рветься шаблон через невідповідність між своїм уявним образом і суворою реальністю;
-людина продовжує сприймати свого співрозмовника згідно зі своїм первинним і позитивним враженням, яке поступово наповнюється новими деталями і або співрозмовник сприймається уже нормально і адекватно, або з часом шаблон все-таки рветься від того що з кожним днем все гостріше виникає запитання "з ким я зв'язався і нащо воно мені треба?";

Цитата

+ Треба зважати на а що саме ти шукав в неті?

В мене ж досвід якраз протилежний. Всі перенесені в реал інтернет-знайомства мають гарний результат.
залежить що вважати гарним результатом:lol:

Цитата

І зі мною ти не бачився, тож, виходячи з твоєї ж теорії, ти мене геть не знаєш, шоб ти там собі не напридумував)
ну мені достатньо того що я знаю, аби радіти що я з тобою не бачився.
  • 0

#399 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 19:36

Перегляд дописуМурзілка (26.07.2011 18:33) писав:

Можу сказати з власного досвіду, ЦЕ РЕАЛЬНО!) Познайомилась зі своїм хлопцем на бігмірі, виявилось що живемо в 7-ми хвилинах хотьби одне від одного, а до цього жодного разу не зустрічались. Разом ми вже майже 10 місяців. :lol:
А ти впевнена що окрім тебе у нього немає дівчини, наприклад в 5 хв. ходьби. Загляль в його профіль я впевнений ти знайдеш там багато чого цікавого.
Наївні ви дівчата.

Перегляд дописуSensssorika (26.07.2011 18:31) писав:

а я саме зараз збираю речі, бо їду до Львова. іііііхааааа :)
Приїзди. Постараємося влаштувати теплий прийом.

Повідомлення відредагував Antares: 26.07.2011 – 19:36

• 0

#400 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.07.2011 – 21:36

i 

Почистив