Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#361 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 17.07.2011 – 08:05

уявіть ситуацію: чи пішли б ви зустрітись з людиною з ким ви познайомились в IRC?
  • 0

#362 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 17.07.2011 – 10:53

Перегляд дописуЛастiвочка (17.07.2011 08:42) писав:

Пробач , коли образила, але ти раніше казала, що він набагато старший від тебе а тут пишеш, що молодий чоловік...от я і подумала, що у тебе щось змінилось в житті..
Хоч і старший набагато,та виглядає так,що всі дівки шиї скручують. Більше 25-ти йому ніхто не дасть(років,малось на увазі).
  • 0

#363 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.07.2011 – 10:41

Знаю два подружжя, що познайомились на форумах. Сам щоправда не зустрічався ні з ким, кого б не зустрів спершу у реалі.
  • 0

#364 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.07.2011 – 17:05

i 

Почистив

• 0

#365 Роксолана17

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 22.07.2011 – 13:52

напевне,що можна,але важко,тому що я на собі переконалась,що більша половина там або не дуже врівноважених,або збоченців(( -_-
а на той маленький відсоток нормальних важко натрапити(
  • 0

#366 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.07.2011 – 14:11

Перегляд дописуРоксолана17 (22.07.2011 14:52) писав:

напевне,що можна,але важко,тому що я на собі переконалась,що більша половина там або не дуже врівноважених,або збоченців(( -_-
а на той маленький відсоток нормальних важко натрапити(
підтверджую.
в інтернеті повно всіляких ненормальних людей.
нормальні люди взагалі свій час витратять на щось корисніше ніж створення безкінечних клонів

Повідомлення відредагував Nameless One: 22.07.2011 – 14:32

• 0

#367 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 12:43

А в мене таке відчуття, що зараз всі в інтернеті знайомляться) Одна кума мала хлопця, одружилась з ним, потім якогось біса зареєструвались вони на одному з місцевих форумів і почав чоловік пропадати на "форумовках", а її, вагітну, залишав саму вдома...Вона те все терпіла, а потім виставила його з речами...Народила сама, а через 3 місяці після пологів познайомилась на тому ж форумі з іншим хлопцем... Живуть разом вже рік. але форум той та "форумовки" обходять десятою дорогою... від гріха подалі...

Інша кума познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком в соцмережі, він забрів на її профіль... понаставляв оцінок...вона віддячила за високі бали і таким чином почалося спілкування...рік тривав віртуальний роман (кілька разів бачились в реалі), то він приїздив до неї в Луганськ, то вона до нього в Київ...В цьому році почали жити разом...
  • 0

#368 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 12:55

Перегляд дописуsvidoma (25.07.2011 13:43) писав:

А в мене таке відчуття, що зараз всі в інтернеті знайомляться) Одна кума мала хлопця, одружилась з ним, потім якогось біса зареєструвались вони на одному з місцевих форумів і почав чоловік пропадати на "форумовках", а її, вагітну, залишав саму вдома...Вона те все терпіла, а потім виставила його з речами...Народила сама, а через 3 місяці після пологів познайомилась на тому ж форумі з іншим хлопцем... Живуть разом вже рік. але форум той та "форумовки" обходять десятою дорогою... від гріха подалі...

Інша кума познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком в соцмережі, він забрів на її профіль... понаставляв оцінок...вона віддячила за високі бали і таким чином почалося спілкування...рік тривав віртуальний роман (кілька разів бачились в реалі), то він приїздив до неї в Луганськ, то вона до нього в Київ...В цьому році почали жити разом...
І саме тому ви зареєструвалися на цьому форумі? Вирішили спробувати отримати такий же досвід як і ваші подруги?

Особисто я дуже скептично ставлюся до таких знайомств.
  • 0

#369 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.07.2011 – 13:14

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 13:55) писав:

Та раз на раз не приходиться. Треба просто спокійно до цього ставитися. І в Інтернеті можна натрапити на щось варте уваги :lol: Тільки от якщо в реалі все гарно складається, від чатів і форумів краще подалі бути. Бо реальне життя краще набагато.
  • 0

#370 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 13:51

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 12:55) писав:

І саме тому ви зареєструвалися на цьому форумі? Вирішили спробувати отримати такий же досвід як і ваші подруги?

не вгадали, у мене все гаразд в особистому плані) я лише ділюсь реальними історіями з життя. Розумію тих, хто скептично ставиться до віртуальних знайомств, але не варто після першої ж невдачі розчаровуватись... До речі, з однією з тих подруг, про яких я написала вище, ми познайомились також на сайті...Спілкувались біля року віртуально, тепер вона моя кума) В житті дуже часто ти вимушений спілкуватися з тими людьми, яких тобі доля посилає в сусіди, одногрупники, колеги по роботі і т.п... На сайтах ти вибираєш сам з ким тобі дружити... Тут не може бути вимушеної дружби... І кохання також цілком ймовірно знайти, головне не затягуватии з переходом в реал)
  • 0

#371 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 14:52

Перегляд дописуsvidoma (25.07.2011 14:51) писав:

В житті дуже часто ти вимушений спілкуватися з тими людьми, яких тобі доля посилає в сусіди, одногрупники, колеги по роботі і т.п... На сайтах ти вибираєш сам з ким тобі дружити... Тут не може бути вимушеної дружби... І кохання також цілком ймовірно знайти, головне не затягуватии з переходом в реал)

Ага. На перший погляд все це дуже зручно. Можна зайти на сайт соц.мережі, вибрати групу анкет за певними критеріями - типу вік, інтереси, музика. Прямо як у магазині. З тієї групи вибрати когось в кого красивіша фотографія і писати листи з пропозиціями "поспілкуватися". Але на відміну від магазину у інтернеті в більшості випадків вказані характеристики на етикетці товару дуже розходяться з дійсністю.
Але найбільшим мінусом віртуального знайомства, на мою думку, є велика імовірність того що ці люди, які познайомилися у глобальній мережі, проживають дуже далеко один від одного.
Крім того віртуальне спілкування взагалі погано впливає на порозуміння між закоханими людьми. І часто доходить до абсурду і постійних сварок на дріб'язкові теми. Якось мав змогу почитати приватне листування однієї особи зі своїми кавалерами і був неприємно вражений. Часті суперечки що до "статусів", "аватарок", обмеження доступу до своєї анкети, кількості друзів, часу перебування в мережі, листування з іншими людьми протилежної статі і т.д.

Інтернет варто застосовувати для пошуку і отримання інформації. Ну можливо для пошуку однодумців, людей зі спільними інтересами чи хоббі, з метою отримання від них інформації. Але для пошуку друзів чи об'єктів для кохання - ні.

Повідомлення відредагував Nameless One: 25.07.2011 – 14:52

• 0

#372 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.07.2011 – 15:15

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 15:52) писав:

Ага. На перший погляд все це дуже зручно. Можна зайти на сайт соц.мережі, вибрати групу анкет за певними критеріями - типу вік, інтереси, музика. Прямо як у магазині. З тієї групи вибрати когось в кого красивіша фотографія і писати листи з пропозиціями "поспілкуватися". Але на відміну від магазину у інтернеті в більшості випадків вказані характеристики на етикетці товару дуже розходяться з дійсністю.
Але найбільшим мінусом віртуального знайомства, на мою думку, є велика імовірність того що ці люди, які познайомилися у глобальній мережі, проживають дуже далеко один від одного.
Крім того віртуальне спілкування взагалі погано впливає на порозуміння між закоханими людьми. І часто доходить до абсурду і постійних сварок на дріб'язкові теми. Якось мав змогу почитати приватне листування однієї особи зі своїми кавалерами і був неприємно вражений. Часті суперечки що до "статусів", "аватарок", обмеження доступу до своєї анкети, кількості друзів, часу перебування в мережі, листування з іншими людьми протилежної статі і т.д.

Інтернет варто застосовувати для пошуку і отримання інформації. Ну можливо для пошуку однодумців, людей зі спільними інтересами чи хоббі, з метою отримання від них інформації. Але для пошуку друзів чи об'єктів для кохання - ні.

Ти говориш так, наче в тебе є свій негативний досвід таких стосунків.

Повідомлення відредагував Twinkle: 25.07.2011 – 15:16

• 0

#373 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 15:20

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 14:52) писав:

Таке відчутя, що ви маєте якийсь власний негативний досвід... Ревнощі однакові як в віртуальному, так і в реальному житті...В інеті ми чіпляємось за статус, в реалі за інтонацію чи зацікавлений погляд в бік іншої особи... Тут справа не в вірті, а в тому довіряємо ми своїй коханій людині чи ні...І якщо нас виводять з рівноваги кількість її віртуальних друзів, то список реальних знайомих викликатиме ще більше конфліктних ситуацій ...

Повідомлення відредагував svidoma: 25.07.2011 – 15:21

• 0

#374 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 15:21

Перегляд дописуTwinkle (25.07.2011 16:15) писав:

Ти говориш так, наче в тебе є свій негативний досвід таких стосунків.

Я б не сказав що він негативний. Проте у мене справді був певний досвід спілкування і знайомств в інтернеті, і наразі я вважаю що я отримав достатньо досвіду для того щоб сформувати свою позицію і розкритикувати знайомство в інтернеті.
  • 0

#375 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.07.2011 – 15:26

А у мене був позитивний досвід знайомств. Нема чого критикувати, хоча нормальних людей без патологічних комлексів, збоченств і т.п там дійсно мало)))
  • 0

#376 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 15:29

Цитата

Тут справа не в вірті, а в тому довіряємо ми своїй коханій людині чи ні...І якщо нас виводять з рівноваги кількість її віртуальних друзів, то список реальних знайомих викликатиме ще більше конфліктних ситуацій ...
Та ніхто не довіряє коханій людині на 100%.
Але в інтернеті це напевне проявляється гостріше - адже всі коментарі від сторонніх людей, списки "друзів" лежать на поверхні. А отримати доступ до історії приватного листування і електронної пошти не є чимсь складним.
  • 0

#377 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 15:42

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 15:29) писав:

Та ніхто не довіряє коханій людині на 100%.
Але в інтернеті це напевне проявляється гостріше - адже всі коментарі від сторонніх людей, списки "друзів" лежать на поверхні. А отримати доступ до історії приватного листування і електронної пошти не є чимсь складним.

У мобільний телефон коханої людини залізти ще простіше... Знайомство в інтернеті - це на сьогодні звичайна справа... Невже в трамваї знайомитись краще?)
  • 0

#378 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 16:00

Перегляд дописуsvidoma (25.07.2011 16:42) писав:

У мобільний телефон коханої людини залізти ще простіше...
Як коли.

Цитата

Знайомство в інтернеті - це на сьогодні звичайна справа... Невже в трамваї знайомитись краще?)
В трамваї принаймні видно людину з якою знайомишся. І навіть з першого враження, з оцінки міміки, рухів, одягу і розмови людини можна зробити про людину висновки. В інтернеті не видно самої людини. Видно лише текст.
Віртуальне спілкування не може замінити справжнього. І знайомства в інтернеті так само програють звичайним.
  • 0

#379 svidoma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 16:52

Перегляд дописуNameless One (25.07.2011 16:00) писав:

В трамваї принаймні видно людину з якою знайомишся. І навіть з першого враження, з оцінки міміки, рухів, одягу і розмови людини можна зробити про людину висновки. В інтернеті не видно самої людини. Видно лише текст.
Віртуальне спілкування не може замінити справжнього. І знайомства в інтернеті так само програють звичайним.

Віртуальне спілкування треба комбінувати з реальним. В інтернеті лише знайомишся - розвивати стосунки потрібно лише в реалі!

А побачити міміку, рухи, одяг і т.д...можна в скайпі! :lol:

Повідомлення відредагував svidoma: 25.07.2011 – 16:53

• 0

#380 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.07.2011 – 16:55

Перегляд дописуsvidoma (25.07.2011 17:51) писав:

Віртуальне спілкування треба комбінувати з реальним. В інтернеті лише знайомишся - розвивати стосунки потрібно лише в реалі!
Типу і рибку з'їсти і на це саме сісти, як то кажуть. В ідеалі цей варіант виглядає гарно, але добре спрацьовує він не часто.
Крім того мало хто після знайомства з людиною в інтернеті і зустріччю з нею одразу побіжить видаляти всі облікові записи соц.мереж, форумів, клієнти аськи і скайпу аби "розвивати стосунки лише в реалі".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних