Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#341 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 05.07.2011 – 19:49

А скільки тут мужиків з бабськими акаутами? Що про них подумати? :D

Перегляд дописуAmarok (5.07.2011 20:45) писав:

5% з приблизно 4 млрд.
Уууу! Це вже сумно... ( Гмда.
  • 0

#342 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2011 – 13:15

На мою думку, таке знайомство - реально. І навіть є свої переваги, якби не було інтернету, то я б, мабуть, ніколи не знала тих людей, яких знаю зараз. І щодо любовних романів через нет-знайомтво, все по-різному буває, от я б свою останню пасію, в реальному житті, мабуть ніколи не зустріла, зате у нас реальні стосунки півроку.
  • 0

#343 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.07.2011 – 14:11

Перегляд дописуОлеська (5.07.2011 20:14) писав:

ггг)))
один знайомий розказував, як кілька разів лоханувся на тому.
Виявляється хлопця там знайти реальніше, аніж дівчину. Для серйозних стосунків. Дівчата здебільшого шукають там гроші. А буває, що і мужики приколюються, видаючи себе за тьолочку.)
І на якому етапі вони йому розривали, що то був прикол? :D
  • 0

#344 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 06.07.2011 – 17:42

Перегляд дописуMargo (6.07.2011 14:15) писав:

На мою думку, таке знайомство - реально. І навіть є свої переваги, якби не було інтернету, то я б, мабуть, ніколи не знала тих людей, яких знаю зараз. І щодо любовних романів через нет-знайомтво, все по-різному буває, от я б свою останню пасію, в реальному житті, мабуть ніколи не зустріла, зате у нас реальні стосунки півроку.
Я також за інет-знайомство. Є друзі, з якими цікаво провести вільний час у реалі (театр, концерти, навіть наукові конференції... :D). З деким за щастя сходити в ресторан або випити біля багаття флягу пива і сточити смачнющого шашлика. А є пречудові однодумці (і не тільки) у віртуальному світі, котрі тебе прекрасно розуміють з наклацаного на клавіатурі слова - цього достатньо.
Стосовно шукання пари в інтернет-світі... Коли це твоя доля, то ти її вичекаєш з-поміж тисячі кіберманіяків і педофілів (а таких чимало). Просто відчуєш...

Повідомлення відредагував Маківка: 06.07.2011 – 17:44

• 0

#345 denner

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 19:06

Знайомство в неті дозволяє речі, в реалі практично нездійсненні.
Ось, наприклад, ви хочете реалізувати свою сексуальну фантазію, але для цього ваша мила не є підходящим кандидатом. Весь день ви працюєте, вечером задовільняєте милу, вночі відпочиваєте, а завтра все починається спочатку. Що ж робити? Як знайти підходящу партнерку? Правильно, нет! Ви заходите на хороший ресурс знайомств, і назавтра чи пісдязавтра втілюєте в життя своє бачення екстремального сексуального акту. :D
  • 0

#346 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 20:13

Перегляд дописуdenner (6.07.2011 20:06) писав:

Знайомство в неті дозволяє речі, в реалі практично нездійсненні.
Ось, наприклад, ви хочете реалізувати свою сексуальну фантазію, але для цього ваша мила не є підходящим кандидатом. Весь день ви працюєте, вечером задовільняєте милу, вночі відпочиваєте, а завтра все починається спочатку. Що ж робити? Як знайти підходящу партнерку? Правильно, нет! Ви заходите на хороший ресурс знайомств, і назавтра чи пісдязавтра втілюєте в життя своє бачення екстремального сексуального акту. :D
Простіше зняти хвойду

Повідомлення відредагував Nameless One: 06.07.2011 – 20:14

• 0

#347 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2011 – 20:21

хіхі, це з власного досвіду?)))
вибачте не втрималася, це до попереднього коментатора.

а по темі - то часи змінюються, інтернет теж змінюється. якщо раніше вміння користуватися інетом і взагалі його наявність щось і казала про людину, то тепер інтернети прийшли ледь не до кожного сараю. і по той бік екрану може бути будь-хто. і раніше в принципі так було, але тепер зовсім зовсім будь-хто може бути.
  • 0

#348 Мадам Тадам

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.07.2011 – 20:13

Перегляд дописуNeorlandina (6.07.2011 21:21) писав:

і по той бік екрану може бути будь-хто. і раніше в принципі так було, але тепер зовсім зовсім будь-хто може бути.
А чувак, якого ти зняла в нічному клубі потрахаться на ніч, теж зовсім зовсім будь-хто може бути. Навіть якщо він і виглядає, як Алан Делон чи Ді Капріо, після сексуального акту може спокійнісьнько зарубати тебе, бо в нього це таке хоббі. ;)
  • 0

#349 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 16.07.2011 – 10:05

Я пів року тому на одному з форумів створила тему(атнєчєводєлать) ІДЕАЛЬНИЙ ХЛОПЕЦЬ,ЯКИЙ ВІН? і запропонувала дівкам помріяти написавши яким вони його уявляють,яким б він мав бути для них в ідеалі. Я теж висловилась. Буквально через 2 дні активного флуду там,в тій темі познайомилась з молодим чоловіком,з яким до сьогодні разом.
  • 0

#350 ivanenko

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 10:12

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.07.2011 11:05) писав:

Я пів року тому на одному з форумів створила тему(атнєчєводєлать) ІДЕАЛЬНИЙ ХЛОПЕЦЬ,ЯКИЙ ВІН? і запропонувала дівкам помріяти написавши яким вони його уявляють,яким б він мав бути для них в ідеалі. Я теж висловилась. Буквально через 2 дні активного флуду там,в тій темі познайомилась з молодим чоловіком,з яким до сьогодні разом.
Він там з вами дівками теж активно мріяв на тему ідеального хлопця?
  • 0

#351 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 12:09

Перегляд дописуivanenko (16.07.2011 11:12) писав:

Він там з вами дівками теж активно мріяв на тему ідеального хлопця?
Та наче ні,до того лише його було помітно в розділах ПОЛІТИКА і ГОСПОДАРСЬКІ СПРАВИ:)
  • 0

#352 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.07.2011 – 14:37

Не рекламуй так довго і так вперто. Розвалиться. Сама ж здивуєшся як легко і швидко це відбулось. Особисте життя, воно і є, особисте. Цінуй.
  • 0

#353 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 15:19

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 15:37) писав:

Не рекламуй так довго і так вперто. Розвалиться. Сама ж здивуєшся як легко і швидко це відбулось. Особисте життя, воно і є, особисте. Цінуй.
Не каркай)) Тьфу-фтьу-фтьу
  • 0

#354 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.07.2011 – 18:17

вибач, це той, що старший від тебе і має дружину і двоє дітей чи то вже інший?
  • -1

#355 Anima sola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 16.07.2011 – 18:38

Ви чого наїжджаєте в мене наприклад є знайомі котрі знайшли одне одного по інтернету.... живуть добре.... доньці зараз чотири... :)
  • 0

#356 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 18:53

Перегляд дописуAnima sola (16.07.2011 19:38) писав:

Ви чого наїжджаєте в мене наприклад є знайомі котрі знайшли одне одного по інтернету.... живуть добре.... доньці зараз чотири... :)
хто наїзжає? ми уточнюємо. В нас навіть на форумі є пари, що одружились, і зустрічаються...багато таких
  • -1

#357 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 19:15

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.07.2011 16:19) писав:

Не каркай)) Тьфу-фтьу-фтьу

Фігассє...взагалі то я не каркаю по своїй природі. Я, ЗНАЮ. А не знаю, хрєн скажу.

Перегляд дописуЛастiвочка (16.07.2011 19:53) писав:

В нас навіть на форумі є пари, що одружились, і зустрічаються...багато таких

Ти, часом, не свахою у них була ?...тобі пішло б..шукай мені пару..Маківка виявилась зрадницею...замість себе запропонувала свою кривобоку кульгаву сусідку. Красненько дякую.
  • 0

#358 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 21:05

Перегляд дописуЛастiвочка (16.07.2011 19:17) писав:

вибач, це той, що старший від тебе і має дружину і двоє дітей чи то вже інший?
Перестань на цьому акцентувати! Так,це він.
  • 0

#359 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 21:18

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.07.2011 22:05) писав:

Взагалі то, ТОДІ, я, наприклад, був на твоїй стороні..на ній же і залишаюсь, оскільки ганяти туди сюди не в моїй натурі. І Ластівочці, тоді, вказав що вона ситуацію не розуміє. Однак цього разу, в цьому конкретному випадку, Ластівочка, здається, має рацію. Увагу акцентувала саме, ти.
  • 0

#360 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 07:42

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.07.2011 22:05) писав:

Пробач , коли образила, але ти раніше казала, що він набагато старший від тебе а тут пишеш, що молодий чоловік...от я і подумала, що у тебе щось змінилось в житті..

Цитата

І Ластівочці, тоді, вказав що вона ситуацію не розуміє.
ластівочка нікого нівчому не переконує чи вчить,але ластівочка чудово розуміє, що крім серця нам дано й мізки.
по темі: мої знайомства в неті-реалі нічого хорошого нікому з сторін не принесли (це якщо про кохання), дружба - без проблем :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних