Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#301 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Городище

Відправлено 20.01.2011 – 15:00

Мені здається, що у реальному світі легше розпізнати людину, коли спілкуєшся вживу. Звичайно, спілкування з інтрнету можна перенести в реал, але судячи з власного досвіду, після реальної зустрічі приходить розчарування. Коли ми спілкуємось на сайтах, форумах, про людину складається певний образ. Ти зі спілкування визначаєш характер людини, звички, манери робити те чи інше, починає тобі він чи вона подобатись. А потім приходить час і зустрічаєшся в реальному житті і ти розумієш, що все що собі навигадував, зовсім відрізняється від оригіналу. Хоча..... у мене двоюрідний брат познайомився зі своєю теперішньою дружиною в чаті, рік спілкувались, побачились і одружились. Зараз мають доньку і живуть нормально, але я чомусь у все це недуже вірю, думаю моя доля ходить десь недалеко)
  • 0

#302 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 20.01.2011 – 15:16

Звісно, що віртуальним захопленням переймаються люди різного віку: хто заради знайомства, хто шукає собі людину, близьку духом і поглядами… Але це все – віртуальний світ. У житті набагато інакше.
Уява про людину через листування досить поверхова. Хіба що співрозмовник щирий (а це буває ой як рідко). Деякі люди, зневірившись у пошуках своєї половини, заходять на сайти віртуальних знайомств, кимось захоплюються, листуються… А після спілкування «живцем» настає повне розчарування. Запитаєте чому? Бо не було щирості. Щирості й відвертості у своїх почуттях. Хоча… Моя знайома, викладачка одного з вишів, таки вийшла заміж через інет за іноземця. Каже, що живуть непогано. Хтозна…
  • 0

#303 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 20.01.2011 – 15:37

Я зустрів тебе у чаті
Ти назвалась мені Катя
А насправді ти Іван
Ой який ти хуліган :DDD
©
  • 0

#304 lleonid

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:01

Можна й особисто дізнатися людину, проте скільки розлучень і розочарувань... Слід знати як оцінювати, за якими параметрами - цьому я й навчаю.
  • 0

#305 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 17:09

Перегляд дописуlleonid (20.01.2011 17:01) писав:

Можна й особисто дізнатися людину, проте скільки розлучень і розочарувань... Слід знати як оцінювати, за якими параметрами - цьому я й навчаю.
Фліртувати ми всі вміємо, нівроку. А от результати того флірту... Гадаєте, що, позалицявшись через інет, намоловши партнеру/партнерші купу полови, все буде "ок" у реалі? Та при першій же зустрічі повилазять усі недоліки, приховані попервах.
  • 0

#306 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 20.01.2011 – 17:17

Перегляд дописуlleonid (20.01.2011 13:09) писав:

Одружився через інтернет.
Угу, в неті то навіть мій батько молодший за мене на 4 роки і сестра іншої національності.

А так загалом, то тема мегатупа.
Не знаю, звідки в автора переконання, що він вміє зацінити всіх та ще когось навчати.
Бугага. Я теж зацінила, хто такий топікстартер, але цього не напишу, бо на це є відповідне правило.
  • 0

#307 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.01.2011 – 17:23

i 

З"єднала теми.

Спершу подумала про якийсь сайт, де йдеться про одруження он-лайн :)
Імхо - місце, обстановка, ситуація..це все тільки декорації. А успіх знайомства БУДЬ ДЕ залежить від самих людей. В реалі чоловік може стільки ж лапші навішати, скільки й в інтернеті, окрім хіба що зовнішніх даних та в деяких випадках - фінансового стану.
В реальному світі легше розпізнати фальш - правда.
В наш час мало хто вміє відрізняти правду від фальші - правда.
В наш час мало хто не вміє імітувати правду, при цьому викладаючи фальшиві дані і в інеті і в реалі - теж правда.
Так що..
  • 0

#308 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 20:38

А я до речі справді в інтернеті натикався на цікавий сайт знайомств, створений спеціально для пошуку партнерів для шлюбу. Причому то був єврейський сайт. Закритий. Фотки там такі колоритні..
  • 0

#309 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2011 – 21:13

Перегляд допису*** (20.01.2011 15:16) писав:

Звісно, що віртуальним захопленням переймаються люди різного віку: хто заради знайомства, хто шукає собі людину, близьку духом і поглядами… Але це все – віртуальний світ. У житті набагато інакше.
Уява про людину через листування досить поверхова. Хіба що співрозмовник щирий (а це буває ой як рідко). Деякі люди, зневірившись у пошуках своєї половини, заходять на сайти віртуальних знайомств, кимось захоплюються, листуються… А після спілкування «живцем» настає повне розчарування. Запитаєте чому? Бо не було щирості. Щирості й відвертості у своїх почуттях. Хоча… Моя знайома, викладачка одного з вишів, таки вийшла заміж через інет за іноземця. Каже, що живуть непогано. Хтозна…
ну знайомство та стосунки в мережі то різні речі. познайомитись можна і в інеті, а от завести стосунки вже побачивши живу людину.
  • 0

#310 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.01.2011 – 23:49

Перегляд дописуФабрегас (20.01.2011 08:37) писав:

Я зустрів тебе у чаті
Ти назвалась мені Катя
А насправді ти Іван
Ой який ти хуліган :DDD
©

десь я подібне вже читав...

Перегляд дописуNameless One (20.01.2011 13:38) писав:

А я до речі справді в інтернеті натикався на цікавий сайт знайомств, створений спеціально для пошуку партнерів для шлюбу. Причому то був єврейський сайт. Закритий. Фотки там такі колоритні..

я і на християнський натикався
  • 0

#311 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.01.2011 – 09:43

всі ми знайомимося в інтернеті. деякі таким чином заводять стосунки.
в принципі можна і закохатися,не бачивши ні разу цю людину, а лише спілкуючись з нею онлайн.
фільм такий був. "You've got a mail".

Перегляд дописуNеmesis (20.01.2011 18:17) писав:

і сестра іншої національності.
я не винна! :)
  • 0

#312 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 21:34

Перегляд дописуNameless One (20.01.2011 21:38) писав:

Тому й закритий. )))
  • 0

#313 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 22.01.2011 – 22:02

Перегляд дописуNеmesis (20.01.2011 17:17) писав:

Угу, в неті то навіть мій батько молодший за мене на 4 роки і сестра іншої національності.
вона визнала мене як батька! Зображення
  • 0

#314 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2011 – 00:47

Перегляд допису*** (20.01.2011 15:16) писав:

Звісно, що віртуальним захопленням переймаються люди різного віку: хто заради знайомства, хто шукає собі людину, близьку духом і поглядами…
...на особливості кунілінгусу

Перегляд дописуNameless One (20.01.2011 20:38) писав:

А я до речі справді в інтернеті натикався на цікавий сайт знайомств, створений спеціально для пошуку партнерів для шлюбу. Причому то був єврейський сайт. Закритий.
тепер зрозуміло чому тебе взяли в модери :D
  • 0

#315 Lapserdak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 20:21

колєга на мамбі знайомиться з дівками для сексу, але в мене нема терпіння з тими дурами переписуватись
  • 0

#316 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.04.2011 – 20:35

Перегляд дописуLapserdak (5.04.2011 21:21) писав:

колєга на мамбі знайомиться з дівками для сексу, але в мене нема терпіння з тими дурами переписуватись
а нах тобі, в тебе ж дівчина є
  • 0

#317 Lapserdak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 20:38

разок пробував ради інтересу просто ))
  • 0

#318 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.04.2011 – 20:45

Перегляд дописуLapserdak (5.04.2011 21:38) писав:

разок пробував ради інтересу просто ))
сматрі мнє ...
  • 0

#319 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 00:22

Перегляд допису*** (20.01.2011 16:16) писав:

Деякі люди, зневірившись у пошуках своєї половини, заходять на сайти віртуальних знайомств, кимось захоплюються, листуються… А після спілкування «живцем» настає повне розчарування.
Так і на першому - п’ятому побаченні не всі щирі. Будь-якій людині властиво намагатися справити краще враження.

Чи він повинен прийти з брудними шкарпетками і закинути на першу ж батарею, бо так буде коли вони житимуть разом і він хоче виглядати натурально. :angry2:

-------------------------

Серед знайомих є досить нормальних дівчат які не можуть знайти собі пару уже протягом тривалого часу. Ну і причина яка, окрім звсно бєзблагодатності?

Можливо, вони просто народилися на стику поколінь.
Раніше люди знайомилися на зупинці, в громадських місцях, бо инакше ніде. Тому якщо бачиш гарну дівчину, то треба було знайомитися.

Але зараз такий спосіб стає все менш ефективним. Сайти знайомст це як велика трамвайна зупинка з великим вибором знайомств. І всі готові знайомитися. А в житті ще не відомо, може людина одружена і наражатися на відмову нікому не хочеться.

І от виходить, що є люди приблизно однієї вікової категорії. але одні вже освоїли інтернет і знайомляться в ньому. а инші чекають, що з ними знайомитимуться в яві.

Перегляд дописуSensssorika (21.01.2011 10:43) писав:

можна і закохатися,не бачивши ні разу цю людину, а лише спілкуючись з нею онлайн.
фільм такий був. "You've got a mail".
Ну раз фільм був, тоді віримо!

Перегляд дописуSensssorika (21.01.2011 10:43) писав:

я невинна! :)
Це реклама?

Чи радісне відкриття?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.04.2011 – 00:17

• 1

#320 Sonyasha

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 16:54

Мій племінник кожного разу, як закохується, видаляє свою анкету на вконтакті, бо каже вконтакт дуже заважає щасливому життю з однією дівчиною. Як ви вважаєте?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних