Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#21 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.10.2008 – 17:04

Реально. Познайомилась і закохалась))
  • 0

#22 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 10.10.2008 – 17:06

Врахуємо :))) Ну в мене є теж подібна людина, але теж спілкування онлі ;)
  • 0

#23 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2008 – 18:05

я думаю що на лав планеті врятлі можна,скоріше просто випадково на якомусь форумі..от як у мене було=) :)
  • 0

#24 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 18:22

Угу, я теж так думаю.. Надивився стільки гламурних онкєт, що аж нудить.
  • 0

#25 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 10.10.2008 – 19:55

Було у мене таке кохання, правда нерозділене... Спочатку познайомились в Неті,а потім домовились зустрітись.Як тільки його побачила - запала одразу. Проте все закінчилось лише дружбою, хоча все ніби йшло до роману. Дружили ми лиш рік, а потім щось посварились та й все.
Доречі, я зі всіма своїми хлопцями знайомилась в Інтернеті...:)
  • 0

#26 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2008 – 20:11

masterpiecer
а чи можливо знайти справжнє кохання взагалі? : ))))
його не шукають, воно саме приходить))
знаю дві пари, які познайомились через Інтернет і вже одружені.
перший варіант, вже 2 роки як сім’я — знайомились через якийсь сайт знайомств. с тих пір той хлопчик забив на друзів, а ми на нього періодично дуємось за це)))
другий варіант — познайомились на форумі, почали спілкуватись поза форумом, цього літа одружились.

Цитата

Один приклад в мене вже є (Галл, привіт smile.gif )
негарно пальцями тицяти)))) до того ж то зовсім не та ситуація :р
  • 0

#27 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.10.2008 – 20:19

От в чомусь згідна з Зимовою Дівчиною.Якщо спеціально ціленаправлено шукати кохання то нічого з того не вийде...ну може й вийде але буде воно на мою думку трохи штучним(Для молодих енергійних людей це трохи не той варіант..
  • 0

#28 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 20:25

Просто чогось я застоявся в стійлі :) А тут - ще й завдання ;)
  • 0

#29 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 10.10.2008 – 20:36

Подібну статтю вчора в журналі прочитала. Так познайомитись можливо і знайти свою половинку теж не виключено. Інтернет-знайомства за даними статистики на сьогоднішній день складають 56,5%. Але знайти насправді достойну людину дуже важко. Є багато категорій тих хто знайомиться в інтернеті. Багато хто справді розраховує на реальну зустріч (ціль зустрічі до уваги не береться), а багато хто зависає в інтернеті не на 1 рік і далі флірту в вірті не заходить: колобок з трояндочкою, поцілуйчик і на цьому все закінчується.
Щодо власного досвіду зустрічей після знайомства в інеті, можу сказати, що у більшості випадків розчаровувалась, а в меншості - ми тепер друзі.
  • 0

#30 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 20:38

Врахуємо :)
  • 0

#31 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 10.10.2008 – 20:54

Теоретично можливо.
От в мене зара одне закохалось після моїх лінивих відповідей у вконтакті ввечері.

Сам не знайшов своє кохання в інеті, та з досвіду друзів знаю, що можна. Інше питання, наскільке таке кохання може бути довговічним.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.10.2008 – 21:44

Vakuolka (10.10.2008 15:03) писав:

Я знайшла своє кохання.. Чи то він мене знайшов.. Не знаю... Найшлись ми в інтернеті, в якомусь з чатів. Спочатку сперечались, а потім стало цікаво спілкуватись. за тиждень зіздзвонились і пішло-поїхало. телефонні розмови були десь місяць, тоді зустрілись, а через 3 місяці я переїхала до нього в інше місто і стали жити разом. За рік - ожружились. Вже три роки ми - сімейка.. Отак.. :)
А ми планували за три місяці одружитись. Мабуть таки рано ще.)

masterpiecer (10.10.2008 15:04) писав:

Олеська, я канєшна флудер ще той, але щоб мене кохали всі модератори одночасно... Ні, дякую :)
Ти просто не відчував того кайфу, - стільки уваги до тебе-коханого...)))

jakobz (10.10.2008 15:30) писав:

ето нада атмєтіть! пива сюда, пива :)
Как всєгда...)))

masterpiecer (10.10.2008 15:39) писав:

Пива я б з задоволенням ) От тільки ніхто ніяк на Сходини не збереться ;)( Але то тема для іншого підфорума :ggggg:
Стоп! Флуд!

masterpiecer (10.10.2008 19:22) писав:

Угу, я теж так думаю.. Надивився стільки гламурних онкєт, що аж нудить.
Ти ще, мабуть, мало знаєш, хто і з якими думками криється за тими анкетами. До речі, дівчині знайти серйозність на тих сайтах легше, ніж хлопцеві - за тими гламурними мордашками здебільшого сидять або полювальниці на гроші (іноді просто аби сходити на халяву в недешевий заклад, а після вечері сказати "вибач, я одружена, просто ти мене зацікавив" і теде), або заради інтересу сексу-на-один-день, або взагалі мужики по приколу. Так що...

DarkSun (10.10.2008 21:54) писав:

Теоретично можливо.
От в мене зара одне закохалось після моїх лінивих відповідей у вконтакті ввечері.

Сам не знайшов своє кохання в інеті, та з досвіду друзів знаю, що можна. Інше питання, наскільке таке кохання може бути довговічним.
В тебе все попереду)))

Хочу дати пораду. Якщо ви все-таки познайомились віртуально, спілкуєтесь і серйозно зацікавились цією людиною, то максимум за два тижні маєте познайомитись. Не варто затягувати - легше розчаровуватись. Люди далеко не завжди такі, якими ви їх хочете побачити.

Повідомлення відредагував Олеська: 10.10.2008 – 21:48

• 0

#33 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2008 – 21:58

Абсолютно реально! Але не завжди факт шо хлопець/дівчина найде свою половинку! Хто шукає - той найде! Скажу від себе: я щасливий, що ми найшли одне одного :)
  • 0

#34 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 22:03

да, в інтернеті залижнєй гавна много, багато можна знайти, головне шукати. Хто шукає --- той знайде! не забувайте цього..... я вот однажди знайшов і всю жизнь був счаслів
=))

Повідомлення відредагував Xobb: 10.10.2008 – 22:07

• 0

#35 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.10.2008 – 22:23

Я думаю що знайомства в інтернеті-річ допустима.Бо неважливо де знайти кохання-в віртуальному житті чи в реальному.Але по собі знаю що в інтернеті все начебто добре складається,дзвінки і таке інше..А потім зустрічаєшся з людиною в живу і розумієш,що вона-не та, кого ти собі уявляла..
Не знаю як кому але щоб покохати людину,однієї переписки в неті чи дзвінків на мобільник мало.
Це має бути живе спілкування на протязі певного часу..аж потім ти станеш довіряти людині і зможеш її покохати.
Я наприклад не вірю в кохання з першого погляду і тому така моя позиція))
  • 0

#36 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.10.2008 – 07:06

masterpiecer (10.10.2008 13:28) писав:

Оце нещодавно отримав "партійне" завдання - знайти собі кохання в інтернеті і в разі удачі або невдачі написати про це статєйку. А оскільки в самого серце вільне - нема проблем.
Створив профайл на Лавпленеті, стартанув :)
А паралельно хочу дізнатися думки шановних теревенчан - Чи можливо знайти справжнє кохання в інтернеті? Зрештою, чи вірите ви в це? І якщо можливо (були прецеденти), то поділіться ;)
Один приклад в мене вже є (Галл, привіт :) ), а ще? :)
Ггг, згадується зразу фільм "Нецілована" з Дрю Беррімор, їй теж треба було написати статтю з "практики".
Можливо все. У 2-х варіантах: якщо дуже сильно захотіти, або нічого не шукати - само тебе знайде. Найголовніша проблема, з якою стикаються люди, познайомившись через інтернет і зустрівшись в реалі, то власно вимальований образ своєї нет-половинки. (Ну, звісно, не завжди, але в багатьох випадках). Хтось уявляв, яка вона/він ідеальна - а в реалі... може людина і хороша, класна, але все рівно не відповідає тому створеному образу. Тому тим, в кого уява сильно буйна, краще таки реально знайомитись - це ж теж варіант :ggggg:
  • 0

#37 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.10.2008 – 11:40

Олеська (10.10.2008 21:44) писав:

А ми планували за три місяці одружитись. Мабуть таки рано ще.)
В кожного свій час:) Хтось зустрічається 5 років, хтось рік, а хтось 5 місяців.. ой, вібаште 5+3, то вже 8.. ;) так що не дивіться на когось.. Дєрзайте.
  • 0

#38 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 11.10.2008 – 13:00

Думаю можна.Познайомився наприклад з дівчиною і призначив їй зустріч)))
Все можливо!!!

А на нашому форму це зовсім більше як реально)))

Vakuolka (11.10.2008 12:40) писав:

В кожного свій час:) Хтось зустрічається 5 років, хтось рік, а хтось 5 місяців.. ой, вібаште 5+3, то вже 8.. ;) так що не дивіться на когось.. Дєрзайте.
а хто 1 з першого погляду прєдлагаєт поженітса)))

Олеська (10.10.2008 22:44) писав:

Хочу дати пораду. Якщо ви все-таки познайомились віртуально, спілкуєтесь і серйозно зацікавились цією людиною, то максимум за два тижні маєте познайомитись. Не варто затягувати - легше розчаровуватись. Люди далеко не завжди такі, якими ви їх хочете побачити.

Краще зараз,а ніж ніколи!!!
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.10.2008 – 14:20

....це ж треба в реалі самотнім бути..чи геть некомунікабельним...ну чи занадто "застенчивым"...щоб в інтернеті знайомитися для того щоб знайти кохання...
  • 0

#40 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 14:23

Думаю шо реально, але не для всіх. Беру приклад з себе. Я ніколи реальне життя не пов'язую з віртуальним. А шоб закохатися в когось на форумі, то це ващє для мене гон! Бо люди в реалі і віртуалі по-любому інші.

Цитата

....це ж треба в реалі самотнім бути..чи геть некомунікабельним...ну чи занадто "застенчивым"...щоб в інтернеті знайомитися для того щоб знайти кохання...
точно.

Повідомлення відредагував Pit: 11.10.2008 – 14:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних