Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#161 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.12.2009 – 20:23

Знайомство в інтернеті цілком реальне. Якщо ви комусь написали :"Привіт!" і вам відповіли, так чи інакше можна вважати, що знайомство вже почалось :ggggg:
  • 0

#162 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 10.12.2009 – 22:46

Перегляд дописуTeo (10.12.2009 20:31) писав:

в мене значить багато знайомих ботів
В мене і в ралі таких знайомих ботів багато.
- Привіт!
- Привіт.
-Як справи?
-Норм. А в тебе?
- Тоже.
От і вся розмова, а і не пам"ятаю хто це і де познайомились, хз нашо такі знайомі :ggggg: ?
  • 0

#163 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 12:43

Якщо б знайомство в інтернеті не було реальним, то не існувало б жодних сайтів знайомств, жодних форумів і тд і тп. Якраз за допомогою « павутини» людство отримало унікальну можливість знайомитись, спілкуватись знаходячись при цьому не лише в десятки, але в сотні і тисячі км один від одного. Хай живе Інтернет! :shy: :ggggg:
  • 0

#164 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.12.2009 – 13:06

Перегляд дописуБажана (11.12.2009 13:43) писав:

Якщо б знайомство в інтернеті не було реальним, то не існувало б жодних сайтів знайомств, жодних форумів і тд і тп. Якраз за допомогою « павутини» людство отримало унікальну можливість знайомитись, спілкуватись знаходячись при цьому не лише в десятки, але в сотні і тисячі км один від одного. Хай живе Інтернет! :shy: :ggggg:
Просто є люди які не вміють знайомитися в реальному житті,по різним чинникам, я думаю сперечатися ніхто не буде.
Ми стаємо ледачими... Нам навіть скоро жінку завойовувати буде впадло, а жінки самі будуть втрачати цікавість.
МИ РІЗНІ...
  • 0

#165 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 19.12.2009 – 16:42

Перегляд дописуFry (10.12.2009 22:46) писав:

В мене і в ралі таких знайомих ботів багато.
- Привіт!
- Привіт.
-Як справи?
-Норм. А в тебе?
- Тоже.
От і вся розмова, а і не пам"ятаю хто це і де познайомились, хз нашо такі знайомі :) ?

доречі, воно, майже, так завжди))))

а коли хтось з двох хоче більше поспілкуватись, то починаються питання і це нагадує допит... :happy1:
  • 0

#166 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 19.12.2009 – 17:11

Перегляд дописуAmarok (12.10.2009 18:32) писав:

НМСД інтернет-знайомства - реальні, а інтернет-відносини аж ніяк не можуть бути такими. Я маю на увазі що можна реально познайомитись з багатьма людьми в інеті але щоб продовжувати якісь стосунки в віртуалі то я вважаю це абсурдним. Отже, познайомившись в інеті людина має реально зустрітись зі субєктом знайомства оскільки через інет картина особистості не є повною.

тю, і про шо ж я мав тоді думати шоб ше підкреслити шо воно є "абсурдним" :happy1:)
не погоджуюсь адже при одній переписці так вийшло шо я став людину знати краще ніж свого найкращого друга в рела :)) напевно якось так))
  • 0

#167 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Вінницька обл. місто Хмільник

Відправлено 29.12.2009 – 11:40

Ну наприклад у мене перше кохання було...ми познайомились саме в іНЕТі (вКонтакті)...а потім вже зустрілись і знали один про одного майже все...так було легше спілкування та наші стосунки швидко розвивались....
  • 0

#168 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:42

Перегляд дописуAlexSandra (29.12.2009 11:40) писав:

Ну наприклад у мене перше кохання було...ми познайомились саме в іНЕТі (вКонтакті)...а потім вже зустрілись і знали один про одного майже все...так було легше спілкування та наші стосунки швидко розвивались....
і ви кинули одне оного в Ігнор?

Перегляд дописуyushchenko (19.12.2009 18:47) писав:

Ну, привітний чувак. Шо хош?
його бентежить те, що той не прощається
  • 0

#169 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:54

[quote name='Teo' date='29.12.2009 11:42' post='557896']
і ви кинули одне оного в Ігнор?

Ми спочатку в реалі розійшлись...а пройшов час і ми почали знову спілкуватись як друзі в іНЕТі
  • 0

#170 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:56

Перегляд дописуAlexSandra (29.12.2009 11:54) писав:

Ми спочатку в реалі розійшлись...а пройшов час і ми почали знову спілкуватись як друзі в іНЕТі
то можете тепер спробуйте зустрітись ще раз в реалі? :yes:
  • 0

#171 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 12:13

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 11:56) писав:

то можете тепер спробуйте зустрітись ще раз в реалі? :yes:

хм.....ні,ми зустрічались рік але потім він негарно повівся зі мною....
там у нас була трагі4на історія...
але після того він знову почав мені писати,просити вибачення(напевне в реалі побоявся вибачитись)ось і почали знову спілкуватись
  • 0

#172 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 12:36

Перегляд дописуAlexSandra (29.12.2009 12:13) писав:

хм.....ні,ми зустрічались рік але потім він негарно повівся зі мною....
там у нас була трагі4на історія...
але після того він знову почав мені писати,просити вибачення(напевне в реалі побоявся вибачитись)ось і почали знову спілкуватись
а шо за трагічна історія?))
  • 0

#173 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 12:57

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 12:36) писав:

а шо за трагічна історія?))

ось моя розповідь(вибачай що на російській мові,просто я її вже розповідала в щоденниках)

"Я самый счастливый человек на Земле!!!" - именно так я могла сказать когда была с Ним.
Мы познакомились через Интернет.Каждый день переписка,разговоры по телефону...и так было 2 месяца.
Вот и пришло время встречи: зима,мороз, снег...и вот Он подошёл ко мне. Мой идеал: высокий, красивый парень с карыми глазами. Я влюбилась. Мы начали встречаться и даже не могли себе представить и дня друг без друга. Так прошел год. У нас длительные серьёзные отношения, знакомства с родителями, общие праздники.
Но вот и пришло время "чёрной полосы". Мы стали реже видеться, Он перестал мне звонить. Мы за то время встретились только 2 раза за месяц,а Он все говорил мне,что у него много работы,проблем. Я его ждала,но потом не выдержала. Позвонила и сказала:"Либо мы завтра встретимся и поговорим про наши отношения, либо мы расстаемся". Он мне сказал что обязательно встретимся.Мы встретились. Он мне сообщил, что ему надо срочно уехать на месяц. Я его спросила что же будет с нами,мне его стоит ждать? Он мне ответил: "Да!"
Я ждала месяц,ровно месяц бессонных ночей и безумных мук. От Него не было не звонка,ни сообщений.Я даже от телефона не отходила ни на минуту. И вот мне позвонил его лучший друг,спросил где Он пропадает. Я ему сказала ,что уже месяц с Ним не общалась.И задала встречный вопрос,знает ли что нибуть о Нем,где Он сейчас...тот мне ответил:"Мы вчера были в кафе и на бельярде,а сегодня я не могу его найти"...
Я была в шоке...Он вернулся!...мне не сообщил!..не позвонил...А я ждала,надеялась что все будет хорошо. Я не представляла свою жизнь без него.Он мой смысл,мой воздух...Стало так больно, красные уставшие глаза уже не могли выпустить ни одной слезы...Мое сердце умерло,его розбил самый любимый человек на свете!
Как же Он мог со мной так поступить,вед всегда говорил мне сладкие слова: "Мы навеки вместе,Я люблю Тебя больше Жизни"...
И вот ноги сами меня понесли....я хотела убежать от этой боли,но она была во мне,от неё не скрыться!!!! Природа как будто чувствовала мою боль, была гроза... Я взяла в руки "рог"(купила Ему такую подвеску но так и не успела подарить) и не чувствуя ни капли боли стала добираться до вен,гострой частью рожка. Я сидела на камне возле озера,где мы впервые поцеловались. Дождь смывал мою кровь с раны,мне даже не было больно...перед глазами была красивая пара влюбленных..это были мы,но я понимала что "Нас" уже не существует.Перед глазами - счастливые моменты моей жизни с Ним...но неожиданно появились родители,любимая сестра и близкие друзья...я поняла,что не могу с ними так поступить...
Надо жить дальше!!! Начать все с нового листа!!! Разлюбить его и забыть... отпустить!!!
Было трудно привыкнуть жить без него,начать жить заново и все забыть. Но я счастлива,что вовремя опомнилась и увидела,что в моей жизни есть и другие любимые люди,я просто не имею права сделать им больно.
  • 0

#174 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.12.2009 – 13:39

Дякую тобі, Боже, що в 15 років я не висіла по форумах, а також дякую, що дав мені мозок.
А от що таке "рог"? бо поржать - поржала, а толком і не знаю, що це
  • 0

#175 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2009 – 13:44

Перегляд дописучорно-біла (29.12.2009 13:39) писав:

Дякую тобі, Боже, що в 15 років я не висіла по форумах, а також дякую, що дав мені мозок.
А от що таке "рог"? бо поржать - поржала, а толком і не знаю, що це
не знаю чи я правильно зрозуміла, здаєьтся то якийсь кулон, підвіска..шота таке..але як таким вени крамсати, то ж намучитись тре..мене завжди дивувало чого люди просто не травляться таблетками
  • 0

#176 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2009 – 13:46

+1 шо таке рог!
знайомство в інеті..а яка різниця чи в інеті чи на вулиці або в на гулянці!

Перегляд дописуcarry (29.12.2009 13:44) писав:

..мене завжди дивувало чого люди просто не травляться таблетками
зістрибнути з 10-го поверху буде вірніше
  • 0

#177 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 13:49

гм, а мо рюмсав? :yes: узагаліто кожен реагує по своему, до того ж як на мене в 16 років у багатьох дівачат таке буває..а то і в 20

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 13:49) писав:

випити йаду та вбитися ап стєнку - це ж не так романтично))
зате дешево і практично
  • 0

#178 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 13:51

Перегляд дописуКотяра (29.12.2009 13:49) писав:

зате дешево і практично
пачьом нинє йад?

Перегляд дописуКотяра (29.12.2009 13:49) писав:

гм, а мо рюмсав? :yes: узагаліто кожен реагує по своему, до того ж як на мене в 16 років у багатьох дівачат таке буває..а то і в 20
а то і не проходить
  • 0

#179 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.12.2009 – 13:56

Перегляд дописуcarry (29.12.2009 12:44) писав:

не знаю чи я правильно зрозуміла, здаєьтся то якийсь кулон, підвіска..шота таке..але як таким вени крамсати, то ж намучитись тре..мене завжди дивувало чого люди просто не травляться таблетками
бо насправді вони не думають про вбивство. насправді вони взагалі не думають))
чекатимемо відповіді про "рог".

Перегляд дописуКотяра (29.12.2009 12:53) писав:

5 грн баночка! поспішайте, триває новорічна акція- одна ціна - дві баночки
оу, а сильний грьоб? воно вартує тих грошей?
  • 0

#180 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 14:01

та розвод чистої води..навіть не торкнуло, краще вже самому дурману накопати да заварити, а той відпочити по людськи не вийде
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних