Перейти до вмісту

Знайомство в інтернеті - реально?

Повідомлень в темі: 592

#121 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.10.2009 – 20:07

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 19:00) писав:

ЗАВЖДИ або хлопець мені не подобався,або я хлопцю....воть так(
Нє,брешу було таке шо більш менш все було взаємно,але потім сходило все рівно на ніц(
Тиждень тому пережила чергове розчарування...яке тріпало мені нерви...ем....4 місяці :rolleyes:
недоля)) Значить треба знайомитися в реалі.
  • 0

#122 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.10.2009 – 20:12

Перегляд дописуCastiel (26.10.2009 21:07) писав:

недоля)) Значить треба знайомитися в реалі.
угу і я так кажу...але нема часу на реал...нема як знайти....
А може.....як казав,один з моїх віртуальних друзів-хлопців:"Може ти його вже знайшла,але ще незаєш,що то він!"
хз...поживем-побачим
  • 0

#123 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.10.2009 – 20:16

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 20:12) писав:

угу і я так кажу...але нема часу на реал...нема як знайти....
кидай віртуал - і знайдеш час...
  • 0

#124 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.10.2009 – 15:13

Перегляд дописуZuzik (26.10.2009 20:16) писав:

кидай віртуал - і знайдеш час...
Слушна порада) Приєднуюся.
  • 0

#125 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.10.2009 – 16:54

ПОзнайомилася нещодавно в і-неті з одним хлопцем. Приємно проводимо час в асі, він наполягає на зустрічі в реалі (сам перебуває в Дніпрі наразі). А я якось не хочу все в реал переносити, так приємно затишно в віртуалі. Прям гармонія якась встановилася.
От і задаюся питанням - а чи варто в реалі зустрічатися? В реалі є свої друзі, теж гарне проведення часу, різні тусовки. Чи варто змішувати реал і віртуал?
  • 0

#126 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:06

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 16:54) писав:

ПОзнайомилася нещодавно в і-неті з одним хлопцем. Приємно проводимо час в асі, він наполягає на зустрічі в реалі (сам перебуває в Дніпрі наразі). А я якось не хочу все в реал переносити, так приємно затишно в віртуалі. Прям гармонія якась встановилася.
От і задаюся питанням - а чи варто в реалі зустрічатися? В реалі є свої друзі, теж гарне проведення часу, різні тусовки. Чи варто змішувати реал і віртуал?
і так і ні... історія знає безліч прикладів як за змішування так і проти... Це взагалі питання не можк бути вирішене в вигляді або-або.
якщо не хочеться - не перенось... в кінцевому випадку це зводиться до оцінки тобою ваших "віртуальних" стосунків. ;)

когось може варто потримати уютненько в асьці, а когось може і варто витягнути на сіже повітря. :yes:
  • 0

#127 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:10

Перегляд дописуZuzik (27.10.2009 17:06) писав:

і так і ні... історія знає безліч прикладів як за змішування так і проти... Це взагалі питання не можк бути вирішене в вигляді або-або.
якщо не хочеться - не перенось... в кінцевому випадку це зводиться до оцінки тобою ваших "віртуальних" стосунків. ;)

когось може варто потримати уютненько в асьці, а когось може і варто витягнути на сіже повітря. :yes:

Я прихильниця такого: краще зробити і жалкувати, ніж НЕ зробити і ще більше жалкувати.

Може й справді - варто зустрітися мені з тим хлопцем. ;) Життя - така штука, непередбачена...
  • 0

#128 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2009 – 17:13

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 17:10) писав:

Я прихильниця такого: краще зробити і жалкувати, ніж НЕ зробити і ще більше жалкувати.

Цілком погоджуюся: сама не раз в тому переконалася на власному досвіді. Радила б таки зустрітися ;)
  • 0

#129 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:17

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 17:10) писав:

Може й справді - варто зустрітися мені з тим хлопцем. ;) Життя - така штука, непередбачена...
Мавко, чи ж ти не зустрічалася з людьми хоча б і з цього форуму, які спершу були віртуальними? :yes:
  • 0

#130 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:20

Перегляд дописуZuzik (27.10.2009 17:17) писав:

Мавко, чи ж ти не зустрічалася з людьми хоча б і з цього форуму, які спершу були віртуальними? ;)
так - зустрічалася. От тому і не хочу повторювати помилок. Ось в тому-то і справа
  • 0

#131 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:30

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 17:20) писав:

так - зустрічалася. От тому і не хочу повторювати помилок. Ось в тому-то і справа
гм... ти хочеш сказати, що помилка була повёязана виключно з "віртуальністю" знайомства? ;)
справа не в тому як познайомилися... справа в людях... завжди і всюди... помилки вони... гм... всюди можливі :yes:
  • 0

#132 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:34

Перегляд дописуZuzik (27.10.2009 17:30) писав:

гм... ти хочеш сказати, що помилка була повёязана виключно з "віртуальністю" знайомства? ;)
справа не в тому як познайомилися... справа в людях... завжди і всюди... помилки вони... гм... всюди можливі :yes:

помилковістю вважаю саме перенесення віртуального спілкування (форум, ася) в реал, в результаті якого нічого доброго не склалося. Спілкування на форумі не принесло такого розчарування і душевного болю, як зустрічі в реалі.
  • 0

#133 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.10.2009 – 17:40

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 16:34) писав:

помилковістю вважаю саме перенесення віртуального спілкування (форум, ася) в реал, в результаті якого нічого доброго не склалося. Спілкування на форумі не принесло такого розчарування і душевного болю, як зустрічі в реалі.
Мавочко,це ж лише один окремий приклад. От дивись,як у мене все добре склалося - не у всіх все закінчується так фатально. Сприймай це як ще одну пригоду і не бійся перенести спілкування у реал. Краще "гірка правда" (сподіваюсь,вона такою не буде) ніж рожевий образ ідеалу. Думаю, тобі варто спробувати ще раз) Якщо враження будуть негативні просто сприйми це як долю) Так мало бути і так сталось. А якщо позитивні то я за тебе порадію)
  • 0

#134 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 17:54

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 17:34) писав:

а в мене переростання стосунків з дівчиною по сусідній кімнаті в гуртожтику із розряду "привіт" в щось... гм... серйозніше теж в результаті принесло розчарування і дкшевний біль... і досі часом болить... але так багато знайомляться і успішних пар...
А в віртуалі я знайшов друга... який став дружбою в мене на весіллі... дружину між іншим (точніше вона мене) теж... гм... в асі надибав ;)

повтрюся - віртуал це лише... інструмент... і розширення, або зміна критеріїв, вибірки...
  • 0

#135 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.10.2009 – 18:00

немаю жодного негативного досвіду. досі спілкуємось з багатьма в міру можливостей (у кожного свої справи, робота, сім’ї). але часто зустрічаємось та влаштовуємо посиденьки.
якщо брати друзів з інших міст — це завжди вдячний екскурсовод місцинками невідомими нікому, приємні подорожі. та вже перейшло на етап, коли я їх друзів зустрічаю та „вигулюю” в себе в місті, а вони моїх.
в мене є чудова компанія дівчаток, з якими ми вже 6 рік як зустрічаємось на милих дівчачниках за кавою/коньяком/кіно/днями народження/іншими приємностями…
в мене є певне коло знайомих з тих же теревень, з якими приємно провести час будь-де.
зрештою і з коханим познайомилась в неті, от тільки не було спілкування в неті, а лише в реальному житті з реальною людиною, такщо і не знала який він поза реальним життям))

тому справа таки не в місці знайомства, а в людях та їх особистій психіці. а так як знайомства в інеті здебільшого поєднуються ще й з різними містами проживання, то очевидно це таки значно більше впливає на результат))
такі самі шанси розчаруватись після знайомства в потязі, парку, кав’ярні, кіно і т.д.
  • 0

#136 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 19:43

В мене був випадок перенесення віртуального знайомства в реал - невдалий, бо виявилося, що мені з ним геть не цікаво та й інтереси в нього були, як виявилося "побухать і морду комусь набити" ;) А спочатку був такий ніби й розумний ))))
З іншого боку, подружка вже більше двох років зустрічається з хлопцем з яким познайомилася через аську. Чекаю на весілля вже :yes:

Просто інколи знайомство у віртуалі передбачає собою ще відстань, що вже тягне за собою деякі незручності...

Гадаю, що шансів знайти собі пару в інтернеті стільки ж, скільки й в реалі. І це цілком реально )))
  • 0

#137 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.10.2009 – 23:03

Перегляд допису=MAVKA= (27.10.2009 18:10) писав:

От і маєш відповідь на своє питання! Варто піти....варто....
Фото хоча б бачила!?
Бо без фото б ніяк не радила іти...ІМХО
Я по молодості-дурості вже так пару раз здибалася ........бррррррр моторошно згадувати!
  • 0

#138 kpripper

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 00:01

Варто знайомитися ))) є позитивний досвід
  • 0

#139 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 00:04

знайомство? запросто
  • 0

#140 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.11.2009 – 00:24

думаю, що тепер ти мене розумієш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних