Перейти до вмісту

Ден Браун

Повідомлень в темі: 104

#41 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 01:32

оце читаю, дочитую його "Точку обмана"... Ндя... Вміє він так закрути, нічого не скажеш... Щось схоже на Агату Крісті - головним поганцем виявляється людина, яку ніхто ніколи б не запідозрив...
  • 0

#42 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 06.07.2007 – 10:51

Я прочитав дві його книги "Ангели і демони"(5 балів з 5) і "Код да Вінчі" (4,999 балів з 5).

Я правда не розумію, чому проти Код да Вінчі була і є церква... Такий піар їй, особливо на останіх сторінках твору...
А так дуже кульно пише, мені ніразу не вдалося заснути під час читання, навідміну від підручників з математики.. :)

Я прочитав "Ангели і демони" і "Код да Вінчі". Цікаві книжки. І для церкви кульний піар вийшов...
  • 0

#43 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.07.2007 – 02:09

Перегляд дописуОсарка (6.07.2007 10:51) писав:

Я прочитав дві його книги "Ангели і демони"(5 балів з 5) і "Код да Вінчі" (4,999 балів з 5).

Я правда не розумію, чому проти Код да Вінчі була і є церква... Такий піар їй, особливо на останіх сторінках твору...
А так дуже кульно пише, мені ніразу не вдалося заснути під час читання, навідміну від підручників з математики.. :brovy:

Я прочитав "Ангели і демони" і "Код да Вінчі". Цікаві книжки. І для церкви кульний піар вийшов...

то більш чорний піар... негативний тобто. Ги, файне порівняння)

але давненько він нічого нового не писав... непорядок!
  • 0

#44 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 10:29

Ден Браун то може і не страх яка філософська література, але він прикольний принаймі тим що з його книжок можна дізнатись дуже багато цікавого, адже вуйко сам вигадує лише сюжет, весь антураж, історичні факти, використані в книжках, або достовірні або почерпнуті з певних джерел і впринципі теж не факт, що вигадані.
  • 0

#45 Гість_tolanna_*

• Гості

Відправлено 10.07.2007 – 10:23

Добридень! Я новачок на вашому форумі. Власне, зареєструвалася тут, бо вже дуже він мені сподобався. Я філолог за освітою, тому цікавлюся такими речами. Хотіла сказати за Дена Брауна. Код да Вінчі дуже непоганий, для загального розвитку цікаво, хоч може це і вигадка. А чи читали ви, шановні, Ванденберга "П"яте євангеліє"?
  • 0

#46 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2007 – 20:38

ФІгня це всьо...... мо щось у ньому є, там манера письма та купа цікавої вигаданої та невигаданої інформації... Але прочитавши Код Давінчі а потім почавши читати "Янголи і Демони", мені чомусь здалось, що це одне і те саме :P Це як грати в контру - карти різні а все інше однакове :) В нього не вистачає більше фантазії ніє придумати сюжет про тіпа, який шарить у символах і бабу, в якої вбивають батька??? :) Аб*яснітє.
  • 0

#47 mihas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Кам-Бузька Лвівська обл.

Відправлено 17.07.2007 – 15:14

Перегляд дописуDickNose(Sic) (16.07.2007 21:38) писав:

ФІгня це всьо...... мо щось у ньому є, там манера письма та купа цікавої вигаданої та невигаданої інформації... Але прочитавши Код Давінчі а потім почавши читати "Янголи і Демони", мені чомусь здалось, що це одне і те саме :) Це як грати в контру - карти різні а все інше однакове :) В нього не вистачає більше фантазії ніє придумати сюжет про тіпа, який шарить у символах і бабу, в якої вбивають батька??? :) Аб*яснітє.
;) :P а точка обману читав?
а цифровая крепость ?
а судиш.....
по перше - то сі так не робе
по друге його книги треба навчитися розуміти
  • 0

#48 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 16:08

mihas

Цитата

А ти у бєлкі х** відєл?
Так от, судити по двом книгам, це по-моєму норм, притому, що книги в обсязі великі.... Почитаю ще, раз так гаваріш, тоді мож остаточно скажу.... :P
  • 0

#49 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 17:45

Звичайно, Браун пише досить захоплююче, власне я прочитала 2 його книги. Спочатку "нашумєвший" Код да Вінчі, а потім Янголи та демони. і вже з другої книги зрозуміла - що автор "працює на публіку".
Так, звичайно, воно цікаво досить написано все, та має детективний сюжет, що тримає тебе у напруженні усі 600 з лишком сторінок. Але, тут вже та сама ситуація, що з Коельйо (той, що Пауло). Попсєєт Ден Браун. Краще классику читати. Ту, що перевірена часом і не за дивіденти написана.
  • 0

#50 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 27.02.2008 – 10:53

Перегляд дописуRaven@ (6.02.2007 16:49) писав:

Можу сказати, що сам Ден Браун не вартий нічого як особистість... і навіть його "вміння заробити гроші" насправді не його...
Ем...а от тут - давай не будемо. Не нам судити чи вартий він чогось як особистість...Давай я тобі скомпоную факти, а ти *зліпи* книгу яка стане не шедевром, а яку можна буде хоча б нормально читати...
Прочитав книгу. Досить таки сподобалася. :shy:
  • 0

#51 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 09.03.2008 – 12:24

Не знаю на рахунок того який Ден Браун нездара і як книжка розрахована на заробляння грошей, та вона мені сподбалась. Прочитавши її, я вперше задумався над питаннями релігії. Що не кажіть, хоч тема книги не нова, та вона досить цікава. А якщо вона дійсно розрахована тільки на заробляння грошей, то мені жаль. Та його книжки в любому разі кращі ніж сопливі дамські детективи, які пишуться по шаблону. Думаю книжку варто прочитати.
  • 0

#52 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 09.03.2008 – 13:20

:wub:
Зображення

а взагалі..... ну прочитала..... ця книга, на мою думку, явно розрахована на підлітків. багато моїх однолітків захоплювались більше не сюжетом, а новою для них цікавою інформацією - числа Фібоначчі, "золота середина" і т.п. я впринципі це і так знала і нічого дивовижного і містичного в цих числах досі не бачу... :rolleyes:
а щодо сюжету.... він просто дуже заплутаний і уривчастий... через цю уривчастість ти не можеш зупинитись і читаєш все далі, далі.... тому задається, шо ти просто не можеш відірватись, яка ця книга захоплива.... а тут просто підсвідомо не зупинишся, бо кожне місце пророкує ще більш напружений розвиток подальших подій.
словом, мені не сподобалось. ну, як, звісно, непогано написано, але можна було краще....
  • 0

#53 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 10.03.2008 – 18:37

Мені не подобається тема книги........чомусь
  • 0

#54 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2008 – 15:00

Перегляд дописуLegum (4.02.2007 19:44) писав:

Скачатикнигу можете тут http://bookz.ru/auth...brownden06.html
Ой дякує нє. :happytwo: Після фільму і книгу не тягне прочитати.
Якби святі отці так не кричали про недопуск сьо-сього кіна до прокату, то і не дивилась би. А подивилась і смішно стало - чого вони так боялись? Вони ліпше б свого Бога так боялись, то може їх би більше поважали.
  • 0

#55 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 14:46

Перегляд дописуЛєна ДАД (15.03.2008 14:00) писав:

Ой дякує нє. :rolleyes: Після фільму і книгу не тягне прочитати.
Якби святі отці так не кричали про недопуск сьо-сього кіна до прокату, то і не дивилась би. А подивилась і смішно стало - чого вони так боялись? Вони ліпше б свого Бога так боялись, то може їх би більше поважали.

Книга (в оригіналі) і фільм (хоч і також в оригіналі) - це дві величезні різниці. Книжка мені дуже сподобалася (хоча б використанням історичних фактів і нетрадиційний погляд на них всіх разом поставлених), а фільм я змогла подивитися лише перші 10 хвилин. Це, мабуть, перший фільм у моєму житті, коли відраза була настільки великою, що я не спромоглася висидіти до кінця і оцінити все ж фільм "... по осени...".
  • 0

#56 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.03.2008 – 15:43

Перегляд дописуЛєна ДАД (15.03.2008 16:00) писав:

Мене теж дивує реакція церкви. Якщо так на всю белетристику реагувати...
Проте книгу я під настрій "проковтнула". А от коли взяла другу - мене від обох відвернуло. Як шкільний твір - на задану тему і за планом.
  • 0

#57 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 20.03.2008 – 20:30

Прочитала книгу буквально за пару днів,сюжет цікавий,але передбачено якось проходять події.
Звичайний комерційний проект,гарно розрекламований,сподіваєшся на одне - зустрічаєш інше.
Нажаль,справжні гарні книги пиляться на полицях,а такі казки розкуповуються.
  • 0

#58 Грубий Ян

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 11:09

Одного разу я спостерігав, як критики розбирали оповідання письменника-початківця.
Вони написали десь удесятеро більше, ніж було самого оповідання. Врешті сам автор обурився, мовляв, де ви це все там знайшли, я про це навіть не думав!
Отак і Ден Браун - висмоктав з Євангелія більше, ніж там було, ще й приплів всесвітню масонську змову і найпопулярніших історичних осіб.
Так можна закрутити цілу філософію навколо того, чому я сьогодні зранку намастив хліб маслом, а не маргарином.
  • 0

#59 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 20.05.2008 – 14:55

Перегляд дописуChily (18.07.2007 18:45) писав:

Звичайно, Браун пише досить захоплююче, власне я прочитала 2 його книги. Спочатку "нашумєвший" Код да Вінчі, а потім Янголи та демони. і вже з другої книги зрозуміла - що автор "працює на публіку".
Так, звичайно, воно цікаво досить написано все, та має детективний сюжет, що тримає тебе у напруженні усі 600 з лишком сторінок. Але, тут вже та сама ситуація, що з Коельйо (той, що Пауло). Попсєєт Ден Браун. Краще классику читати. Ту, що перевірена часом і не за дивіденти написана.
як все жахливо :(
дві вказані книги мають такі переваги:
1) людина перш ніж купувати може прочитати значний шматок на сайті видавця: http://www.bookclub.ua/ukr/
2) досить захоплююче, ... цікаво досить написано все, та має детективний сюжет, що тримає тебе у напруженні усі 600 з лишком сторінок, що дуже вигідно вирізняє ці книги від решти. А щодо класики — .......
Ох же й нудна (повільна) та класика: от читаю «Робін Гуда» (Дюма), здавалося б, що може бути "динамічнішим"?... але ж як там багато "реверансів" в діалогах.... :D... На стіну лізти хочеться. Дитиною, може б ще читав би це легше, але тоді (90-ті) У. чомусь не думала про укр. дітей… Та й зараз не схоже :ggggg:

Перегляд дописуГрубий Ян (20.05.2008 12:09) писав:

...
Отак і Ден Браун - висмоктав з Євангелія більше, ніж там було, ще й приплів всесвітню масонську змову і найпопулярніших історичних осіб.

...
Хай там як, а саме в його книзі я вперше читаю про наступне покоління реактивних літаків; про роботу в передових наук лабораторіях Європи (ЦЕРН?). І читаю цікаве, а не сухі звіти. І можу співставляти нову інфо з іншою... Тобто засвоювати її.

А вже те, як він досягає загальнознаності своєї книги — його справа.

Цитата

Так можна закрутити цілу філософію навколо того, чому я сьогодні зранку намастив хліб маслом, а не маргарином.
а яку інфо можна знайти в класиці особливо після вікових копирсань у ній поколінь читачів? :)

Повідомлення відредагував Bobua: 20.05.2008 – 15:01

• 0

#60 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 30.05.2008 – 10:18

У Брауна читала "Код Да Вінчі".........Цікаво було разом з головними героями ламати голову над загадками...проте сама ідея твору мені не подобається. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних