Перейти до вмісту

Ден Браун

Повідомлень в темі: 104

#101 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2010 – 10:55

Прочитала чотири його книги.Мені сподобалось.Фільм "Код да Вінчі" пропускає багато фактів,вказаних в книзі,тому передивилась його як детектив.Мою думку про нашу церкву ця книга тільки підтвердила,я давно вважаю,що це найприбутковіший бізнес.Коли пішов бум на цю книгу ще перед виходом фільму,чула таку інформацію,що з Д.Брауном судиться ще якійсь письменник за право першості думки про нащадків Ісуса.Через деякий час мені попадається книга Філіпа Ванденберга " Пятое евангелие",яка випущена в світ на 10 років скорше за " Код да Вінчі" і грунтується на реальних подіях.Прочитавши цю книгу,у мене склалось враження,що Д.Браун нашарував інформацію,надану Ванденбергом,на детективну історію і зовсім трохи поміняв твердження( у одного нащадком Ісуса є дівчинка,а у другого-хлопчик).Все решта дуже подібно.Не знаю,чи має якесь відношення Ванденберг до цього судового процесу,але подібність фактів є.Відтоді зацікавилась творчістю Ванденберга.А в загальному Браун пише легко і цікаво,варта почитати.
  • 0

#102 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2010 – 11:05

Так і є. Браун просто написав детективний сюжет використавши чужі наукові роботи і дослідження. Здається, в "Коді" в одній з частин навіть згадуються ці книжки.
Та й маркетинг його дружина дуже добре провела. Наскільки знаю, завдяки її зв'язкам, "Код" був у списку бестселлерів за кілька днів до початку продажів :cry:
  • 0

#103 mandroid76

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 17:50

Місяць тому прочитав Втрачений символ. Книжка легко читається і цікава.Але коли прокрутиш в голові весь сюжет, то ти не читав, а розтягнув фільм на тиждень. Ідеальний сюжет для фільму. Єдине що мені не сподобалось момент хакером який взламував сайт, а йому подзвонили: "а чого ви наш сайт взламуєте?". Якось дивно цей момент зроблений.
  • 0

#104 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 23.08.2010 – 16:35

Перегляд дописуЛасочка:) (8.04.2009 22:27) писав:

В нього настільки однотипні книги, що Цифровую крепость я вже читала дууууже з натяжкою. І це тільки після Кода да Вінчі і Точки обману
У багатьох письменників однотипні книги. Але справжніх фанів це не дратує.
  • 0

#105 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.01.2015 – 10:56

До війни прочитав "Інферно". Браун пише гарно і цікаво. Книга захоплює і тримає до останньої сторінки. Події розвертаються дуже динамічно, повороти сюжету дуже неочікувані та не вгадувані наперед. Це не та книга де з першої сторінки вгадуєш, що вбивця - садівник...
Книга читається за один вечір. Пам'ятаю, так само, за один вечір, прочитав "Острів скарбів",алето вже зовсім інша історія...)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних