Перейти до вмісту

Коли слід розлучатись?

Повідомлень в темі: 63

Опитування: Коли варто розлучатись? (37 користувачів проголосувало)

Коли варто розлучатись?

1. Коли тобою в сім'ї зневажають (18 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

2. Коли тебе з кимсь порівнюють (4 голосів [6.45%])

Процент голосів: 6.45%

3. Коли сім'ю полишає кохання, а залишається страх. (18 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

4. Коли втрачається взаєморозуміння (22 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 06.02.2011 – 21:38

Перегляд дописуNameless One (6.02.2011 22:06) писав:

ну так зрозуміло. кому потрібна баба з чужим байстрюком.
Отут ти не правий,бо байстрюк-це дитина яка була народжена не в шлюбі. В даній темі піднімається питання чи потрібно розлучатись. Тобто дитина народжена вже в сімї,отже аж ніяк не байстрюк....І не потрібно розписуватись за всіх,знаю кількох молодих людей які спокійно до цього ставляться. Але переважно ці люди вже значно старші за нас з вами і трохи по іншому ставляться до життя і до сімї як такої.Бо особисто я в свої неповні 22 ще явно не готова і не хочу сімї. Таке...

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 06.02.2011 – 21:50

• 0

#42 Дружинозавр Рекс

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 00:02

Перегляд дописуСкажена ягідка (6.02.2011 20:48) писав:

є,але в жінки з дитиню більше шансів що її захоплять терористи,аніж,що вона вийде заміж вруге за пристойного МЧ. Так таке буває,але ой як рідко.
Але ж буває.
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 07.02.2011 – 12:52

Перегляд дописуNameless One (6.02.2011 21:06) писав:

їх треба як гномів Беорну - показувати поступово :rolleyes:
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.02.2011 – 17:54

Розлучатись не потрібно. Як кажуть "бачили очі, що купували...". Якщо вже рішились на такий серйозний крок, як одруження, то треба спробувати все можливе, аби втримати сім"ю. Зараз дуже нетерплячі люди. На раз-два одружуються, на раз- розлучаються, а ще швидше зраджують одне одного. Найгірше, що страждають від цього не дорослі, а діти.
  • 0

#45 rekord

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 07:10

Перегляд дописуОлеська (7.02.2011 17:54) писав:

Розлучатись не потрібно. Як кажуть "бачили очі, що купували...". Якщо вже рішились на такий серйозний крок, як одруження, то треба спробувати все можливе, аби втримати сім"ю. Зараз дуже нетерплячі люди. На раз-два одружуються, на раз- розлучаються, а ще швидше зраджують одне одного. Найгірше, що страждають від цього не дорослі, а діти.
Повністю підтримую! І в додачу ще скажу те, що чогось кращого в іншому шлюбі годі знайти. Все одно доводиться шукати спільну мову з партнером, терпіти його характер, зважати на інтереси...
Основне не поспішати з одруженням, а максимально вивчити другу половину, щоб побачити чи у в обох спільні погляди, цінності та пріоритети в житті. Ідеальних же ж людей немає, але принаймніє ті хто ближчі нам по духу...
  • 0

#46 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.02.2011 – 10:29

Дійсно бачили очі, що купували... Але те що не може бути разом - краще розлучити. Життя треба прожити так, щоб було добре людині. А якщо ціле те життя відповідати за помилку молодості... Ні! І дитині в сім'ї, де панує розлад і образа добре не буде.
Не треба робити з себе жертву помилки. Варто починати нове життя. А в ньому може бути і нове кохання. Як має бути так і буде!

Перегляд дописуrekord (10.02.2011 07:10) писав:

Повністю підтримую! І в додачу ще скажу те, що чогось кращого в іншому шлюбі годі знайти. Все одно доводиться шукати спільну мову з партнером, терпіти його характер, зважати на інтереси...
А чому Ви так впевнені, що кращого не буде? Можливо гіршого вже не буде. І людині краще бути самій, ніж у шлюбі.

Основне не поспішати з одруженням, а максимально вивчити другу половину, щоб побачити чи у в обох спільні погляди, цінності та пріоритети в житті. Ідеальних же ж людей немає, але принаймніє ті хто ближчі нам по духу...
Поспішати чи не поспішати... Це повна дурниця. Коли люди просто зустрічаються, вони недостатньо вивчають одне одного. Він завжди приходить напарфумленим, акуратним і ... закоханим. Вона - мила, добра дівчинка, яка готова зайняти його самотність. А коли починається спільне (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО СІМЕЙНЕ) життя - от тоді і починається все саме цікаве.
Близькість по духу? Так. Але це не гарантія того, що люди будуть разом.
ПОРАДА: пожити разом у спільному побуті, або відпочити десь разом (ТІЛЬКИ УДВОХ) і також пізнати побут. Бо саме через побут і починаються всі роблеми.
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 12:20

Ще якби людина дійсно шукала зовсім інше, так нє, розлучиться і знайде таке ж саме.)

Перегляд дописуWoman (10.02.2011 10:29) писав:

Дійсно бачили очі, що купували... Але те що не може бути разом - краще розлучити. Життя треба прожити так, щоб було добре людині. А якщо ціле те життя відповідати за помилку молодості... Ні! І дитині в сім'ї, де панує розлад і образа добре не буде.
Не треба робити з себе жертву помилки. Варто починати нове життя. А в ньому може бути і нове кохання. Як має бути так і буде!
Достатньо зрозуміти, що любові (та й ідеальних стосунків) не існує, прагматично підійти до вирішення проблем в сім"ї - і одразу відпадає думка про розлучення.)
  • 0

#48 rekord

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 07:44

Цитата Woman Вчора, 10:29
А чому Ви так впевнені, що кращого не буде? Можливо гіршого вже не буде. І людині краще бути самій, ніж у шлюбі.

Уточню. Не маю на увазі що не буде кращого, а швидше те, що важко знайти. Бувають ситуації звичайно, що люди є щасливішими в другому шлюбі. Але попередній досвід нікуди не викинеш і він буде даватися взнаки. Все одно доведеться притиратися, терпіти, змінюватися..

Поспішати чи не поспішати... Це повна дурниця. Коли люди просто зустрічаються, вони недостатньо вивчають одне одного. Він завжди приходить напарфумленим, акуратним і ... закоханим. Вона - мила, добра дівчинка, яка готова зайняти його самотність. А коли починається спільне (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО СІМЕЙНЕ) життя - от тоді і починається все саме цікаве.

Тому зустрічання і має будуватись на тому, щоб максимально побачити людину в різних життєвих ситуаціях.

ПОРАДА: пожити разом у спільному побуті, або відпочити десь разом (ТІЛЬКИ УДВОХ) і також пізнати побут. Бо саме через побут і починаються всі роблеми.
[/quote]
Знайомі прожили 4 роки в спільному побуті 4 роки - одружилися і через пів року розлучилися. Теж не гарантія, що спільний побут виявить всі проблеми.
Відпочити - це романтика ))) Очі засліплені і здаватиметься, що так буде все життя..

Повідомлення відредагував rekord: 11.02.2011 – 07:53

• 0

#49 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 11.02.2011 – 09:35

Перегляд дописуrekord (11.02.2011 07:44) писав:

Уточню. Не маю на увазі що не буде кращого, а швидше те, що важко знайти. Бувають ситуації звичайно, що люди є щасливішими в другому шлюбі. Але попередній досвід нікуди не викинеш і він буде даватися взнаки. Все одно доведеться притиратися, терпіти, змінюватися..
Згідна на всі 100%. Прийдеться терпіти і притиратися. Але якщо людині буде краще у другому шлюбі - то варто ризикнути!

Тому зустрічання і має будуватись на тому, щоб максимально побачити людину в різних життєвих ситуаціях.
Повір мені - не побачиш. Перевірено досвідом...

Знайомі прожили 4 роки в спільному побуті 4 роки - одружилися і через пів року розлучилися. Теж не гарантія, що спільний побут виявить всі проблеми.
Відпочити - це романтика ))) Очі засліплені і здаватиметься, що так буде все життя..
Ваші знайомі - це вийняток.
Та ні, на відпочинку все видно. Хоча якщо закохані ще під кайфом кохання - то не дуже...
  • 0

#50 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 11:25

Перегляд дописуNameless One (6.02.2011 21:06) писав:

По-перше,не баба,а жінка,а по-друге - мою дитину не треба обзивати байстрюком,своїх назвете так.Майте повагу до інших.
Байстрюк-це дитина,яка народилась без батька,а у мене є чоловік.
  • 0

#51 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.02.2011 – 12:08

Перегляд дописуКвiточка (11.02.2011 11:25) писав:

По-перше,не баба,а жінка,а по-друге - мою дитину не треба обзивати байстрюком,своїх назвете так.Майте повагу до інших.
Байстрюк-це дитина,яка народилась без батька,а у мене є чоловік.
Квіточко, тема - не про Вас. Нема чого міряти чужу сорочку на себе.
  • 0

#52 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2011 – 14:05

а чьо, гулять так гулять)
Безвідповідповідальність щас в модє.
  • 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.02.2011 – 15:28

Перегляд дописуAntares (11.02.2011 14:05) писав:

а чьо, гулять так гулять)
Безвідповідповідальність щас в модє.
Може й так. Але розлучитись - це в якомусь сенсі визнати свою помилку у виборі, а не кожен здатний визнавати свої помилки.))
  • 0

#54 Білобока

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 17:38

Я нічого не відповіла, тому що за родину требе бортись до кінця, розлучитись це простіше за все.
Звичайно наступають такі ситуації що розлучення просто вихід, можно все зрозуміти, це питання індивідальне дл кожної родини.
  • 0

#55 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 24.04.2011 – 20:17

Перегляд дописуОлеська (14.10.2008 01:00) писав:

Моя думка така: розлучатись взагалі не потрібно. Я проти розлучень! Як у гуморесці Руданського:"Бачили очі, що купували, - тепер їжте-повилазьте...":happytwo:

Та ну... якщо,припустим,я через кілька років життя з своїм чоловіком усвідолюю що мені ну опше ніяк,і я хочу змінити своє життя на краще,то навіщо мені терпіти? Як то кажуть: "У ваших мрій не буде іншого життя". Воно в мене одне...то навіщо мучитись?
  • 0

#56 Dark_Angel

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 21:30

Доброго дня, форумчани.
Я одружена майже 3 роки. Є взаємне кохання, спільні інтереси, однакові пріоритети і погляди на життя. Ми обоє кар'єристи, працюємо в одній сфері, дуже добре один одного розуміємо. На жаль, наші недоліки теж схожі або однакові, тому часто сварились, але нічого з того, що вказано в опитуванні немає і не було. Ми сварились, вирішували розійтись, через кілька днів почуття брали верх, мирились, але через кілька тижнів знову сварились - і так майже всі 3 роки. Кілька місяців тому я подала на розлучення, тому що не зважаючи на наисане вище, сварки дуже виматують і після всіх негараздів залишається осад. Зараз сварок мафже немає, тому що обоє махнули рукою на все. Ніхто з нас не хоче розлучення, але по іншому ніяк. . Водночас, якщо є сильне кохання, просто нерозумно розлучатись... Обоє самі не знаємо чи розлучитись чи заьрати заяву і в сотий раз почати все спочатку. Тому в мене виникло питання : чи варто розлучатись в нашому випадку?
Дякую.

Повідомлення відредагував Dark_Angel: 13.05.2011 – 21:32

• 0

#57 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 21:32

Перегляд дописуDark_Angel (13.05.2011 22:30) писав:

Тому в мене виникло питання : чи варто розлучатись в нашому випадку?
Дякую.

Розлучіться. І живіть собі разом далі.
  • 0

#58 Frajda

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 22:31

Ми обоє кар'єристи, працюємо в одній сфері, дуже добре один одного розуміємо.
якщо працюєте в юриспруденції і розгляд вашого розлучення є єдиною вашою справою - то розлучайтесь не вагаючись :)
  • 0

#59 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.05.2011 – 23:53

чи варто розлучатись в нашому випадку?
так, треба. і не раз.
  • 0

#60 ggg1089

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2011 – 09:55

Якщо зникли дружні стосунки між чоловіком і дружиною, то можна розлучатись. Правда, якщо їх і не було, то можна і не одружуватись ). Ну хіба-що, щоб діти не були байстрюками... )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних