Перейти до вмісту

Коли слід розлучатись?

Повідомлень в темі: 63

Опитування: Коли варто розлучатись? (37 користувачів проголосувало)

Коли варто розлучатись?

1. Коли тобою в сім'ї зневажають (18 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

2. Коли тебе з кимсь порівнюють (4 голосів [6.45%])

Процент голосів: 6.45%

3. Коли сім'ю полишає кохання, а залишається страх. (18 голосів [29.03%])

Процент голосів: 29.03%

4. Коли втрачається взаєморозуміння (22 голосів [35.48%])

Процент голосів: 35.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.10.2008 – 21:13

більшість каже "спробуйте налагодити відносини"........Я б сказав інакше......немає життя - не мордуй себе та інших.....Власне я думав так як більшість форумчан, що описують вище (маю на увазі налагодити стосунки і т.д.)......був страх.....але тепер живеш інакше і ...власне "ЖИВЕШ!" (це я про себе)......а тому давати пораду я навіть сам зараз не можу і......не хочу........кожен сам вибирає власний шлях.....
  • 0

#22 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2008 – 22:21

Впринципі можна взяти все разом=) Але вибрала перше..Мабуть це те що для мене було б останньою стадією... :)
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 08:13

Шлюб, це перш за все, рівноправне партнерство. Коли тебе принижують, ти живеш в постійному страхові і рабстві - навіщо терпіти...
В кожного своя сім"я і "клініка". Головне, щоб у Вашу сім"ю не пхалися зі своїми порадами "доброзичливці"...вам вирішувати, коли варто розлучатися.
  • 0

#24 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.10.2008 – 11:25

А слід розлучатись? Питання риторичне, відповідь у мене є, проте я в ній не впевнений.

Коли прокидаєшся ранком і з жахом розумієш, що людина яка лежить поруч з тобою\готує їсти на кухні\сидить в ванній\мчить на роботу - тобі чужа. Чужа і все, і немов не було нічого.
  • 0

#25 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2008 – 18:28

Перегляд дописуКиря (24.10.2008 15:09) писав:

кожен день слід задавати собі запитання "одружився б я з нею, якби не був одружений?" і давати відповідь. Якщо вона негативна - то самий час розлучатись.

Чи варто було одружуватись, щоб кожен день задавати собі таке сумнівне питання. Одружуються щасливі - коли питань немає, бо питання це сумнів, а сумнів не недовіра, а це в свою чергу страх.

По великому рахунку людина сама визначає жити в страху чи в любові.
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:20

Перегляд дописуГенн2 (31.10.2008 18:28) писав:

По великому рахунку людина сама визначає жити в страху чи в любові.
а одруження яким макаром тут? <_<
  • 0

#27 )Юльчик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Файна Украйна

Відправлено 17.01.2009 – 15:18

Дати конкретну відповідь на це запитання неможливо!!!! У всіх все порізному тому і шаблону розлучень бути не може!!!А якщо таке питання виникає в голові, то потрібно добре порозкинути мізками, щоб знову не помилитися, адже один раз ви уже помилилися одружившись. Особиста моя, суб"єктивна, думка така:" Розлучатися треба тоді, коли крім жалості, до партнера, ти нічого не відчуваєш!!!"
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.01.2009 – 17:56

Розлучатись потрібно як тільки зрозуміли, що не підходите одне одному, попри всякі почуття. Але це дуууже важко. Легше, коли хтось один виявляється зрадником.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 10:52

Перегляд дописуОлеська (17.01.2009 17:56) писав:

Розлучатись потрібно як тільки зрозуміли, що не підходите одне одному, попри всякі почуття.
колись хтось не сюсюкає з чужим его, ага

Перегляд дописуОлеська (17.01.2009 17:56) писав:

Легше, коли хтось один виявляється зрадником.
цікаво,учтьом*записує
  • 0

#30 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 14:31

Я зараз не одружений і судити не можу нічого. Майбутнє покаже... визначити якийсь термін не можливо. Рішення приходить вже під час такої ситуації.
  • 0

#31 madam

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Volyn

Відправлено 29.04.2009 – 14:16

мабуть час покаже, тай люди ж розуміють якшо вони не одне ціле, в цьому випадку взагалі краще неодружуватися, щоб потім не ставити такі питання...
  • 0

#32 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 29.04.2009 – 14:26

та питання не з легких ;)
певно коли бачиш що вже нічого доброго не вийде і ти зробив все що тільки міг щоб виправити ситуацію
  • 0

#33 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.04.2009 – 14:33

Розлучатися слід тоді, коли пройшло кохання, розуміння і повага. Коли немає ради чого підтримувати відносини, коли та людина, яка колись була коханою, стала чужою.

Перегляд дописуmadam (29.04.2009 15:16) писав:

мабуть час покаже, тай люди ж розуміють якшо вони не одне ціле, в цьому випадку взагалі краще неодружуватися, щоб потім не ставити такі питання...
Повірте мені, коли люди вирішують одружуватися, то вони закохані, вони рахують себе одним цілим. Прадв, існують випадки "так сталось..." і "вже пора, бо старію...". Але це вийнятки. В сімейному житті не все так просто, може зникнути розуміння, і навіть кохання. От тоді вирішується питання доцільності розлучення. Як казала одна відома людина (на жаль не пам'ятаю хто): "Те, що не може бути разом краще роз'єднати!".

Повідомлення відредагував Малюсінька: 29.04.2009 – 14:36

• 0

#34 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 11:21

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (13.10.2008 15:55) писав:

на мою думку перед тим як бігти подавати на розлучення потрібно все гарненько сісти і обдумати . Навіть коли в сім'ї нема взаєморозуміння , але є діти то після розлучення буде ще гірше оскільки діли будуть обділені увагою одного з батьків ( скоріше всього зі сторони батька ) . Але все ж таки якщо ситуація критична то тоді вже можна й йти подавати на розлуечння , але тоді якщо це дійсно дасть полегшення

Ми з чоловiком разом живемо вже 2 роки,маэмо донечку.Часто буваэ сваримось i дитина все бачить.Iнодi приходе думка про розлучення.Адже бувають моменти коли вiн мене принижуэ i говорить поганi слова.Багато раз думала чи розлучатись,але коли приходять свiтлi днини то все в порядку.Дуже переживаю за свою Ляльку,як вона вiднесеться до цього,ii лише 1 рiк,але ж пiзнiше вона може запитати,чого у неi нема тата.Просто не знаю що буде далi,а може вже скоро i руки розпускати почне.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 12:57

Перегляд дописуКвiточка (3.02.2011 11:21) писав:

Дуже переживаю за свою Ляльку,як вона вiднесеться до цього,ii лише 1 рiк,але ж пiзнiше вона може запитати,чого у неi нема тата.
а що, інших чоловіків на світі немає?
  • 0

#36 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 20:28

Перегляд дописуSergiy_K (3.02.2011 12:57) писав:

Не погане питання.Розумiэш я не так вихована,щоб мiняти чоловiкiв.Не сперечаюсь,iх багато.Та як я маю бути впевнена,що iнший чоловiк попадеться не такий,як перший?Я просто розгубилась i не знаю виходу,а так уже це все набридло((((
  • 0

#37 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 04.02.2011 – 20:44

Перегляд дописуКвiточка (4.02.2011 20:28) писав:

Не погане питання.Розумiэш я не так вихована,щоб мiняти чоловiкiв.Не сперечаюсь,iх багато.Та як я маю бути впевнена,що iнший чоловiк попадеться не такий,як перший?Я просто розгубилась i не знаю виходу,а так уже це все набридло((((
А що для тебе важливіше - відповідати придуманим кимось"нормам" виховання і терпіти чоловіка, чи отримати душевний спокій і свій внутрішній комфорт?
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 22:07

Перегляд дописуJustaman (4.02.2011 20:44) писав:

А що для тебе важливіше - відповідати придуманим кимось"нормам" виховання і терпіти чоловіка, чи отримати душевний спокій і свій внутрішній комфорт?
а може їй то і не потрібно)
але дитину шкода
  • 0

#39 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 06.02.2011 – 20:48

Перегляд дописуSergiy_K (3.02.2011 13:57) писав:

є,але в жінки з дитиню більше шансів що її захоплять терористи,аніж,що вона вийде заміж вруге за пристойного МЧ. Так таке буває,але ой як рідко.
  • 0

#40 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 06.02.2011 – 21:06

Перегляд дописуСкажена ягідка (6.02.2011 20:48) писав:

є,але в жінки з дитиною більше шансів що її захоплять терористи,аніж,що вона вийде заміж вруге за пристойного МЧ. Так таке буває,але ой як рідко.
ну так зрозуміло. кому потрібна баба з чужим байстрюком.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних