Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 00:46

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2008 19:03) писав:

У неї нема олігархів, які працюють на експорт, на відміну від регіоналів. БЮТівські олігархи забезпечують товаром нашу країну. Відповідно і криза їм аж настільки не загрожує.
А Живаго?

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2008 19:03) писав:

Ще раз повторюю - вивчайте матчастину, аби не молоти дурниць. Кредит надано на 15 років під 4% річних.
Ющенко заявив, що на 17! під 3%! Доречі кредиту ще не надано!
  • 0

#462 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6653 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.11.2008 – 13:21

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2008 20:56) писав:

Не плутайте заробляння на лохах, які беруть кредити на мікрохвильову пічку вартістю 400 гривень, і міжнародні стосунки в мільярди гривень.
не плутаю... наша влада з радістю візьме кредит під 400%, не їм же віддавати... а от народу можна повідомити тільки позитивну сторону, і приховати негативну...
  • 0

#463 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.11.2008 – 14:11

Перегляд дописуRush (3.11.2008 01:46) писав:

А Живаго?

Захоплення творчістю Бориса Пастернака схвалюю, але до чого його тут демонструвати?

Перегляд дописуRush (3.11.2008 01:46) писав:

Ющенко заявив, що на 17! під 3%! Доречі кредиту ще не надано!

Ющенко ще багато дурниць молов. Це не значить, що треба вигадувати ще й свої власні.
Бо скоро, як він, опуститесь до того, щоб на всю країну порівняти жінку з блохастою сучкою.
  • 0

#464 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 15:20

Перегляд допису-=VJ=- (3.11.2008 14:11) писав:

Захоплення творчістю Бориса Пастернака схвалюю, але до чого його тут демонструвати?
Я про того що Костянтин Валентинович просто в деяких статтях його пишуть, як Живаго, в інших Жеваго.

Цитата

На сегодня К.Жеваго - один из лидеров финансово-промышленной группы "Финансы и кредит" и один из самых богатых украинцев. Согласно составленному летом-2006 журналом "Корреспондент" рейтингу, состояние молодого политика и бизнесмена оценивалось в $1,9 млрд., с этим показателем в топ-листе он занял пятую позицию. А весной 2007-го в списке богатейших соотечественников журнала "Фокус" К.Жеваго занял восьмую строку с размером активов $1,7 млрд.

А наступне спростовує що до кризи були не готові лише регіональні олігархи

Цитата

Пострадал и самый молодой украинский миллиардер, 34-летний Константин Жеваго, чье состояние до кризиса оценивалось в $ 5,2 млрд. Ему пришлось сдать свои позиции в Канаде и Болгарии. Кроме того, в начале октября он вынужден был продать 21% акций своей компании Ferrexpo, которые выступали банковским залогом, чтобы погасить кредит, выданный американским банком JPMorgan Chase. В результате доля Жеваго в компании уменьшилась до 51%, а сама Ferrexpo подешевела более чем в десять раз - с $ 5,5 млрд до $ 463 млн.

Трохи про Ferrexpo

Повідомлення відредагував Rush: 03.11.2008 – 15:25

• 0

#465 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 23:14

Перегляд дописуRush (3.11.2008 15:20) писав:

Я про того що Костянтин Валентинович просто в деяких статтях його пишуть, як Живаго, в інших Жеваго.

То не треба копіювати чужі помилки.
Стосовно Жеваго - в світі нема жодного доларового мільйонера, який би нажив свій перший мільйон чесно, абсолютно чесно стільки просто не заробиш, хоча буває і відносна чесність - наприклад вкрасти у конкурента ідею досить чесний спосіб порівняно з торгівлею наркотиками або викраденими дівчатами.
Тому головна проблема не в тому, що вони у нього є - люди, які здатні заробити такі гроші, будуть завжди, і їх потрібно використовувати, а не давати повну волю чи знищувати. Головна проблема в тому, коли мільйонер вийде "на світло" і захоче жити чесно. Так от він таким став першим. Я працюю в компанїі, яка збирається вийти на біржу, і чудово знаю, що це таке - для розміщення акцій на біржі компанію має три роки перевіряти надійний міжнародний аудит, причому це не наша вітчизняна перевірка - по верхам, а ретельне звіряння кожної проводки та операції десятком міжнародних аудиторів, які приїздять в офіс, забирають копії усієї документації і вивіряють все до останньої коми та крапки - без їх схвального вердикту ніхто компанію на біржу не випустить. А коштує це відповідно, причому погодинно - от туди і пішло 400 мільйонів. Тому вже за це можна його поважати. Пан Ахмєтов, який був багатшим в десять разів, досі нічого такого не робить, що дуже гарно характеризує його діяльність.
Ну і нарешті - багато людей звільнено з підприємств Жеваго в результаті кризи?
  • 0

#466 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 13:02

-=VJ=- останнім часом тільки виправдовує Юлю (відбріхується як в народі кажуть), а не рекламує її... мабуть таки немає в неї позитиву, щоб -=VJ=- його показав...
  • 0

#467 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 16:49

А чого БЮТ трибуну блокує? А то я проґавив...
  • 0

#468 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:10

Перегляд дописуzav (11.11.2008 16:49) писав:

Відробляють свою назву. Блок Юлії Тимошенко.
А може за звичкою. Бо ні на що більше не придатні.
  • 0

#469 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.11.2008 – 01:18

Я зрозуміла - вони тепер переносимуть позачергові вибори, поки не закінчиться "законний термін дії" діючого парламенту :)
  • 0

#470 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 07:34

Перегляд дописуzav (11.11.2008 16:49) писав:

Бо регіонали хотіли голосування за відставку Яценюка системою "Рада", а потрібно таємним голосуванням.
По факту блокуванням БЮТ не дав зняти Яценюка.

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.11.2008 13:02) писав:

-=VJ=- останнім часом тільки виправдовує Юлю (відбріхується як в народі кажуть), а не рекламує її

Мене це вже починає діставати, пане DarkLordVillis. Або показуйте "рекламу", або замовкніть. Набридло вже.
  • 0

#471 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.11.2008 – 10:19

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 08:34) писав:

Бо регіонали хотіли голосування за відставку Яценюка системою "Рада", а потрібно таємним голосуванням.

По факту, пане ВЖ, і ПР і БЮТ у даному випадку просто наплювали на закон. якщо таємне голосування є дійсно обов’язковою умовою зняття спікера, то БЮТ було потрібно просто сидіти тихенько і дати ПР порушити цей закон, а потім оголосити зняття (якщо б таке відбулось) незаконним. а так ПР чхали на закон намагаючись його порушити, а БЮТ проігнорувавши. а й дійсно, навіщо в Україні закони, якщо є БЮТ :)
  • 0

#472 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 11:01

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.11.2008 01:18) писав:

Я зрозуміла - вони тепер переносимуть позачергові вибори, поки не закінчиться "законний термін дії" діючого парламенту :)
До речі, Президент утрачає право розпуску ВР України в останній півроку свого терміну. Часу в Ющенка - до літа!

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 07:34) писав:

Ви так кажете, наче ми маємо дякувати...
Ну, зняли би Яценюка, що з того? Рада "по факту"© непрацездатна без коаліції, а останньої там не буде до перевиборів. А може й після перевиборів не буде.

Повідомлення відредагував zav: 12.11.2008 – 11:04

• 0

#473 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 21:32

Я буду голосувати за Свободу, поки так думаю.
Якщо буде йти на вибори Арсеній Яценюк, я буду голосувати напевно за нього. Потрібно буде почитати його програмні цілі.
  • 0

#474 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 08:03

Дивлюся зомбоящик наш. Випалювач мозку....
От якраз зараз на Інтер+ токшоу політичне...
Ведуча питає Литвина:

Цитата

- Якщо будуть відкриті списки, то у вашій партії будуть значні зміни?
- Я не розчув питання, я відповім у такий спосіб ....ляляля, в сенсі, я обкакавсь з переляку, нетреба ніяких виборів, краще президенські...
Ох, як він мене дратує, і хто за нього голосує? Він ніколи, НІКОЛИ не відповідає на питання!
  • 0

#475 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 08:40

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.11.2008 08:03) писав:

Ох, як він мене дратує, і хто за нього голосує? Він ніколи, НІКОЛИ не відповідає на питання!

Адмінресурс.
  • 0

#476 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 15:09

Перегляд допису-=VJ=- (15.11.2008 08:40) писав:

Адмінресурс.
Ну, який одмінресур у людини не при владі?
  • 0

#477 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 22:22

Перегляд дописуzav (15.11.2008 15:09) писав:

адмінресурс таки самісіньких ледачих чиновників, що нічого не хочуть робити, а лиш собі все згрібати... не всі ж чиновники замінюються партійними. деякі дрібні на місцях залишилися ще з часу Кучми. І хочуть залишатися далі.
  • 0

#478 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 01:14

Перегляд дописуzav (15.11.2008 15:09) писав:

У цієї людини за спиною купа бізнесменів, які володіють ринками, заводами та іншими підприємствами.
  • 0

#479 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 12:24

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2008 01:14) писав:

У цієї людини за спиною купа бізнесменів, які володіють ринками, заводами та іншими підприємствами.

Цитата

Администрати́вным ресу́рсом называется возможность использования политическими силами, партиями и кандидатами на выборах их политического положения или связей с правительственными учреждениями с целью влияния на результаты выборов.
© http://ru.wikipedia....ративный_ресурс
Можна англійською читати: бізнесмени згадуються виключно навпаки наведеному вами - "The authorities can easily pressure businessmen to fund preferred candidates and parties."©.
  • 0

#480 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 12:35

Цитата

Я зрозуміла - вони тепер переносимуть позачергові вибори, поки не закінчиться "законний термін дії" діючого парламенту

Думаю вибори всеодно будуть. Тыльки вже ближче до Березня.
Регіоналам це на руку. Економіка буде ще в гіршому стані, ніж зараз. Виборча компанія буде брудна як ніколи. Вони будут виборцям доказувати наскільки непрофісійні помаранчеві. І, мушу сказати, регіонали здобудуть переконливу перемогу. Простим громодянам що голосвне? Стабільність! От і більшість заради стабільності будут за них голосувати в надії на те, що регіонали покращать стосунки з Росією і ситуація нормалізується.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних