Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2008 – 08:57

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 00:57) писав:

Які цікаві у демократа методи. Ню-ню... час покаже.
Як раз вельми демократичні методи.
Можна ж було й танками ВР України розігнати, і прем'єру за протидію указам Голови держави виписати, і суддю того дурного посадити на багато років за антидержавницьку діяльність.
Ви краще за методи Тимошенко кажіть, бо вона досі торочить про:
"За її словами, виконання цього указу неможливе з двох причин: через те, що ще не пройшов річний термін після проведення попередніх позачергових виборів Ради в 2007 році, а також, оскільки немає коштів на фінансування виборів."©.
  • 0

#342 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 09:09

Перегляд дописуzav (16.10.2008 09:57) писав:

Як раз вельми демократичні методи.

Прямий вплив на суддівський апарат - це демократія? Ви мене дивуєте щоразу.

Перегляд дописуzav (16.10.2008 09:57) писав:

Ви краще за методи Тимошенко кажіть, бо вона досі торочить про:

Якраз цілком демократичні методи. Бо спокійно могла б скооперуватись з ПР щодо одного єдиного голосування - про імпічмент президенту, після чого ми б спокійно зажили далі. І у мене є підозри, що так воно скоро й буде, якщо до нього нічого не дійде з того, про що йому кажуть не лише всередині країни, а й за її межами.
  • 0

#343 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.10.2008 – 09:24

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 10:09) писав:

Якраз цілком демократичні методи. Бо спокійно могла б скооперуватись з ПР щодо одного єдиного голосування - про імпічмент президенту, після чого ми б спокійно зажили далі. І у мене є підозри, що так воно скоро й буде, якщо до нього нічого не дійде з того, про що йому кажуть не лише всередині країни, а й за її межами.
А до прямого впливу на суддівський апарат блокування судів народними депутатами не відноситься і ламання дверей у Вищому адміністративному суді, а ще ходіння шеренгою у 20 - 30 чоловік вслід за головою суду? А на рахунок імпічменту і кооперації з Партією регіонів, то це не така проста справа, особливо, коли Президента підтримує головний фінансист ПР.
  • 0

#344 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 10:02

Це буде останнє, що Тимошенко зробить як політик. Після цього як політика її не стане назавжди. І наразі вона до цього прямує рішуче. Ну, туди й дорога, як я вище казав.

Який саме вплив? У чому вплив?..
Звільняти нафіґ суддів, котрі приймають протизаконні рішення - це прямий вплив? Дуже, до речі, гарний вплив! І я про це я теж казав!
  • 0

#345 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 11:12

Перегляд дописуТемний ангел (16.10.2008 10:24) писав:

А до прямого впливу на суддівський апарат блокування судів народними депутатами не відноситься і ламання дверей у Вищому адміністративному суді, а ще ходіння шеренгою у 20 - 30 чоловік вслід за головою суду?

Не відноситься.
В протилежному випадку створюється справа, подається до суду і винні притягаються до відповідальності.

Перегляд дописуТемний ангел (16.10.2008 10:24) писав:

А на рахунок імпічменту і кооперації з Партією регіонів, то це не така проста справа, особливо, коли Президента підтримує головний фінансист ПР.

В цілому так. Хоча "головний фінансист" за умови деяких пропозицій чудово міг би злити його.

Перегляд дописуzav (16.10.2008 11:02) писав:

Це буде останнє, що Тимошенко зробить як політик. Після цього як політика її не стане назавжди. І наразі вона до цього прямує рішуче. Ну, туди й дорога, як я вище казав.

Час покаже :ggggg:
Так само, як він вже показав, що Ющенка не існує як політика, і то досить давно.

Перегляд дописуzav (16.10.2008 11:02) писав:

Звільняти нафіґ суддів, котрі приймають протизаконні рішення - це прямий вплив?

А якщо я зараз піду і пристрелю президента (або Тимошенко це зробить) - це, звісно, не буде впливом?
Для всього є процедури. Суддя винен - є рада судей, є вищі органи суддівської влади, які можуть підняти справу, розглянути і покарати винного. А коли це робить ліва людина, якій до судової гілки влади взагалі зась за умов демократії - то це прямий крок в диктатуру.
  • 0

#346 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.10.2008 – 11:18

Схоже, Тимошенко поступилася - ТУТ. Цікаво, що спонукало її відступити від своєї позиції. Такі люди так просто не відступаються, напевно, знову були якісь преговори, або в неї просто здали нерви, побачивши, що коїться навколо і що в Президента більше козирів. Або, можливий, на мою думку, ще один варіант - вона вирішила знову зіграти роль "доброї феї", яка йде на поступки заради стабільності. Вона навіть відмовилася від розгляду питань, які, нібито, слід було розглянути у ВР, скасувавши указ про дострокові вибори - ТУТ.
  • 0

#347 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 11:21

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 12:12) писав:

Час покаже :ggggg:
Як слушно зауважили раніше: Морозу вже показав.

Так само, як він вже показав, що Ющенка не існує як політика, і то досить давно.
Ющенко досі Президент, а Тимошенко вже майже не прем'єр удруге. То кого не існує?

А якщо я зараз піду і пристрелю президента (або Тимошенко це зробить) - це, звісно, не буде впливом?
Це буде безумовно гарним впливом із будь-якої точки зору! Стріляйте!

Для всього є процедури. Суддя винен - є рада судей, є вищі органи суддівської влади, які можуть підняти справу, розглянути і покарати винного. А коли це робить ліва людина, якій до судової гілки влади взагалі зась за умов демократії - то це прямий крок в диктатуру.
По-перше, з нашими судами краще не говорити про "окрему гілку влади"... формально вона є, але фактично це свавілля.
По-друге, навіщо ж БЮТ так підставив суддю? Не чесно... не по-людськи.

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2008 – 11:25

• 0

#348 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 11:31

Перегляд дописуzav (16.10.2008 12:21) писав:

Як слушно зауважили раніше: Морозу вже показав.

Точно :ggggg: Побачимо, де буде Ющенко через два кільканадцять місяців.

Ющенко досі Президент, а Тимошенко вже майже не прем'єр удруге. То кого не існує?

Ющенка звісно - президента обирає народ, а у народа думка вже давно є з його приводу - жодне опитування не дає йому більше шести відсотків.
А прем'єр - це посада чиновника, сьогодні є, завтра невгодив босу - зняли.

По-перше, з нашими судами краще не говорити про "окрему гілку влади"... формально вона є, але фактично це свавілля.

Отже треба свавільно діяти усім, навіть найвищій посадовій особі?
  • 0

#349 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 11:47

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 12:31) писав:

Точно :ggggg: Побачимо, де буде Ющенко через два кільканадцять місяців.
Екс-Президентом Україні буде. Він сам і сказав. Тю.

Ющенка звісно - президента обирає народ, а у народа думка вже давно є з його приводу - жодне опитування не дає йому більше шести відсотків.
А прем'єр - це посада чиновника, сьогодні є, завтра невгодив босу - зняли.
Босс прем'єра зараз - ВР України. Президент до прем'єра ніяким чином.

Отже треба свавільно діяти усім, навіть найвищій посадовій особі?
Треба протидіяти, що й робиться. Ібо війна, де всі замоби доречні.
  • 0

#350 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 13:00

Перегляд дописуzav (16.10.2008 12:47) писав:

Екс-Президентом Україні буде. Він сам і сказав. Тю.

Нема такої посади в Україні.

Босс прем'єра зараз - ВР України. Президент до прем'єра ніяким чином.

Ви знову намагаєтесь змусити мене розжовувати все до молекул. Я цього робити не буду, пане :ggggg:

Треба протидіяти, що й робиться. Ібо війна, де всі замоби доречні.

Коли всі замоби доречні - це не війна, це знищення. А на війні діють закони - конвенція щодо військовополонених, прав біженців, захисту цивільного населення, шпиталів і все таке інше.
  • 0

#351 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 15:44

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 14:00) писав:

Нема такої посади в Україні.
Якби не було, Кучмі б дачу не дали. І пенсію.

Ви знову намагаєтесь змусити мене розжовувати все до молекул. Я цього робити не буду, пане :ggggg:
Це ви намагаєтеся натякнути на мрячні зв'язки невідомо кого невідомо з ким, котрі начебто дозволяють Тимошенко зняти зі себе відповідальність. Так от навіть якби ви "робили" вищезазначене, то це ніфіґа би не допомогло! Ги.

Коли всі замоби доречні - це не війна, це знищення. А на війні діють закони - конвенція щодо військовополонених, прав біженців, захисту цивільного населення, шпиталів і все таке інше.
Ой-ой, не можу.

В. Суворов"Спецназ" (Глава 10) писав:

Я узнал об этом странном правиле, что по красным крестам нельзя стрелять, совершенно случайно. Когда я был еще советским офицером, я прочел книжку о фашистских военных преступниках, и среди предъявленных им обвинений было утверждение, что нацисты иногда стреляли по машинам и поездам, несущим красный крест. Мне это показалось очень интересным, поскольку я не мог понять почему такие действия считаются преступлением. Была война, и одна сторона старалась уничтожить другую. Почему же поезда и машины с красними крестами надо отличать от других машин противника?
Я нашел ответ на этот вопрос совершенно независимо, но не в советских инструкциях. Возможно, там и есть ответ на этот вопрос, но прослужив в Советской Армии много лет и пройдя через дюжину экзаменов различного уровня, я никогда не сталкивался с какой-либо ссылкой на правило, что солдат не может стрелять по красному кресту. На учениях я частенько спрашивал моих командиров (некоторые из них очень высоких званий) в очень провокационной манере, что случится, если внезапно появится вражеское транспортное средство с красным крестом. Мне всегда отвечали с некоторым замешательством. Советский офицер очень высокого ранга, который закончил пару академий, не мог понять, в чем будет разница, если там будет красный крест. Советскому офицеру никогда не объясняли его полного значения. Я никогда не беспокоил этими вопросами ни одного из моих подчиненных.
Є коаліційна угода, згідно з якою спікер і прем'єр мають подавати у відставку після розвалу коаліції. Яценюк у відставку подав. А Тимошенко?
Це крім того, що негарно голосувати без погодження з партнерами.

Повідомлення відредагував zav: 16.10.2008 – 15:47

• 0

#352 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 15:08

Цитата

Cьогодні, 17 жовтня, Центральний окружний адміністративний суд скасував ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, якою було зупинено дію указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання та призначення позачергових виборів.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі глави держави з посиланням на інформацію керівника Служби з представництва в судах України інтересів Президента Руслана КИРИЛЮКА.

Таким чином, перешкод для проведення позачергових виборів не існує, підкреслив він.

• 0

#353 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 18:20

Цікаво що такого суду на момент ухвалення рішення не існувало...

Цитата

Президент Віктор Ющенко повторно розформував Окружний адміністративний суд Києва.

Про це йдеться у відповідному указі Ющенка, розміщеному на його сайті.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Перед цим у п'ятницю Ющенко відкликав попередній свій указ про розформування суду.

Як відомо, 13 жовтня Ющенко видав указ "Питання мережі та кількісного складу суддів адміністративних судів України", яким ліквідував Окружний адміністративний суд Києва.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва призупинив дію указу Ющенка про призначення позачергових виборів.

Українська правда

Цитата

Центральним окружним адміністративним судом скасовано ухвалу Окружного адмінсуду Києва, якою було зупинено дію указу президента про розпуск Верховної Ради.

Про це повідомив керівник Служби з представництва в судах України інтересів президента Руслан Кирилюк.

Таким чином, перешкод для проведення позачергових виборів не існує, сказав він.

Слід відзначити, що Центральний окружний адміністративний суд сформовано президентом лише у п’ятницю через повторне розформування окружного адміністративного суду міста Києва.
Ще цікавіше що дати на указах свідчили, що президент вчора розформував Окружний адмінсуд Києва а сьогодні скасував свій указ...
після появи цієї інформації в електронних медіа, укази зникли з сайту президента, а годину тому вони знов з"явились з іншою датою...
Укази з різними датами
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 940/2008 з зміненою датою

Повідомлення відредагував YuraSh: 17.10.2008 – 18:29

• 0

#354 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 00:05

Перегляд дописуYuraSh (17.10.2008 19:20) писав:

Ще цікавіше що дати на указах свідчили, що президент вчора розформував Окружний адмінсуд Києва а сьогодні скасував свій указ...

Грається тими указами, як минулого року - випробувана тактика... Задовбав вже навіть власний секретаріат ними - ті вже дати плутають.
Ех, дарма у нього цю іграшку свого часу не відбили...
  • 0

#355 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 00:37

Перегляд допису-=VJ=- (18.10.2008 00:05) писав:

Грається тими указами, як минулого року - випробувана тактика... Задовбав вже навіть власний секретаріат ними - ті вже дати плутають.
Ех, дарма у нього цю іграшку свого часу не відбили...
Плітика брудна штука ! Цим брудом користуються як БЮТ так і Президент. Що саме цікаве- президент в межах Конституції, а БЮТ -бандюків з пістолетами заганяє в суди, щоб блокувати. :)

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 18.10.2008 – 00:37

• 0

#356 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 08:57

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 01:37) писав:

Що саме цікаве- президент в межах Конституції

Ви що, знущаєтесь? Звільнення судей поза всякими законами - це вже називається "в межах Конституції"?

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 01:37) писав:

БЮТ -бандюків з пістолетами заганяє в суди, щоб блокувати. :)

Зараз не на БЮТ подано до суду президентом. Зараз на президента подано до суду БЮТом, причому неодноразово. То хто тут бандюк?
  • 0

#357 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.10.2008 – 14:04

Може шось Яценюк чи Гриценко створить?...

Якби міг, то голосував би за Свободу, треба ж подивитися шо вона з себе представляє :)
  • 0

#358 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 23:54

Перегляд дописуСмачно (18.10.2008 15:04) писав:

Може шось Яценюк чи Гриценко створить?...

Якби міг, то голосував би за Свободу, треба ж подивитися шо вона з себе представляє :)
Свобода це лікар-хірург Тягнибок(цікаво чому не Тягнибік??? бок то ж російською :D )
Фаріон викладачка схибнута на мові
Така собі шовіністична партійка.
  • 0

#359 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 12:33

Перегляд дописуRush (19.10.2008 00:54) писав:

Свобода це лікар-хірург Тягнибок(цікаво чому не Тягнибік??? бок то ж російською :) )
А ви виступи Симоненка у ВР України чули?
Так оце Свбода - гідна відповідь комунякам, котрим лише смерть!
  • 0

#360 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 13:34

Перегляд дописуRush (19.10.2008 00:54) писав:

Свобода це лікар-хірург Тягнибок(цікаво чому не Тягнибік??? бок то ж російською :D )
А що, в ПР не приймають лікарів-хірургів і викладачів, а самих лише контужених яйцем двічі проФФесорів тюремних університетів, щоб раптом не не стати шовіністами? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних