Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.10.2008 – 11:35

Лише божевільні зараз будуть підтримувати президента. Це гарний привід, щоб не пройти у наступне скликання.
  • 0

#262 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2008 – 11:47

Перегляд дописуБілий Дракон (10.10.2008 12:35) писав:

Лише божевільні зараз будуть підтримувати президента. Це гарний привід, щоб не пройти у наступне скликання.
Ваша думка мені ввижається помилковою, ібо розчарування буде і в БЮТ, і в ПР, і я не впевнений, що голоси підуть виключно Свободам та решті соціялістів.
  • 0

#263 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.10.2008 – 11:59

Перегляд дописуLemurka (9.10.2008 18:58) писав:

Я мрію, щоб 90% України проголосувало проти всіх і старі партії заборонили на виборах))) :angry2:
Будьте уважні, бо такої норми немає, навіть якщо буде менше 50% виборців, вибори зарахують дійсними - саме про це зараз і говорять найчастіше з екранів :D
  • 0

#264 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.10.2008 – 12:18

Перегляд дописуzav (10.10.2008 12:47) писав:

Ваша думка мені ввижається помилковою, ібо розчарування буде і в БЮТ, і в ПР, і я не впевнений, що голоси підуть виключно Свободам та решті соціялістів.
Дії президента, м’яко кажучі, маразматичні. Він вже поховав рейтинг НУНС.
А сама НУНС перетворилася на дохлу тушку, яку роздирають падальщики (БЮТ, ПР, ЄЦ). Всі, кого не з’їдять, згниють.
  • 0

#265 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 13:18

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.10.2008 12:09) писав:

Депутати групи Народного руху України, яка входить у НУ-НС, звинувачують лідера своєї політичної сили Бориса Тарасюка у бажанні приєднати РУХ до Блоку Юлії Тимошенко.
Але ми будемо боротися на з’їзді, щоб переламати ситуацію і не допустити входження РУХу до БЮТ", - додав Кендзьор.
На його думку, Тарасюка і БЮТ "поєднав прагматичний інтерес".
"Йому потрібна гарантія отримання кількох мандатів і кількох міністерських посад. Для БЮТ є надзвичайно важливо отримати бренд легендарного РУХу для того, щоб облагородити свою космополітичну напівкримінальну наготу", - сказав Кендзьор.
У свою чергу Ткач заявив, що Народний Рух "буде з президентом", а у разі ухвалення рішення про входження його до БЮТ, вони призупинять своє членство у партії.
Крім того, Кендзьор заявив, що два роки тому Тарасюк "ламав депутатів через коліно, щоб йти в широку коаліцію", а потім виключив кількох рухівців за їхнє бажання піти в БЮТ.
Як відомо, у четвер Тарасюк разом з членами "Народної Самооборони", Християнсько-демократичного союзу, Партії захисників вітчизни, Європейської партії заявили, що виступають проти проведення позачергових виборів і підтримують дії уряду.

Я був переконаний, що Рух до БЮТу не приєднається. Це був шкурний інтерес групи, яка сьогодні захопила керівництво в НРУ - Тарасюк, Коваль, Куйбіда і Чорноволенко. Рух за своєю природою не може бути у БЮТі. Абсолютна більшість консервативних рухівців проти цього. Три найбільші обласні організації - Львівська, Тернопільська та Івано - Франківська -, які є становим хребтом Руху, категорично проти. Тому мій прогноз, що Тарасюк і компанія підуть в БЮТ, але вийдуть з Руху. Ну і хай ідуть, особисто я за ними не сумуватиму. :D
Так, так я теж знаю цю інфу. Після втрати Чорновола НРУ взагалі зачах.
Тарасюком Ющенко жертвував вже не раз, тому Борис Іванович певно знає, що робить. Втім, я не сумніваюся, що на своїй посаді, де б він не був, він відстоюватиме українські інтереси, як робив це на посаді мінстра закордонних справ.
  • 0

#266 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.10.2008 – 13:20

на тлі останніх подій...електорат Ющенка здається ше більш дурним,ніж раніше здавався електорат Януковича.....
  • 0

#267 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 13:24

Перегляд дописуБілий Дракон (10.10.2008 13:18) писав:

Дії президента, м’яко кажучі, маразматичні. Він вже поховав рейтинг НУНС.
А сама НУНС перетворилася на дохлу тушку, яку роздирають падальщики (БЮТ, ПР, ЄЦ). Всі, кого не з’їдять, згниють.
Наразі Ющенко Президент, і його рейтингу цілком досить для політсили його імені.

Перегляд дописуРена (10.10.2008 14:20) писав:

на тлі останніх подій...електорат Ющенка здається ше більш дурним,ніж раніше здавався електорат Януковича.....
Те, що вам здається, не обов'язково правда.
  • 0

#268 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.10.2008 – 13:38

Перегляд дописуzav (10.10.2008 14:24) писав:

Те, що вам здається, не обов'язково правда.
Ну,якщо на цих позачергових виборах Ющенко зі своїми любими друзями набере більше 5-6 відсотків....то я повірю в чорта))))
  • 0

#269 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 15:58

Дострокові вибори до парламенту відбудуться тільки тоді, коли цього захоче БЮТ
  • 0

#270 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 17:05

Цитата

"Ми йдемо на вибори. Усі, хто говорить зворотне, - це неправда. Указ президента неконституційний, і ми вважаємо, що він не мав права його видавати, але ми йдемо на вибори. З понеділка будуть працювати всі штаби. Вони уже фактично сформовані і працюють. Зараз їдемо усі в округи", - сказав Ляшко, повідомляє Лига.net.
то Портнов говорить неправду? цікава політична сила, а мені здавалось що плюралізм думок в одній голові лише в аморфному НУНС.

Повідомлення відредагував YuraSh: 10.10.2008 – 17:06

• 0

#271 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 19:14

Була Україна президентсько-парламентською - був безлад.
Стала потроху перетворюватися на парламентсько-президентську - ще більший безлад.
Якщо остаточно перетвориться, то буде вже не безлад, а повний бардак.
Одні перевибори, другі, треті, та хоч десяті - все одно вийдуть досрАкові, скільки не змінюй цю зРаду.
Якого б президента не обрали - все одно буде поганим.
А може це ми, народ такий "балуваний", що нам не догодиш? Ну вибачайте, народ поміняти не вийде.

Все більше стверджуюсь в думці, що треба міняти взагалі всю систему державного устрою.
От тільки питання - на яку?

Повідомлення відредагував Sotnik: 10.10.2008 – 19:15

• 0

#272 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2008 – 20:06

Перегляд дописуSotnik (10.10.2008 20:14) писав:

...Одні перевибори, другі, треті, та хоч десяті - все одно вийдуть досрАкові, скільки не змінюй цю зРаду.
Якого б президента не обрали - все одно буде поганим.
А може це ми, народ такий "балуваний", що нам не догодиш? Ну вибачайте, народ поміняти не вийде.

коли батьки все - абсолютно все - дозволяють своїй дитині, вона вилазить на голову і починається повний бєзпрєдєл.

так само і з владою: ми (народ) її народжуємо, але НІФІГА не робимо, щоб виховати.

От вам і бєзпрєдєл. І скільки б ви і кого не вибирали, поки не спам'ятаєтеся й не почнете виховання - вам будуть срати на голову і забирати останнє
  • 0

#273 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 22:46

Перегляд дописуАничка (10.10.2008 21:06) писав:

так само і з владою: ми (народ) її народжуємо, але НІФІГА не робимо, щоб виховати.

Це точно. Цікаво, чи хоч хтось з тих, хто кричить, які депутати погані, хоч щось зробив для того, щоб щось виправити? ну хоч зауваження комусь, хто кинув сміття під ноги зробив, я вже не кажу про збір підписів щодо відкликання у когось депутатського мандату? Чи вони тільки базарити та плакатись в інтернеті вміють?
  • 0

#274 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 23:32

Перегляд допису-=VJ=- (10.10.2008 23:46) писав:

Це точно. Цікаво, чи хоч хтось з тих, хто кричить, які депутати погані, хоч щось зробив для того, щоб щось виправити? ну хоч зауваження комусь, хто кинув сміття під ноги зробив, я вже не кажу про збір підписів щодо відкликання у когось депутатського мандату? Чи вони тільки базарити та плакатись в інтернеті вміють?
Відкликання кого? У нас пропорційна виборча система. Кого я як житель, до прикладу, Львова маю право відкликати? Потрібно змінювати виборчу систему, але хто її буде змінювати?
  • 0

#275 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 23:37

Перегляд дописуYuraSh (11.10.2008 00:32) писав:

Кого я як житель, до прикладу, Львова маю право відкликати?

Вам нагадати, як позбувся мандату Калашніков?
  • 0

#276 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 23:51

Перегляд допису-=VJ=- (11.10.2008 00:37) писав:

Вам нагадати, як позбувся мандату Калашніков?
його не включила до списку на перевиборах Партія Регіонів.
  • 0

#277 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 00:04

Перегляд дописуYuraSh (11.10.2008 00:51) писав:

його не включила до списку на перевиборах Партія Регіонів.

І чому, якщо не секрет, такого гарного кадра не включили до списку?
  • 0

#278 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 11:29

Перегляд допису-=VJ=- (11.10.2008 01:04) писав:

І чому, якщо не секрет, такого гарного кадра не включили до списку?
через побиття знімальної групи телеканалу СТБ.

Цитата

Як повідомили УНІАН джерела в ЦВК, на даний момент приблизно 40 депутатів від БЮТ знаходяться у приміщенні Центрвиборчкому і "на виконання рішення Окружного адміністративного суду Києва" не дають працівникам комісії вчиняти будь-які дії, пов’язані з організацією дострокових виборів.

Цитата

Нагадаємо: за чинним Кодексом адміністративного судочинства України адміністративні суди, і, у т.ч. Окружний м.Києва, не мають компетенції для розгляду питань щодо конституційности указів Президента.

Нагадаємо й інше - "приблизно 40 депутатів від БЮТ" не мають жодних законних прав перешкоджати діяльности державного органу. І якщо повідомлення УНІАН відповідає дійсности, то мали б належно втрутитися правоохоронні органи.
Я ж писав слова словами, от вам і справжня позиція БЮТ щодо виборів. Кириленко збрехав заявивши:

Цитата

" Мы, как серьезная политическая сила, страну так не оставим и пойдем на выборы. ", - сказал И.Кириленко
отак вони йдуть на вибори_ рейдерським захопленням ЦВК.

Повідомлення відредагував YuraSh: 11.10.2008 – 11:22

• 0

#279 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 12:58

Перегляд дописуYuraSh (11.10.2008 12:29) писав:

через побиття знімальної групи телеканалу СТБ.

От бачте, а Ви кажете, що нічого не можна зробити.

Перегляд дописуYuraSh (11.10.2008 12:29) писав:

Я ж писав слова словами, от вам і справжня позиція БЮТ щодо виборів. Кириленко збрехав заявивши:

Ви б слова так нахабно не обрізали, га? А то негарно виходить.
  • 0

#280 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 13:09

Цитата

"Ми йдемо на вибори. Усі, хто говорить зворотне, - це неправда.
це слова Олега Ляшка, депутата БЮТ.
А діла наступні

Цитата

В той же час, народні депутати від БЮТ блокують роботу ЦВК з організації позачергових парламентських виборів.

"Виборчий процес не почався, тому засідань ЦВК не може бути апріорі, і ми стежимо за цим", - заявив агентству народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко.

Відповідаючи на питання про те, скільки народних депутатів від БЮТ знаходиться в ЦВК, Пилипенко заявив: "О, нас досить, щоб засідання не відбулося".

Повідомлення відредагував YuraSh: 11.10.2008 – 13:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних