Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 09.10.2008 – 17:33

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 17:24) писав:

От скажіть мені, хто прийде на зміну цим людям, які вже дослідили ретельно функціонування ВР, її комітетів, знають як розробляти законопроекти тощо. Мабуть чесно визнаємо, що наша влада - відображення суспільства. Таке саме бидло, тільки бидло респектабельне. Якщо плебея одягти у дворянський одяг, то він від цього не стане блакитних кровей".[/i]
Ну і як з таким ставленням до себе і до народу щось можна зробити? Хіба бидло на щось здатне? Скільки вже можна нити?
  • 0

#242 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 17:46

Перегляд дописуҐвинтик (9.10.2008 18:33) писав:

Ну і як з таким ставленням до себе і до народу щось можна зробити?

А що, щось невірно сказано?
  • 0

#243 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 09.10.2008 – 17:58

Я мрію, щоб 90% України проголосувало проти всіх і старі партії заборонили на виборах))) :D
  • 0

#244 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 18:05

мені взагалі ота політика.... тьху! коли вони нарешті знайдуть якусь спільну мову??? я взагалі голосувала б (якби мала право) проти всіх! (підтримую Lemurka) фігня повна та політика! ще хотьби хтось нормальний в ВР сидів! дорогу молоді!!!
  • 0

#245 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.10.2008 – 18:07

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 17:38) писав:

Соціалістичний прогрес сягнув критичної позначки інфляції. Просто небувалий інфляційний прогрес у виконанні бют-команди. Так тримати! :D
я тебе не зрозумів мабуть якраз тому, що ти мене не зрозумів, тобто те, що я маю на увазі під соціалізмом - а саме - перерозподіл коштів (дотації, субсидії та інша халява), ручний контроль економіки бюрократами, і персонально трудоголіком ЮВТ. Слово соціалізм ще не означає, що всі живуть однаково добре.
  • 0

#246 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 18:09

Перегляд дописуКрасунечка (9.10.2008 19:05) писав:

мені взагалі ота політика.... тьху! коли вони нарешті знайдуть якусь спільну мову??? я взагалі голосувала б (якби мала право) проти всіх! (підтримую Lemurka) фігня повна та політика! ще хотьби хтось нормальний в ВР сидів! дорогу молоді!!!
молодь теж буває різна от Леся Оробець- молода а їй вже ЄЦ :D про Кириленка(того що як піонер при Ющенку) взагалі мовчу...
  • 0

#247 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.10.2008 – 18:15

Перегляд дописуБілий Дракон (9.10.2008 17:45) писав:

Ти ще її звинувать у світовій кризі :angry1:
Порівняй падіння економіки по всьому світу, а особливо США і РФ.
Не треба друкувати фальшиві виправдання бо з твоїх слів виходить що американці з росіянами поставали одразу найбіднішими народами :angry2: Та чогось такого вражаючого знецінення власної грошової одиниці американці з росіянами не відчули. Набридли ці дешеві виправдання про світову кризу :D

Цитата

Зараза ніхто не купує квартири і не знімає офіси. Ринок повністю стоїть. Тимошенко винна? А це відбувається всюди у світі. Зараз трьохкімнатну квартиру в Лос Анжелосі можна купити за 13000$. Але ніхто не купує.
Ну просто крах світової економіки../ Від кого локшини набрався? :happy1:
  • 0

#248 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 09.10.2008 – 18:27

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 18:46) писав:

А що, щось невірно сказано?
Невірною може бути тільки дружина. А неправильно тому що слід виокремлювати один від одного такі поняття як "народ" та "бидло" і не робити висновки по тим йолопам що зараз при владі. У нашого народу мало досвіду державного будівництва, але то питання часу :D .
  • 0

#249 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 19:13

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2008 22:20) писав:

Черновецький - не прокатить. В Києві його ненавидять, в Україні його ніхто не знає. Він чудово це розуміє, і тому якщо і полізе - то в складі ПР.
ги, а що сталося цієї весни? Київ - велике місто, з таким показником він запросто пройде в Раду. А якщо ще десь в регіонах гречки посипле і негра свого покаже, то й всі 10% отримає
  • 0

#250 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.10.2008 – 19:47

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 19:15) писав:

Не треба друкувати фальшиві виправдання бо з твоїх слів виходить що американці з росіянами поставали одразу найбіднішими народами :angry2: Та чогось такого вражаючого знецінення власної грошової одиниці американці з росіянами не відчули. Набридли ці дешеві виправдання про світову кризу :D

Ну просто крах світової економіки../ Від кого локшини набрався? :happy1:
Бідні, дуже бідні твої роздуми. Далі носа не бачиш.
Наша гривня на пряму прив’язана до долара. Наша економіка зав’язана на російській. Коливання на їхніх ринках повністю впливає на наш.
  • 0

#251 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 20:53

Перегляд дописуmim (9.10.2008 20:13) писав:

ги, а що сталося цієї весни?

Сталася підтримка президентом Черновецького і промах усіх основних гравців на виборах, окрім нього, при формуванні кандидатур.

Перегляд дописуҐвинтик (9.10.2008 19:27) писав:

слід виокремлювати один від одного такі поняття як "народ" та "бидло" і не робити висновки по тим йолопам що зараз при владі

А до чого тут влада? Типу я цей самий народ щодня на вулицях не бачу. То чому я за наслідками цих спостережень маю щось відокремлювати?

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 19:15) писав:

Не треба друкувати фальшиві виправдання бо з твоїх слів виходить що американці з росіянами поставали одразу найбіднішими народами :D

У американців на два мільйони збільшилось людей, які користуються продуктовими талонами, півмільйона залишились без роботи, півтора мільйона залишились без домівок, хліб подорожчав удвічі, а за бензином чотиригодинні черги. Ні, американці однозначно стали тільки багатші.
  • 0

#252 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 22:06

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 21:53) писав:

Сталася підтримка президентом Черновецького і промах усіх основних гравців на виборах, окрім нього, при формуванні кандидатур.
Отакої... а я наївно думав, що то БЮТ непоцілив із Турчиновим, забивши кандидатуру Кличка.
  • 0

#253 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 23:05

Перегляд дописуzav (9.10.2008 23:06) писав:

Отакої... а я наївно думав, що то БЮТ непоцілив із Турчиновим, забивши кандидатуру Кличка.

Кандидатуру Кличка забили всі - і БЮТ, і НУ, і НС.
  • 0

#254 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.10.2008 – 23:44

Перегляд допису-=VJ=- (10.10.2008 00:05) писав:

Правильно зробили - кожен повинен робити свою справу.
  • 0

#255 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.10.2008 – 07:30

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2008 22:20) писав:

Черновецький - не прокатить. В Києві його ненавидять, в Україні його ніхто не знає. Він чудово це розуміє, і тому якщо і полізе - то в складі ПР.
Може пройти, ще й як може! Це Тимошенко пропагувала думку про ненависть до Черновецького і всі знають, що з того вийшло. Моя думка така - під час виборів мера у Києві жоден з кандидатів, крім Черновецького, не дав людям щось реальне, а він дав хоч щось, доплати малозабезпеченими дає - дає, ту саму гречку дає - дає, а люди, на жаль, доведені нашою владою до такого стану, що цьому раді і бояться, що якщо хтось інший прийде, то і цього не дадуть. Всі кандидати казали киянам про гектари землі десь на Оболоні, які продає Льоня, а хіба пресічний киянин хоч колись був би власником тої землі, він хоч ногою на цю землю колись би ступив чи мав би хоч копійку з її чеснорго продажу - не мав би і тому людям було все - одно до тих гектарів, бо вони їх в очі не бачили і не побачили би ніколи. Якщо б їх не продав Льоня, то продав би хтось інший і продав би таким же багатіям. Киянам розповідали про щось віртуальне, а Черновецькаий робив реальні кроки. В ПР він не піде, бо повинен віддячити Балозі за підтримку на виборах мера, а тому він буде намагатися пройти у ВР, щоб підсилити там ползиції Ющенка. Та і в передачі Шустера на ТРК "Україна" сам Черновецький сказав, що його блок піде на вибори. А люди в нас, на жаль, доведені до такого стану, що раді будь - якій допомозі. Щось таки він для Києва робив, як би там не було...
  • 0

#256 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 07:48

Перегляд дописуТемний ангел (10.10.2008 08:30) писав:

Може пройти, ще й як може! Це Тимошенко пропагувала думку про ненависть до Черновецького і всі знають, що з того вийшло. Моя думка така - під час виборів мера у Києві жоден з кандидатів, крім Черновецького, не дав людям щось реальне

Це мені львів'янин буде про Черновецького розповідати? А якщо я зараз почну Садового вихваляти? :D
  • 0

#257 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 08:15

Перегляд допису-=VJ=- (10.10.2008 00:05) писав:

Яким чином Кличку завадили НУ і НС?
БЮТ завадив Турчиновим - пролетів зрештою. Передбачувано пролетів.
Чомусь здається, що зараз знову пролетить.
p.s. Янукович був двічі прем'єром /рахуємо взагалі - від Кучми ще/ і Тимошенко двічі була: я думаю, час для третьої людини.

Повідомлення відредагував zav: 10.10.2008 – 08:24

• 0

#258 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 08:27

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 17:34) писав:

і ця людина каже "народ заспокойтесь" :angry2:
"проти всіх" для політика аналогічне шибениці чи розстрілу, це демонстрація його непотрібності.
...е ні... тут розумієте є дуже сильно скритий зміст :-)... дехто із наших теревенчан для більшої ефективності пропонує замінити шибеницю на палю. Демонстрація його непотрібності уже давно не діє, а паля дуже ефективний засіб для роздумів на тему варто чи не варто. Де ви бачили, щоб на бандюгів пальцем махали... це як мінімум смішно і як максимум збільшує ймовірність зустрічі із Святим Петром.

Звісно поки у політиків появиться імунітет проти палі наша держава встигне хоча б трохи наповнити кормушку. Все рівно нам нічого із тієї кормушки не попаде, але принаймі ми будемо знати що із неї кормляться люди із непересічними можливостями, а не всілякі хитро*опі сопляки.

:happy1: :D Чомусь після кожних наступних виборів у мене чомусь все більше засідання Верховної ради асоціюютья із реаліті шоу. Яка це блін політика... комедія якась... маски шоу
  • 0

#259 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.10.2008 – 09:11

Перегляд дописуbulbashka_aero (10.10.2008 00:44) писав:

Правильно зробили - кожен повинен робити свою справу.

боксери мають бити пики боксерам, а українські політики - українським політикам :D
  • 0

#260 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 10.10.2008 – 11:09

А ось і сталося те, чого варто було чекати. Рух бунтує проти свого нікчемного "лідера".

Депутати групи Народного руху України, яка входить у НУ-НС, звинувачують лідера своєї політичної сили Бориса Тарасюка у бажанні приєднати РУХ до Блоку Юлії Тимошенко.

Про це на брифінгу у п’ятницю заявили "рухівці" Ярослав Кендзьор, Іван Стойко та Роман Ткач, коментуючи виступ Тарасюка з критикою на адресу президента Віктора Ющенка та його указу про дострокові вибори.

"Іде дуже примітивна спекуляція (позицією НРУ)", - сказав Кендзьор.

За його словами, РУХ дійсно підтримував відновлення демократичної коаліції, але виступав проти того, щоб спочатку "ставити підпис на голому аркуші, а потім формувати принципи коаліції".

Кендзьор також сказав, що позиція Тарасюка не відповідає позиції всієї партії і обумовлена його бажанням потрапити до списку БЮТ на позачергових парламентських виборах.

"Тарасюк вчора лукавив, відповідаючи на запитання, де комфортніше йому буде – у списку БЮТ, чи у президентській силі. Він сказав, що проблему вирішить з’їзд НРУ. Але Борис Іванович з весни проблему для себе вирішив. Він уже у БЮТі разом з кількома колегами", - сказав він.

"Залишилося тільки формально затвердити це рішення (про входження НРУ до БЮТ) на з’їзді... Зараз йде тиск батогом і пряником на крайові організації, щоб провести це рішення. Але ми будемо боротися на з’їзді, щоб переламати ситуацію і не допустити входження РУХу до БЮТ", - додав Кендзьор.

На його думку, Тарасюка і БЮТ "поєднав прагматичний інтерес".

"Йому потрібна гарантія отримання кількох мандатів і кількох міністерських посад. Для БЮТ є надзвичайно важливо отримати бренд легендарного РУХу для того, щоб облагородити свою космополітичну напівкримінальну наготу", - сказав Кендзьор.

У свою чергу Ткач заявив, що Народний Рух "буде з президентом", а у разі ухвалення рішення про входження його до БЮТ, вони призупинять своє членство у партії.

Водночас депутати не виключили, що на з’їзді НРУ буде поставлено питання про довіру голові партії і озвучив відповідні бажання деяких місцевих організацій РУХу.

Крім того, Кендзьор заявив, що два роки тому Тарасюк "ламав депутатів через коліно, щоб йти в широку коаліцію", а потім виключив кількох рухівців за їхнє бажання піти в БЮТ.

Як відомо, у четвер Тарасюк разом з членами "Народної Самооборони", Християнсько-демократичного союзу, Партії захисників вітчизни, Європейської партії заявили, що виступають проти проведення позачергових виборів і підтримують дії уряду.

Я був переконаний, що Рух до БЮТу не приєднається. Це був шкурний інтерес групи, яка сьогодні захопила керівництво в НРУ - Тарасюк, Коваль, Куйбіда і Чорноволенко. Рух за своєю природою не може бути у БЮТі. Абсолютна більшість консервативних рухівців проти цього. Три найбільші обласні організації - Львівська, Тернопільська та Івано - Франківська -, які є становим хребтом Руху, категорично проти. Тому мій прогноз, що Тарасюк і компанія підуть в БЮТ, але вийдуть з Руху. Ну і хай ідуть, особисто я за ними не сумуватиму. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних