Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 09.10.2008 – 13:29

Цитата

Та скільки ж вам говорити що список твій передчасний і нікому не потрібен зараз! От як стартує виборча кампанія - тоді будь-ласка
нехай передчасний, але реальний, бо реальнішого не буде. від зміни доданків сума не міняється, тобто як би політсили не перетасовувались а вони залишаться все тими ж. щодо непотрібності мого списку то наразі проти нього виступаєте лише ви тому не заявляйте що він "нікому не потрібний", люди голосують, отже потрібний :happy1:.
я запропонував вам скласти свій список, не можете то мовчіть.

Цитата

Тащися на здоров'я, маючи гіпертрофовану думку :angry2:
аргументуйте гіпертрофованість моєї думки

Цитата

Я розумію що у вас немає розуміння кон'юктури і того хто є хто в українській політиці бо звикли таврувати всіх і вся за цей політхаос, не розуміючи хто що і як творить політику. Серед тих помиїв потрібно бачити нормальних українських політиків. Хоч їх і мізер там але назвіть якісь антиукр. чи деструктивні дії УНП. Партія європейського зразка! :D ВО Свобода зі своїм радикалізмом - не панцея від внутрішніх бід, багато їхніх принципів йдуть у розріз із здоровим глуздом що і є перепоною на шляху спільної виборчої гонки з ін. правими.
от власне, їх мізер і вони ніхто в політиці, як УНП так і Свобода. щодо деструктивних дій, то всі святі доки до влади не дорвалися. УНП пощастило до цього часу не дорватися, того і чисті поки.

Цитата

Це не крайнощі а бездія. Як вам сто разів уже говорили ваш вибір безрезультатний і програшний. Ще не дійшло?
скажіть за кого ви голосувати на попередніх виборах і якого результату цим добилися? а тоді вже заявляйте про безрезультатність мого вибору.
  • 0

#222 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2008 – 14:25

2006
18. ВО Свобода - 91.321 голос (0,36%)

2007
8. ВО Свобода - 178.660 голосів (0,76%)

2008 - ?

Хочу 1%!!!
  • 0

#223 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.10.2008 – 14:59

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 14:29) писав:

щодо непотрібності мого списку то наразі проти нього виступаєте лише ви тому не заявляйте що він "нікому не потрібний", люди голосують, отже потрібний :D
Знаєш, люди голосуватимуть навіть якщо він буде взагалі абсурдним..

Цитата

аргументуйте гіпертрофованість моєї думки
аргументація в попередніх і поточних постах

Цитата

от власне, їх мізер і вони ніхто в політиці, як УНП так і Свобода. щодо деструктивних дій, то всі святі доки до влади не дорвалися. УНП пощастило до цього часу не дорватися, того і чисті поки.
Вони ніхто (на другорядних політичних ролях) але дехто присутній у політиці і чому б нам не зробити із них ЩОСЬ, навіть якщо прийдеться робити це безліч разів.

Цитата

скажіть за кого ви голосувати на попередніх виборах і якого результату цим добилися? а тоді вже заявляйте про безрезультатність мого вибору.
Я буду голосувати доти доки буде результат а не демонструвати тупість вашим варіантом. На жаль, кінцевий результат політичної діяльності дуже залежить від багатьох чинників тому так мало надії на успіх.
2002 - БЮТ, 2006 - ВО Свобода, перевибори - НУНС(тільки через присутність у ньому УНП, НРУ та УРП"Собор")
  • 0

#224 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 15:13

Перегляд дописуpinguiarium (9.10.2008 15:25) писав:

2006
18. ВО Свобода - 91.321 голос (0,36%)

2007
8. ВО Свобода - 178.660 голосів (0,76%)

2008 - ?

Хочу 1%!!!
Я думаю, буде щонайменше 2%.
Але не більше 5-6%.

Повідомлення відредагував zav: 09.10.2008 – 15:24

• 0

#225 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:18

Цитата

Знаєш, люди голосуватимуть навіть якщо він буде взагалі абсурдним..
вже втомився повторювати він не абсурдний, а реальний і реальнішого на сьогодні нема.

Цитата

Вони ніхто (на другорядних політичних ролях) але дехто присутній у політиці і чому б нам не зробити із них ЩОСЬ, навіть якщо прийдеться робити це безліч разів.
наївний ви. думаєте ви голосуватимете за когось нового? де вони? хто саме? як за них голосувати коли їх невидно і не чути? є Юля і два Віті це основні гравці, ну і ще Литвин, Симоненко, можливо Мороз, Тягнибок і Вітренко. і все! щоразу одні і ті ж самі пики. я за них голосувати нехочу, а альтернативу навіть ви показати не можете.

Цитата

Я буду голосувати доти доки буде результат а не демонструвати тупість вашим варіантом. На жаль, кінцевий результат політичної діяльності дуже залежить від багатьох чинників тому так мало надії на успіх.
я також буду голосувати на досягнення цілі, нічим особливим ви тут не вирізняєтесь.
щодо тупості то на цьому форумі образи заборонені правилами, це я як модератор попереджаю.
  • 0

#226 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:22

Звичайно , НУНС переформатується, бо вже видно тяжіння "Народної Самооборони" до БЮТ. Підтримую НУ , бо це блок в якому представлені демократичні національні ідеї. Там РУХ, який бореться за національну ідею , просуває українські традиції та мову. Крім того , без РУХу тяжко уявити собі незалежність України, це вже символ нашої державності.
  • 0

#227 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:44

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 16:22) писав:

Там РУХ, який бореться за національну ідею , просуває українські традиції та мову. Крім того , без РУХу тяжко уявити собі незалежність України, це вже символ нашої державності.

Ги... Ото я буду сміятися, якщо Тарасюк разом з Рухом справді опиниться в БЮТ. Ото вже деякі тут тоді лоба собі розіб'ють :D
  • 0

#228 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:56

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 16:18) писав:

а альтернативу навіть ви показати не можете.
Альтернатива у єдності національних демократів. Буде таке об'єднання - буде альтернатива!

Якщо Тарасюк попреться в обійми БЮТу - то це буде закінчений пристосуванець. Все називаємо своїми іменами.
  • 0

#229 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:12

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 16:56) писав:

Альтернатива у єдності національних демократів. Буде таке об'єднання - буде альтернатива!

Якщо Тарасюк попреться в обійми БЮТу - то це буде закінчений пристосуванець. Все називаємо своїми іменами.

колись ми щиро раділи створенню блоку демократичних сил в парламенті. що з цього вийшло ми бачимо, вже треті вибори за два роки. не факт що з об’єднання націонал-демократів вийде те ж саме. я не бачу там ні потужних політиків ні хороших лідерів, про це свідчать рейтинги цих сил. націоналісти потрібні тоді коли треба боротись. в 90-х їм не було рівних по активності і популярності. чому вони розгубили свій авторитет сьогодні навіть не знаю.
  • 0

#230 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:15

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 16:12) писав:

колись ми щиро раділи створенню блоку демократичних сил в парламенті. що з цього вийшло ми бачимо, вже треті вибори за два роки. не факт що з об’єднання націонал-демократів вийде те ж саме. я не бачу там ні потужних політиків ні хороших лідерів, про це свідчать рейтинги цих сил. націоналісти потрібні тоді коли треба боротись. в 90-х їм не було рівних по активності і популярності. чому вони розгубили свій авторитет сьогодні навіть не знаю.
Можливо тому, що зараз боротьба перемістилась в кабінети й установи ? Тобто зараз їх не видно на мітингах чи демонстраціях протесту. Вони у владі, борються з русифікацією всередині системи.
  • 0

#231 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:20

Народ, заспокійтесь... може варто внести в бюлетень пункт "Всіх на шибеницю"? :-)
  • 0

#232 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.10.2008 – 16:24

Цитата

Прогресивні соціалісти Вітренко )
- насправді, по ідеології і по діяльності, прогресивно-соціалістичною партією є Блок Юлії Тимошенко. шкода, але їхня назва зайнята клоунами Вітренко, Марченко та їх командою.
  • 0

#233 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:24

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 17:12) писав:

націоналісти потрібні тоді коли треба боротись. в 90-х їм не було рівних по активності і популярності. чому вони розгубили свій авторитет сьогодні навіть не знаю.

Саме тому, що зараз боротись не треба, зараз треба працювати.
Як гарно сказав інший мій знайомий:

"давайте будемо відвертими: хто стане біля керма крім цих людей? В одну прекрасну мить я себе спіймав на однієї думці: якщо зараз мені запропонують, скажімо посаду міністра (нехай з питань культури), чи впораюся я з обов’язками? Я скажу: "Ні!" Бо не знаю як заповнювати жодного запиту, папірця. Я не знаю як організовувати будь які зустрічі, наради, засідання. Як керувати ввіреним мені апаратом.

Яких б найсвітліших переконань я не був, моя непрофесійність у цієї галузі не зможе компенсуватися за рахунок щирості, чи патріотизму.

От скажіть мені, хто прийде на зміну цим людям, які вже дослідили ретельно функціонування ВР, її комітетів, знають як розробляти законопроекти тощо. Мабуть чесно визнаємо, що наша влада - відображення суспільства. Таке саме бидло, тільки бидло респектабельне. Якщо плебея одягти у дворянський одяг, то він від цього не стане блакитних кровей".

• 0

#234 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:29

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 17:12) писав:

колись ми щиро раділи створенню блоку демократичних сил в парламенті. що з цього вийшло ми бачимо, вже треті вибори за два роки.
І не вина в цьому істинних націонал-демократів а соціалістів-бютівців та комуно-регіоналів

Цитата

я не бачу там ні потужних політиків ні хороших лідерів, про це свідчать рейтинги цих сил.
А чому ото жити за теорією рейтингів хворого розколами суспільства? Май свою принципову проукраїнську позицію і з нею виходь у полеміку. Думаючу людину рейтинги не цікавлять. Хороші політики в нас за теперішніх обставин не можуть мати високих рейтингів.
  • 0

#235 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:31

а тут ще хтось і за КПУ голосує... бувають люди на форумі... ех, аби вже те КПУ перейменувалося в назву, що відповідає їх діяльності - наприклад "Кацапська Партія України" і на противагу НУНС створили блок "Підмоскальська Малоросія"+"ворогів народу охорона"
  • 0

#236 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:34

Перегляд допису100000 (9.10.2008 17:20) писав:

Народ, заспокійтесь... може варто внести в бюлетень пункт "Всіх на шибеницю"? :-)
і ця людина каже "народ заспокойтесь" :D
"проти всіх" для політика аналогічне шибениці чи розстрілу, це демонстрація його непотрібності.
  • 0

#237 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:35

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 17:29) писав:

комуно-регіоналів
ні в КПУ ні в ПР немає ні краплі ідеї комунізму. олігократичні партії вони.
  • 0

#238 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:38

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.10.2008 17:24) писав:

- насправді, по ідеології і по діяльності, прогресивно-соціалістичною партією є Блок Юлії Тимошенко.
Соціалістичний прогрес сягнув критичної позначки інфляції. Просто небувалий інфляційний прогрес у виконанні бют-команди. Так тримати! :D
  • 0

#239 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.10.2008 – 16:45

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 17:38) писав:

Соціалістичний прогрес сягнув критичної позначки інфляції. Просто небувалий інфляційний прогрес у виконанні бют-команди. Так тримати! :D
Ти ще її звинувать у світовій кризі :angry2:
Порівняй падіння економіки по всьому світу, а особливо США і РФ.

Зараза ніхто не купує квартири і не знімає офіси. Ринок повністю стоїть. Тимошенко винна? А це відбувається всюди у світі. Зараз трьохкімнатну квартиру в Лос Анжелосі можна купити за 13000$. Але ніхто не купує. Тимошенко винна? (Ну це не в дуже хорошому місці :happy1: )

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 09.10.2008 – 17:00

• 0

#240 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 16:48

Перегляд допису-=VJ=- (9.10.2008 17:24) писав:

Саме тому, що зараз боротись не треба, зараз треба працювати.
Як гарно сказав інший мій знайомий:

"давайте будемо відвертими: хто стане біля керма крім цих людей? В одну прекрасну мить я себе спіймав на однієї думці: якщо зараз мені запропонують, скажімо посаду міністра (нехай з питань культури), чи впораюся я з обов’язками? Я скажу: "Ні!" Бо не знаю як заповнювати жодного запиту, папірця. Я не знаю як організовувати будь які зустрічі, наради, засідання. Як керувати ввіреним мені апаратом.

Яких б найсвітліших переконань я не був, моя непрофесійність у цієї галузі не зможе компенсуватися за рахунок щирості, чи патріотизму.

От скажіть мені, хто прийде на зміну цим людям, які вже дослідили ретельно функціонування ВР, її комітетів, знають як розробляти законопроекти тощо. Мабуть чесно визнаємо, що наша влада - відображення суспільства. Таке саме бидло, тільки бидло респектабельне. Якщо плебея одягти у дворянський одяг, то він від цього не стане блакитних кровей".

спеціалісти завжди є у складі кожної парламентської політсили, десь у середині прохідної часини списку (верню частину займає те, що як відомо не тоне, а завжди спливає наверх). це відмінні юристи, економісти, фінансисти, менеджери всіх ґатунків тощо. саме вони покликані здійснювати діяльність владного апарату. та біда в тому що вони прості виконавці.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних