Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 08.10.2008 – 23:42

Перегляд дописуSotnik (9.10.2008 00:20) писав:

Об'єднання правих може зробити ці вибори не такими вже й досраковими...
Принаймні з'явиться шанс на це...
А взагалі то треба міняти систему.

коли востаннє праві об’єднувались щоб потім все не проср...ти?

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (9.10.2008 00:34) писав:

Богуславе, а сенс? Не проголосуємо ми, проголосують інші. І знову оберуть тих самих, можливо ще гірших. Україні потрібна сильна права націоналістична партія, послідовніша та чесніша від НУНСу і поміркованіша від Свободи. Але процес створення такої партії має йти не в кабінетах, а започатковуватись знизу, від людей, з партійних осередків на місцях. Лише тоді буде якийсь толк.
сенс в тому що результати голосування дадуть сигнал політикам, що терпець народу вривається. і куда вже гірше? КОГО ГІРШОГО ВЖЕ МОЖНА ОБРАТИ? вибір без вибору... ви ніколи не пропхаєте лідера знизу доки при владі політсили з диктаторами на чолі. їх треба зіпхати з трону, а тоді вже будувати нову схему, політиків треба приперти до стіни і приставити пістолет до голови, тоді вони почнуть думати.
  • 0

#202 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 08.10.2008 – 23:55

Голосувати "проти всіх" - ознака політичної дрімучості, невиправданий крок внікуди :D
  • 0

#203 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.10.2008 – 00:01

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 00:42) писав:

сенс в тому що результати голосування дадуть сигнал політикам, що терпець народу вривається. і куда вже гірше? КОГО ГІРШОГО ВЖЕ МОЖНА ОБРАТИ? вибір без вибору... ви ніколи не пропхаєте лідера знизу доки при владі політсили з диктаторами на чолі. їх треба зіпхати з трону, а тоді вже будувати нову схему, політиків треба приперти до стіни і приставити пістолет до голови, тоді вони почнуть думати.
На останні київські вибори половина народу взагалі не прийшла. І що вони цим довели? Політикам на те начхати, всеодно хтось та прийде і зробить вибір замість нас. Щодо гнати лідерів - згоден на 100%! Безперечно, треба поганою мітлою гнати Костенка, Тарасюка, Івченка... Але голосування проти всіх - не той шлях. Має бути активна позиція партійних осередків і просто небайдужих. Як так сталося, що в НРУ 60 тис. членів, а керують усім Тарасюк з Куйбідою і їхня позиція суперечить поглядам більшості партійців? Гнати в шию таке керівництво!
  • 0

#204 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.10.2008 – 00:19

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 00:55) писав:

Голосувати "проти всіх" - ознака політичної дрімучості, невиправданий крок внікуди :D
Голосувати за будь-кого із списку — ознака дрімучості, невиправданий крок внікуди :angry2:
Тому проти всіх.

Я проти партій.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 09.10.2008 – 00:02

• 0

#205 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 00:21

В такому випадку можеш і на дільницю не приходити але потім не скаржся на дивані на політичних покидьків які вестимуть нас внікуди. Не матимеш права! :D
А списки такі складають Богуслави із Галичини щоб викликати бажану відразу. Приберіть цей огидний список!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував katapulta: 09.10.2008 – 00:24

• 0

#206 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 00:35

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 00:21) писав:

В такому випадку можеш і на дільницю не приходити але потім не скаржся на дивані на політичних покидьків які вестимуть нас внікуди. Не матимеш права! :D
А списки такі складають Богуслави із Галичини щоб викликати бажану відразу. Приберіть цей огидний список!!!!!!!!!!
Це може і не в тему. Та в мене таке питання: Чим Вам не догодила Галичина чи ті ж списки ? Хіба не з Галичини пішла хвиля боротьби за українську державність ? Здається списки більш-менш об'єктивні, звичайно, якщо не буде створена якась інша провладна сила.
  • 0

#207 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.10.2008 – 00:53

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 01:21) писав:

А ти взагалі не маєш жодних прав, ти ніхто, ти звичайний громадянин. :angry2:
Чи не набридло їсти блювоту, потім нею блювати і знову їсти? (я про нащі вибори)
  • 0

#208 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 01:05

Причому тут Галичина?? Я ж свідомий поміркований націоналіст! :D
Мова йде про потрібність передчасного складання того огидного списку якщо конфігурація зміниться і постане така довгоочікувана Українська правиця. А тут уже підсовують знов цю протухлу кашу,голосуйте мовляв за той самий вибір без вибору. Народ починає нудити від такого політнабору і він впадає у крайнощі на кшталт піду поставлю "проти всіх"

Цитата

Чи не набридло їсти блювоту, потім нею блювати і знову їсти? (я про нащі вибори)
Це пріоритет політичних балбесів вкотре наступати на граблі а думаючому виборцю не впадло буде вкотре піти і зробити правильний вибір :angry2:

Повідомлення відредагував katapulta: 09.10.2008 – 01:23

• 0

#209 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.10.2008 – 07:39

Я думаю, що до нового парламенту точно пройде Льоня Черновецький, і є інформація про те, що ВО "Свобода" може об'єднатися із УНП Костенка, говорять, що такий план підтримує Балога і збирається допомогти у фінансуванні. Костенко теж не проти цього, Тягнибок, очевидно, погодиться, бо власних потужних фінансистів він не має. Ще можливий варіант створення Блоку Ющенка, тоді УНП буде там і ЄЦ. Але, у даному випадку, Ющенко ризикує побачити, який в нього справжній рейтинг і дати підстави для насмішок опонентам. Мій висновок з усіх подій - інтереси кланів, як одних так і інших і бажання утриматися при владі, як завжди, переважили. Балозі, поки що, можна пставити тверде "4" за 5- ти бальною системою, був би швидше у Ющенка, то ПР його б так не кинула із тим злощасним меморандумом. Схоже. Президент йому безмежно довіряє, раз доручив "прокрутити" звернення, перебуваючи за межами країни. Ходять слухи, щор Балога може очолити виборчий штаб майбутнього пропрезидентськогог об'єднання. І, схоже, результати цих виборів можуть здивувати країну.
  • 0

#210 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 09:18

Перегляд дописуkatapulta (8.10.2008 23:45) писав:

Слухай ти, БЮТівський скотнику

:D

Чудова демонстрація деяких прихильників деяких політсил, нічого не скажеш

Перегляд дописуБогуслав (8.10.2008 23:45) писав:

богуслав. опитування добавив :angry2:

Дарма.
Я даю 100 проти 1, що, наприклад, НУНС не піде на вибори, як НУНС.
Справді, голосування передчасне.

Наша Україна шукає лідера

Як повідомило джерело Справи у Верховній Раді, в Нашої України йдуть суперечки з приводу першої п'ятірки виборчого списку політсили, яка може трансформуватися в Блок Ющенка. Джерело повідомило, що пропрезидентська сила не може визначитися з першим номером партійного списку - суперечки ведуться між кандидатурами Арсенія Яценюка і Вячеслава Кириленка. Можуть розраховувати в президентському оточенні і на Раїсу Богатирьову. "Місце в першій п'ятірці їй гарантоване, якщо вона дасть згоду", - вважає політолог Карасьов. Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що до першої п'ятірки президентського блоку увійдуть Арсеній Яценюк, Вячеслав Киріленко, секретар СНБО Раїса Богатирева, Ксенія Ляпіна і віце-прем'єр Іван Васюник.

Луценко і Тарасюк - претенденти на попадання в БЮТ

У Блоці Юлії Тимошенко також обговорюють майбутні партійні списки. За словами бютівця Валерія Писаренко, в першій п'ятірці блоку кардинальних змін не буде. За попередніми даними, передвиборний список БЮТ як завжди очолять Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Микола Томенко. У п'ятірку також потраплять лідер Народної самооборони Юрій Луценко і глава Народного Руху України Борис Тарасюк.

За словами члена Народної самооборони Геннадія Москаля, рішення про включення Юрія Луценко в першу п'ятірку залежить виключно від Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова і Івана Кириленко. У БЮТ, у свою чергу, не заперечують переговорів з політичними партіями, які розійшлися з президентом. "Ми готові до формування єдиного центру демократичних сил в Україні", - завірив бютовець Валерій Писаренко. Він підтвердив, що у випадку, якщо домовленостей вдасться досягти, в першій десятці списку можуть відбутися серйозні зміни. Лідер Народного Руху Борис Тарасюк признався, що остаточне рішення про те, з ким йти на вибори, прийматиметься на партійному з'їзді НРУ.

На думку політологів, ще однією вигідною кандидатурою для блоку може стати колишній міністр оборони Анатолій Гриценко. "Якщо Гриценко прийме запрошення від БЮТ, то шансів потрапити в п'ятірку у нього значно більше, ніж у Тарасюка", - вважає Ермолаєв. Сам Гриценко напередодні завірив, що у разі дострокових виборів має намір створювати власний політичний проект. "Я не бачу себе ні в команді Віктора Ющенка, ні в БЮТ, ні в Партії регіонів", - сказав Гріценко.

• 0

#211 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 09:29

Гриценко взагалі досить цікава соба, я раніше думав голосувати за його політичний проект, але тепер, прочитавши кілька його інтерв'ю вагаюся. Чи він дійсно досить розумний політик, чи Ющенко занадто сильно образив його амбіції, призначивши Єхануроав міністром оборони. Він мені щось починає нагадувати Литвина - ні вашим ні нашим. Шанси блоку Ющенка потрапити в парламент і набрати великий відсоток зіпсує сам Ющенко, якщо піде у списку :DЦікаво було б, якщо б свій проект створив Яценюк. Думаю, що хтось із нинішніх політиків створить власний проект, як технічний, щоб розконцентрувати електорат Тимошенко. Також цікаво, яка буде доля ЄЦ. Вчора Кріль говорив, що підуть у блоці Ющенка, якщо такий буде. В газеті "Коментарі" писали, що Янукович теж хотів створити "Блок Януковича" (абревіатура - БЛЯ :angry2: ), але це ще не є остаточно визначено.
  • 0

#212 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 11:10

Перегляд дописуТемний ангел (9.10.2008 10:29) писав:

Чи він дійсно досить розумний політик, чи Ющенко занадто сильно образив його амбіції, призначивши Єхануроав міністром оборони.

Занадто сильно - це м'яко сказано. Фактично його ні за що, ні про що кинули на рівному місці.
  • 0

#213 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 11:24

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 00:55) писав:

політичну дрімучість демонструєте зараз саме ви. крок в нікуди це не прийти на вибори і забити на ситуацію в країні. і пункт "проти всіх" в бюлетені стоїть не даремно, це також вибір, причому в нашій політичній ситуації навіть більш свідомий ніж вибір котроїсь політичнонї сили.
  • 0

#214 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 11:33

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 12:24) писав:

політичну дрімучість демонструєте зараз саме ви. крок в нікуди це не прийти на вибори і забити на ситуацію в країні. і пункт "проти всіх" в бюлетені стоїть не даремно, це також вибір, причому в нашій політичній ситуації навіть більш свідомий ніж вибір котроїсь політичнонї сили.
Але цей пункт ніфіґа не вирішує проблеми, тому сенсу?

Повідомлення відредагував zav: 09.10.2008 – 11:37

• 0

#215 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 12:00

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (9.10.2008 01:01) писав:

На останні київські вибори половина народу взагалі не прийшла. І що вони цим довели? Політикам на те начхати, всеодно хтось та прийде і зробить вибір замість нас. Щодо гнати лідерів - згоден на 100%! Безперечно, треба поганою мітлою гнати Костенка, Тарасюка, Івченка... Але голосування проти всіх - не той шлях. Має бути активна позиція партійних осередків і просто небайдужих. Як так сталося, що в НРУ 60 тис. членів, а керують усім Тарасюк з Куйбідою і їхня позиція суперечить поглядам більшості партійців? Гнати в шию таке керівництво!

максим, ти в своєму дописі суперечиш самому собі через слово.
перше: я не говорю про те щоб не йти на вибори. не прийти чи проголосувати проти всіх це дві ВЕЛИКІ різниці. коли ти не приходиш тебе просто нема в системі. коли голосуєш проти твій голос враховується і вже ніхто за тебе вибір не зробить.
друге: як гнати лідерів? я написав в попередньому пості і думав буде зрозуміло, українські партії це партії однієї людини. нема юлі значить нема БЮТ і т .д. тобто ти НІКОЛИ не змістиш лідера позицією низів партії, бо лідер це і є партія, це всеодно що самому собі голову рубати. лідеру треба дати знати що він не потрібний, саме проголосувавши ПРОТИ НЬОГО, А НЕ ЗА ЙОГО ОПОНЕНТА. і з відки візьметься "активна позиція партійних осередків" з повітря утвориться чи що? осередками керують не лідери, а виконавці і кожного незгодного поженуть копняком під зад.

Перегляд дописуkatapulta (9.10.2008 01:21) писав:

я матиму ПОВНЕ право скаржитись і буду позбавлений необхідності захищати це політичне бидло тільки через те що колись по дурості проголосував за нього.

я склав список з тих політичних сил, що є представлені в парламенті на сьогодні, або є претендентами на проходження в парламент. запропонуйте буть-ласка свій список політичних сил і я обов’язково його поставлю замість свого.

Цитата

А тут уже підсовують знов цю протухлу кашу,голосуйте мовляв за той самий вибір без вибору. Народ починає нудити від такого політнабору і він впадає у крайнощі на кшталт піду поставлю "проти всіх"
з вами так цікаво шо я тащуся :angry2:
я не бідсовую якусь особливо відібрану протухлу кашу, я показав те що є бо ІНШОГО НЕМА. про які нові формати ви говорите? формати з ким? ті самі партії, ті самі лідери. ви замість протухлої каші пропонуєте суміш тої ж таки каші, прокислого борщу і гнилого вінігрету, тобто помиї. розумієте про що я?

і ще цікавий момент. я бачу, чи то у вас чи це поширене явище, тут склався стереотип що вибір "проти всіх" це крайнощі, чи безвихідь. це неправильно. проти всіх такий самий вибір як і за когось. стереотипи треба ламати, це відкрє вам багато нового і цікавого.
  • 0

#216 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 12:06

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 13:00) писав:

лідеру треба дати знати що він не потрібний, саме проголосувавши ПРОТИ НЬОГО, А НЕ ЗА ЙОГО ОПОНЕНТА.
Пункт Проти всіх жодним чином не забезпечений законом: якщо партія набере 3% - вона у ВР України, якщо 3% набере Проти всіх - нічого не станеться. Сенсу? Де здобуток?
  • 0

#217 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 12:15

Цитата

Це пріоритет політичних балбесів вкотре наступати на граблі а думаючому виборцю не впадло буде вкотре піти і зробити правильний вибір

правильний вибір кажете? ми вибирали депутатів вперше, ми зробили наче правильний вибір, але президент призначив перевибори, отже наш перший вибір був не правильний. тоді ми проголосували на перевиборах (ЗА ТИХ САМИХ, помітьте), знову наче правильно, і знову ситуація доведена до перевиборів, отже ми вдруге обрали неправильно. зараз нам пропонують вибирати втретє і знову ТІ САМІ КАНДИДАТУРИ. і ви досі вважаєте що цього разу ви вже точно зробите правильний вибір? :D
  • 0

#218 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 12:44

НУНС, очевидно, розпався остаточно (тут), блок Ющенка, швидше за все, утвориться (тут), але перспективи його доволі туманні. Виборчу кампанію ПР очолить Янек, схоже він таки зробив ставку на Бойка (тут), як на ще одне джерело фінансів, окрім Ахметова. Усі настроєні серйозно, гра обіцяє бути доволі цікавою :D
  • 0

#219 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.10.2008 – 13:06

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.10.2008 00:05) писав:

до зими я щераз нагадаю це повідомлення..
навіть значно раніше, ніж я думав, нагадую: "А я ж казав!!!" :D

голосування пофіксили... треба було зберегти старі результати, щоб порівняти як за літо змінився рейтинг...

і мабуть в цьому голосуванні недоречний пункт "НУНС" - на наступних виборах наврядчи така сила буде
  • 0

#220 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 13:12

Перегляд дописуБогуслав (9.10.2008 13:00) писав:

я склав список з тих політичних сил, що є представлені в парламенті на сьогодні, або є претендентами на проходження в парламент. запропонуйте буть-ласка свій список політичних сил і я обов’язково його поставлю замість свого.
Та скільки ж вам говорити що список твій передчасний і нікому не потрібен зараз! От як стартує виборча кампанія - тоді будь-ласка

Цитата

з вами так цікаво шо я тащуся :happy1:
Тащися на здоров'я, маючи гіпертрофовану думку :angry2:

Цитата

я не бідсовую якусь особливо відібрану протухлу кашу, я показав те що є бо ІНШОГО НЕМА. про які нові формати ви говорите? формати з ким? ті самі партії, ті самі лідери. ви замість протухлої каші пропонуєте суміш тої ж таки каші, прокислого борщу і гнилого вінігрету, тобто помиї. розумієте про що я?
Я розумію що у вас немає розуміння кон'юктури і того хто є хто в українській політиці бо звикли таврувати всіх і вся за цей політхаос, не розуміючи хто що і як творить політику. Серед тих помиїв потрібно бачити нормальних українських політиків. Хоч їх і мізер там але назвіть якісь антиукр. чи деструктивні дії УНП. Партія європейського зразка! :D ВО Свобода зі своїм радикалізмом - не панцея від внутрішніх бід, багато їхніх принципів йдуть у розріз із здоровим глуздом що і є перепоною на шляху спільної виборчої гонки з ін. правими.

Цитата

ще цікавий момент. я бачу, чи то у вас чи це поширене явище, тут склався стереотип що вибір "проти всіх" це крайнощі, чи безвихідь. це неправильно. проти всіх такий самий вибір як і за когось. стереотипи треба ламати, це відкрє вам багато нового і цікавого.
Це не крайнощі а бездія. Як вам сто разів уже говорили ваш вибір безрезультатний і програшний. Ще не дійшло?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних