Перейти до вмісту

Парламентські вибори. 2008 рік.

Повідомлень в темі: 495

Опитування: і так, розпочинаємо волевиявляттись :) (70 користувачів проголосувало)

за кого ви віддасте свій голос на парламентських перевиборах 2008 р?

1. Партія Регіонів (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. БЮТ (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. НУНС (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

4. КПУ (2 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

5. Блок Литвина (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. СПУ (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. ВО "Свобода" (21 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

8. Прогресивні соціалісти Вітренко ) (1 голосів [1.43%])

Процент голосів: 1.43%

9. ПРОТИ ВСІХ (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

10. не піду на вибори (10 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.10.2008 – 15:53

Цитата

"Интеллигенция, воспитанная колонизатором, является главным врагом собственного народа". Джавахарлар Неру

кому там не лінь поритися в законах? здається колись був закон, що якщо білше 50% проголосують проти всіх, то на наступних виборах (через пару місяців) вже не можуть участвувати всі кандидати, що участвували в перших виборах.
  • 0

#142 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 05.10.2008 – 17:38

Вибори нікому із динозаврів( БЮТ, НУ- НС, ПР )непотрібні це тільки окозамилювання, нові партії немають такого впливу, щобна щось впливати. Так що я думаю що те що зараз це показ сили. Хоча в пресі пройшло слідуюче :
«Блок Литвина вважає неможливим свою подальшу участь у переговорах по формуванню коаліції з НУ- НС і Блоком Юлії Тимошенко. Про це заявив народний депутат з фракції Блоку Литвина Олег Зарубинський. За його словами, "Ми вважаємо неможливим участь у цинічних політичних розводах", - сказав депутат. "Коаліція трьох на сьогодні неможлива", - заявив Зарубинський. Він вважає, що коаліційні переговори проводяться для того, щоб "замулити очі громадянам" і оголосити вибори. "Сценаристи на вул. Банковій, 11 не зацікавлені в будь-якій коаліції", - підкреслив він.»
Якщо це правда то Ющенко робить стратегічну помилку. А його розрахунок на нову силу ЄЦ думаю марний ЄЦ не набере більше відсотків чим зараз є у ЮЩЕНКА ,а з такими відсотками далеко не підеш. Якщо він це не розуміє то …. Через це я думаю виборів не буде хоча відповідно до Конституції України, 3 жовтня о 24:00 закінчується строк для створення нової парламентської більшості. . На даний час рішення відкрите наскільки я знаю.
Доживемо до понеділка!!!!!!!?
  • 0

#143 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.10.2008 – 12:13

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.10.2008 16:53) писав:

кому там не лінь поритися в законах? здається колись був закон, що якщо білше 50% проголосують проти всіх, то на наступних виборах (через пару місяців) вже не можуть участвувати всі кандидати, що участвували в перших виборах.

якщо я не помиляюсь графа "проти всіх" була видалена з бюлетенів (можливо хтось знає точно)
а якщо чесно то наш народ ше не готовий проголосувати проти всіх, ми ще занадто наївні і легко ведемося на дешевий популізм.
особисто я свій вибір зробив: тільки проти всіх, якщо мені не дадуть такого вибору то жирним маркером через увесь бюлетень напишу "пішли ви нах..." :)
  • 0

#144 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2008 – 13:02

Перегляд дописуБогуслав (6.10.2008 13:13) писав:

якщо я не помиляюсь графа "проти всіх" була видалена з бюлетенів (можливо хтось знає точно)
а якщо чесно то наш народ ше не готовий проголосувати проти всіх, ми ще занадто наївні і легко ведемося на дешевий популізм.
особисто я свій вибір зробив: тільки проти всіх, якщо мені не дадуть такого вибору то жирним маркером через увесь бюлетень напишу "пішли ви нах..." :)

Ні, не видалена. Просто ні на що не впливає.

А такі надписи просто роблять бюлетень недійсним.
  • 0

#145 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2008 – 16:46

Народний депутат України Тарас Чорновіл заявляє про те, що частина співробітників Секретаріату Президента і частина Партії регіонів розробляють два сценарії подальшого розвитку подій в країні.

"Є два паскудні сценарії. Один сценарій - це припинення повноважень Верховної Ради без подальших виборів", - сказав він. При цьому, за словами депутата, в даному випадку повноваження Верховної Ради можуть бути припинені на цьому тижні у вівторок або в середу. В той же час він не виключив, що цього не відбудеться, і парламент продовжить працювати. "Потім, приблизно за два тижні, в кінці місяця відбудеться відміна указу Президента (про достроковий розпуск парламенту) ... під благою метою ... про те, що "я (Президент) відміняю цей указ" для того, щоб Верховна Рада могла ще раз зібратися, внести зміни до закону про бюджет для того, щоб профінансувати виборчу кампанію, і після цього видається новий указ", - заявив депутат. Таким чином, по словах Чорновіла, може бути призначена дата виборів на 28 грудня або 4 січня. Разом з тим, за його твердженням, даний сценарій передбачає, що в цей період явка на вибори буде низькою (у зв'язку з новорічними і різдвяними святами) і не перевищить 50%-й бар'єр. "Після цього - оголошення повторного голосування, яке знов зривається вже за допомогою судів. Після цього - вибори в конституційній асамблеї", - підкреслив депутат. За інформацією Чорновіла, вже розроблений механізм виборів конституційної асамблеї. Така конституційна асамблея повинна розробити нову редакцію Конституції України. Також, за інформацією Чорновіла, паралельно з цими процесами відбудеться відставка уряду. При цьому він не виключає, що це може бути зроблено або шляхом порушення кримінальної справи проти прем'єр-міністра, або через її фізичне усунення, або ж "шляхом просто якогось надуманого указу, який протирічить Конституції, але може бути підтриманий Конституційним судом". Таким чином, по словах Чорновіла, фактично в країні буде введено пряме президентське правління, а Президент виглядатиме як рятівник нації. "Є частина людей в Секретаріаті Президента, які активно на нього (на даний варіант) працюють. Великий бізнес Партії регіонів теж зацікавлений в цьому", - відзначив депутат.

Другий варіант розвитку ситуації, по словах Чорновіла, - це несподіваний союз Партії регіонів, Блоку Литвина і більшої частини НУ-НС. При цьому, за словами Чорновіла, у фракції НУ-НС у Президента є близько 45 "своїх людей".

• 0

#146 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 16:54

Перегляд допису-=VJ=- (6.10.2008 14:02) писав:

Ні, не видалена. Просто ні на що не впливає.

А такі надписи просто роблять бюлетень недійсним.

:) зрозуміло що недійсним. краще зробити його недійсним (і зробити це красиво :lol: ), ніж дати комусь скористатись моїм голосом. а що залишається в такій ситуації?
  • 0

#147 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 06.10.2008 – 17:27

Усе більше схиляюся до думки що перевибори таки будуть. От тільки поки що не бачу який у цьому резон для Ющенка, з ким він тоді буде блокуватися, із "зрадниками" чи "блакитними"?
  • 0

#148 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 17:39

Перегляд допису-=VJ=- (6.10.2008 17:46) писав:

Народний депутат України Тарас Чорновіл заявляє про те, що частина співробітників Секретаріату Президента і частина Партії регіонів розробляють два сценарії подальшого розвитку подій в країні.

"Є два паскудні сценарії....

Ну Тарасик сам ще та паскуда. Так що слухати його - себе не поважати...
Але, як це не прикро, існують подібні сценарії...
Один з них озвучений Луценко http://ua.korrespond.../ukraine/605204 і Мартросяном http://www.banderivets.org.ua/?page=pages/...00809/article09 незалежно один від одного. Цей сценарій ще гірше, ніж озвучені Тарасиком. За цим планом має пролитися кров...
  • 0

#149 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:05

Перегляд дописуҐвинтик (6.10.2008 18:27) писав:

Усе більше схиляюся до думки що перевибори таки будуть. От тільки поки що не бачу який у цьому резон для Ющенка, з ким він тоді буде блокуватися, із "зрадниками" чи "блакитними"?
Ґвинтик я схиляюся до думки, що наш президент хоче прямого президентського правління
1 розганяє Верховну Раду законодавчого органу немає приблизно з пів року, а то і більше його укази стають єдиними законодавчими актами
2 Після розпуску парламенту до премєр міністра добавляється в.о.
3 Якщо Тимошенко не буде здаватися то кризу організують не тільки економічну, а й політичну після чого можуть В зв’язку кризою в державі незнаю як ще, але постаратися замінити Кабінет Міністрів РНБО та Cекритаріатом президента.
Після всього цього у Ющенка і КО є цілий рік прямого президентського правління. Коли він підніме свій рейтинг за рахунок Тимошенко, та Януковича і піде на 2 термін.
Така моя думка. Дай бог, щоб я помилявся!
  • 0

#150 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:10

Перегляд дописуЕгор.економист (6.10.2008 21:05) писав:

Ґвинтик я схиляюся до думки, що наш президент хоче прямого президентського правління...
Дуже б хотілося, щоб або він або вона, але б перемогли один одного як можна по швидше і без наслідків для держави :)
  • 0

#151 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:22

Перегляд дописуҐвинтик (6.10.2008 21:10) писав:

Дуже б хотілося, щоб або він або вона, але б перемогли один одного як можна по швидше і без наслідків для держави :)
ПОЧИТАЙ ССИЛКИ Sotnikа ТАМ ЩЕ СТРАШНІШЕ ЧИМ Я ПРИДУМАВ
  • 0

#152 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:29

Перегляд дописуЕгор.економист (6.10.2008 21:22) писав:

ПОЧИТАЙ ССИЛКИ Sotnikа ТАМ ЩЕ СТРАШНІШЕ ЧИМ Я ПРИДУМАВ
Та я читав уже, але слабо віриться що Віктор Андрійович готовий ризикунути таким непередбачуваним фактором як Крим. Хіба що його зовсім влада дах зірвала.
  • 0

#153 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:38

Причому тут Ющенко він пішак ти на КОМПАНІЮ ДИВИСЬ БАЛОГА І Т.Д

Повідомлення відредагував Егор.економист: 06.10.2008 – 20:39

• 0

#154 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:41

Перегляд дописуЕгор.економист (6.10.2008 21:38) писав:

Причому тут Ющенко він пішак ти на КОМПАНІЮ ДИВИСЬ БАЛОГА І Т.Д
Ющенко може звільнити Балогу, Балога Ющенка ні. Чи ти гадаєш що Балога зможе влаштувати Ющенку імпічмент?

Повідомлення відредагував Ґвинтик: 06.10.2008 – 21:06

• 0

#155 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.10.2008 – 20:45

На мою думку нові вибори нічого не змінять. До влади прийдуть ті ж самі люди і знову буде те саме (що ми і бачимо після останніх вже яких позачергових виборів)
  • 0

#156 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 21:07

Перегляд дописуҐвинтик (6.10.2008 21:41) писав:

Ющенко може звільнити Балогу, Балога Ющенка ні. Чи ти гадаєш що Балога зможе влаштувати Ющенко імпічмент?

Люди які дійсно управляють державами держаться в тіні , а такі як Ющенко виконують накази. Я ж написав і.т.д.
  • 0

#157 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 21:28

Перегляд дописуSotnik (6.10.2008 18:39) писав:

Ну Тарасик сам ще та паскуда. Так що слухати його - себе не поважати...
Але, як це не прикро, існують подібні сценарії...
Один з них озвучений Луценко http://ua.korrespond.../ukraine/605204 і Мартросяном http://www.banderivets.org.ua/?page=pages/...00809/article09 незалежно один від одного. Цей сценарій ще гірше, ніж озвучені Тарасиком. За цим планом має пролитися кров...

щодо тарасика: мене цікавить за які саме якості ви його так не любите? лише за те що він обрав свою дорогу в політиці? я його абсолютно не відгороджую навіть після його виходу з пр, але треба пам’ятати що він син великого батька і має деякі його якості. зокрема впертість і принциповість. тарас не дурний чоловік тому його і тримали в регіонах, але він принциповий, тому його там не долюблювали і не дали піднятись по кр’єрній драбині. ви написали про тараса негатив, я написав те що бачу позитивного, бо нема абсолютно чорних чи білих.

Перегляд дописуЕгор.економист (6.10.2008 21:05) писав:

Ґвинтик я схиляюся до думки, що наш президент хоче прямого президентського правління
1 розганяє Верховну Раду законодавчого органу немає приблизно з пів року, а то і більше його укази стають єдиними законодавчими актами
2 Після розпуску парламенту до премєр міністра добавляється в.о.
3 Якщо Тимошенко не буде здаватися то кризу організують не тільки економічну, а й політичну після чого можуть В зв’язку кризою в державі незнаю як ще, але постаратися замінити Кабінет Міністрів РНБО та Cекритаріатом президента.
Після всього цього у Ющенка і КО є цілий рік прямого президентського правління. Коли він підніме свій рейтинг за рахунок Тимошенко, та Януковича і піде на 2 термін.
Така моя думка. Дай бог, щоб я помилявся!

такого не буде, я переконаний. ющенко не та людина, що може піти на таке, навіть якщо він зуміє це організувати, то вже точно не втримає контроль над ситуацією.
зрештою це дуже неоднозначна людина, він розривається між жагою до влади (це у нього вже комплекс) і роллю месії і доброго батька нації.
  • 0

#158 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 22:43

Перегляд дописуБогуслав (6.10.2008 22:28) писав:

щодо тарасика: мене цікавить за які саме якості ви його так не любите? ...
За те, що "послідовний". :lol: За те, що брехун. Серед "граду" яєць примудрився вгледіти кілька булижників :) , добре хоч на шарикоподшипників...
Ну не любити ж мені його за те, що він син свого батька?
Такий же елітний пустобрьох, як і інші "слуги народу". Але талановитий! Цього у нього не відбереш...

Цікаво, до якої політичної тусовки він на цей раз нагострив лижі? Невже в ЄЦ подасться?
  • 0

#159 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 01:05

Кілька поколінь українців боролись за створення самостійної держави, проливаючи кров ворогів і свою. Нині маємо державу. Проте вона веде таку політику, котра дає нам усі підстави вважати існуючу державу реальним ворогом нації.
От такі пироги, шановне панство...
Існує і такий "сценарій"...
  • 0

#160 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 08:57

Перегляд дописуSotnik (6.10.2008 22:43) писав:

За те, що "послідовний". :lol: За те, що брехун. Серед "граду" яєць примудрився вгледіти кілька булижників :) , добре хоч на шарикоподшипників...
Ну не любити ж мені його за те, що він син свого батька?
Такий же елітний пустобрьох, як і інші "слуги народу". Але талановитий! Цього у нього не відбереш...

Цікаво, до якої політичної тусовки він на цей раз нагострив лижі? Невже в ЄЦ подасться?

А мо з Яценюком будуть який кооператив клепати?

Перегляд дописуSotnik (7.10.2008 01:05) писав:

Кілька поколінь українців боролись за створення самостійної держави, проливаючи кров ворогів і свою. Нині маємо державу. Проте вона веде таку політику, котра дає нам усі підстави вважати існуючу державу реальним ворогом нації.
От такі пироги, шановне панство...
Існує і такий "сценарій"...

відверто кажучи в результаті вікової боротьби українців за своє в голові сучасного українського націоналіста засіла думка що й він повинен з кимось боротись, шось відстоювати, когось визволяти. націоналіст з ностальгією згадує часи визвольних змагань і шукає ворога проти проти якого стати з автоматом. не про те думати треба. націоналізм наш занадто примітивний. деякі свободівці наприклад мені нагадують скінхедів. сумно і підозріло: чому 60-ті зуміли породити розумних та інтелінентних патріотів, а 90-ті ні? покажіть мені бодай одного гідного представника українського націоналізму.
можливо скоро перевибори, як ні то незабаром чергові вибори. за кого голосувати?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних