Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#641 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.04.2010 – 14:54

Люди з контактами в грузинському посольстві діляться інформацією, що дипломати вже пакують валізи - Януковичем вже підписано визнання Осетії та Абхазії, яке скоро буде оприлюднено.
  • 0

#642 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 22:13

Днями до мене підійшла колега й тремтливою рукою простягла ксерокопію звернення до президента Януковича, підписаного САМОЮ Оксаною Забужко!!!
– Ну і що? – запитала я й побачила в очах жінки щирий гнів і обурення.

– Як, хіба ти не розумієш – ми всі як один маємо протестувати проти цього безпрєдєла! – рішуче заявила ця патріотично налаштована пані, яка перед другим туром виборів розповідала мені, чому вона не голосуватиме за Тимошенко.

– Я не хочу вибирати між пограбуванням і зґвалтуванням! Про це брати Капранови сказали! – відрубала тоді вона й притисла до грудей газету зі статтею Євгена Сверстюка, в якій відомий правозахисник і СОВІСТЬ НАЦІЇ закликав співвітчизників до протестного голосування.

– Слухай, але ж тоді переможе Янукович, – спантеличено сказала я.

– Ну то й що! Чим гірше – тим краще! Тоді всі побачать, що так жити не можна і перейдуть до рішучих дій!

– До яких? – обережно поцікавилася я.

– Ну… я ще не знаю, але ми будемо… протестувати! – й, гордо піднявши голову, щира патріотка пішла виконувати свій громадянський обов’язок.

А я вже вкотре замислилася над химерною долею українських інтелігентів, які, хизуючись перед обивателями своєю далекоглядністю й неупередженістю, демонструють таку непроторенну обмеженість, снобізм і, врешті, зневагу й не-любов до рідного, хай і далеко недосконалого, народу.

Забужко, котра стала символом противсіхства, гадаю, цілком свідомо викликала вогонь на себе. Річ у тім, що обдарована письменниця й науковець (вона автор не лише сенсаційно-скандальних літературних творів, а ще й праць із філософії), раз у раз вдається до прийому, який я б назвала інтелектуальним ексгібіціонізмом.

Кожна її епатажна акція, починаючи з першого скандалу, пов’язаного з «Польовими дослідженнями», де допитливий читач пізнавав цілком реальних людей, котрі в той чи інший спосіб завинили перед пані ОЗ, згодом наїзди на Ліну Костенко і пам’ятний виступ письменниці-трибуна на ток-шоу в Шустера викликають у моїй пам’яті давню історію з часів босоногого дитинства. Забужко нагадала мені хлопчика з нашого дитсадочка на ім’я Рафік. Це миршаве й капловухе пацаня в будь-який спосіб хотіло привернути до себе увагу. А що на Рафіка ніхто не зважав, то він вдавався до крайніх заходів. Під час тихої години він ставав на ліжку, скидав трусики й показував нам свої «глупості». Дівчатка зойкали й відверталися, але спокуса була надто великою – «глупості» до цього не бачила жодна з дівчаток, тож Рафік врешті зажив хоча й скандальної, але слави! Щоправда, слава та тривала недовго – Рафік не зміг придумати нічого нового, а, як відомо, інтерес до своєї персони треба підживлювати все новими фокусами…

Як досвідчений престодігітатор Забужко знає, що прожектор весь час має бути скерований на неї. Отож тепер на арені цирку інтелектуальна провідниця противсіхів з’являється в ролі Жанни д’Арк. Нині пані ОЗ разом зі своїми однодумцями оголосила войнушку поганим дядькам! Вона підписала ЗВЕРНЕННЯ!!! Уявляєте, як злякався Янукович?! Особливо коли почув, як пані ОЗ заявила на прес-конференції: «Інтелігенція – це мізки. Якщо є мізки, далі тіло підтягується. Тому така заява важлива… Це багатоходівка, такі речі не робляться з сьогодні на завтра. Це початок руху, початок консолідації всіх сил опору. Вони роздріблені, розпорошені й не знають механізмів до об’єднання. ЛИСТ МАЄ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНИЙ РОЗГОЛОС».

Я свідомо виділила останні слова відчайдушної дисидентки, бо підозрюю, що саме вони є ключовими. Авжеж – визначна письменниця й філософ виступатиме на міжнародних форумах, натхненно розповідатиме іноземним політикам, громадським діячам та журналістам про свою боротьбу. І начувайтеся злії воріженьки! І нехай Віктор Федорович вже здав і флот, і Севастополь, проголосив Голодомор не-геноцидом, і прийматиме в День Перемоги парад разом із другом Владіміром, і радісно махатиме рукою доблесним російським воякам, котрі відбиватимуть крок, маршируючи Хрещатиком… Дарма! Придивіться до президента пильніше. Якщо під час параду 9 Травня ви раптом помітите, що на його вдоволене обличчя набігла хмарка, знайте – то він згадав звернення Забужко!

http://www.ut.net.ua/art/164/0/3841/
  • 0

#643 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.05.2010 – 22:25

Перегляд допису-=VJ=- (5.05.2010 23:13) писав:

Днями до мене підійшла колега й тремтливою рукою простягла ксерокопію звернення до президента Януковича, підписаного САМОЮ Оксаною Забужко!!!
– Ну і що? – запитала я й побачила в очах жінки щирий гнів і обурення.

– Як, хіба ти не розумієш – ми всі як один маємо протестувати проти цього безпрєдєла! – рішуче заявила ця патріотично налаштована пані, яка перед другим туром виборів розповідала мені, чому вона не голосуватиме за Тимошенко.

– Я не хочу вибирати між пограбуванням і зґвалтуванням! Про це брати Капранови сказали! – відрубала тоді вона й притисла до грудей газету зі статтею Євгена Сверстюка, в якій відомий правозахисник і СОВІСТЬ НАЦІЇ закликав співвітчизників до протестного голосування.

– Слухай, але ж тоді переможе Янукович, – спантеличено сказала я.

– Ну то й що! Чим гірше – тим краще! Тоді всі побачать, що так жити не можна і перейдуть до рішучих дій!

– До яких? – обережно поцікавилася я.

– Ну… я ще не знаю, але ми будемо… протестувати! – й, гордо піднявши голову, щира патріотка пішла виконувати свій громадянський обов’язок.

А я вже вкотре замислилася над химерною долею українських інтелігентів, які, хизуючись перед обивателями своєю далекоглядністю й неупередженістю, демонструють таку непроторенну обмеженість, снобізм і, врешті, зневагу й не-любов до рідного, хай і далеко недосконалого, народу.

Забужко, котра стала символом противсіхства, гадаю, цілком свідомо викликала вогонь на себе. Річ у тім, що обдарована письменниця й науковець (вона автор не лише сенсаційно-скандальних літературних творів, а ще й праць із філософії), раз у раз вдається до прийому, який я б назвала інтелектуальним ексгібіціонізмом.

Кожна її епатажна акція, починаючи з першого скандалу, пов’язаного з «Польовими дослідженнями», де допитливий читач пізнавав цілком реальних людей, котрі в той чи інший спосіб завинили перед пані ОЗ, згодом наїзди на Ліну Костенко і пам’ятний виступ письменниці-трибуна на ток-шоу в Шустера викликають у моїй пам’яті давню історію з часів босоногого дитинства. Забужко нагадала мені хлопчика з нашого дитсадочка на ім’я Рафік. Це миршаве й капловухе пацаня в будь-який спосіб хотіло привернути до себе увагу. А що на Рафіка ніхто не зважав, то він вдавався до крайніх заходів. Під час тихої години він ставав на ліжку, скидав трусики й показував нам свої «глупості». Дівчатка зойкали й відверталися, але спокуса була надто великою – «глупості» до цього не бачила жодна з дівчаток, тож Рафік врешті зажив хоча й скандальної, але слави! Щоправда, слава та тривала недовго – Рафік не зміг придумати нічого нового, а, як відомо, інтерес до своєї персони треба підживлювати все новими фокусами…

Як досвідчений престодігітатор Забужко знає, що прожектор весь час має бути скерований на неї. Отож тепер на арені цирку інтелектуальна провідниця противсіхів з’являється в ролі Жанни д’Арк. Нині пані ОЗ разом зі своїми однодумцями оголосила войнушку поганим дядькам! Вона підписала ЗВЕРНЕННЯ!!! Уявляєте, як злякався Янукович?! Особливо коли почув, як пані ОЗ заявила на прес-конференції: «Інтелігенція – це мізки. Якщо є мізки, далі тіло підтягується. Тому така заява важлива… Це багатоходівка, такі речі не робляться з сьогодні на завтра. Це початок руху, початок консолідації всіх сил опору. Вони роздріблені, розпорошені й не знають механізмів до об’єднання. ЛИСТ МАЄ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНИЙ РОЗГОЛОС».

Я свідомо виділила останні слова відчайдушної дисидентки, бо підозрюю, що саме вони є ключовими. Авжеж – визначна письменниця й філософ виступатиме на міжнародних форумах, натхненно розповідатиме іноземним політикам, громадським діячам та журналістам про свою боротьбу. І начувайтеся злії воріженьки! І нехай Віктор Федорович вже здав і флот, і Севастополь, проголосив Голодомор не-геноцидом, і прийматиме в День Перемоги парад разом із другом Владіміром, і радісно махатиме рукою доблесним російським воякам, котрі відбиватимуть крок, маршируючи Хрещатиком… Дарма! Придивіться до президента пильніше. Якщо під час параду 9 Травня ви раптом помітите, що на його вдоволене обличчя набігла хмарка, знайте – то він згадав звернення Забужко!

http://www.ut.net.ua/art/164/0/3841/
Повна фігня. Якась обмежена журналюга.
  • 0

#644 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 22:52

Перегляд дописуОлеська (5.05.2010 23:25) писав:

Cлідкуйте за хмарками.
  • 0

#645 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 22:59

Перегляд дописуОлеська (5.05.2010 23:25) писав:

Та пофіґ на журналюгу! До чого тут Янукович?
  • 0

#646 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2010 – 23:35

До чого тут взагалі ця стаття ? :wub:
5+ абзаців флуду ?
  • 0

#647 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 07.05.2010 – 14:26

"Якби знав, ким стане Янукович, сам би до нього «шісткою» в колонії пішов" - каже житель села Озера Кобеляцького району Полтавської області Тесля Олексій.
Колишнiй "брат по нещастю" звертався по допомогу до лiдера Партiї регiонiв та згадує, як «Янек» поводився в Кременчуцькiй колонiї -> в Україні молодій

Зображення
  • 0

#648 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 13:58

Час знову використати нову коаліцію.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, що регулює дію Європейської хартії про регіональні мови в Україні.
Законопроект Про регіональні мови і мови меншин зареєстрований народним депутатом Вадимом Колесніченко (Партія регіонів).
В Україні положення хартії повинні застосовуватися до білоруського, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримсько-татарська, молдавська, німецької, польському, російському, румунському, словацькому та угорською мовами.
Як пояснив Колесніченко, органи місцевого самоврядування можуть визнати мову регіональною, якщо його використовують 10% населення адміністративно-територіальної одиниці, а також якщо з такою ініціативою виступлять 10% депутатів місцевої ради.

Підходимо, панове, підходимо, добираємо, що ще лишилось.

на запитання журналістів про те, чи правда, що Ахметов купив 50% акцій металургійного комбінату ВАТ Запоріжсталь , губернатор області Петров дав ствердну відповідь.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 12.05.2010 – 13:59

• 0

#649 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 08:47

ПРегіони стають "послідовнішими" - вже й за "Сі Бриз 2010" виступають, ги.
"Зокрема законопроектом «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2010 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях» пропонується допустити ЗС інших держав на територію України для участі в україно-польсько-канадсько-литовських навчаннях «Кленова Арка-2010», багатонаціональних навчаннях «Бар’єр-2010» і «Світла Лавина-2010».
Окрім цього, законопроектом пропонується допустити іноземні ЗС на територію України для участі в україно-словацьких навчанянх «Слов’яни за мир-2010», україно-румунських і українсько-білоруських навчаннях, багатонаціональних, - «Козацький степ-2010», україно-американських - «Сі Бриз-2010» і «Репід Трайдент-2010»."© http://ua.proua.com/.../13/060842.html
  • 0

#650 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.05.2010 – 12:46

Президент України Віктор Янукович підписав закон, яким скасовується посилений контроль за надходженням іноземних інвестицій.
Як повідомлялося, за ухвалення цього закону виступала впливова Асоціація українських банків: прийнятий документ вносить зміни до закону про режим іноземного інвестування, скасовуючи обов'язкову реєстрацію іноземних інвестицій. Крім того, законом передбачається скасування обмежень на дострокове погашення зовнішніх кредитів / позик і скасування вимоги щодо залучення іноземних інвестицій у грошовій формі виключно в національній валюті України.

Клас. Відмивай тепер бабло через Україну - хоч лусни.
  • 0

#651 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 10:28

Як стало відомо газеті, в українському уряді не виключають, що російський капітал буде допущений у такі стратегічні компанії, як Укртелеком, теплогенерації і Луганськтепловоз
  • 0

#652 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 11:37

І хімпромисловість здали

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала мито на імпорт аміачної селітри з Росії, повідомляють "Українські новини" з посиланням на власне джерело. Публікація рішення в офіційній пресі очікується 18 травня. Крім того, співрозмовник агенції зазначив, що російські компанії вже пропонують свою аміачну селітру на ринку України по 160 доларів за тонну, у той час як українська продукція продається за ціною близько $250/тонна. Крім того за даними джерела, нещодавнім рішенням міжвідомчої комісії було скасовано розслідування відносно імпорту фосфатомістких добрив незалежно від країни походження та експорту.
http://www.24tv.com.ua/news/1/3/28323
  • 0

#653 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 17.05.2010 – 13:34

Перегляд допису-=VJ=- (28.04.2010 10:50) писав:

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, що передбачає скасування обов'язкової 50-відсоткової квоти на трансляцію музичних творів українських авторів в ефірі теле- і радіостанцій
а шо, така була? а то подивишся ваші музичні канали, і таке враження, що там сама москальська попса.
  • 0

#654 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 13:54

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 14:34) писав:

а шо, така була? а то подивишся ваші музичні канали, і таке враження, що там сама москальська попса.

Була
Проросійські канали використовували її для нічної трансляції.
  • 0

#655 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 13:57

Робота стала.
Зображення
(с) http://www.pravda.co.../05/17/5047496/
  • 0

#656 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 17.05.2010 – 13:59

Перегляд допису-=VJ=- (17.05.2010 14:54) писав:

Була
Проросійські канали використовували її для нічної трансляції.
Ну а який тоді сенс цієї квоти? Українська музика сильно розвинулася?
  • 0

#657 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.05.2010 – 14:05

Перегляд дописуzav (17.05.2010 14:57) писав:

Робота стала.
Зображення
(с) http://www.pravda.co.../05/17/5047496/
лахав))) )
  • 0

#658 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 14:43

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 14:59) писав:

Ну а який тоді сенс цієї квоти? Українська музика сильно розвинулася?

Так
  • 0

#659 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Рокитне

Відправлено 17.05.2010 – 15:22

Цитата

Український уряд готовий допустити до приватизації своїх холдингів російські компанії.
http://sna.in.ua/?p=3038
  • 0

#660 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 15:56

Все, всі п"ять документів підписані - від освітніх до демаркаційних.
Чекаємо тепер на подробиці - в якому ж об"ємі відтяпано від України шмат тепер.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних