Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#621 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2010 – 12:06

Перегляд допису-=VJ=- (22.04.2010 12:28) писав:

Ющенка зрадником вважає кожна розумна людина.
Ви винайшли якийсь новий та надпростий спосіб визначення "розумності" людини.
  • 0

#622 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 22.04.2010 – 12:47

Перегляд дописуzav (22.04.2010 11:16) писав:

Нє, це юлькоботи переконані, що влада не відрізняєте, ібо вважають Ющенка зрадником і таке інше.
А противсіхи щодо Януковича здавна казали "Боже збав!"©.
А хто ж тоді Ющенко що допустив прихід до влади таких людей які таке зараз чинять?! А притвсіхи як і Ющенко допомогли цим людям здобути владу і як наслідок таке чинити!
  • 0

#623 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 13:16

Перегляд дописуMarshal (22.04.2010 13:47) писав:

А хто ж тоді Ющенко що допустив прихід до влади таких людей які таке зараз чинять?!

А Ви не знаєте? Зараз все на нас переведуть ;)
  • 0

#624 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 14:48

Перегляд дописуMarshal (22.04.2010 13:47) писав:

А хто ж тоді Ющенко що допустив прихід до влади таких людей які таке зараз чинять?! А притвсіхи як і Ющенко допомогли цим людям здобути владу і як наслідок таке чинити!
Бо Ющенко демократ, а не диктатор. Це Юлічька диктатор, а Ви взагалі лютий прихильник тоталітаризму! Ідіть-но черговому пам'ятнику Сталіна помоліться!
  • 0

#625 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 15:39

Перегляд дописуzav (22.04.2010 15:48) писав:

Бо Ющенко демократ, а не диктатор.
Не потрібно бездарність прикривати демократією!

Це Юлічька диктатор
Доведіть!

а Ви взагалі лютий прихильник тоталітаризму!
я прихильник порядку! Це різні речі!

Ідіть-но черговому пам'ятнику Сталіна помоліться!
Ви вже поставили?
  • 0

#626 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 15:47

Перегляд дописуMarshal (22.04.2010 16:39) писав:

Не потрібно бездарність прикривати демократією!
Тимошенко скажіть не прикривати, бо в неї це давня звичка.

Доведіть!
http://www.google.com/search?client=opera&...-8&oe=utf-8

я прихильник порядку! Це різні речі!
Чого ж тоді за безпрєдєльщіцу Тімашєнко галасували?

Ви вже поставили?
Я не ставлю пам'яників Сталіну, на відміну від Ваших ліпших друзів із КПУ.
  • 0

#627 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 15:52

Перегляд дописуzav (22.04.2010 16:47) писав:

Тимошенко скажіть не прикривати, бо в неї це давня звичка.
Доведіть, будь ласка!

Статті на замовлення не є доказом!

Чого ж тоді за безпрєдєльщіцу Тімашєнко галасували?
Я її такою не вважаю. І з огляду на теперішні дії Януковича я зайвий раз переконуюсь що мій вибір був 100% правильним!

Я не ставлю пам'яників Сталіну, на відміну від Ваших ліпших друзів із КПУ.
Ну не потрібно свої діяння та уподобання перекладати на мене!
  • 0

#628 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 22.04.2010 – 16:43

Перегляд допису-=VJ=- (21.04.2010 20:21) писав:

Йому якраз честь і хвала за те що справді послідновний, і дійсно виконує обіцянки. Хочете кричати "ганьба" - кричіть тим, хто його привів до влади.

Не маю часу "галасувати на майданах", виходити на жорстку полеміку з тими, хто "його" привів до влади. Єдине я знаю точно - треба працювати особисто, бо головна і єдина цінність держави - це люди. Держава повинна бути для людей, а не люди для держави. Кожен повинен вносити свою частку, бо тримається знову ж все на нас з вами.
На мій погляд краще платити реальну ціну(ринкову згідно світових розцінок), вищу на ті 100 баксів нещасних, але бути незалежними у зовнішній політиці приймати тверді політичні без огляду на будь кого рішення з ким нам дружити, а з ким ворогувати. Я не підтримую діючого президента з ряду причин, але не покладаю рук і все ж таки маю надію на краще майбутнє, котре буде залежати більшою мірою від мене. Бог йому суддя. :)

Цитата(Родослава09 @ 21.04.2010 21:43) *
Янукович і справді послідовний керівник. І два братні народи об'єднує у спільній обороні південних рубежів, як це зробив Хмельницький, і на газ ціну зменшив. Слава герою!

Ви дуже товстий троль, як ви змогли пролізти в "двері" цієї теми? ;)

Повідомлення відредагував vovchik2385: 22.04.2010 – 16:55

• 0

#629 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.04.2010 – 20:54

Перегляд допису-=VJ=- (22.04.2010 09:47) писав:

У противсіхів, думаю, ще є. Вони досі думають, що ця влада нічим не відрізняється від тої, яку ми мали перед цим.

А чим відрізняється? Ці прийшли до влади, а тих гетьнули і ім дєвочкам абідна, ото і вся різниця.
Ті продавались москалям і всім жидам, яким можна щось продати, але втіхаря і казали, що за самостійну, а ці продаються відкрито і кажуть що за для людей і зміцнення держави.
Всі вони продають, тілька маркетінг у них різний, ото і вся різниця. ;)
  • 0

#630 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 21:15

Перегляд дописуMarshal (22.04.2010 16:52) писав:

Доведіть, будь ласка!
Посилання було вище - помітьте його нарешті!

Статті на замовлення не є доказом!
А ви досі вірите в існування статей не на замовлення? О... клінічний випадок.

Ну не потрібно свої діяння та уподобання перекладати на мене!
Мій особистий патріотизм я на Вас дулю перекладу, запроданцю!
  • 0

#631 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 18:47

Єдина компанія займеться розширенням спільного виробництва і постачань в експлуатацію літака Ан-148 і його модифікацій, виробництвом літаків сімейства Ан-124 і літаків сімейства Ан-140, розробкою і проведенням сумісної маркетингової політики як на внутрішніх ринках, так і в світі. Рішення про створення СП стало вимушеним. Російська сторона, зацікавлена головним чином в конструкторському бюро "Антонова", тричі намагалася покласти початок об'єднувальному процесу: ОАК готувала проекти угод між авіабудівниками обох країн, проте вони так і не приймалися українською стороною. В той же час створений в 2008 році "Антонов" є держхолдингом, який не може створювати ніяких спільних підприємств. На сьогоднішній день в нього входять конструкторське бюро "Антонов", серійний завод "Антонов", 410-й завод цивільної авіації, Харківський авіазавод. У грудні 2008 рік. уряд України прийняло рішення реформувати авіаційну промисловість, об'єднавши підприємства, на початку в 2010 роки акціонувавши їх.

Створення керуючої компанії, , - лише проміжний етап на шляху інтеграції ОАК і "Антонова". Згідно останньому проекту угоди між урядами Росії і України про співпрацю в авіабудуванні (який готувався до зустрічі президентів в Харкові і не був підписаний), 50% плюс одна акція ГАК "Антонов" повинні бути внесені до ОАК, яка сплатить цей актив власними акціями. На яку частку в ОАК може розраховувати українська сторона, не указується. При цьому в документі прописано, щоб всі необхідні для інтеграції компаній рішення були ухвалені не пізніше за 1 серпень 2010 року. Нагадаємо, що напередодні українські ЗМІ опублікували підготовлений російською стороною проект міжурядової угоди про передачу 50%+1 акція ГАК Антонов у власність ВАТ Об'єднана авіабудівна корпорація (РФ) в обмін на акції додаткової емісії ОАК. Пізніше мер Запоріжжя Євген Карташов заявив, що Російська Федерація і Україна підписали угоду про створення СП "в галузі авіапрома".

За повідомленням у Твітері депутата Лесі Оробець, незабаром відбудеться наступне:
Здача Антонова: за місяць вивезуть унікальну техдокументацію, зманять ключові кадри. І Україна втратить прибуткову інтелектуальну галузь. За здачею ЧМ флоту не помітили гірше - здачу цілої галузі авіабудування Антонова 50+1% власності... Те, що зараз відбувається в Україні завдяки діям Януковича енд Ко, схоже на повну капітуляцію перед іноземною країною. Росіяни поводять себе як окупанти - вивозять з країни, що капітулювала, цілі галузі.

• 0

#632 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.04.2010 – 12:56

Віддали на знак "вічної дружби" Антонов та всі перевезення Руслана, навіть Мрію подарували. Ніхто нічого не продавав, просто віддали! Вся документація має бути вивезена в Москву до 1 серпня.

В мене мама працює на Антонові. Я там провела все своє дитинство. Люди в шоці. Але інфи про це не було в жодному ЗМІ. Просто зам'яли словами про якесь об'єднання, якого і бути не могло. Москва 20 років зарилась на Антонов і наскільки б важко не було з контрактами, все одно не здали... І як красиво все було зроблено: 20 квітня викатка нового літака, на якій урочисто мав бути присутній Я., але він погидував і 21 квітня, разом з ЧФ, віддав все Москві. Там ніхто нічого не продавав. Віддали безкоштовно. До виборів з ним боролися як могли, бо він всіма силами намагався загарбати землю заводу разом з аеродромом, щоб побудувати там "елітний район"... Нема більше авіабудування в Україні та і Авіації загалом.
http://andriy-pershy....com/78911.html
  • 0

#633 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 13:40

Тут дехто лякав ще митним союзом із Росією.
"«Безумовно, входження до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану сьогодні є неможливим, тому що економічні принципи, закони СОТ цього не дозволяють зробити», - підкреслив Янукович."© http://ua.proua.com/.../27/143016.html
  • 0

#634 Гість_BedBoy_*

• Гості

Відправлено 27.04.2010 – 18:02

Он Гавно...!!! :cool2:
  • 0

#635 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 18:25

Кращі "перли" цієї гілки.

Перегляд дописуОлеська (17.10.2008 22:56) писав:

Януковичу до інтриг Тимошенко ще рости і рости. Найбільший дестабілізатор - це Юля.

Перегляд дописуRush (19.10.2008 00:42) писав:

Все дуже просто ПР є партією всіх громадян України незалежно від мови спілкування, і захищає право кожного спілкуватись рідною мовою.

Перегляд дописуzav (9.02.2009 16:13) писав:

У світлі останніх дій Тимошенко, цей шлях уже не ввижається мені найгіршим, гиги.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (10.06.2009 12:09) писав:

Я поважаю Янука за цей вчинок.
він дуже змінився за цей час.
я вдячна йому. і все. якщо він пройде в другий тур разом із Тимошенко, він має мій голос.
хто б міг подумати що Тимошенко стане гіршою за Януковича яким він був в 2004...

Перегляд дописуphobos (15.06.2009 14:02) писав:

лиш скажу що, особисто для мене, після цих подій, що Віктор Федорович, що Юлія Володимирівна - однакове зло.

Гарно виглядає в світлі останніх подій.
  • 0

#636 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.04.2010 – 19:07

Перегляд дописуOdonacer (22.04.2010 20:54) писав:

А чим відрізняється? Ці прийшли до влади, а тих гетьнули і ім дєвочкам абідна, ото і вся різниця.
Ті продавались москалям і всім жидам, яким можна щось продати, але втіхаря і казали, що за самостійну, а ці продаються відкрито і кажуть що за для людей і зміцнення держави.
Всі вони продають, тілька маркетінг у них різний, ото і вся різниця. :cool2:
І це вже велика різниця.
Поза тим, що це далеко не вся різниця.

Якщо навіть уявити все так як ви це представили у перекрученому вигляді. То з першими буде існувати нація і держава, хоч і бідна. У другому випадку всі теж будуть бідні, але не буде ні нації не держави.
  • 0

#637 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 22:03

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2010 20:07) писав:

Якщо навіть уявити все так як ви це представили у перекрученому вигляді. То з першими буде існувати нація і держава, хоч і бідна. У другому випадку всі теж будуть бідні, але не буде ні нації не держави.
Я думаю, час уже вам, і всім решті, хто розділяє ваші думки, чи-то вішатися, чи-то виїжджати геть. Усе одно користі ніц - "лише стогін і плачь землею руською"©.
  • 0

#638 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 08:20

Росія запропонувала Україні підписати вкрай невигідну угоду про розширення співпраці в енергетичній сфері, повідомляє Комерсант-Україна.

У проекті договору містяться пункти про необхідність погоджувати тарифи на транзит нафти з компанією Транснефть, надати Росії право контролю за українською газотранспортною системою і гарантувати збереження російських інвестицій, відмовившись від імунітету проти судових розглядів.

Хтось вірить, що не підпишемо?
  • 0

#639 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 09:50

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, що передбачає скасування обов'язкової 50-відсоткової квоти на трансляцію музичних творів українських авторів в ефірі теле- і радіостанцій
  • 0

#640 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 12:03

В Пахана україни тепер у Києві є персональний міст! Це зроблено щоб не було заторів коли яник з свого (читай колишнього державного) маєтку мав можливість спокійно їхати нікого не давлячи. Бо раніше він катався через Московський міст, Петрівку Поділ створюючи затори.
Тепер же він буде їздити по персональній полосі мосту через Рибальский острів. ТАм поставили Шлагбаум і дали 4 пульти від нього - ментам, пахану, дапашліви і неізвестному ліцу. А про то щоб їздити як всі білі люди мова канечно не йдеться. І пох що на Московському мості, і на Володимирівському спуску біля Макдональдса пофіг буде дурдом.

Власне новина

На Гаванському мосту почалася перебудова - на в'їзді з боку вулиці Набережно-Хрещатицької поставили шлагбаум, а на виїзді з боку вулиці Електриків - розсувний паркан. Також тривають роботи з розширення відбірника.

Усе це робиться для того, щоб президент з кортежем міг спокійно проїхати мостом, пише "Сегодня" з посиланням на "Київавтодор".

Співробітники комунальної корпорації розповіли, що на паркані і шлагбауму встановлені спеціальні автоматичні системи, які дозволяють відкрити ворота одним натисканням кнопки на пульті, сидячи просто в авто.

"Було чотири пульти, один віддали міліції, інші три - Януковичу, Азарову і ще комусь", - розповіли робітники.

"За допомогою такого рішення для кортежу президента не доведеться тепер перекривати рух на великій ділянці набережної", - сказали робітники.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних