Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#561 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 10:29

Перегляд дописуKinoManiak (22.03.2010 10:21) писав:

Але при цьому величезна кількість бідних людей. Ви цим пишаєтесь ?
ти не шариш, вона на їхньому фоні відчуває себе успішною і заможною,бо, як сама каже,вона дуже добре заробляє)))
  • 0

#562 саша/олександра

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 10:35

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 11:21) писав:

пані,Ви друкуєте ще гірше, ніж я. в Вас теж клавіатура на колінах постійно? :lol:
не бачу сенсу пишатись "успішними і багатими", завдяки яким наша країна в списку злидарів значиться)))
ні,не на колінах,для ноута є стіл.А причина моїх можливих помилок-швидкість і неперевірка написаного!
а на рахунок злиднів-причина не в успішних,а в лінивості нашої більшості!ніхто нікому не забороняє працювати і заробляти мільйони!!!

Перегляд дописуKinoManiak (22.03.2010 11:21) писав:

причина не в успішних,а в лінивості нашої більшості!ніхто нікому не забороняє працювати і заробляти мільйони!!!
  • 0

#563 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.03.2010 – 10:39

Бугога

Кабінет міністрів почав знижувати прибутковість облігацій внутрішньої держпозики набагато швидше, ніж сподівалися інвестори. У п'ятницю Мінфін продав держпапери на 2,66 млрд грн під рекордно низькі за останні роки 11% річних. Як вдалося з'ясувати «КоммерсантЪ-Украина», основну суму емісії викупили націоналізовані банки, а залученими коштами Кабмін профінансував дефіцит Пенсійного фонду. При цьому банкіри впевнені, що величезна кількість заявок від нерезидентів найближчим часом здатна знизити прибутковість та ринкових аукціонах до 10-11%.

Уряд Миколи Азарова почав фінансувати соціальні зобов'язання держави за рахунок нарощування державного боргу. У п'ятницю Міністерство фінансів провело позачергової аукціон з продажу облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) терміном обігу 13 місяців, півтора року і два роки. Всі облігації було продано з рекордно низькою з початку кризи прибутковістю - 11%. Менш дохідними останні два роки були лише облігації, якими Кабмін збільшував капітали банків і НАК «Нафтогаз України», - 9,5%. У порівнянні з попереднім аукціоном ставки впали на 5-6,3%, за тиждень - вже на 10%.

Дохідність у 11% мало цікава інвесторам, запевняють банкіри. "Такий рівень не є ринковим і може бути характерним для позачергового аукціону", - зазначає начальник відділу аналізу фінансових ринків ІНГ Банк Україна Олександр Печеріцин. Дійсно, разом зі зниженням ставок впала і кількість заявок на купівлю ОВДП - з 162 минулого вівторка до 24 в п'ятницю. Втім, обсяг виручених коштів зріс в 4 рази - з 626 млн грн до 2,66 млрд грн. Це майже половина коштів, отриманих від продажу ОВДП з початку року, зауважує видання.

Купувати папери Мінфіну після 19 лютого можуть тільки відібрані ним банки-первинні дилери: ІНГ Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, Укргазбанк, УкрСиббанк, Родовід Банк, ОТП Банк, Унікредит Банк, Ерсте Банк, банки Київська Русь і Київ. За словами банкірів, всі вони до цього часу вже підписали з міністерством відповідні договори. Основну частину ОВДП на останньому аукціоні купили рекапіталізовані державою Укргазбанк, Родовід Банк і банк Київ.

"За чьто боролісь?"
  • 0

#564 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 10:47

Перегляд допису-=VJ=- (22.03.2010 10:39) писав:

"За чьто боролісь?"
Не "за", а "проти" чого боролися ви? Що вам не подобається у купівлі державою "дешевих грошей"? Чи ви інвестор, який грав на ринку ОВДП і якому зрізали прибуток?..
  • 0

#565 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 11:02

Перегляд дописусаша/олександра (22.03.2010 10:35) писав:

ні,не на колінах,для ноута є стіл.А причина моїх можливих помилок-швидкість і неперевірка написаного!
причина не в успішних,а в лінивості нашої більшості!ніхто нікому не забороняє працювати і заробляти мільйони!!!
та у тебе ще й іншого роду помилки бувають :cry:
о тааак..я уявляю мільйонерів,які працюють менеджерами чи лікарями.. ))))
кста, а ким працюєш ти? і чим тобі тоді Йуля заважала,якшо ти сама себе зараз заперечуєш?))
  • 0

#566 саша/олександра

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 11:14

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 12:02) писав:

та у тебе ще й іншого роду помилки бувають ;)
о тааак..я уявляю мільйонерів,які працюють менеджерами чи лікарями.. ))))
кста, а ким працюєш ти? і чим тобі тоді Йуля заважала,якшо ти сама себе зараз заперечуєш?))
щодо мільйонерів,які працюють менеджерами чи лікарями,я їх не уявляю,я їх особисто знаю!І,до речі,відмінні професіонали і класні люди!
ким я працюю?скажу-з 18 років я займаюся бізнесом,не погано,сама собі начальник і гроші не малі!
а Йуля,мені особисто нічим не заважала,тільки посприяла),а от державу посадила на дно океану)(я про знедолених))))
і цікаво в чому ж я сама себе заперечую?)
  • 0

#567 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 11:28

Перегляд дописусаша/олександра (22.03.2010 11:14) писав:

ким я працюю?скажу-з 18 років я займаюся бізнесом,не погано,сама собі начальник і гроші не малі!
а Йуля,мені особисто нічим не заважала,тільки посприяла),а от державу посадила на дно океану)(я про знедолених))))
і цікаво в чому ж я сама себе заперечую?)
шо за бізнес? я конкретно запитала. а не щоб бла-бла-бла у відповідь почути. і не малі гроші- це скільки? приблизно? нє стісняйтеся,просто хочу порівняти))

щодо мільйонерів,які працюють менеджерами чи лікарями,я їх не уявляю,я їх особисто знаю!І,до речі,відмінні професіонали і класні люди!
тавишо. а познайом. в нашій країні працюючи лікарем мільйон не заробиш. за будь-якої влади.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 22.03.2010 – 11:28

• 0

#568 саша/олександра

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 11:38

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 12:28) писав:

шо за бізнес? я конкретно запитала. а не щоб бла-бла-бла у відповідь почути. і не малі гроші- це скільки? приблизно? нє стісняйтеся,просто хочу порівняти))

тавишо. а познайом. в нашій країні працюючи лікарем мільйон не заробиш. за будь-якої влади.
бізнес повязаний із лісоматеріалами.немалі-мін. 100000 міс.,а з чим порівнюєш?
а як може бути лікар повязаний із мільйоном-власна приватна клініка!
  • 0

#569 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 11:59

Перегляд дописусаша/олександра (22.03.2010 11:38) писав:

бізнес повязаний із лісоматеріалами.немалі-мін. 100000 міс.,а з чим порівнюєш?
а як може бути лікар повязаний із мільйоном-власна приватна клініка!
і чого я тобі не вірю? :cry:
все,що ти говориш, не передбачає..так би мовити "власної" роботи, а тільки керування іншими людьми задля свого ж достатку. а от уяви,шо ці всі люди не захочуть працювати на когось,а всі будуть хотіти стати мльйонерами.то яка ціна тим мільйонам буде? гг
а шо за клініка? як називається, де знаходиться?бо в лісоматеріалах не "нуждаюсь". а от зі здоров"ям купу проблем маю. розрекламуй зайомих шо лі. я серйозно обіцяю звернутися,якшо переконаєш,що там якісно лікують)))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 22.03.2010 – 12:00

• 0

#570 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 16:07

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 10:21) писав:

пані,Ви друкуєте ще гірше, ніж я. в Вас теж клавіатура на колінах постійно? :cry:
не бачу сенсу пишатись "успішними і багатими", завдяки яким наша країна в списку злидарів значиться)))
До твого відом у середньо статистиного житела сомалці заробіток 30 доларів в рік . Такшо ми ше свередня країна

Перегляд дописуKinoManiak (22.03.2010 10:21) писав:

Ну по такій логіці тобі треба за комунізму жити там всі рівні (всі бідні) а багати во тожи не зразу багатими стали ( є вийнятки) а ПАХАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописусаша/олександра (22.03.2010 10:35) писав:

а на рахунок злиднів-причина не в успішних,а в лінивості нашої більшості!ніхто нікому не забороняє працювати і заробляти мільйони!!!

повністю підтримую
  • 0

#571 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 16:09

апять клон :cry:
  • 0

#572 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 16:13

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 11:28) писав:

а вони напевно грошима не срали а вкладувал на ринок форекс або кудась ше
  • 0

#573 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 16:17

ай йопт, виокреміть це хтось в тему: "Як заробити гроші" чи "Як стати мільйонером" :cry:
пс. де ж ви всі такі "грамотні та неуважні" беретеся? -_-
  • 0

#574 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 16:22

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 11:59) писав:

і чого я тобі не вірю? -_-
все,що ти говориш, не передбачає..так би мовити "власної" роботи, а тільки керування іншими людьми задля свого ж достатку. а от уяви,шо ці всі люди не захочуть працювати на когось,а всі будуть хотіти стати мльйонерами.то яка ціна тим мільйонам буде? гг
а шо за клініка? як називається, де знаходиться?бо в лісоматеріалах не "нуждаюсь". а от зі здоров"ям купу проблем маю. розрекламуй зайомих шо лі. я серйозно обіцяю звернутися,якшо переконаєш,що там якісно лікують)))

якшо всі стануть мільйонерами то таперішні мільйнери стануть ше білбше заробляти і вийде в тебе звичайна інфляція

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 16:09) писав:

апять клон :cry:

шо за клон

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 16:17) писав:

ай йопт, виокреміть це хтось в тему: "Як заробити гроші" чи "Як стати мільйонером" :ggggg:
пс. де ж ви всі такі "грамотні та неуважні" беретеся? :cry:
теми робити не буду ато так до слова
  • 0

#575 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 16:24

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:20) писав:

якшо всі стануть мільйонерами то таперішні мільйнери стануть ше білбше заробляти і вийде в тебе звичайна інфляція
угу, я інфляцію і мала на увазі. не можуть всі бути багатими. так шо не розказуйте брєдні про мільйонерів)))

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:20) писав:

шо за клон
та не зважай :cry:

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:22) писав:

теми робити не буду ато так до слова
а я не до вас(вас усіх тобто,скільки вас там, троє чи шо) зверталася -_-
  • 0

#576 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 16:26

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2010 16:24) писав:

угу, я інфляцію і мала на увазі. не можуть всі бути багатими. так шо не розказуйте брєдні про мільйонерів)))

та не зважай :cry:

а я не до вас(вас усіх тобто,скільки вас там, троє чи шо) зверталася -_-

всі і не станутьь мають бути " боги і блох "
  • 0

#577 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 16:31

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:26) писав:

всі і не станутьь мають бути " боги і блоХ "
може "Блок" ? да, був такий. помер. давно. кажуть, вірші писав)))
  • 0

#578 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.03.2010 – 16:35

скажу-з 18 років я займаюся бізнесом
Судячи з ваших дописів (не тільки в цій темі), важко повірити, що вам взагалі вже є 18. Ну ок, 20 :cry:

сама собі начальник і гроші не малі!
Подібні фрази найчастіше випливають, коли справа стосується МЛ-маркетингу та фінансових пірамід -_-
  • 0

#579 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 22:08

Перегляд дописуzav (22.03.2010 10:47) писав:

Не "за", а "проти" чого боролися ви?

Я боровся проти приходу до влади Азарова та його методів.
Не вийшло, він таки прийшов. Життя одразу покращилось.
Зокрема до фірми дружини вже добрались, за що моє велике дякую противсіхам - щоб вам так само добре жилось.
А так - більш ні за що.
  • 0

#580 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 22:15

Перегляд допису-=VJ=- (22.03.2010 22:08) писав:

Я боровся проти приходу до влади Азарова та його методів.
Не вийшло, він таки прийшов. Життя одразу покращилось.
Зокрема до фірми дружини вже добрались, за що моє велике дякую противсіхам - щоб вам так само добре жилось.
А так - більш ні за що.
Ну, так ОВДП тут до чого? Чи це фірма вашої дружини працювала на ринку ОВДП?..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing