Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#521 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2010 – 13:31

Перегляд дописуzav (13.03.2010 12:50) писав:

Назвіть країну, де більшість товарів не має імпортних складових.
Китай.
ГГ. так просто схотілося відповісти.
  • 0

#522 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2010 – 13:50

Цитата

Цікаво, чи пан назве хоч один стовідсотково український товар.
Цікаво, чи пан назве хоч одну країну, де всі товари її власного виробництва?

Цитата

Та ні, тут ланцюжок трохи довший і більш розгалуджений
гривня слабшая - підтримка експорту - обгрунтовуючи кризою робітників звільняють+державі скручують дулю у вигляді податків, вимиваючи бюджетні кошти через відшкодовування ПДВ+імпортні товари дорожчають, отже дрібний бізнес, на 90% орієнтований на торгівлю, закривається, збільшуючи кількість безробітних, і великий бізнес, в роботі якого є чимала доля імпортованого обладнання чи матеріалів, звільняє працівників та йде в тінь. Маємо підсумок - купа безробітних з числа нижнього та середнього класу, ті, хто був у верхніх шарах середнього - без бізнесу, пенсіонери сидять голодні, оскільки податки критично зменшились (а експортери їх ніколи не платили і не будуть платити - там все йде через підставні компанії в офшорах, через що торгівля виходить майже збитковою для очей податкової, в результаті чого з бюджету вимиваються ще й кошти на дотації), бізнес в занепаді, банкіська система обвалена \"розумними\" рішеннями типу мораторію на видачу вкладів, рефінансуванню знайомих банків та одноденним рішенням НБУ, а країна - в дупі. І президент, цілком логічно, з такою ж дулею від народу - у відставці.
От і весь сценарій \"підтримки експортерів обвалом гривні\".
О, яка схема, яка схема, о... чому Юлічька замість \"бюджету проїдання\" жодного разу не вклала кошти у розбудову власного виробництва у тій або іншій галузі?
А щодо того, що експортери не плотють податків, то це ви про прибуток, адже зряплату й нарахування на зряплату вони плотють, а ПДВ плотить кожен у магазині прямо.
Що ж до \"дрібний бізнес, на 90% орієнтований на торгівлю\", то ви пропустили слова \"імпортними товарами\", ібо справа, орієнтована на торгівлю власними товарами на експорт або навіть усередині країни якщо не виграє, то принаймні нічого не втрачає.

Цитата

Ви самі зрозміли, що написали?
Перечитайте ваш попередній допис і поставте це запитання самому собі. Потішитеся.

Цитата

В Україні всі товари без вийнятку мають імпортні складові, у тому числі й продукти харчування.
В якій країні всі без винятку товари не мають імпортних складових?
Я навіть знаю країну, де всі крім робої сили складові вмпортні - але вона на диво гарно себе почуває!

Цитата

Мажори квартири брази за повну вартість за готівку, а в кредит брав квартири саме середній клас!
За готівку брали бандюки, а мажори саме в кредит.

Цитата

Засилля долара відбулось тому що банки охочіше видавали саме доларові кредити, заохочуючи низькими відсотками, а НБУ який знаходився під контролем Ющенка ніяк цьому не заперечував!
Ойпля... заохочуючи. не заохочуючи, а знаючи про меншу ризикованість доляра відносно гривні - от цей ризик і виліз восени 2008 року і всі, кого \"заохочували\" натурально \"попали на баблос\".

Цитата

Заробляти валюту потнібно. Але й громадян гвалтувати її курсом теж не потрібно!
Напешіть із цього приводу дисертація хоча би - я з цікавістю почитаю ваші висновки щодо цієї проблеми.

Цитата

Ви відсутність аргументів та контраргументів замінюєте нічим невиправданими образами!
Що вам правда за образи йде - це я вже зрозумів.

Цитата

І що ж Ви такого стврюєте?
Оточуючи ситуйовину.
Я бачу, вам треба дописи перечитувати по кілька разів, бо інакше перепитуєте постійно.

"Якщо хочете, щоб Вас хтось почув, то спілкуйтесь нормально!"(с)
Навіть ви мене почитали, тому я ніразу не хвилююся за решту форумлян.

"Я зараховую до електорату Януковича всіх хто допустив те, що він прийшов до влади і призначив Азарова та Табачника на їх теперішні посади!"(с)
Тю, ви теж допустили. Чи ви на час виборів країну покинули?
Ганьба Marshal!!1

"Ні. Врогом України, москалем, запроданцем і провокатором є ті всі, хто допустив прихід до влади Януковича, а як наслідок призначення Азарова та Табачника!"(с)
Тобто я винен, що у Б'ЮТ, за який я голосував на виборах до Верховної Ради України, знайшлося 8 зрадників жорсткої лінії Юлії Володимирівни, котрі проголосували за Азарова? Ну, так, вина моя. Більше за Б'ЮТ не голосуватиму.

"У доларах відсотки нижчі були."(с)
Тому що гривня - ризикованіша. Ризики виправдалися восени 2008 року - вітаю! Ги.

"Так їжа ж теж дорожчає разом з імпортним комп’ютером. Тобто зараз робітник може з’їсти менше ніж міг з’їсти рік назад."(с)
Тільки це називається інфляція, котру Тимошенко зупинила влітку 2009 року. Чи забули?

"Китай.
ГГ. так просто схотілося відповісти."(с)
Та, чері таке китайське.
  • 0

#523 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.03.2010 – 16:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2010 13:31) писав:

Китай.
ГГ. так просто схотілося відповісти.
Таких країн одиниці.

Перегляд дописуzav (15.03.2010 13:50) писав:

Зверху вже писали. Китай.

О, яка схема, яка схема, о... чому Юлічька замість \"бюджету проїдання\" жодного разу не вклала кошти у розбудову власного виробництва у тій або іншій галузі?
А хто вкладав? Ющенко? Янукович?

Перечитайте ваш попередній допис і поставте це запитання самому собі. Потішитеся.
Відповідь не приймається.

В якій країні всі без винятку товари не мають імпортних складових?
Я навіть знаю країну, де всі крім робої сили складові вмпортні - але вона на диво гарно себе почуває!
В інших таких країнах не обдирають людей іграми з курсами валют!

За готівку брали бандюки, а мажори саме в кредит.
І мажори і злодії брали за готівку. Навряд чи головний мажор країни Андрій Ющенко свою БМВ та Верту в кредит брав. Кредитами користуються саме звичайні люди!
  • 0

#524 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:32

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 17:27) писав:

Зверху вже писали. Китай.
Шо Кетай?
Кетай, котрий їздить на ліцензійному Cherry? Чи Кетай, де все молоко - імпортне?

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 17:27) писав:

А хто вкладав? Ющенко? Янукович?
Злив зараховано, дякую.
  • 0

#525 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:35

Ойпля... заохочуючи. не заохочуючи, а знаючи про меншу ризикованість доляра відносно гривні - от цей ризик і виліз восени 2008 року і всі, кого \"заохочували\" натурально \"попали на баблос\".
Виліз, коли Ющенко перед відходом вирішив зі Стельмахом грошей підмутити на стрибках курсу.

Напешіть із цього приводу дисертація хоча би - я з цікавістю почитаю ваші висновки щодо цієї проблеми.
Ви свого улюбленого проффесора про це попросіть!

Що вам правда за образи йде - це я вже зрозумів.
Ні, мені за образи йде не правда, а ваші безпричинні обзивання. Якщо Вам не вистачає інтелекту на бесіду без образ, кращ нічого не пишіть. Бо своїми образами Ви демоструєте, що ви типовий представник електорату Януковича!
  • 0

#526 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:39

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 17:31) писав:

Відповідь не приймається.
Дідько! Дайте хелп! Не можу поварнякати з ботом! Команд не сприймає!!1 Пароль, може, якийсь потрібен?

В інших таких країнах не обдирають людей іграми з курсами валют!
Ви ще не довели, що людей справді обдерли, а вже пнетесь осуджувати. Пригальмуйте.

І мажори і злодії брали за готівку. Навряд чи головний мажор країни Андрій Ющенко свою БМВ та Верту в кредит брав. Кредитами користуються саме звичайні люди!
Самі звичайні люди користуються спадковою нерухомістю, а не вия........

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 17:35) писав:

Виліз, коли Ющенко перед відходом вирішив зі Стельмахом грошей підмутити на стрибках курсу.
Яка різниця, хто заробив на ризиках? Головне, що ризики були, і що всі мажори з кредитними квартирами про них або знали й мріяли, або не знали, і їх не шкода, ібо йолопи.

Ви свого улюбленого проффесора про це попросіть!
Злив зараховано, дякую.

Ні, мені за образи йде не правда, а ваші безпричинні обзивання. Якщо Вам не вистачає інтелекту на бесіду без образ, кращ нічого не пишіть. Бо своїми образами Ви демоструєте, що ви типовий представник електорату Януковича!
Боте, у вас щось заклинило - вислів "представник електорату Януковича"(с) вилазить уже не лише де не треба, а й абсолютно випадково, ґґґ.
  • 0

#527 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:43

Я бачу, вам треба дописи перечитувати по кілька разів, бо інакше перепитуєте постійно.
Будете прямо відповідати на прямі запитання, не буду зайвий раз перепитувати.

"Якщо хочете, щоб Вас хтось почув, то спілкуйтесь нормально!"(с)
Навіть ви мене почитали, тому я ніразу не хвилююся за решту форумлян.
Я і Януковича слухаю, але це не означає, що я його позитивно оцінюю.

"Я зараховую до електорату Януковича всіх хто допустив те, що він прийшов до влади і призначив Азарова та Табачника на їх теперішні посади!"(с)
Тю, ви теж допустили. Чи ви на час виборів країну покинули?
Ганьба Marshal!!1
Я на відміну від Вас за Януковича не голосував і не агітував!

"Ні. Врогом України, москалем, запроданцем і провокатором є ті всі, хто допустив прихід до влади Януковича, а як наслідок призначення Азарова та Табачника!"(с)
Тобто я винен, що у Б'ЮТ, за який я голосував на виборах до Верховної Ради України, знайшлося 8 зрадників жорсткої лінії Юлії Володимирівни, котрі проголосували за Азарова? Ну, так, вина моя. Більше за Б'ЮТ не голосуватиму.
Ніхто не застрахований від зрадництва. Я голосував у 2004 році за Ющенка, а він зрадив країну, продавши її своєму колишньому запеклому ворогу!

"У доларах відсотки нижчі були."(с)
Тому що гривня - ризикованіша. Ризики виправдалися восени 2008 року - вітаю! Ги.
Привітайте тих, хто останнє віддає, щоб сплачувати кредит на житло, щоб його звідти не виселили!

"Так їжа ж теж дорожчає разом з імпортним комп’ютером. Тобто зараз робітник може з’їсти менше ніж міг з’їсти рік назад."(с)
Тільки це називається інфляція, котру Тимошенко зупинила влітку 2009 року. Чи забули?
Інфляція спровокована ростом долара і як наслідок імпорту. Інфляція зупинилась, бо ріст долара зупинився..

"Китай.
ГГ. так просто схотілося відповісти."(с)
Та, чері таке китайське.
Краще нашого Ланоза чи Сенса.

Перегляд дописуzav (15.03.2010 16:32) писав:

Шо Кетай?
Кетай, котрий їздить на ліцензійному Cherry? Чи Кетай, де все молоко - імпортне?
Ну Чері краще російських Жигулів чи наших Сенсів. А звідки Китай імпортує молоко?
  • 0

#528 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:59

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 17:43) писав:

Будете прямо відповідати на прямі запитання, не буду зайвий раз перепитувати.
Так. У мене до вас є пряме запитання: ви ідіот?

Я на відміну від Вас за Януковича не голосував і не агітував!
Цитату наведете чи ляпнули, бо слів забракло?

Привітайте тих, хто останнє віддає, щоб сплачувати кредит на житло, щоб його звідти не виселили!
Вітаю вас і всіх решту ідіотів України! Гурра!!!

Інфляція спровокована ростом долара і як наслідок імпорту. Інфляція зупинилась, бо ріст долара зупинився..
Пляаа... врятуйте.
Та де ж інфляція зупинилася, коли вона 2% в лютому?!

Краще нашого Ланоза чи Сенса.
Страшна брехня. Ланос має до 10 балів по безпеці, а Чері менше 5.

Ну Чері краще російських Жигулів чи наших Сенсів. А звідки Китай імпортує молоко?
Брехня. Чері небезпечніше навіть совіцької шістки.
  • 0

#529 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:10

Перегляд дописуzav (15.03.2010 16:39) писав:

Дідько! Дайте хелп! Не можу поварнякати з ботом! Команд не сприймає!!1 Пароль, може, якийсь потрібен?
У електората Януковича такі ж проблеми з інтелектом як і у їхнього лідера?

Ви ще не довели, що людей справді обдерли, а вже пнетесь осуджувати. Пригальмуйте.
Сходіть до будь-якої крамниці і подивіться які ціни там зараз і які вони там були коли долар був 5,05 і подумайте чому це так, і це буде Вам доведенням.

Самі звичайні люди користуються спадковою нерухомістю, а не вия........
Якою спадковою нерухомістю? І мене є батьки вони зараз живуть у своїй квартирі і дай Бог, щоб вони там жили якомого довше. Мене з сестрою в сім’ї двоє, відповідно, навіть у випадку смерті батьків квартира одна, тобто потнібна ще одна, але так як я сподіваюсь на довге життя моїх батьків, то квартир потрібно ще дві. Я звичайна людина із звичайної сім’ї і таких як я мільйони!

Яка різниця, хто заробив на ризиках? Головне, що ризики були, і що всі мажори з кредитними квартирами про них або знали й мріяли, або не знали, і їх не шкода, ібо йолопи.
Жоден мажор не брав кредитів, бо мажору вони не потрібні, мажор і так має гроші, аналогічно як Андрійку Ющенку тато дав на БМВ та Верту, ак іншим мажорам їхні батьки все купують, а кредитит беруть ті у кого немає грошей, тобто звичайні громадяни, які в основному і постраждали від махінацій Ющенка з валютою!

Боте, у вас щось заклинило - вислів "представник електорату Януковича"(с) вилазить уже не лише де не треба, а й абсолютно випадково, ґґґ.
Іншого нічого написати не осилили?

Перегляд дописуzav (15.03.2010 16:59) писав:

Так. У мене до вас є пряме запитання: ви ідіот?
І Ви потім будете писати, що Ви не пишете образ?! Хоча чому дивуватись електорату Януковича.

Цитату наведете чи ляпнули, бо слів забракло?
Перечитайте власну творчість на даному форумі!

Вітаю вас і всіх решту ідіотів України! Гурра!!!
Заєте, якщо Ваші батьки сидять десь за кордоном і змогли придбати Вам житло в Україні, або просто маєте багату рідню, це не означає, що всі решта таких. І якщо Ви так ставитесь то громадян України, то Ви не патріот, а звичайний лицемір!

Пляаа... врятуйте.
Та де ж інфляція зупинилася, коли вона 2% в лютому?!
Не зупинилась, скоротила ріст!

Страшна брехня. Ланос має до 10 балів по безпеці, а Чері менше 5.

Брехня. Чері небезпечніше навіть совіцької шістки.
А комфорт? А модельний ряд?
  • 0

#530 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 17:35

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 18:10) писав:

Сходіть до будь-якої крамниці і подивіться які ціни там зараз і які вони там були коли долар був 5,05 і подумайте чому це так, і це буде Вам доведенням.
За мене це робить Держкомстат: інфляція тогоріч - 12%.

Якою спадковою нерухомістю? І мене є батьки вони зараз живуть у своїй квартирі і дай Бог, щоб вони там жили якомого довше. Мене з сестрою в сім’ї двоє, відповідно, навіть у випадку смерті батьків квартира одна, тобто потнібна ще одна, але так як я сподіваюсь на довге життя моїх батьків, то квартир потрібно ще дві. Я звичайна людина із звичайної сім’ї і таких як я мільйони!
Ви забули додати, що у вас немає кредиту, а так усе правильно.

Жоден мажор не брав кредитів, бо мажору вони не потрібні, мажор і так має гроші, аналогічно як Андрійку Ющенку тато дав на БМВ та Верту, ак іншим мажорам їхні батьки все купують, а кредитит беруть ті у кого немає грошей, тобто звичайні громадяни, які в основному і постраждали від махінацій Ющенка з валютою!
Так а навіщо було брати кредит, якщо нема грошей? Звісно ж, що втрапили в халепу.

І Ви потім будете писати, що Ви не пишете образ?! Хоча чому дивуватись електорату Януковича.
"Будете прямо відповідати на прямі запитання, не буду зайвий раз перепитувати."(с)

Перечитайте власну творчість на даному форумі!
Злив зараховано, дякую.

Не зупинилась, скоротила ріст!
Це ви мені кажете? Скажіть це вашій кумирці: http://p-p.com.ua/articles/955

А комфорт? А модельний ряд?
Після смерті пофіґ і на комфорт, і на модельний ряд... повірте на слово.
  • 0

#531 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 22:04

Пан, схоже, ще й єврей.
Але злив зараховано.

Кетай, де все молоко - імпортне?

Гигиги...
Та ні, пане, той Китай, який того року витіснив Росію з третього місця по виробництву молока в світі.
  • 0

#532 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 23:27

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 22:04) писав:

Але злив зараховано.
Навзаєм.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 22:04) писав:

Гигиги...
Та ні, пане, той Китай, який того року витіснив Росію з третього місця по виробництву молока в світі.
Оцим молоком: http://www.google.com.ua/search?client=ope...-8&oe=utf-8 ?
Дійсно, витіснив. Один імпортер молока витіснив іншого: "Но своего молока стране с населением, превышающим миллиард человек, все равно при нынешнем молочном буме не хватает, и Китай активно закупает сухое молоко в немногочисленных странах-экспортерах - Новой Зеландии, Австралии, США, Аргентине, Белоруссии. Все остальные страны производят молоко для собственного потребления (экспортируют только готовую продукцию, в основном сыры и масло) или импортируют молоко и молочную продукцию, как это делают Россия и Китай."
  • 0

#533 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 23:50

Перегляд дописуzav (15.03.2010 23:27) писав:

Дійсно, витіснив. Один імпортер молока витіснив іншого:

Суть не в імпорті, нагадаю

Цитата

Кетай, де все молоко - імпортне?

• 0

#534 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 09:06

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 00:50) писав:

Суть не в імпорті, нагадаю
А в чому суть?
Ви ж наче шукали країну, де всі товари власного виробництва - і не знайшли. У цьому суть?
  • 0

#535 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 13:28

Перегляд дописуzav (16.03.2010 09:06) писав:

А в чому суть?

Суть в тому, що було написано "Кетай, де все молоко - імпортне". Що є брехнею.

Перегляд дописуzav (16.03.2010 09:06) писав:

Ви ж наче шукали країну

Я нічого не шукав. Я просив назвати український товар, де нема імпортної складової. На що пан злився.
  • 0

#536 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 13:38

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 14:28) писав:

Я нічого не шукав. Я просив назвати український товар, де нема імпортної складової. На що пан злився.
Нехай буде вугілля, щоби ви нарешті заспокоїлися.
Ще можу сіль назвати, ги.
І пісок.
А тепер поясніть, яким чином наявність імпортних складових впливає на ціну товару. І доведіть, що наявність імпортних складових у товарі робить товар імпортним у цілому. А я з цікавістю почитаю.
p.s. Та, і наведіть нарешті перелік імпортних товарів, без яких ви жити не можете. Бо щось мовчите підозріло.
  • 0

#537 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 14:17

Перегляд дописуzav (16.03.2010 13:38) писав:

Нехай буде вугілля, щоби ви нарешті заспокоїлися.

Гиги... Це який? Той, для металургії, що Україна на 95% закуповує у Росії?
Чи те сміття, яке добуває сама? То навіть в ньому є імпортні складники - обладнання, яким його добувають та перевозять, імпортне.

А тепер поясніть, яким чином наявність імпортних складових впливає на ціну товару.

І справді, яким чином подорожчання імпортної складової може вплинути на ціну товару... Аж дивно, хіба ж таке може бути.

І доведіть, що наявність імпортних складових у товарі робить товар імпортним у цілому.

А цитатку мою таку наведете?

Та, і наведіть нарешті перелік імпортних товарів, без яких ви жити не можете. Бо щось мовчите підозріло.

Перелічувати довго.
  • 0

#538 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 14:29

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2010 15:17) писав:

Чи те сміття, яке добуває сама? То навіть в ньому є імпортні складники - обладнання, яким його добувають та перевозять, імпортне.
Далеко не на всіх шахтах оновлене обладнання, і тим більше не все воно імпортне.

І справді, яким чином подорожчання імпортної складової може вплинути на ціну товару... Аж дивно, хіба ж таке може бути.
Ви вже зливаєте питання, чи це мені лише здається?..

А цитатку мою таку наведете?
А чого ж ви питали:

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 09:48) писав:

Цікаво, чи пан назве хоч один стовідсотково український товар.
Від нема чого робити? Чи розуму забракло краще придумати?
Який же зв'язок між повністю імпортним товаром, і вітчизняним товаром, що містить імпортні складові - поясніть. Чекаю нетерпляче.

Перелічувати довго.
Злив зараховано, дякую.
  • 0

#539 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 15:51

Перегляд дописуzav (16.03.2010 14:29) писав:

Далеко не на всіх шахтах оновлене обладнання, і тим більше не все воно імпортне.

Поїдемо перевіряти, чи пан має достовірну статистику?

Ви вже зливаєте питання, чи це мені лише здається?..

Та Вам постійно якісь дурниці ввижаються - я ж тут до чого.
Тим паче, коли Ви намагаєтесь довести, що подорожчання частини собівартості не впливає на ціну товару - я тут безсилий, знаєте.

А чого ж ви питали

Ну і? Де я писав, що імпортна частина перетворює товар на імпортний? Чи пану бракує розуму втямити, що "товар" може бути не лише український чи імпортний, а й частково імпортний, частково український? То це знову ж не до мене, для цього спеціалісти є.

Який же зв'язок між повністю імпортним товаром, і вітчизняним товаром, що містить імпортні складові - поясніть. Чекаю нетерпляче.

Задовільняю очікування - і той, і інший дорожчають, якщо дорожчає імпорт.

Злив зараховано, дякую.

Та нема за що, звертайтесь, завжди допоможу - мене так тішить, як пан бавиться в пісочок шкільних часів типу "на слабо".
  • 0

#540 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.03.2010 – 17:46

Перегляд дописуzav (12.03.2010 19:59) писав:

Тю... експортери зароблятимуть більше, імпортери менше - усього й справи.
Щодо експортери зароблятимуть більше - погоджуюсь, щодо імпортери менше - рішуче протестую, імпортери менше не зароблятимуть, вони утічуть на інші ринки збуту або ж зароблятимуть стільки ж/більше. У другому ж випадку більше платитимуть покупці імпортних товарів. Пан згодний?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних