Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#501 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 13.03.2010 – 10:36

Перегляд дописуzav (12.03.2010 19:59) писав:

Тю... експортери зароблятимуть більше, імпортери менше - усього й справи.
І українці заробляються менше, бо ріст долара стимулює інфляцію та провокує ріст вартості імпортних товарів!

Перегляд дописуzav (13.03.2010 09:12) писав:

Що ж Юічька не перекупила угоду? Грошей забракло чи жадібності? Гигиги.
Вона просто таким лицемірством та зрадництвом як Ющенко не займається!
  • 0

#502 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2010 – 11:18

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 10:36) писав:

Наївний )
  • 0

#503 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 11:23

Перегляд дописуKinoManiak (13.03.2010 11:18) писав:

Наївний )
Доведіть протилежне!
  • 0

#504 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2010 – 12:36

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 11:36) писав:

І українці заробляються менше, бо ріст долара стимулює інфляцію та провокує ріст вартості імпортних товарів!
Українці, які дбають про добробут держави, заробляють більше, ібо їхня вироблені ними товари продаються за кордоном за дорогу валюту й удома вони мають більше гривень на кожен виторгуваний доляр. Це, в свою чергу, збільшує доходи населення, що впливає на збільшення попиту та зменшення пропозицій товарів масового вжитку на ринку - ось звідки інфляція. Ну, крім соціяльних виплат Тимошенко, звісно. А щодо вартості імпортних товарів, то купуйте вітчизняного виробництва.

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 11:36) писав:

Направду, таким не займалася. Вони бажала все й одразу!

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 12:23) писав:

Доведіть протилежне!
http://www.pravda.co...9/06/8/4005457/
  • 0

#505 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 12:43

Перегляд дописуzav (13.03.2010 12:36) писав:

Українці, які дбають про добробут держави, заробляють більше, ібо їхня вироблені ними товари продаються за кордоном за дорогу валюту й удома вони мають більше гривень на кожен виторгуваний доляр. Це, в свою чергу, збільшує доходи населення, що впливає на збільшення попиту та зменшення пропозицій товарів масового вжитку на ринку - ось звідки інфляція. Ну, крім соціяльних виплат Тимошенко, звісно. А щодо вартості імпортних товарів, то купуйте вітчизняного виробництва.
У нас більшість товарів, що купуються населенням або імпортні, або включають імпортні складові, тому здешевлення гривні, це зібльше вартості товарів у магазинах, відповідна менша купівельна спроможність населення. А що робити тим хто взяв кредити на житло в доларах? Йти на вулицю?

Направду, таким не займалася. Вони бажала все й одразу!
Доведіть!

І що це доводить?
  • 0

#506 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 12:50

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 13:43) писав:

У нас більшість товарів, що купуються населенням або імпортні, або включають імпортні складові, тому здешевлення гривні, це зібльше вартості товарів у магазинах, відповідна менша купівельна спроможність населення.
Назвіть країну, де більшість товарів не має імпортних складових.

А що робити тим хто взяв кредити на житло в доларах? Йти на вулицю?
Так. Нєфіґ було грати в уявний Forex.

Доведіть!
Ось-де нижче ж посилання було - повилазило? Юлькоботів правда засліпила?

І що це доводить?
Ну, оту тезу вище.
p.s. Я знаю, що ви дурень, але з благодійності даю вам останню спробу.
  • 0

#507 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 13:00

Перегляд дописуzav (13.03.2010 12:50) писав:

Назвіть країну, де більшість товарів не має імпортних складових.
Справа не у тому, справа у тому, що для нас імпорт постійно дорожчає, а для інших країн ні. Накриклад для США та зони Євро це майже невідчутно, а для нас дуже, коли вартість імпортних товарів через здешевлення гривні виросла в два рази, а зарплати у кращому випадку залишились такі як і були, а в гіршому і того знизились.

Так. Нєфіґ було грати в уявний Forex.
Тобто можливе виселення на вулицю українців з їхніми дітьми для Вас нормально? Чи тотальна економія в сім’ях для виплат кредитів? Який же Ви тоді патріот. Та певно такий же як і Ющенко, лише на словах. Я теж проти засилля долара, але сталось те що сталось, і я проти того, щоб через безграмотну валютну політику Ющенка страждали люди.

Ось-де нижче ж посилання було - повилазило? Юлькоботів правда засліпила?
Ну, оту тезу вище.
p.s. Я знаю, що ви дурень, але з благодійності даю вам останню спробу.
А Ви без образ не можете спілкуватись? Ну, в приципі, це типово для електорату Януковича. Який президент такий і його електорат. Навіщо мені читати статті на замовлення, це й сам можу зробити без Вас. Я Вам натомість можу надати інші статті де буде написано, що Тимошенко свята і що? І що це доведе? Мене цікавить Ваша думка та Ваші аргументи побудовані на впливі на Вас оточуючої політичної та економічної ситуації!

Повідомлення відредагував Marshal: 13.03.2010 – 13:01

• 0

#508 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 15:10

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2010 02:36) писав:

А Ви чого від них очікували?
Від людей, які змогли зробити те, що зробили у 2004 я закономірно очікував, що вони вчинять логічно, а не всупереч своїм інтересам і переконанням.

А тепер мені здаєтья, що чи то розуму їм забракло, чи то просто було українське жлобство. Коли хтось хоче зірвати плоди з нічийної яблуні, то чухраїнець лає і відганяє "крадія". А як дати йому ту яблуню, то вона гнистиме, і плоди ніхто не збиратиме. От так і з демократією.

Коли двоє за владу боряться так важко визначити кому ж більше хочеться НЕ ДАТИ, що аж розриваєшся. Так обом напакостити свербить!

Що "най у мене корова здохне, але у сусіда дві"! Тобто я нікому голоса не віддам, хай мені навіть від цього гірше буде. Ж.Л.О.Б.С.Т.В.О

І хуторянство!
  • 0

#509 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 15:56

Перегляд дописуМуляж Добра (13.03.2010 16:10) писав:

Від людей, які змогли зробити те, що зробили у 2004 я закономірно очікував, що вони вчинять логічно, а не всупереч своїм інтересам і переконанням.
Логічно було би підтримати Ющенка, але вибір засвідчить якесь інше підґрунтя переконань, ги.
  • 0

#510 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 16:00

Та хоч би й лисого гнола, але ж не яйцепришибота.
  • 0

#511 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 16:10

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 14:00) писав:

Справа не у тому, справа у тому, що для нас імпорт постійно дорожчає, а для інших країн ні. Накриклад для США та зони Євро це майже невідчутно, а для нас дуже, коли вартість імпортних товарів через здешевлення гривні виросла в два рази, а зарплати у кращому випадку залишились такі як і були, а в гіршому і того знизились.
Ну, знову зливають... справа, бачте, не втому. А в чому справа? Може справа в тому, що дохід підприємств, що працюють на експорт і заробляють оті бакси, що ви їх потім купляєте по 8 гривень за штуку й витрачаєте на кредитні квартири, вартість котрих ніяк не сумісна з вашим доходом за все життя?
Яких це таких імпортних товарів ви потребуєте, що жити без них ніяк не можете, збільшився, і працівники тих підприємств сидять у хтозна яких, проте некредитних, квартирах принаймні ситі?

Тобто можливе виселення на вулицю українців з їхніми дітьми для Вас нормально? Чи тотальна економія в сім’ях для виплат кредитів? Який же Ви тоді патріот. Та певно такий же як і Ющенко, лише на словах. Я теж проти засилля долара, але сталось те що сталось, і я проти того, щоб через безграмотну валютну політику Ющенка страждали люди.
Можливе виселення мажорів та інших перспективних менеджерів, що понакупляли за хтозна де зароблені бакси кредитні квартири за найвищими з можливих цін мене ніразу не хвилювало.
А сталося засилля долара саме через імпортоорієнтовану політику Юлічьки - оце йдіть їй дякуйте.
Нормальний я патріот - нормальніший від вас. Патріот, який чітко розуміє, що країна має заробляти валюту, а не витрачати, тому експорт має перевищувати імпорт. Краще подивіться статистику зменшення золотовалютного запасу України й порахуйте, на скільки би його вистачило при курсі 6.5, або навіть 4.5 гривні за багз.

А Ви без образ не можете спілкуватись? Ну, в приципі, це типово для електорату Януковича. Який президент такий і його електорат. Навіщо мені читати статті на замовлення, це й сам можу зробити без Вас. Я Вам натомість можу надати інші статті де буде написано, що Тимошенко свята і що? І що це доведе? Мене цікавить Ваша думка та Ваші аргументи побудовані на впливі на Вас оточуючої політичної та економічної ситуації!
Які образи? Я правду сказав.
Та пох мені на політику й оточуючу ситуйовину - сам її творю й нічиєї допомоги не потребую: ані Тимошенко, ані Ющенка, ані Януковича.
Тому й лаюся із замовленими йолопами, аби решта суспільства чула не лише брехню, але й крихту правди.
  • 0

#512 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2010 – 22:29

Marshal, не зачисляйте до електорату Януковича кожно, хто не поділяє вашу думку :yes:
  • 0

#513 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 14.03.2010 – 23:35

А для істеричних юлеботів кожен, хто не голосував за Багіню - їхній особистий ворог, москаль, запроданець і провокатор.
По темі: Яник приємно здивував лише один раз, коли сказав що українська лишиться єдиною державною. більше позитивних моментів не було. Взагалі, таке враження, що нічого не змінилося...
  • 0

#514 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.03.2010 – 23:57

Перегляд дописуzav (13.03.2010 16:10) писав:

Ну, знову зливають... справа, бачте, не втому. А в чому справа? Може справа в тому, що дохід підприємств, що працюють на експорт і заробляють оті бакси, що ви їх потім купляєте по 8 гривень за штуку й витрачаєте на кредитні квартири, вартість котрих ніяк не сумісна з вашим доходом за все життя?
Яких це таких імпортних товарів ви потребуєте, що жити без них ніяк не можете?
Я Вам дивуюсь пане Зав, стільки разів пояснювати таку елементарщину. Ні, наш народ дійсно має те, на що заслуговує. Для початку усім обов'язкові курси з макроекономіки. По-іншому, ми нікуда не зайдем.

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 13:00) писав:

Тобто можливе виселення на вулицю українців з їхніми дітьми для Вас нормально?
А чим думали оті самі телепні-батьки, коли брали кредити в доларах?

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 13:00) писав:

Блін, я вже не можу. Пояснюю ще раз , для тих, хто в танку (спробую поставити в простий логічний ланцюжок):

Гривня слабшає - підтримка експорту - робітники мають роботу - вони не лишаються без нічого взагалі - вони мають менше можливості купити імпортний комп'ютер - зате мають що блін, жрати!!! Невже так тупо доходить?
  • 0

#515 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 14.03.2010 – 23:58

Федорович видав нову перлину.
  • 0

#516 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2010 – 00:03

Перегляд дописуБуря (14.03.2010 23:35) писав:

А для істеричних юлеботів кожен, хто не голосував за Багіню - їхній особистий ворог, москаль, запроданець і провокатор.
По темі: Яник приємно здивував лише один раз, коли сказав що українська лишиться єдиною державною. більше позитивних моментів не було. Взагалі, таке враження, що нічого не змінилося...
Ойо, знову діти казок начитались про золотих рибок та чарівні палички.
  • 0

#517 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 15.03.2010 – 01:00

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 00:03) писав:

Ойо, знову діти казок начитались про золотих рибок та чарівні палички.
Не зрозуміла, про що ти.
  • 0

#518 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 08:48

Яких це таких імпортних товарів ви потребуєте, що жити без них ніяк не можете

Цікаво, чи пан назве хоч один стовідсотково український товар.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 23:57) писав:

Гривня слабшає-підтримка експорту-робітники мають роботу-вони не лишаються без нічого взагалі-вони мають менше можливості купити імпортний комп'ютер-зате мають що блін, жрати!!! Невже так тупо доходить?

Та ні, тут ланцюжок трохи довший і більш розгалуджений
гривня слабшая - підтримка експорту - обгрунтовуючи кризою робітників звільняють+державі скручують дулю у вигляді податків, вимиваючи бюджетні кошти через відшкодовування ПДВ+імпортні товари дорожчають, отже дрібний бізнес, на 90% орієнтований на торгівлю, закривається, збільшуючи кількість безробітних, і великий бізнес, в роботі якого є чимала доля імпортованого обладнання чи матеріалів, звільняє працівників та йде в тінь. Маємо підсумок - купа безробітних з числа нижнього та середнього класу, ті, хто був у верхніх шарах середнього - без бізнесу, пенсіонери сидять голодні, оскільки податки критично зменшились (а експортери їх ніколи не платили і не будуть платити - там все йде через підставні компанії в офшорах, через що торгівля виходить майже збитковою для очей податкової, в результаті чого з бюджету вимиваються ще й кошти на дотації), бізнес в занепаді, банкіська система обвалена "розумними" рішеннями типу мораторію на видачу вкладів, рефінансуванню знайомих банків та одноденним рішенням НБУ, а країна - в дупі. І президент, цілком логічно, з такою ж дулею від народу - у відставці.
От і весь сценарій "підтримки експортерів обвалом гривні".
  • 0

#519 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 10:13

Ви самі зрозміли, що написали?

Яких це таких імпортних товарів ви потребуєте, що жити без них ніяк не можете, збільшився, і працівники тих підприємств сидять у хтозна яких, проте некредитних, квартирах принаймні ситі?
В Україні всі товари без вийнятку мають імпортні складові, у тому числі й продукти харчування.

Можливе виселення мажорів та інших перспективних менеджерів, що понакупляли за хтозна де зароблені бакси кредитні квартири за найвищими з можливих цін мене ніразу не хвилювало.
Мажори квартири брази за повну вартість за готівку, а в кредит брав квартири саме середній клас!

А сталося засилля долара саме через імпортоорієнтовану політику Юлічьки - оце йдіть їй дякуйте.
Засилля долара відбулось тому що банки охочіше видавали саме доларові кредити, заохочуючи низькими відсотками, а НБУ який знаходився під контролем Ющенка ніяк цьому не заперечував!

Нормальний я патріот - нормальніший від вас. Патріот, який чітко розуміє, що країна має заробляти валюту, а не витрачати, тому експорт має перевищувати імпорт. Краще подивіться статистику зменшення золотовалютного запасу України й порахуйте, на скільки би його вистачило при курсі 6.5, або навіть 4.5 гривні за багз.
Заробляти валюту потнібно. Але й громадян гвалтувати її курсом теж не потрібно!

Які образи? Я правду сказав.
Ви відсутність аргументів та контраргументів замінюєте нічим невиправданими образами!

Та пох мені на політику й оточуючу ситуйовину - сам її творю й нічиєї допомоги не потребую: ані Тимошенко, ані Ющенка, ані Януковича.
І що ж Ви такого стврюєте?

Тому й лаюся із замовленими йолопами, аби решта суспільства чула не лише брехню, але й крихту правди.
Якщо хочете, щоб Вас хтось почув, то спілкуйтесь нормально!

Перегляд дописуKinoManiak (14.03.2010 22:29) писав:

Marshal, не зачисляйте до електорату Януковича кожно, хто не поділяє вашу думку :yes:
Я зараховую до електорату Януковича всіх хто допустив те, що він прийшов до влади і призначив Азарова та Табачника на їх теперішні посади!
  • 0

#520 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 11:49

Ні. Врогом України, москалем, запроданцем і провокатором є ті всі, хто допустив прихід до влади Януковича, а як наслідок призначення Азарова та Табачника!

По темі: Яник приємно здивував лише один раз, коли сказав що українська лишиться єдиною державною.
Пил у очі...

більше позитивних моментів не було.
І не буде.

Взагалі, таке враження, що нічого не змінилося...
Звичайно. Бо ж що Ющенко, що Янукович...

Я Вам дивуюсь пане Зав, стільки разів пояснювати таку елементарщину. Ні, наш народ дійсно має те, на що заслуговує. Для початку усім обов'язкові курси з макроекономіки. По-іншому, ми нікуда не зайдем.
Нашому народу багато чого потірбно вивчити, у тому числі й історію.

А чим думали оті самі телепні-батьки, коли брали кредити в доларах?
У доларах відсотки нижчі були.

Блін, я вже не можу. Пояснюю ще раз , для тих, хто в танку (спробую поставити в простий логічний ланцюжок):

Гривня слабшає - підтримка експорту - робітники мають роботу - вони не лишаються без нічого взагалі - вони мають менше можливості купити імпортний комп'ютер - зате мають що блін, жрати!!! Невже так тупо доходить?
Так їжа ж теж дорожчає разом з імпортним комп’ютером. Тобто зараз робітник може з’їсти менше ніж міг з’їсти рік назад.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних