Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#441 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.03.2010 – 11:20

Перегляд дописуzav (28.02.2010 18:30) писав:

І ви готові негайно довести, що я маю віддати мій голос за ТЮлічьку? Спробуйте - вчергове посміюся, ібо не вважаю ТЮлічьку вартою мого голосу. І як свідчать здобутку голосування, за чивокуню я мій голос теж не віддавав - нема його серед тих 12 млн. його прихильників. То які до мене докори? Лише "А ви не любите пролетариат!"© і залишається. Так, я не люблю пролетаріат.
p.s. IA, нащо ж так волати про власну впередженість, адже я не є медіятором цього розділу.
А чому ти не любиш пролетаріат?
  • 0

#442 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.03.2010 – 11:24

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 11:18) писав:

ну та. Я теж не підтримую ні Юлі, ні Яника. Але зросійщення мене жахає більше.
Очевидно,шо тих,хто голосував проти всіх,питання мови взагалі не хвилює.
Ну так а де гарантія, що Юлька швидше не ввела би другою державною російську? Пам"ятаю, як в одній програмі, де вона брала участь, журналіст запитав її щодо введення другої державної, так вона тупо відморозилась, не відповіла ніц конкретно.
  • 0

#443 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2010 – 11:30

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2010 02:32) писав:

Ага. А УПА були зациклені на Сталіні.
Якб були, то не боролися до 1963 року.

Це вже невиліковно.
"Лікарю, вийлікуй себе поперд!"©, ги.

То пан вже і читати розучився - ніхто противсіхам пряме голосування і не закидав.
Так і не кажіть, що я когось куди приводив.
Ібо я приводив Ющенка, а ви винні, що створили вибір між Тимошенко і Януковичем, і винні в тому, що більшість суспільства Тимошенко не сприймає. От і відгрібайте тепер.
Могли вибрати Ющенка і лаяти його ще 5 років, а як не виявили такого бажання, то тепер гавкайте на яника - напевно, вам так приємніше.
  • 0

#444 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 11:34

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 11:24) писав:

Ну так а де гарантія, що Юлька швидше не ввела би другою державною російську? Пам"ятаю, як в одній програмі, де вона брала участь, журналіст запитав її щодо введення другої державної, так вона тупо відморозилась, не відповіла ніц конкретно.
ну не настільки вона дурна. не ввела б. бо тоді вона втратила б свій електорат. а електорат Яника до неї все одно не перебіг би.
  • 0

#445 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2010 – 11:37

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2010 10:21) писав:

Вас сильно хвилює думка людей-1"акогдамипрісоєдінімсякРоссііатонамвалютунєудобномєнять"?
Ні. Так само, як не хвилю думка людей типу - "ЩомибудемрАбитибезЮлі ??!!! Ми всє умрьом!!!"
  • 0

#446 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 11:51

ну та. Я теж не підтримую ні Юлі, ні Яника. Але зросійщення мене жахає більше.
Якщо голосували за когось, значить його підтримуєте. І нафіґ робити невинні очі! Бо всі вумні такі після 2004 - Ющенка вибрали, а потім 4 роки скаржаться, що дурні були. Бачу, бажання дурощів невгамовне.

Гарне перекручення, гарне.
Але ми не повіримо.
Ібо правда інша: мені, як громадянину, який не виявив бажання голосувати у другому турі Президентських виборів, байдуже, хто - Тимошенко чи Янукович - нівечитимуть Україну в цілому, й українську мову зокрема.
p.s.
До речі, ось вам "обличчя" проросійського антиукраїнського Президента Януковича:

Цитата

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова виключає вступ України до Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю та Казахстаном. Про це вона сказала в ефірі програми «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Інтер» 26 лютого.
Вона нагадала, що Президент Віктор Янукович в своїй инаугурационной промові та під час виборчої кампанії дав зрозуміти, що будь-які кроки в міжнародній співпраці з будь-якими країнами можуть будуватися тільки за умови непорушення вже укладених угод.
«Оскільки митний союз прямо суперечить і буде дуже сильно ускладнювати членство України у Світовій організації торгівлі, на сьогоднішній день, та і на завтрашній, післязавтрашній це питання стояти не може», - відзначила Акімова.
За її словами, Україна і надалі сприятиме вступу до СОТ інших країн СНД і вже на цій основі будувати митну співпрацю.

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 11:34) писав:

ну не настільки вона дурна. не ввела б. бо тоді вона втратила б свій електорат. а електорат Яника до неї все одно не перебіг би.
Чомусь усі переконані, що чивокуня настільки дурний... чомусь усі переконані, що він думає власним мозком. Наївні. От бачите, а яник паімєл її елєктарат і власний зберіг, ги.
  • 0

#447 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 11:59

Перегляд дописуzav (1.03.2010 11:49) писав:

Якщо голосували за когось, значить його підтримуєте. І нафіґ робити невинні очі! Бо всі вумні такі після 2004 - Ющенка вибрали, а потім 4 роки скаржаться, що дурні були. Бачу, бажання дурощів невгамовне.
я в 2004 Ющенка не обирала. не голосувала і не підтримувала. Голосувати не начить підтримувати.знайдіть в словнику значення цих двох слів.або зверніться до завади.
тааак. очі в мене невинні :ggggg:

Перегляд дописуzav (1.03.2010 11:49) писав:

Ібо правда інша: мені, як громадянина, який не виявив бажання голосувати у другому турі Президентських виборів, байдуже, хто - Тимошенко чи Янукович - нівечитимуть Україну в цілому, й українську мову зокрема.
ну Юлька проти української мови ше нічо не зробила і навіть не заїкалася. те,що вона нею говорить з акцентом, для мене ніякого зла не представляє.
  • 0

#448 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 12:00

Перегляд дописуzav (1.03.2010 11:51) писав:

Чомусь усі переконані, що чивокуня настільки дурний... чомусь усі переконані, що він думає власним мозком. Наївні. От бачите, а яник паімєл її елєктарат і власний зберіг, ги.
Хотіла те саме написати, але завагалась - ще закидають помідорами, то біш яйцями.)
  • 0

#449 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 12:01

Перегляд дописуzav (1.03.2010 11:51) писав:

заве,відкриваю вам по секрету, що я вважаю, шо за Януковича думають і головне вирішують все всілякі там Фірташі, Азарови та Ахмєтови. ото і тягтимуть країну в три різні сторони.
  • 0

#450 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 12:02

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 11:59) писав:

ну Юлька проти української мови ше нічо не зробила і навіть не заїкалася. те,що вона нею говорить з акцентом, для мене ніякого зла не представляє.
Так кажу ж, що вона тупо відмовчується.
А те, що вона говорить з акцентом... "Галасуйте" - то вже не акцент, то вже зовсім інше значення слова.)
  • 0

#451 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 12:05

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 12:02) писав:

А те, що вона говорить з акцентом... "Галасуйте" - то вже не акцент, то вже зовсім інше значення слова.)
я на тупі питання теж часто відмовчуюся(((

тю, подумаєш. я слово "голосуйте" фонетично гарно не можу ні російською,ні українською сказати. шо мене тепер розстріляти?
  • 0

#452 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 12:13

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 12:05) писав:

я на тупі питання теж часто відмовчуюся(((
Питання щодо вводу російської як другої державної - тупе питання??? Офігіти! Тоді не розумію, нащо ти переймаєшся тим, що

Цитата

?

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 12:05) писав:

тю, подумаєш. я слово "голосуйте" фонетично гарно не можу ні російською,ні українською сказати. шо мене тепер розстріляти?
Ну так ти не претендуєш на крісло президента. Чи претендуєш?)
  • 0

#453 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 12:25

я в 2004 Ющенка не обирала. не голосувала і не підтримувала. Голосувати не начить підтримувати.знайдіть в словнику значення цих двох слів.або зверніться до завади.
А, ну, так я Тимошенко пітримую!
Тіко не голосував, але підтримую рішуче! Вона ж монархістка, як не як. Хоч і квола, але монархістка.
І нічого, що ви власноруч на бюлетені позначки ставили - це вас відповідальною не робить ніразу! І 12 млн. голосів за чивокуня - це не підтримка, а який флєшмоб дурний, не більше. Відповідальність за це ніхто з тих 12 млн. не має нести, а чого? Вони ж насправді Тимошенко пітримують!

А що Янукович уже зробив, нагадайте, будь ласка.

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 12:01) писав:

заве,відкриваю вам по секрету, що я вважаю, шо за Януковича думають і головне вирішують все всілякі там Фірташі, Азарови та Ахмєтови. ото і тягтимуть країну в три різні сторони.
Краще така невизначеність, ніж невизначеність Тимошенко, ґґґ.
  • 0

#454 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 12:57

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 12:02) писав:

Купа "тупих відмовчувань"

Чекаю навзаєм посилання на передачу.
  • 0

#455 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 13:02

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 12:13) писав:

Питання щодо вводу російської як другої державної - тупе питання??? Офігіти! Тоді не розумію, нащо ти переймаєшся тим, що ?
Ну так ти не претендуєш на крісло президента. Чи претендуєш?)
аналогічно її могли спитати,чи їстимме вона немовлят. хіба нехрозуміло,шо вона не абориген і не їстиме?

нєа. але я її розумію. як може- так і говорить.
  • 0

#456 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 13:05

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 13:02) писав:

аналогічно її могли спитати,чи їстимме вона немовлят. хіба нехрозуміло,шо вона не абориген і не їстиме?
Ну, ВОНА може їсти, може, ґґґ.
  • 0

#457 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 13:09

заве, Ви в Києві живете, а я по півдню країни мотаюся. є, звісно, і свідома молодь, але в моєму регіоні пацанчєгів більше, ніж у вас в місті. коли часто на тебе за те,шо ти в маршрутці кажеш "передайте, будь ласка" мало того,шо вся маршрутка оглядається, так ше й "шепочеться" про тебе,як про ідіота. скільки була в столиці- ні разу такого не бачила. і ходять як зомбі "янукович дасть нам другу державну!". а при цьму діти в моїй групі пишуть російське "чуть-чуть" як "чючють". Я як побачила, в мене очі на лоба вилізли. як можна бути такими дурними... і батьки в них аналогічно виховані. ніякої національної ідеї нема. Тимошенко хоча б не поширює оці тупі заклики до "свабоди рускава язика". мені Яник гірший за неї.
  • 0

#458 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 13:12

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 13:09) писав:

Тимошенко хоча б не поширює оці тупі заклики до "свабоди рускава язика". мені Яник гірший за неї.
Проблема в тому, що ВОНА взагалі мало що пошируює, і навіть те мале - якась фіґня.
  • 0

#459 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 15:18

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 13:09) писав:

і ходять як зомбі "янукович дасть нам другу державну!".
А я спостерігаю інших зомбі, які торочили ще з часів майдану про наступну жінку-президента. І що з того?

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2010 12:57) писав:

Купа "тупих відмовчувань"

Чекаю навзаєм посилання на передачу.
Передача кількарічної давнини. Шукати то - шкода власний час.
Те, що Ви подали, це зараз така позиція Тимошенко. Звісно, вона на цих виборах розраховувала на центральний та західний електорат. Вона ж не повна дурепа, аби ще цих виборців втратити.
  • 0

#460 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 01.03.2010 – 21:44

Хто сказав, що Янукович промосковський політик? Він же Північну Осетію розглядає в контексті прецеденту Косова ))))))

Повідомлення відредагував Родослава09: 01.03.2010 – 21:45

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних