Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#401 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.02.2010 – 14:29

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2010 14:03) писав:

Типова совкова історія.
Досить згадати, ким були Ленін та Сталін.
Тоді був комунізм. А зараз ніби демократія...
  • 0

#402 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2010 – 14:54

Перегляд дописуОлеська (25.02.2010 14:29) писав:

Тоді був комунізм. А зараз ніби демократія...

У нас зараз така сама "ніби демократія", як тоді був "ніби комунізм".
  • 0

#403 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 15:55

Цитата

А дивно все-таки бачити бандюка з гетьманською булавою в руках. Дійсно, що дожились...
да да. бандюкам не місто у владі. геть усіх бандюків. а також тих хто за них голосує.!!!!
  • 0

#404 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 17:08

Перегляд дописуВласюк (25.02.2010 11:23) писав:

А побажати Главі Держави успіхів у його діяльності годиться кожному порядному громадянину.
Бажати Зеку - Гопнику успіхів у його діяльності ???, та ще від щирого серця - це можуть тільки такі негідники як він сам !!!

Повідомлення відредагував Real Deal: 25.02.2010 – 17:21

• 0

#405 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.02.2010 – 17:43

Перегляд дописуReal Deal (25.02.2010 17:08) писав:

Бажати Зеку - Гопнику успіхів у його діяльності ???, та ще від щирого серця - це можуть тільки такі негідники як він сам !!!
та Ви що? Просто True Святий!

Побажати успіхів Президенту - нам же краще буде!
  • 0

#406 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 18:12

Перегляд дописуВласюк (25.02.2010 17:43) писав:

та Ви що? Просто True Святий!
Так панє Власюк, ви прави я не святий - я грiшний. Але в своєму житті ніколи не поважав усяких урок-бандитів, і в подальшому не буду бажати їм успіхів...
  • 0

#407 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 18:36

Перегляд дописуsovist (25.02.2010 15:55) писав:

да да. бандюкам не місто у владі. геть усіх бандюків. а також тих хто за них голосує.!!!!
Не геть, а до суду. І з конфіскацією. А тих хто голосує, так - геть, як кажуть англійці геть аут гіер.
  • 0

#408 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 22:47

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2010 11:04) писав:

Тьху, блін...
Нещасна країна з такими громадянами....
Та вбийтесь уже чи що. Скіко можна плякати? Напевно до кінця життя вже, адже ТЮльці не світить ніц.

Перегляд дописуВласюк (25.02.2010 11:23) писав:

Не переживайте. Ну програла Юля, буває. А побажати Главі Держави успіхів у його діяльності годиться кожному порядному громадянину.
Можна й не бажати, можна. Але тоді обов'язок - здійснити тій голові імпічмент.

Перегляд дописуbamik (25.02.2010 13:06) писав:

В трудовій книзі він президент. Для мене мішок лайна і зовсім ніхто. Його не визнаю принципово гг
Якщо його визнає світ, то на вас якось той-во-во, вибачте.
  • 0

#409 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 00:11

Ти ба скільки прибічників у Яника.
  • 0

#410 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 01:08

Перегляд дописуБулка Ісус (26.02.2010 00:11) писав:

Ти ба скільки прибічників у Яника.
Добрий ранок!
12481266 людей © ЦВК
  • 0

#411 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.02.2010 – 01:15

Перегляд дописуReal Deal (25.02.2010 18:12) писав:

Так панє Власюк, ви прави я не святий - я грiшний. Але в своєму житті ніколи не поважав усяких урок-бандитів, і в подальшому не буду бажати їм успіхів...
Дивно. І вони Вас також не поважають, при чому наживаються на Вас. Чи поважаєте їх, чи обзиваєте козлами, здається їм це до лампочки.

Підключаюсь до акції зригання негативних емоцій в неті: Яник - козел, бандитам - тюрми, козлам - хліви, мені - пива!!!
  • 0

#412 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 01:26

Уривки з великої статті на два розвороти "З чого починався Янукович".

Дім Януковичів знайти складно - до провулку на пару хат от-от треба буде замовляти човен. Пивнівка - його рідний район - заливає талою водою.
- А ви не чули в Києві, коли ми з'єднаємося з Росією? - відразу ставить питання одна з сусідок Януковича. - Казали, що до літа щось почнеться - а то нам незручно валюту міняти і до родичів їздити.

- Віктор приїздив сюди, коли другий раз став прем'єром, - вступає баба Галя. - На асфальті постояв, метрів за сто, сюди не спустився. Мабуть, сильно йому в житті дісталося, хоче забути все це.
- А що забути?
Баба Галя, подумавши секунду, випалює:
- Скажу так: головне - не як починав Віктор, а як закінчив. Хлопець він бідовий був, сам собі дорогу прокладав.
...
Після Януковича директором автобази став Сергій Рухадзе - нинішній мер Єнакієво і кум четвертого президента України. Один зі старожилів підприємства погодився анонімно поговорити про стиль управління Януковича.
- Віктор починав в автопарку - дорожні листи підписував, чув, у нього була кличка Фитиль - високий був - міг лампочку без табуретки вкрутити. Але головне - скрізь ставав своїм і вмів приймати начальство: і шашлики, і полювання організовує. Так що він був перший кандидат на підвищення. Ще пам'ятаю, шмотки імпортні водилися у нього. Ось всі шукають кінці старих судимостей, а я впевнений, що шукати треба глибше - без впливу і співпраці з донецькими авторитетами він би нічого не досяг.

Щоб дізнатися про судимості з перших рук, «Газета ...» розшукала Юрія Целковского - його разом з Януковичем судили в 1967-м за бійку і крадіжку. Пенсіонер Целковський впевнений: у першій судимості ніякої провини Януковича не було.
- Влітку 2004-го приїхав до мене Сашко - старший син Януковича - і попросив розповісти журналістам, як була справа. Ну я й розповів, що Вітьок прибився до нас через голубів - любив їх, а йому батько забороняв тримати. Ну і ще він завжди голодний був - прийде щось матері моєї допоможе, а вона йому супу наллє.
- Так були шапки?
- Почекай ти. Які шапки? Все сталося 16 вересня 1967-го - на вулиці було 20 градусів тепла. Якийсь п'яний, а він виявився відкинутим зеком, попросив закурити. Слово за слово, кореш мій Маслов у бійку поліз, потім я. Ех, якби не стукнув його - нічого не було б. Я ж боксом займався, відразу зеку руку зламав - от і справа кримінальна. Ми умовили Віктора на себе взяти провину - він молодий був, думали, справу буде закрито. Але ні, я одержав 4 роки, Віктор - три, правда, йому амністія скостила половину. Та й на суді свідки показали, що він не бив, годинник і документи не брав.
- А навіщо ви взяли?
- Щоб зек прийшов і вибачився. Взагалі-то, це слідчий пропонував все звалити на Вітьку - щоб йому як малолітці дрібницю дали, натякав, мовляв 500 рублів з носа - і справу буде закрито. Ти хоч уявляєш, що таке 500 рублів для моєї родини? Та моя мати 20 рублів пенсії отримувала. Батько Віктора кинувся щось збирати, але не зміг таких грошей знайти. Шкода було пацана. До речі, потерпілий, коли протверезів, просив: не треба суду. Але справі вже дали хід ... Потім, правда, я попросив знайомого юриста за пляшку написати прохання до Москви, щоб справу переглянули. З космонавтом Береговим не раз розмовляв, він дружив з директором автобази і був депутатом Верховної Ради СРСР від Єнакієвого. Він у мене запитував, що й до чого, і Вітя кілька разів їздив до Москви - пояснювальні писав, комісії проходив.
- Через два-три роки Янукович отримує нову судимість - за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Як він з цим вантажем пробився в люди?
- Я думаю, що йому допоміг Олександр Сажин - дядько його дружини Люди. Він працював суддею в Єнакієво, поважна людина, міг направити пацана по правильному шляху. Але й сам Вітьок був «громадський» - пам'ятаю, вічно мене на збори мікрорайону тягнув. Я йому кажу: відстань, у мене дружина молода, дитя, роботи повно. А він піде, промову якусь штовхне, а потім переказує. І все мріяв: ось виб'юсь в люди, буде у мене секретарка каву варити, а на столі - п'ять телефонів, за якими можна буде в Кремль надзвонювати.
-А район ваш кримінальний був?
- Обстановка була неспокійна. Так, ми могли налякати, могли стінка на стінку піти і жили за поняттями. Наприклад, якщо хтось проводжав дівчину з Пивнівки, то повинен був з нами спочатку домовитися - могорич проставити. А ні - ми могли і сірником змусити міряти територію від стовпа до стовпа. Дівчата не заперечували: мовляв, за мене вся Пивнівка горою стоїть.

Центр Єнакієво - великий металургійний завод, який отруює повітря димом відразу трьох кольорів - чорним, білим і помаранчевим. На ньому працює понад 15 тис. співробітників - вважай, кожен десятий житель міста. Вже кілька десятків років городяни вимагають поставити фільтри. Правда, ні в держави, ні в наступних власників - один час заводом володів Рінат Ахметов - руки до цього не дійшли.
- Ніженки київські, дихати вам нічим, - відчитує мене єнакієвський таксист. - Похмуро вам в Єнакієвому. Це ви ще не були в Харцизьку або Торезі - ось де страшно - тамтешні мріють перебратися в Єнакієво. Тут робота є, і мер Рухадзе стежить за порядком - тільки сніг зійде - вже скрізь будуть квіти висаджуватися і дороги латати. Кому в центрі нема чим дихати - перебираються на екологічно чисту околицю. Там сніг білий, а не чорний, як у центрі.
Інша думка про місто в Олени - продавщиці на центральному ринку.
- Та тут голод, злидні, Разрухадзе, - жінка спотворює прізвище мера. - Хто побашковитіший - давно з'їхав, в місті закрилося більше десятка великих підприємств, і тільки метзавод коптить повітря. Так, може, у шахтарів або металургів, які в гарячому цеху працюють, пенсію і по 5 тисяч отримують, тільки вони потім легені випльовують і всі гроші витрачають на ліки.

У Єнакієвому Януковичем пишаються, хоча деякі і визнають, що вибирали менше зло. Судячи з 90% голосів, схвалення батьківщини отримано. На питання, що хорошого майбутній президент зробив для міста, перераховують: дороги, каплицю на кладовищі, де похована мама президента. І ще два храми - один вже побудували, на другому, Георгіївському, на честь заступника Януковича Георгія Берегового, нещодавно поставили куполи. Будівництво курирує особисто Людмила Янукович.
До приїзду «лідера» у місті завжди наводять марафет.
- Янукович ще прем'єром був, і до його приїзду татів будинок пофарбували тільки з боку, що виходить на дорогу, - згадує киянка Марина.
Марина відзначає, що з подачі тоді ще прем'єра місцеві авторитети привели в порядок єнакіївський кінотеатр «Україна». Приїхав він, глянув на чорну від бруду розвалену будівлю з колонами і сказав: «Та ви, що, мужики! Ми ж в цьому кінотеатрі все дитинство провели! Як вам не соромно! Що, нікому вкластися і зробити нормальний кінотеатр!?"
Кажуть, що грошей «на кіно» дав Юрій Андрющенко, якого ще називають Юрієм Єнакієвськім. Він депутат з другої сотні списку Партії регіонів, чий маєток в Єнакієвому називають «другим Версалем». Весілля його дочки і громадянина Монако в Донецьку, де гостювали Ахметов і Янукович, вважають найшикарнішим в Європі (тамадою був Максим Галкін). Андрющенко після ремонту помістив на будівлю з колонами свій герб. Але кінотеатр виявився нерентабельним - і в будівлі з гербом влаштувався нічний клуб.

Микола Полішвайко в кінці 50-х, початку 60-х працював машиністом на шахті, а на вихідних був дружинником:
- Нас залучали для патрулювання вулиць - 60% робочих нашої шахти - колишні зеки. Причому привозили дуже авторитетних - з Москви, з Ленінграда. Бували такі «авторитети», що один день на тиждень працювали, а весь інший час грали у карти, і начальство боялося їм навіть слово сказати.
За словами Миколи Герасимовича, найскладнішим було патрулювання «бандитських районів».
- На такі селища, як Гапуровка, Норовка, Півновка, страшно було ходити. Банди, розбирання, вулична шпана, якою вміло керували авторитети - і на весь цей «Гарлем» - один постової. Ми намагалися якось йому допомогти, але це було складно - кожен тиждень в якомусь із районів відбувалося вбивство.

Як Хам їздить на роботу.

На трасі у напрямку столиці зупиняється автомобіль ДАІ. З-за повороту перед ним вилітає джип з миготливими «маячками», і займає середину дороги, за ним - «Мерседес» з Януковичем і ще один «Ленд Крузер» охорони.

- Пам'ятаю часи, коли Тимошенко їздила через нашу дорогу, так проїзд не перекривали. А як став прем'єром Янукович, то він для себе на дорозі виділив окрему смугу, та ще й проїзд перекривали, - продовжує Михайло.
Шлях Віктора Федоровича проходить по вулицях Автозаводській, Новокостянтинівської на Набережно-Хрещатицькій. На останній вулиці місце особливо вузьке через будівництво естакади для Подільсько-Воскресенського мосту: одна смуга до Верхнього валу, дві - до Поштової площі.

- Три дні тому прямував по набережній на Петрівку, - згадує водій «Шевроле» Анатолій Колос. - Раптом біля Гаванського моста назустріч, по моїй смузі, вилетів джип, блимає мені «маячками». Згорнути просто не було куди, дивом уникнув зіткнення, притулився по максимуму до недобудованої естакаді. Потім зрозумів, що то на роботу запізнювався Янукович.

Крім резиденції в «Межигір'я», яка вже у Януковича, йому як президенту покладена і резиденція в Конча-Заспі. Цілком можливо, від кортежу Януковича по черзі будуть простоювати не тільки північна і центральна частина Києва, а й південна - зокрема Столичне шосе.

Сергій КОЛОМІЄЦЬ, начальник Департаменту ДАІ України:
- Коли кандидатам у президенти перед першим туром видали в ЦВК посвідчення, їх відразу взяли під захист співробітники УДОУ (управління держохорони). Люди з УДО, що забезпечують безпеку учасників президентської гонки, мають право попросити в ДАІ автомобіль супроводу. З усіх кандидатів з таким проханням до нас звернулася тільки охорона Віктора Януковича.
(с)
  • 0

#413 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 26.02.2010 – 09:03

Тому що.. ,гг:ggggg:
  • 0

#414 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.02.2010 – 10:03

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2010 14:54) писав:

У нас зараз така сама "ніби демократія", як тоді був "ніби комунізм".
Фігасє "ніби комунізм"! Якби тоді був "ніби", то цього "ніби" не було б зараз щодо демократії.
  • 0

#415 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 26.02.2010 – 11:47

Янукович став Президентом, отримавши перстень сина Ярослава Мудрого і ледь не отримавши дверима на вході до інавгураційної зали -

із заголовка сьогоднішнього номера "УМ"

:ggggg:
  • 0

#416 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 14:59

З останніх коментів:

Все в порядке, Левочкин присмотрит за президентом. В свое время тюремщик, - отец Левочкина присматривал за молодым Януковичем. Ситуация под контролем уже почти 40 лет. Левочкин с настойчивостью маньяка, без эмоций будет отрабатывать великую миссию президента - помазанника на наместничество от гэбэшника Гундяева. Новым президентом через пару лет будет Левочкин - все продуманно.
  • 0

#417 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 15:19

Перегляд дописуManfred (26.02.2010 13:35) писав:

Прикріплений файл chexov.png
© Янукович
За результатами виборів президента України, все таки Чехов А. П. - великий український поет. :ggggg: /анекдот з однієї газети/
  • 0

#418 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 19:57

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2010 01:26) писав:

Уривки з великої статті на два розвороти "З чого починався Янукович".
От юлькоботи ятрять... яка різниця, з чого він починався? Янукович - Президент України, і цікаво лише те, чим він закінчиться.
  • 0

#419 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 26.02.2010 – 23:01

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 275/2010
Про утворення Національного антикорупційного комітету

1. Утворити Національний антикорупційний комітет як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.(ТІПА ЩЕ ОДНІЄЇ ГАНКИ,АЛЕ ТУТ БУДЕ БАГАТО ГАНОК,ЯКІ БУДУТЬ РАДИТИ І КОНСУЛЬТУВАТИ ) ;)

2. Основним завданням Національного антикорупційного комітету є забезпечення сприяння Президентові України в реалізації його повноважень, передбачених частиною другою статті 102, пунктом 1 частини першої статті 106 Конституції України.

Для реалізації основного завдання Національний антикорупційний комітет:

здійснює системний аналіз стану корупції в Україні та заходів, що вживаються для запобігання і протидії їй; (а перегляд крадіжки Межигіря будут аналізувати ) ;)

розробляє антикорупційні заходи, в тому числі з метою гармонізації законодавства та усунення наявних у ньому протиріч; (УЖЕ 19 РОКІВ РОЗРОБЛЯЮТЬ,А ЦЕЙ ЗАКОН ЗАКІНЧУТЬ РОЗРОБЛЯТИ В 2015 РОЦІ ) :ggggg:

готує пропозиції про спрощення дозвільних та інших процедур щодо ведення малого і середнього бізнесу та ліквідації причин, які зумовлюють порушення у цій сфері; (ТАК ВИ ВСЯ ВЕРХУШКА І Є ТА ПРИЧИНА,ЯКА НЕ ДАЄ ДИХАТИ МАЛОМУ І СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ,ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС ПЕРЕКРИВАЄ ДИХАЛО МАЛОМУ БІЗНЕСУ )

розробляє з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду, рекомендацій провідних світових організацій проекти актів законодавства з питань посилення боротьби з корупцією; (ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЗАКОНАМИ ТОБІ ДРУГИЙ ТЕРМІН НЕ СВІТИТЬ :angry12: ,А З УРАХУВАННЯМ НАШИХ ЗАКОНІВ,ТО УЖЕ 19 РОКІВ РОЗРОБЛЯЄТЕ )

бере участь у підготовці проектів послань Президента України до народу, щорічних і позачергових послань до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України в частині, що стосується питань запобігання та протидії корупції.(ЗНОВУ ШПАРГАЛКИ БУДУТЬ УСІ ПИСАТИ,А НАШ ПРОФФЕСОР ПРЕЗИДЕНТ БУДЕ СИДІТИ І ТУПО ЧИТАТИ,ЯК ПОКРАЩУЄТЬСЯ ЖИТТЯ УЖЕ СЬОГОДНІ :lol: )

3. Установити, що:

Національний антикорупційний комітет утворюється у складі Голови, виконавчого секретаря та інших членів;(ОДНА ГОЛОВА І БАГАТО ЧЛЕНІВ :lol: )

Головою Національного антикорупційного комітету є Президент України;

виконавчим секретарем Національного антикорупційного комітету є Секретар Ради національної безпеки і оборони України;( ПОКИ ЩО БОГАТИРЬОВА , ВІН ЇЇ ЗАЛИШИТЬ???)

персональний склад Національного антикорупційного комітету затверджується Президентом України за поданням виконавчого секретаря Комітету.

4. Виконавчому секретареві Комітету внести у двотижневий строк проект Положення про Національний антикорупційний комітет та пропозиції щодо його персонального складу, передбачивши входження в установленому порядку до його складу керівників правоохоронних та інших державних органів, представників профільних комітетів Верховної Ради України, громадських організацій, провідних учених та інших фахівців.
(ДВА ТИЖНЯ ПЕРЕТВОРЯТЬСЯ У 5 РОКІВ ТЯЖКОЇ ПРАЦІ НАД ПОДОЛАННЯМ КОРУПЦІЇ,ДЕ ПОТІМ ВІН ВИЙДЕ І СКАЖЕ:Я ХОТІВ,АЛЕ 5 РОКІВ МАЛО,ДАЙТЕ ЩЕ 5 РОКІВ ДЕ Я ОСТАТОЧНО ПОДОЛАЮ КОРУПЦІЮ :D )

Повідомлення відредагував Галина 77: 26.02.2010 – 23:08

• 0

#420 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 00:39

Перегляд дописуzav (26.02.2010 20:57) писав:

От юлькоботи ятрять... яка різниця, з чого він починався? Янукович - Президент України, і цікаво лише те, чим він закінчиться.
Мало того: юлькоботи - як унтер-ахвіцерська вдова.
З довжелезного юлькоботського тексту: "Ми умовили Віктора на себе взяти провину - він молодий був, думали, справу буде закрито."
А президент - у своєму репертуарі. Прислухався під час повтору: чи не здалося мені.
"Кожен день буде присвячений боротьбі з бідністю і змінамИ в житті нашої країни".
Тобто Янукович буде боротися зі змінами в житті нашої країни. Ги-ги...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних