Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#41 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.12.2008 – 15:00

Розкажи, як його кинула Юлька? :kvitu:
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.02.2009 – 15:05

"«Я вашому виданню скажу фразу, яку я собі не дозволив сказати з кінця 2004-го року: зараз, після всіх останніх подій, починаючи з вересня місяця, я вперше можу сказати - я шкодую і мені соромно, що підтримав Януковича тоді, в 2004-му році», - сказав депутат. При цьому Чорновіл сказав, що на той час вважав, що це було правильно."© http://ua.proua.com/.../06/143232.html
  • 0

#43 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 16:53

А ще вчора він давав інтерв'ю і розказував що пробував недавно ліпити глиняні горщики. І таки вдавалося зліпити щось путнє. Здається людина таки знайшла своє покликання. :)
  • 0

#44 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2009 – 10:54

Ой не добре в нього в партії твориться - тут. Схоже, група Ахметова виявилася сильнішою від групи Фірташа.
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 11:50

Перегляд дописуТемний ангел (9.02.2009 10:54) писав:

Ой не добре в нього в партії твориться - тут. Схоже, група Ахметова виявилася сильнішою від групи Фірташа.

Якраз добре - якщо ПР не постане на межі розвалу, то у неї всі шанси взяти на виборах і президента, і прем"єра.
  • 0

#46 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.02.2009 – 13:58

Думаю, шо Янукович нічим не кращий за Тимошенко чи Ющенка. Єдина різниця між ними - кожен працює на своїх спонсорів))
  • 0

#47 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 14:03

А ще в нього дружина чудово розповідає про наколоті апельсини :pardon:
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 15:13

Перегляд допису-=VJ=- (9.02.2009 11:50) писав:

Якраз добре - якщо ПР не постане на межі розвалу, то у неї всі шанси взяти на виборах і президента, і прем"єра.
У світлі останніх дій Тимошенко, цей шлях уже не ввижається мені найгіршим, гиги.
  • 0

#49 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 11.03.2009 – 10:31

Хто це??????????????????
  • 0

#50 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.04.2009 – 14:19

Вчора в передачі "Свобода на інтері" Янукович сказав таку цікаву фразу:

Цитата

Чим частіше ми, як солов'ї, співаємо про те, що в нас все добре, тим гірше ми живемо
Хоче реально якраз все навпаки: Щодня політики плачуть про те, як же нам погано жити, і чим частіше скаржаться, тим розкішніше живуть.

• 0

#51 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 14:27

Перегляд дописуТемний ангел (16.12.2008 11:44) писав:

До речі - тут можна простежити динаміку рейтингів політиків

Шкода що не має рейтинга популярності Олега Тягнибока. Якщо він буде йти в Президенти - я за нього! Якщо ні, я за Ющенка. Якщо обох не буде - проти всіх. За Тимошенко, Януковича, Яценюка, Литвина навіть не збираюся голосувати.
Слава Україні! Героям Слава! ;)

Повідомлення відредагував D1m{@}: 04.04.2009 – 14:28

• 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.04.2009 – 17:58

Перегляд дописуD1m{@} (4.04.2009 15:27) писав:

Шкода що не має рейтинга популярності Олега Тягнибока. Якщо він буде йти в Президенти - я за нього! Якщо ні, я за Ющенка. Якщо обох не буде - проти всіх. За Тимошенко, Януковича, Яценюка, Литвина навіть не збираюся голосувати.
Слава Україні! Героям Слава! ;)
Наскільки я пам"ятаю цей ваш "Олежка" націоналіст ще той,і він казав,що справжні українці живуть лише на західній Україні, на півдні і сході ми тут повністю ассимілювалися, тобто не є "чистими2 українцями. А таким не місце в нашій країні.
Фіг вам. Я тут живу, я за поспортом українка, і нікуди найближчі в п"ять років не збираюся.
На відміну від тебе, Дімчику. Бо ти казав,що хотів би, ба навіть МРІЯВ би народитися в Сполучених Штатах Америки. Як на мене це не патріотично. Як тебе досі з "ВО СВОБОДА" за такі думки не виключили? :cry:
  • 0

#53 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 09:19

Перегляд дописуSensssorika (4.04.2009 18:58) писав:

На відміну від тебе, Дімчику. Бо ти казав,що хотів би, ба навіть МРІЯВ би народитися в Сполучених Штатах Америки. Як на мене це не патріотично. Як тебе досі з "ВО СВОБОДА" за такі думки не виключили? :blink:

А ніхто просто не знає :happy1:. Мріями мріями, а іноземні мови мені не даються. Я можу запам"ятати декілька десятків слів але вільно розмовляти ні, ніколи. Тому з України поки що нікуди... принаймі в найближчі десятилітття або взагалі нікуди не поїду. І я вього один раз їздив в Миколаїв в обласний штаб, я брав політичну літературу, щоб розносити в моєму місті.

Цитата

,і він казав,що справжні українці живуть лише на західній Україні, на півдні і сході ми тут повністю ассимілювалися, тобто не є "чистими2 українцями.

Він казав це про так званих російськомовних українців. А справді... як можна себе називати українцем, якщо людина розмовляє на російській? Це впершу чергу неповага до себе, і до української нації. Вони є фактично рабами які не хочуть зкидувати з себе кайдани "духовні". Тому він так справедливо каже. Раб не може бути повноцінним членом суспільства.
Я вже завжди розмовляю українською. В дома, зі знайомими, простими перехожами, на роботі. Іноді зустрічаю невдоволення і приходиться словами відстоювати свою позицію. Хоча іноді це не вдається, і перехожу на силу.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 05.04.2009 – 09:25

• 0

#54 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.04.2009 – 14:52

Федорович таке специфічне створіння дивлячись на яке прокидається вже здавалося б мертве бажання голосувати хоч за Ющенка хоча Тимошенко хоч за Тягнибока хоч за чорта лисого абивищезгаданий Фекдорович не повернувсь до влади
  • 0

#55 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 15:59

Перегляд дописуПетлюра (5.04.2009 15:52) писав:

Федорович таке специфічне створіння дивлячись на яке прокидається вже здавалося б мертве бажання голосувати хоч за Ющенка хоча Тимошенко хоч за Тягнибока хоч за чорта лисого абивищезгаданий Фекдорович не повернувсь до влади
тобі на кілька років у минуле треба...у всих вже таке бажання пропало...ну у 1% ше є - як кажуть соцопитувачі :happy1:
  • 0

#56 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.04.2009 – 16:45

Перегляд дописуTeo (5.04.2009 16:59) писав:

тобі на кілька років у минуле треба...у всих вже таке бажання пропало...ну у 1% ше є - як кажуть соцопитувачі :happy1:
Ну те що я зараз оцінюю Андрійовича доволі негативно так само як і інших перерахованих мною людей це однозначно в тому то і пафос висловлювання що навіть за них готовий якщо порівнювати їх з сабжем
  • 0

#57 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.04.2009 – 21:14

Бандитам - тюрми! :blink:

Цитата

як можна себе називати українцем, якщо людина розмовляє на російській? Це впершу чергу неповага до себе, і до української нації. Вони є фактично рабами які не хочуть зкидувати з себе кайдани "духовні".

Як можна себе називати австріяком, якщо людина розмовляє німецькою? Або англійцем, якщо він розмовляє шотланською, ірланською, або валлійською? Ганьба, вони всі раби!!! :happy1:

А взагалі, головними зрадниками України є русофоби. Бо вони несвідомо ( або свідомо ) працюють на знищення нашої країни. Тобто, підтримують кремлядів і фашінгтон!
  • 0

#58 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 22:19

А русофоби це такі як ти уйобки? Тоді згоден. і до речі НЕБИДЛО, шотландської мови не існує, як і такої нації як рускаязичниє. і я кажу, більшість рускаязичних - нормальні люди, переважно українці, що втратили свою мову. З часом вони до неї самі повернуться, не вони, так діти їхні - точно. І це добровільно. Москвини - асимілюються. Що зробиш, всі меншини асимілюються. Повернуться до всього того, що твоїх хазяїв зводить з їхнього запаленого розуму. А от такі як ти - сміття. І не через те, що ти періодично зявкаєш тут - ти шо думаєш, ти - оригінальний з цим лайном. Та ти зі своїми какашками не тягнеш навіть на середньостатистичну ступорну вітренківку. Ти сміття через те, що саме ти, і такі як сіють ту лють і ненависть яка несе горе людям. Ніякі націоналісти жодного разу не вчинили того апокаліпсису, який зробили такі як ти, керовані головним фюрером/вождьом/атцом усєх народав. Ти маленьке черво в величезному місиві з таких же як ти, породженого хворобливими людиноненависницькими ідеологіями, які особливо на дикунському кацапському грунті набули надзвичайного розквіту.
Так, дійсно, українські націоналісти в часи війни порубали б тебе на салат, та чи не ти винен би був в цьому? хіба ті націоналісти посягнули на твоє, чи може то такі як ти прийшли і зробили щось, що навіть свята людина осліпла б у гніві своєму до таких як ти, і знищувала б вас як сарану. Такі як ти - це гвинтик найбільших людських м*ясорубок, і разом з тим такі як ти перші верещать про злочини націоналістів. Такі як ти дуже людей "любите" чи не так. І чомусь дуже вибірково любите? Плюєтесь коли кажуть про Голодомор, репресії, про тих хто повернувшись з німецького полону на "родіну" опинився в таких же таборах смерти. Де ж любов?
Твоя фішка це натяки на зв*язки з нацистами. Оригінально. То може підкажеш: чи українські націоналісти давали вишкіл і помагали з озброєнням німецькій армії до 41-го? Чи може вони підписували з німцями пакти про розподіл Європи. А по Бресту вони марширували з німцями на спільному параді?
Такі як ти мають мало мізків, але добрі рефлекси вироблені в сов*єцькі часи і репліковані в сучасність зусиллями активістів. Вважаєш себе розумником, але окрім огидного зхарькування твої опуси нічого не викликають. І мені тебе не шкода. Таких як ти не можна шкодувати, бо доведеться потім дорого за це платити. Твої антинаціоналістичні випади то добра реклама націоналізму. Я приділив тобі стільки уваги не через те, що ти на неї заслуговуєш, а, скоріш, через свою схильність. Я не зважав на твою персональність. Для мене ти - безлика безособова українофобська одиниця. Знай, хазяйни твого слабкого інтелекту програЮть і прогрАють в Україні. Буде тут націоналізм чи не буде, одне точна можна сказати - брудних і смердючих лап твоїх хазяїв тут уже не буде. І може б це можна було пояснити як самонавіювання, та той рівень знервованости твоїх ментальних хазяїв показує - своєю волохатою дупою вони чують - їхня срана ідея імперії накривається мокрим рядном. Ти сміття.
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.04.2009 – 22:51

оФФ Топ!!!! та ще й порушення правил. це вже знадто тут завернуто...

Зварич звісно троль, але я теж трішки такий :happy1:

Цитата

Як можна себе називати австріяком, якщо людина розмовляє німецькою? Або англійцем, якщо він розмовляє шотланською, ірланською, або валлійською? Ганьба, вони всі раби!!!
шотландці називають себе англійцями? Якщо вони називають себе британцями, то це не є порушенням ніяких правил.

Цитата

А взагалі, головними зрадниками України є русофоби. Бо вони несвідомо ( або свідомо ) працюють на знищення нашої країни. Тобто, підтримують кремлядів і фашінгтон!
а взагалі то Зварич плутає терміни. бо мабуть мав на увазі русофілів.... чи може я чогось не розумію?
  • 0

#60 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.04.2009 – 23:20

Цитата

шотландці називають себе англійцями? Якщо вони називають себе британцями, то це не є порушенням ніяких правил.

То чого вони не говорять британською? :happy1:

Цитата

бо мабуть мав на увазі русофілів....

Ні, русофобів.

IA32, оргазму досяг? Тобі конче потрібна дівчина, бо ава вже не рятує :blink:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних