Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#321 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.02.2010 – 12:37

Перегляд дописуWANUA (6.02.2010 10:07) писав:

Ого стільки варіантів залишилось, що я розгубився :itshe:
Ото ти жартівник. :happytwo: Такий смішний, такий смішний, шо .....

ВакуОлька: +10 за порушення п.п. 2.2.2

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 06.02.2010 – 14:32

• 0

#322 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.02.2010 – 12:45

Ну, а хто юажає нічого не робити, тільки на дивані лежати і ТВ дивитись - голосуйте за Юлю. Бо вона не дозволить нічого робити.
Захочеш якийсь дрібний бізнес - Юля повинна його повністю контролювати, і тому ти будеш бігати за довідками і т.д півтора року, наберешся кредитів, і отримаєш пшик. Захочеш швидше - хабарі захмарні, бо всі чинуші бояться, що їх піймають, а щоб не піймали то треба хабар на хабар....
  • 0

#323 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.02.2010 – 13:45

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (6.02.2010 12:45) писав:

Захочеш якийсь дрібний бізнес - Юля повинна його повністю контролювати, і тому ти будеш бігати за довідками і т.д півтора року, наберешся кредитів, і отримаєш пшик.

Отак озираюсь і бачу довкола не бізнеси, а суцільний пшик.
Нічого, скоро Азаров Вам про себе нагадає :itshe:
  • 0

#324 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 06.02.2010 – 14:01

Тема не втратила актуальності а переробляти нема охоти

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  konvoj_vi.jpg   37.69К   18 Кількість завантажень:

• 0

#325 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 14:29

Ну, а хто юажає нічого не робити, тільки на дивані лежати і ТВ дивитись - голосуйте за Юлю. Бо вона не дозволить нічого робити.
Захочеш якийсь дрібний бізнес - Юля повинна його повністю контролювати, і тому ти будеш бігати за довідками і т.д півтора року, наберешся кредитів, і отримаєш пшик. Захочеш швидше - хабарі захмарні, бо всі чинуші бояться, що їх піймають, а щоб не піймали то треба хабар на хабар....
А зараз хіба не так?
  • 0

#326 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 06.02.2010 – 16:28

Маячня! Вона два останні роки прем’є і що комусь чого не дозволяють робити?! Щодо кредитів, то ситуація з банківською системому повністю вина Ющенка, бо виключно він контролю НБУ, який контролює банківську систему!
А от коли буде Янукович всюти поставлять "спотрящіх" які будуть видивлятись вдалі бізнеси і прибирати їх до власних рук!
  • 0

#327 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 09:13

Вибори почалися - боже, Україні поможи.
Ну що, біомаса готова до приходу пахана? :brovy:
  • 0

#328 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 07.02.2010 – 09:18

Щодо біомаси не знаю, а от я вже давно морально себе налаштувала на найгірший варіант. Хоча... У Яника таке добре, світле обличчя, такі гарні очі... Хіба ця людина може зробити щось погане??????? :brovy:
  • 0

#329 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.02.2010 – 09:33

Перегляд дописуБуря (7.02.2010 09:18) писав:

Щодо біомаси не знаю, а от я вже давно морально себе налаштувала на найгірший варіант. Хоча... У Яника таке добре, світле обличчя, такі гарні очі... Хіба ця людина може зробити щось погане??????? :brovy:

Напевне Янук добра людина, бо і жінка в нього стара і придуркувата, а він її не жене. (То я Згадав я як вона про отруйні наколоті апельсини розповідала... :) )
Мабуть відповідальний і совість має. :cry:
  • 0

#330 Гуманітарій у Розквіті Сил

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 10:03

Дуже розумно міркуєш, чоловіче. Ти, значить, за Хама. - Ну що ж, він зі своїми пахлами влаштує тобі райське життя - а головне, на дуже тривалий час. Готуй ....
  • 0

#331 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 07.02.2010 – 10:06

Перегляд дописуБуря (7.02.2010 09:18) писав:

Якби він показав свій боєвий торс увесь в наколках і шрамах від заточок і кульових поранень. Ціла книга яка б показала що знімання шапок в підворотнях це було лише невинне хоббі.
  • 0

#332 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 10:44

Перегляд дописуГуманітарій у Розквіті Сил (7.02.2010 10:03) писав:

Дуже розумно міркуєш, чоловіче. Ти, значить, за Хама. - Ну що ж, він зі своїми пахлами влаштує тобі райське життя - а головне, на дуже тривалий час. Готуй ....
Нє, я блін, за тІгІпка, того, якого Юля поставить прем'єр міністром, того який, сука, зробить все навпаки, того, який Юнуковичу найближчий друг, того, який керував тим самим банком, непдконтрольним Тимошенко, що таких лих наробив, того, що навіть прізвище своє змінив так на москальський лад, що українською неприродно звучить....
  • 0

#333 Гуманітарій у Розквіті Сил

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 11:57

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.02.2010 10:44) писав:

Нє, я блін, за тІгІпка, того, якого Юля поставить прем'єр міністром, того який, сука, зробить все навпаки, того, який Юнуковичу найближчий друг, того, який керував тим самим банком, непдконтрольним Тимошенко, що таких лих наробив, того, що навіть прізвище своє змінив так на москальський лад, що українською неприродно звучить....

Такий друг, що й по зубах від його людей дістав 2004... але менша з тим. Ти далі дивуєш мене своїми мудрими висловлюваннями. Ти, отже, проти Хамового ніби-друга - хочеш самого Хама? Логіка блискуча... Що ж, діло твоє, але звертаю твою увагу, що Хам - це не лише пєрвий ґасударствєнний, життя за панятіями зони й т. ін. - це ще й скасування виборів в Україні на невизначено довгий час (тобто будуть лише фарси, імітації виборів із залізно прогнозованими результатами).

(До речі, ти не з того казачєства, що за єдіную-нєдєлімую? Якщо так, тоді розумію... А якщо тебе хвилює чистота нашої мови - то скажи мені, чиє це слово - ХМУРЬІЙ? По-нашому, наскільки мені відомо - похмурий, понурий, хмурнИй.)

Повідомлення відредагував Гуманітарій у Розквіті Сил: 07.02.2010 – 12:24

• 0

#334 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 12:16

Перегляд дописуГуманітарій у Розквіті Сил (7.02.2010 11:57) писав:

Такий друг, що й по зубах від його людей дістав 2004... але менша з тим. Ти далі дивуєш мене своїми мудрими висловлюваннями. Ти, отже, проти Хамового ніби-друга - хочеш самого Хама? Логіка блискуча... Що ж, діло твоє, але звертаю твою увагу, що Хам - це не лише пєрвий ґасударствєнний, життя за панятіями зони й т. д. - це ще й скасування виборів в Україні на невизначено довгий час (тобто будуть лише фарси, імітації виборів із залізно прогнозованими результатами).

(До речі, ти не з того казачєства, що за єдіную-нєдєлімую? Якщо так, тоді розумію... А якщо тебе хвилює чистота нашої мови - то скажи мені, чиє це слово - ХМУРЬІЙ? По-нашому, наскільки мені відомо - похмурий, понурий, хмурнИй.)
Я проти бандюковича, і так і проголосував проти бандюковича - поставив галочку навпроти Тимошенко.
Але обирати "проти", а не голосувати "за" - що ж це за демократія? так неправильно!
А взагалі то люди заслуговують на своїх обранців. І я в тому ж числі заслуговую, за те, що я таке ледащо, сам нічого не зробив на підтримку свого кандидата... тільки й того що в першому турі галочку поставив.

ні з якого я не з козатства, а твій граматичний нацизм абсолютно не доречний, бо немає в нас закону про мову, хоч і має бути.
І немає в моєму нікові цієї неприродної комбінації м'якого знаку і літери "І", які ти вказав.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 07.02.2010 – 12:16

• 0

#335 Гуманітарій у Розквіті Сил

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 13:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.02.2010 12:16) писав:

Я проти бандюковича, і так і проголосував проти бандюковича - поставив галочку навпроти Тимошенко.
Але обирати "проти", а не голосувати "за" - що ж це за демократія? так неправильно!
А взагалі то люди заслуговують на своїх обранців. І я в тому ж числі заслуговую, за те, що я таке ледащо, сам нічого не зробив на підтримку свого кандидата... тільки й того що в першому турі галочку поставив.

ні з якого я не з козатства, а твій граматичний нацизм абсолютно не доречний, бо немає в нас закону про мову, хоч і має бути.
І немає в моєму нікові цієї неприродної комбінації м'якого знаку і літери "І", які ти вказав.

Ну, я вже просто в захваті від твоєї логіки: агітувати проти кандидата, за якого проголосував - щось подібне я пригадую тільки з якогось середньоазійського сучасного паханату, коли фіктивний кандидат у президенти закликав голосувати за свого "суперника" - Батька Народу (втім, як буде Хам, то й ми такою комедією потішимось).

Ну а щодо "неприродної комбінації м'якого знаку і літери "І" (це заміна московського ы - бо мені не дуже зручно його відтворювати поза Word'ом: заради трьох нечасто вживаних мною літер окремої розкладки не тримаю) - просив би не прикидатися дурнішим, ніж ти є насправді. Але, приймаючи твою гру, розжую: тобі це чужомовне слово (протранскрибую його нашими літерами: ХМУРИЙ) нічого не нагадує? Подивися спочатку на нього, а потім на свій нік.

А коли зауваження на тему чистоти мови для тебе - "граматичний нацизм", то що ж - маєш право й на таку позицію, тільки будь послідовний: не дорікай тоді з цього приводу іншим, зокрема Тігіпкові.

Повідомлення відредагував Гуманітарій у Розквіті Сил: 07.02.2010 – 13:24

• 0

#336 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2010 – 13:22

Гуманітарій у Розквіті Сил
Зазвичай люди приходять на форум, щоб поспілкуватися з іншими, а не агітувати.
  • 0

#337 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.02.2010 – 13:36

Перегляд допису-=VJ=- (7.02.2010 09:13) писав:

Вибори почалися - боже, Україні поможи.
Ну що, біомаса готова до приходу пахана? :brovy:

Гагага, Уявляю завтрішні заголовки світової преси. Президентом майже 50-ти мільйонної держави став двічі судимий неграмотний проффесор с Данєцка.

Зображення

Наразі найактивніша явка у Східних регіонах країна. Тьфу! :cry:
  • 0

#338 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.02.2010 – 13:41

ну чого? маємо оно космонавта в столиці мером і нічого)))
  • 0

#339 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.02.2010 – 13:46

от цікаво що про яника тема є, а от про ахметова шось не видно)))
  • 0

#340 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 13:54

Перегляд дописуГуманітарій у Розквіті Сил (7.02.2010 13:10) писав:

.... тобі це чужомовне слово (протранскрибую його нашими літерами: ХМУРИЙ) нічого не нагадує? Подивися спочатку на нього, а потім на свій нік. ....
ні не нагадує, це слово мені не здається чужим. Це частина ніку. Власна назва. як хочу так і називаюся.
Так само і Тігіпко - як захотів, так і назвався. це його право. а моє право його за це не поважати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних