Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#241 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.01.2010 – 04:15

Перегляд дописуРодослава09 (26.01.2010 21:43) писав:

По-перше, Безбожникові личило би вивчити як слід мову (як учителька - ПІДКРЕСЛИЛА приклад незнання мови).

Ішшо один Завада. Але тепер, у спідниці. Тьфу ! Аж нудить. Одні порадники кому і що треба вичити. Плювати мені на Ваші підкреслення.

Цитата

По-друге, батько Ющенка перебував у німецькому полоні, втікав звідти.

Так, так. Я в курсі. Разом з ним там перебував і тікав.

Цитата

Називають так Бандеру Степана хіба лохи та гопота, обдурена сталінською пропагандою, затуркана комуняками, кагебістами та кримінальним капіталом, котрий провадять коломойські та ахмєтови.

Смішніше і не скажеш. Стереотипи різні бувають, але такі ....нема слів. Все в одні купі без розбору. На дитячому рівні.

Цитата

А Вам не дивно, Безбожнику, чому ми, західняки, вважаємо Бандеру своїм національним героєм?

По-перше, мені така нація, "західняки", невідома. Я тому мені важко зрозуміти хто сАме вважає пана Бандеру національним героєм. По-друге - мені, відверто кажучи, по барабану. Всяка нація має повне право на своїх національних героїв. І не мені про те судити.

Цитата

От по- простому, уявіть собі ситуацію, що прийшли ми до Вас на схід, тягнемо коні, стодоли, збіжжя в якийсь дебільний колгосп, Ваших родичів посилаємо в Сибір та на Колиму. Ви би теж нам так "взахльоб" задницю лизали, як лижете совітам? <_<

На відміну від Вас шановна, те що було у ті ж 30-ті роки, я мав змогу слухати не від сьогоднішніх стариків, котрих в той час мама біля цицьки тримала, а від тих, котрим було побільше років. Наприклад моя бабця, 1900 року, а дід (14 років відсидів) 1898 - го року. І шо воно, та як відбувалось, я знаю з їх слів, як дорослих людей. А також зі слів їх однолітків. Так що не треба мене агітірувать за совєцьку власть та взувать на мене лапті. Я в курсі дєла, хто і шо в кого забирав.

Цитата

Батька Бандери розстріляли комуністи в 1941 році, сестра пішла через брата в Сибір. Це раз.

Мій дід теж пішов у Сибір, а його сестру розстріляли. Я навіть знав, хто конкретно це зробив. Це два. Прямо тут, у селі. В проваллячку. Зауважу, що мені це ближче, бо мова про рідню. А Вам ближче чужі люди. На здоров*я.

Цитата

В той час, як батько Януковича за платню служив фашистам,

Не факт. Набрехати можна що завгодно і на кого завгодно. Цікаво те, що цей факт став відомий саме зараз. А де ж брехун Яворівський був раніше ? Хочете, я можу в окремі темі видати такі його твори прославляючі КПРС, що Ви очі витріщите. А спитати у нього, то він каже (як колись по тв.) , я такого не писав. Сам чув.

Цитата

Бандера та Стецько наперекір Гітлеру оголосили самостійну України, а потім Степан Бандера, Стецько, два брати Бандери і тисячі націоналістів були арештовані фашистами і ув'язнені у німецький концтабір. В фашистських концтаборах були закатовані два брати Бандери і сотні українських патріотів.

От і пишіть усе це фашистам. Як претензії до них. Пишіть Гімлєру, або Кальтенбрунеру, наприклад. Я то тут при чОму ?

Цитата

То Ви порівнююте ініціатора самостійности України, в'язня фашистського концтабору Степана Бандеру

Я ні кого, ні з ким не порівнюю. Шо Ви наче звідкись зірвались ? Фанатизм чи шо ? Я написав те, що дійсно відповідає логіці. А сАме : якщо пан Бандера співробітничав з фашистами заради перемоги над Червоною Армією, бо він мав таку ідеологічну платформу, а якийсь віртуальний батько Янука на сході робив те ж сАме, бо мав наприклад, образу за розкуркулення, то фактично такі люди стояли по одну сторону барикад. Подобається це кому, чи ні. Ви вважаєте по іншому ? Будь ласка. Мені від того ні холодно, ні жарко. Байдуже.
До того ж, не Бандера є ініціатором самостійності України. Ініціативу проявили задовго до його народження на світ. Зовсім інші історичні постаті. Але це не тема.

Цитата

фашистського прислужника Януковича, котрий підтримував антиукраїнський та антибілоруський режим???

При великому бажанні (не маючи фактів) у такому прислужництві можна звинуватити хоч Вашого, хоч мого діда (незважаючи на минуле), хоч прадіда, хоч папу римського. Було б бажання.
І нарешті. Мені, по великому рахунку , нас...ть хто там з них двох стане президентом, хто там жидівка, хто з них більше христянин, а хто юдейка. Вони мені обоє однаково гидкі. І сморід від них однаковісінький. І брЕхні від їх прислужників - теж однаковісінькі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.01.2010 – 04:20

• 0

#242 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2010 – 04:25

Перегляд дописуБезбожник (27.01.2010 04:15) писав:

Не факт. Набрехати можна що завгодно і на кого завгодно. Цікаво те, що цей факт став відомий саме зараз. А де ж брехун Яворівський був раніше ?

Цей факт став відомим в 2007 році - про нього зараз лише нагадали. Те, що Ви пропускаєте інформацію повз вуха - то Ваша проблема, а не Яворівського.
  • 0

#243 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 05:41

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2010 04:25) писав:

Цей факт став відомим в 2007 році - про нього зараз лише нагадали. Те, що Ви пропускаєте інформацію повз вуха - то Ваша проблема, а не Яворівського.

Повторюю для УСІХ політично озабочєних : МЕНІ НАС..ТЬ на те, шо чи в 2007, чи в 3007, чи двадцять пять тисяч сьомому, написали газети про батька Янука. І слідкувати за такою фігньою, я не маю жодних мотивів. Я не чергую круглі сутки в темі про політику, кидаючись (від нудьги мабуть) як дворовий пес, з великорозумними дописами на кожного дописувача, котрий не належить до секти ТурчиноТимошенко. <_<
Повторюю : мені НАС..ТЬ і на Янука і на Тимоху. (коментувати не обов*язково, мені те і не цікаво і нудить).
  • 0

#244 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 05:48

Перегляд дописуБезбожник (27.01.2010 05:41) писав:

Я не чергую круглі сутки в темі про політику, кидаючись (від нудьги мабуть) як дворовий пес, з великорозумними дописами на кожного дописувача

Воно і помітно.
  • 0

#245 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 18:13

Як зек, то він супер. А як президент - пусте місце. Рівень освіти нищий ніж в мене. + роз"єднує Україну..., навіть не вартий допису... сумно, якщо доля Батьківщини в його руках(((
  • 0

#246 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.01.2010 – 18:41

Перегляд дописуWANUA (27.01.2010 18:13) писав:

Як зек, то він супер. А як президент - пусте місце. Рівень освіти нищий ніж в мене. + роз"єднує Україну..., навіть не вартий допису... сумно, якщо доля Батьківщини в його руках(((
а чому тобі болить саме те, що роз'єднує Україну? яка тобі необхідність цілісності України?
  • 0

#247 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 18:54

Лукавити не буду, Захід в економіці напряму залежить від Сходу. Ну і землі там українські, а не російські.
  • 0

#248 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.01.2010 – 21:58

Перегляд дописуWANUA (27.01.2010 19:54) писав:

Лукавити не буду, Захід в економіці напряму залежить від Сходу. Ну і землі там українські, а не російські.
Блін, Пісуар нарешті від'єднався. Знову я щось пропустив.
  • 0

#249 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 23:11

Перегляд дописуWANUA (27.01.2010 18:54) писав:

Лукавити не буду, Захід в економіці напряму залежить від Сходу.
Це ви гарно пожартували.
  • 0

#250 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 23:12

Перегляд дописуWANUA (27.01.2010 18:54) писав:

я б сказав інакше. захід ланцюгом прикутий до сходу, і схід як якір - на дає шансу заходу рухатись, розвиватись.
  • 0

#251 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 08:18

Повір, одною культурою ситий не будеш)))
  • 0

#252 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 09:37

Перегляд дописуWANUA (28.01.2010 08:18) писав:

Повір, одною культурою ситий не будеш)))
а ти таке ледащо, що тебе східняки кормлять?
  • 0

#253 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 09:38

Сьогодні вранці, 27 січня, троє депутатів Верховної Ради від Партії регіонів прибули до Київського апеляційного адміністративного суду, щоб отримати інформацію про порядок розподілу справ. Голова суду Анатолій Денисов звинуватив депутатів у блокуванні роботи суду і звернувся до міліції.

Зокрема, до будівлі суду прибули Валерій Бондик, Юрій Мірошниченко та Ельбрус Тедеєв. За словами джерела, депутати увірвалися в приймальню голови Київського апеляційного адмінсуду Анатолія Денисова та змусили начальника відділу документального обігу відкрити комп'ютер з базою всіх справ. Водночас, Денисов повідомив, що звернувся до Вищої ради суддів України у зв'язку з блокуванням роботи суду. За його словами, депутати від Партії регіонів "пропонували йому співпрацю, інакше погрожували кримінальною справою".

Краса.
Ось так буде по всій вертикалі влади, готуйтеся, панове. Гигиги.
Скоро, як до нас у 2004, прийдуть міцні дяді і скажуть "віддавай свій бізнес/офіс/будинок/землю, інакше закопаємо в лісі".
  • 0

#254 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.01.2010 – 12:03

Хіт парад конфузів Януковича

Весело читати:rolleyes:
Хоча з іншого боку страшно, що в нас буде такий Президент, якщо він переможе..

Повідомлення відредагував Stuff: 28.01.2010 – 12:04

• 0

#255 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 19:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2010 09:37) писав:

а ти таке ледащо, що тебе східняки кормлять?
Я економіст, я знаю що говорю.
  • 0

#256 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 21:55

Перегляд дописуWANUA (28.01.2010 19:20) писав:

Я економіст, я знаю що говорю.
от якраз всі наші проблеми в тому, що у нас половина молоді економістів - тобто мають вищу економічну освіту, тому і проблеми з економікою в країні, що всі дипломи мають, та нема кому працювати. Ну це цілком логічно. Коли президент - проФФесор - то його електорат - магістри економіки. або як мінімум бакалаври, але полюбому економіки. Так і уявляю собі типового бакалавра економіки в спортивній курточці "abibas" заправленій в спортивні штани "рита"? і в кедах "nake". А у магістрів ще й кепка в придачу, щоб зразу видно було, що магістр, а не бакалавр якийсь там.

А тепер згадав те, що хотів сказати перед тим, як прочитав тему.
Янукович виступає проти міністра внутрішніх справ Луценка. Якщо рецидивіст проти мента - то це тому, що мент таки працює. І можливо навіть чесно. Бо якби мент своє діло робив не чесно - то рецидивіст би був за такого мента. Але він проти. Якщо мент Луценко заважає бандитам - значить він таки працює!!!! А те що мент пяний п**дить якихось німців - ну все таки мент а не зануда-вчений інтелегент, я вважаю, що це можна пробачити.

Мент, що заважає бандитам - це його професія, громадяни платять податки на зарплату ментам саме за це! а отже саме такий мент нам і потрібний!

Але тут саме цікаве! Мені подобається Шуфрич, як міністр МЧС, і мені подобається Луценко, як міністр МВС. дуже шкода, що вони по різні сторони барикад, мало того - ну ви в курсі. принаймні Шуфрич - єдиний політик, що відповідає журналістам на поставлене питання, а Луценко - ну незнаю, чи єдиний, але мент, що заважає бандитам. Краще б вони були друзями.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.01.2010 – 21:44

• 0

#257 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 04:19

Перегляд дописуWANUA (27.01.2010 18:13) писав:

Як зек, то він супер. А як президент - пусте місце.

Нам такого і треба. Не тямим жити по закону, будем жити по понятіям. :rolleyes:

Цитата

Рівень освіти нищий ніж в мене.

А нафіга йому освіта ? Він і так, супер. Сам же кажеш.

Цитата

+ роз"єднує Україну

Її роз*єднали, ще коли у Янука навіть з під носа не капало.

Цитата

...сумно, якщо доля Батьківщини в його руках(((

Гм...суперзек-президент це прикольно. А ти кажеш...сумно. <_<

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 04:22

• 0

#258 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 29.01.2010 – 10:33

У Давосі Ю.Тимошенко та В.Янукович представлять своє бачення майбутнього України

Сьогодні, 29 січня, кандидати на пост Президента України Віктор Янукович і Юлія Тимошенко візьмуть участь у телемості Україна-Давос. Вони представлять своє бачення майбутнього країни в ході 6-ої Української ланч-конференції, яку під час проведення Всесвітнього економічного форуму проводять фонд В.Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne.

Зв'язок кандидатів з аудиторією заходу проходитиме за допомогою телемосту між Україною і Давосом. Модератором дискусії стане Христя Фриленд, керуючий редактор Financial Times US.

По завершенню телемостів з кандидатами у спецпроекті візьме участь Сергій Тігіпко, який отримав третій результат за підсумками голосування в першому турі президентських виборів.

Також у програмі візьмуть участь лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк, який посів четверте місце в першому турі президентських виборів, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт і Президент Польщі (1995 - 2005) Олександр Квасьнєвський.

Трансляція телемосту відбуватиметься в рамках спеціального випуску програми «Факти. Вибори-2010» о 20.00 в ефірі телеканалу ICTV.

Davos Ukrainian Lunch - найбільший захід, присвячений Україні, який щорічно проходить в Давосі під час Всесвітнього Економічного Форуму. Дискусії Українського ланчу покликані сформувати думку ділових і політичних кіл світу про ключові тенденції в розвитку сучасної України. Українські ланч-конференції в Давосі проходять з 2005 року. Очікується, що цього року більше 300 чоловік, серед яких представники ділових кіл, політики, громадські діячі та журналісти візьмуть участь у роботі 6-ої Української ланч-конференції.

Нагадаємо, цього року у щорічних зборах в Давосі візьмуть участь близько 2,5 тис. учасників, що з'їхалися на форум з 90 країн. З лідерів великих країн, про які варто згадати - президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва, президент Південної Кореї Лі Мен Бак, прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро, а також прем'єр Канади Стівен Харпер.

Щорічна зустріч ВЕФ триватиме до 31 січня 2010 р.
  • 0

#259 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 15:24

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 04:19) писав:

Гм...суперзек-президент це прикольно. А ти кажеш...сумно. :rolleyes:
Напротязі 5 наступних років, тільки й будемо, що реготати і плакати з його політики.
  • 0

#260 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 15:31

Перегляд дописуWANUA (29.01.2010 15:24) писав:

Напротязі 5 наступних років, тільки й будемо, що реготати і плакати з його політики.

Ви серйозно вважаєте, що він віддасть владу через п"ять років?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних