Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#181 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:45

Перегляд дописуАвантюрист (19.01.2010 00:09) писав:

І взагалі він сам як особистість неважливий, ним керують просто.
Навіть не в цьому його цінність. Для когось він символ всього антиукраїнського.
  • 0

#182 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.01.2010 – 01:05

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2010 00:33) писав:

Подивіться, заради цікавості, на результати минулих виборів - навіть в своїй "вотчині" він втратив за цей час від 3 до 7 відсотків.
Для такого регіону - це дуже багато.
зате дуже хваляться шо на заході України більше набрали)
  • 0

#183 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2010 – 07:53

Перегляд дописуАвантюрист (19.01.2010 01:05) писав:

зате дуже хваляться шо на заході України більше набрали)

Ну так Ющенко з усіх сил старався, свої голоси передати.
  • 0

#184 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 19.01.2010 – 15:01

А ви думаєте, Тимошенко буде кращим президентом.......???
  • 0

#185 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 19.01.2010 – 17:50

Перегляд дописуБілий Дракон (8.10.2008 16:02) писав:

[you], що думаєш про нього?
Малограмотний ЗК, ворог українства!!!

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 15:01) писав:

А ви думаєте, Тимошенко буде кращим президентом.......???
Як мінімум українська мова залишиться єдиною державною!!!
  • 0

#186 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 18:24

Перегляд дописуMarshal (19.01.2010 18:50) писав:

Як мінімум українська мова залишиться єдиною державною!!!
І що вам дасть ця українська мова? Вона вас нагодує, вдягне, зігріє, навчить ваших дітей, прибере вам сніг узимку...?
Я підтримую українізацію, але при цьому не треба забувати про соціальне, матеріальне. А Тимошенко в цьому напрямку провалилася.
  • 0

#187 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 21:15

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 18:24) писав:

Я підтримую українізацію, але при цьому не треба забувати про соціальне, матеріальне.

Ніхто і не забуває, це Ви рахувати не вмієте.

А тим часом ми вже прямуємо в "потрібному" напрямку.

" Виктор Янукович выступает за вхождение Украины в консорциум по строительству газопровода Nord Stream, который направлен на уменьшение зависимости России от Украины по транзиту газа."
  • 0

#188 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 21:21

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2010 22:15) писав:

Ніхто і не забуває, це Ви рахувати не вмієте.

А тим часом ми вже прямуємо в "потрібному" напрямку.

" Виктор Янукович выступает за вхождение Украины в консорциум по строительству газопровода Nord Stream, который направлен на уменьшение зависимости России от Украины по транзиту газа."
Рахувати я дійсно не дуже вмію, математика не мій коник))) Але я зараз бачу, що ви усі відмінності між Януковичем і Тимошенко зводите до того, що вона за українську мову, а він - проти.
Яник як та собачка. Його з Кремля похвалили, а він тут же зі штанів вискакує, щоб догодити своїм хазяям.
  • 0

#189 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 21:30

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 21:21) писав:

Але я зараз бачу, що ви усі відмінності між Януковичем і Тимошенко зводите до того, що вона за українську мову, а він - проти.

То просто Ви так бачите, а мені шкода часу Вам це питання розкривати ширше. Я Вам натякнув про Вашу ж улюблену Свободу в тому ж стилі - думайте.
  • 0

#190 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 21:44

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2010 22:30) писав:

То просто Ви так бачите, а мені шкода часу Вам це питання розкривати ширше. Я Вам натякнув про Вашу ж улюблену Свободу в тому ж стилі - думайте.
А мені шкода часу бояснювати баранам, чим "Свобода" відрізняється від КПУ. Якщо не бачите відмінностей - ситуація безнадійна.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2, 2.5).
  • 0

#191 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.01.2010 – 22:05

тему почистив.
спікуємось коректно і дотримуючись теми!!!

• 0

#192 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 19.01.2010 – 23:12

Яник як та собачка. Його з Кремля похвалили, а він тут же зі штанів вискакує, щоб догодити своїм хазяям.
Ну якщо в цьому тлумаченні то, москві якраз Юлько набагато вигідніша аніж яник. Хоча ще нічого не вирішено. Зараз думаю триває активна торгівля за потрібні їй відсотки :)
Мені особисто вони обидва фіолетові. Я ні за того і ні за ту.

Повідомлення відредагував ZiC: 19.01.2010 – 23:12

• 0

#193 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 00:27

Перегляд дописуZiC (19.01.2010 23:12) писав:

Ну якщо в цьому тлумаченні то, москві якраз Юлько набагато вигідніша аніж яник. Хоча ще нічого не вирішено. Зараз думаю триває активна торгівля за потрібні їй відсотки :)
Що він, що вона будуть вигідні для росії. тільки вона небезпечніша тим, що хитріша, і невідомо що від неї можна очікувати.
  • 0

#194 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 09:35

пробивнний характер

"В молодости, после отбытия двух судимостей, Янукович избил и изнасиловал женщину"

"Янукович избил прямо на взлетной полосе харьковского аэропорта Кушнарева (причем это ЛИЧНО видели практически все кто мне это рассказывал) "

"Министр транспорта и связи Украины Г.И. Кирпа находится в железнодорожной больнице Львова после того, как его изувечил Премьер-министр Украины Янукович. История началась приблизительно за две недели до второго тура выборов - тогда Премьер-министр Янукович выбил Министру транспорта и связи Украины Г. Кирпе 2 зуба за то, что "железнодорожники неправильно голосовали". Знающие люди при этом добавляют, что речь идет вовсе не о выбитых передних зубах, а об отбитых половых органах. А конкретно – об отбитом левом яичке Кирпы. Иначе, зачем тогда понадобилась срочнейшая госпитализация физически крепкого 58-летнего мужчины. Его состояние после «разговора» с Януковичем якобы было настолько критическим, что вначале министра без сознания отвезли в Октябрьскую больницу (Киев), а уже оттуда, установив неотвратимость операции, направили во Львов."

"Премьер-министр Украины Виктор Янукович побил в своем кабинете министра юстиции Александра Лавриновича и министра Кабинета Министров Анатолия Толстоухова. Янукович нанес господину Александру удар в грудную клетку, а когда тот упал, Премьер ударил ногой в область почки. Этот инцидент был однозначно связан с законом о Кабмине. Относительно Толстоухова, то с ним Янукович вообще не разговаривал, а сразу ударил в печень. Доктор философских наук Толстоухов, если верить источнику, смог выйти из кабинета лишь минут через 20. "

"Во время первого своего премьерства, а особенно во времена оранжевой революции Виктор Янукович неоднократно бил должностных лиц, в частности главу администрации Президента Виктора Медведчука."

"В 2004 Янукович избил Тигипко при всём штабе и тому пришлось бежать за кордон."
(c)
  • 0

#195 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 10:02

:) Не знаю, але Лавриновича з бланшем пам*ятаю по телику показували.)))
  • 0

#196 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 20.01.2010 – 13:23

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 18:24) писав:

І що вам дасть ця українська мова? Вона вас нагодує, вдягне, зігріє, навчить ваших дітей, прибере вам сніг узимку...?
Я підтримую українізацію, але при цьому не треба забувати про соціальне, матеріальне. А Тимошенко в цьому напрямку провалилася.
А двічі судимий малограмтонтий досягне успіху?!

Рахувати я дійсно не дуже вмію, математика не мій коник))) Але я зараз бачу, що ви усі відмінності між Януковичем і Тимошенко зводите до того, що вона за українську мову, а він - проти.
Янукович не лише проти української мови, а й проти всього іншого українського, ви почитайте статті його головного гуманітарія Табачника, а ще й до того двічі судимий і малограмотний!

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 21:44) писав:

А мені шкода часу бояснювати баранам, чим "Свобода" відрізняється від КПУ. Якщо не бачите відмінностей - ситуація безнадійна.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2, 2.5).
Якщо Ви так стверджуєте про Януковича, то нічим!

Перегляд дописуZiC (19.01.2010 23:12) писав:

Мені особисто вони обидва фіолетові. Я ні за того і ні за ту.
Москва сказала декілька раз чітко, що їм байдуже хто аби не Ющенко. І Вам фіолетово, що президентом України може стати малограмотний, двічі судимий?

Перегляд дописуБуря (20.01.2010 00:27) писав:

Що він, що вона будуть вигідні для росії. тільки вона небезпечніша тим, що хитріша, і невідомо що від неї можна очікувати.
А політик і має бути хитрим, а не тупим як Янукович!
  • 0

#197 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 23:23

Перегляд дописуMarshal (20.01.2010 13:23) писав:

А двічі судимий малограмтонтий досягне успіху?!
Ні.

Янукович не лише проти української мови, а й проти всього іншого українського, ви почитайте статті його головного гуманітарія Табачника, а ще й до того двічі судимий і малограмотний!
Я знаю, що за його спиною стоїть багато-багато жидів... У БЮТі, до речі, їх теж вистачає. І людей, які незнають української мови - також.

Якщо Ви так стверджуєте про Януковича, то нічим!
До речі, я про януковича стверджую те ж, що і ви. що він двічі судимий і безграмотний.
а ви що, очікували, що націоналісти підтримають юлю григян-капітельман? :D

Москва сказала декілька раз чітко, що їм байдуже хто аби не Ющенко. І Вам фіолетово, що президентом України може стати малограмотний, двічі судимий?
їм байдуже, бо що яник що жидюлька - московські проекти. згадайте, як вона разом з путіним розповідала анекдоти про ющенка.

український політик має бути УКРАЇНЦЕМ :)
  • 0

#198 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 23:34

Перегляд допису-=VJ=- (20.01.2010 09:35) писав:

пробивнний характер

"В молодости, после отбытия двух судимостей, Янукович избил и изнасиловал женщину"

"Янукович избил прямо на взлетной полосе харьковского аэропорта Кушнарева (причем это ЛИЧНО видели практически все кто мне это рассказывал) "

"Министр транспорта и связи Украины Г.И. Кирпа находится в железнодорожной больнице Львова после того, как его изувечил Премьер-министр Украины Янукович. История началась приблизительно за две недели до второго тура выборов - тогда Премьер-министр Янукович выбил Министру транспорта и связи Украины Г. Кирпе 2 зуба за то, что "железнодорожники неправильно голосовали". Знающие люди при этом добавляют, что речь идет вовсе не о выбитых передних зубах, а об отбитых половых органах. А конкретно – об отбитом левом яичке Кирпы. Иначе, зачем тогда понадобилась срочнейшая госпитализация физически крепкого 58-летнего мужчины. Его состояние после «разговора» с Януковичем якобы было настолько критическим, что вначале министра без сознания отвезли в Октябрьскую больницу (Киев), а уже оттуда, установив неотвратимость операции, направили во Львов."

"Премьер-министр Украины Виктор Янукович побил в своем кабинете министра юстиции Александра Лавриновича и министра Кабинета Министров Анатолия Толстоухова. Янукович нанес господину Александру удар в грудную клетку, а когда тот упал, Премьер ударил ногой в область почки. Этот инцидент был однозначно связан с законом о Кабмине. Относительно Толстоухова, то с ним Янукович вообще не разговаривал, а сразу ударил в печень. Доктор философских наук Толстоухов, если верить источнику, смог выйти из кабинета лишь минут через 20. "

"Во время первого своего премьерства, а особенно во времена оранжевой революции Виктор Янукович неоднократно бил должностных лиц, в частности главу администрации Президента Виктора Медведчука."

"В 2004 Янукович избил Тигипко при всём штабе и тому пришлось бежать за кордон."
(c)
Власних шісток най лупцює більше, бугога!

Якось не дуже виходить судити про його тупість за здобутками першого туру, бґґ.
  • 0

#199 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 23:37

Перегляд дописуzav (20.01.2010 23:34) писав:

Власних шісток най лупцює більше, бугога!

Якось не дуже виходить судити про його тупість за здобутками першого туру, бґґ.

Можна подумати він сам розробляв свою передвиборчу кампанію.
  • 0

#200 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 00:51

Перегляд дописуорел (20.01.2010 23:37) писав:

Можна подумати він сам розробляв свою передвиборчу кампанію.
Якщо його команда працює краще ніж двічі несудима, надто грамотна й така само проросійсько-антиукраїнська Юля, то чия то вина?..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних