Перейти до вмісту

Віктор Янукович

Повідомлень в темі: 951

#101 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 03.09.2009 – 14:26

всьо!
йду в партію регідонів
вчора бачив реклямку хведоровича де він каже : Україні потрібні молоді і стурбовані люди
(дарма шо він каззав ...стурбовані станом країни)
я ж бо молодий і стурбований(озабочєний)
  • 0

#102 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 18:49

А кажуть що Янук Кирила москальского смоктав взасос і майже чуть не в дупу. Хто це бачив, це правда чи брехня?
  • 0

#103 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 05.09.2009 – 19:41

Перегляд дописуОгiрок (5.09.2009 19:49) писав:

А кажуть що Янук Кирила москальского смоктав взасос і майже чуть не в дупу. Хто це бачив, це правда чи брехня?
алегорично це виглядало, мабуть, так)
  • 0

#104 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 05.09.2009 – 19:57

Перегляд дописуБогуслав (5.09.2009 20:41) писав:

алегорично це виглядало, мабуть, так)
Аг, так на пару з Кучмою гріхи замолювали, що Патріархові усі п*яти відтоптали
  • 0

#105 yasondinalt

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 17:35

Зображення

за порушення правил 2.5.1, 2.5, 2.5.2, 2.10, 2.12, спам і рекламу в темах - бан три дні. дописи видалено - ластівочка
  • 0

#106 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.09.2009 – 21:32

Тарас Чорновіл:

Ми вже маємо не того Януковича, який був у 2004–2005 роках. Зараз це людина, яка від усієї цієї метушні трохи стомилася, якій усе це набридло й хочеться спокійного, але дуже заможного життя, з дуже серйозними гарантіями на майбутнє. В партії це називається «пенсійний фонд». Я спочатку не міг зрозуміти, про що йдеться, коли говорили: Янукович може від усього відмовитися, але вимагає, щоб у нього був чіткий пенсійний фонд. Якось запитав, він що, хоче бути головою пенсійного фонду? Мене підняли на сміх і кажуть: «Тарасе, пенсійний фонд – це щоб до старості мати такий собі холодильничок, у якому весь час з’являються продукти, і сейфик, у якому весь час з’являються гроші. Витрачаєш мільйон, а там з’являються два, витрачаєш п’ять, а знаходиш десять...»

Все, що я бачу, повністю з цим узгоджується. Можу лише уявити, як він сприйняв позбавлення його "Межигір'я" - прихистку для спокійної старості.

Більше того - багато хто забуває, що Януковичу вже без десяти місяців шістдесят років. По факту - це його останній шанс стати президентом, і то - лише задля забезпечення себе тим самим "пенсійним фондом". Сумніваюсь, що у нього є ще якісь амбіції окрім цього - та й взагалі б він давно, думаю, пішов би на пенсію, тільки заважають ті грошові мішки, що стоять за ним - занадто гарно розкручений бренд, забагато вкладено грошей, а шукати когось іншого нема часу. От якщо й ці вибори він провалить - ми вже про Януковича, думаю, більше ніколи не почуємо. А на чолі ПР з"явиться який-небудь Колєсніков.

І якщо все це так - то окрім усіх інших проблем, які "світять" Україні з його президентством, як то: безсумнівне продовження договору з Росією щодо ЧФ ще щонайменше років на двадцять, відмова від "українізації" різних сфер типу освіти, діловодства, кінотеатрів і такого іншого, "азаровщина" в фінансах і так далі - на нас очікує справжній розгул тих, хто був відірваний від фінансової цицьки країни цілих п"ять років і до того ж має всі шанси через п"ять років цю цицьку втратити знову. Це вже, боюся, не буде навіть азаровщина - "доїться" в кишені буде все без огляду ні на що, бо "останній шанс".
  • 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.09.2009 – 21:49

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2009 22:32) писав:

на нас очікує справжній розгул тих, хто був відірваний від фінансової цицьки країни цілих п"ять років і до того ж має всі шанси через п"ять років цю цицьку втратити знову.
Ну, не п'ять, а два лише, ібо уряд, та й в іших кандидатів, крім Яценюка напевно, така сама картинко.
  • 0

#108 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 12:33

Перегляд дописуzav (19.09.2009 22:49) писав:

Ну, не п'ять, а два лише, ібо уряд, та й в іших кандидатів, крім Яценюка напевно, така сама картинко.

Уряд був з серпня по грудень - півроку.
  • 0

#109 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 13:21

Перегляд допису-=VJ=- (20.09.2009 13:33) писав:

Уряд був з серпня по грудень - півроку.
ТЮлька цим півріччям досі прикривається - кому ж вірити? Гиги.
  • 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 14:33

Перегляд дописуzav (20.09.2009 14:21) писав:

ТЮлька цим півріччям досі прикривається - кому ж вірити? Гиги.

Горбачов був президентом СРСР теж півроку...
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 14:48

Перегляд допису-=VJ=- (20.09.2009 15:33) писав:

Горбачов був президентом СРСР теж півроку...
СРСР був приречений незважаючи на Горбачьова - чомусь усі це замвочують.
  • 0

#112 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2009 – 17:30

москаль!!!!!!! брехун!!!!!!!!!злодій!!!!!!!!!!!!!!зек!!!!!!!!!!!!!!!!!!......................
  • 0

#113 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 10:42

Перегляд дописуNatali93 (25.09.2009 18:30) писав:

москаль!!!!!!! брехун!!!!!!!!!злодій!!!!!!!!!!!!!!зек!!!!!!!!!!!!!!!!!!......................

І найголовніше - все одразу в одному <_<
  • 0

#114 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.09.2009 – 10:57

Перегляд допису-=VJ=- (19.09.2009 22:32) писав:

Тарас Чорновіл:

Ми вже маємо не того Януковича, який був у 2004–2005 роках. Зараз це людина, яка від усієї цієї метушні трохи стомилася, якій усе це набридло й хочеться спокійного, але дуже заможного життя, з дуже серйозними гарантіями на майбутнє. В партії це називається «пенсійний фонд». Я спочатку не міг зрозуміти, про що йдеться, коли говорили: Янукович може від усього відмовитися, але вимагає, щоб у нього був чіткий пенсійний фонд. Якось запитав, він що, хоче бути головою пенсійного фонду? Мене підняли на сміх і кажуть: «Тарасе, пенсійний фонд – це щоб до старості мати такий собі холодильничок, у якому весь час з’являються продукти, і сейфик, у якому весь час з’являються гроші. Витрачаєш мільйон, а там з’являються два, витрачаєш п’ять, а знаходиш десять...»
який ще пенсійний фонд.. тратиш мільйон а там зявляється два... а одне місце не злипнеться... <_<
  • 0

#115 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 26.09.2009 – 16:26

У Януковича в фракції гідні депутати, щирі та некорисливі. Ельбрус Тедеєв дав громадянину Роберту Тедеєву машину з номерами ВР, на якій сам не раз катається у Верховну Раду " бери, мол, браток, покатайся по Києву". Який чудовий приклад турботи про громадянина Росії. Якшо б не ця машина, то пацанів могли б у Києві реально замочити. Який взірець піклування про ближнього свого. Думаю, що будь-якому українцю Е. Тедеєв та В.Янукович теж дадуть безплатно тачку покататись по столиці нашої Родіни.
Пропоную Ющенку нагородити Тедеєва і Януковича орденами "за врятування життя людей". Вони того варті.
  • 0

#116 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 16:30

Їхала сьогодні містом, аж бачу - стенд такий скляний з рекламою Януковича, а посеред чола дірка в склі - як від кулі <_<
  • 0

#117 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 16:36

Перегляд дописуTwinkle (26.09.2009 17:30) писав:

Їхала сьогодні містом, аж бачу - стенд такий скляний з рекламою Януковича, а посеред чола дірка в склі - як від кулі <_<

а якого милого ти в стенд Яйцем пульнула? :)
  • 0

#118 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 16:37

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 17:36) писав:

а якого милого ти в стенд Яйцем пульнула? :)

То не я - і без мене бажаючих вистачає <_<
  • 0

#119 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 16:48

ти краще пульни в живого Янука - тогди тебе запишут в Нашу Україну в прохідну частину до міськради. але потім посунут, як не занесеш відповідну спонсорську допомогу в непрохідну. зате прославишся.
  • 0

#120 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 22:20

Інцидент стався після закінчення брифінгу Януковича в "Зоряному".

Кореспондент "Української правди" запитав, чому слідча комісія Миколи Джиги вилучила у Вишгородській райдержадміністрації всі документи щодо купівлі Януковичем резиденції у Межигір’ї.

"Я як жив там 5 років тому, так і живу. Указом президента Кучми я отримав цей будинок. Ющенко своїм указом продублював виділення будинку. Таких як я там величезна кількість, поїдьте подивіться у Конча-Заспу", - порадив Янукович.

На репліку журналіста, що Янукович вивів Межигір’я із державної власності, той заявив: "Послухай, ти ще молодий хлопець. Поживи з моє – життя зрозумієш".

"Потім, коли змінився власник (Межигір’я), у мене не було іншого шляху. Я платив оренду. Але коли платиш оренду, орендодавець може зробити все, що завгодно - змінити ціну. І коли виникла пропозиція купити будинок, я довго думав, що краще. І купив його на ринку. Зараз плачу за оренду землі. І я спокійно себе почуваю", - додав він.

На запитання журналіста "Української правди", скільки Янукович заплатив грошей за будинок, той розлютився: "Слухай, тобі ще багато жити. Пам’ятай, що Бог усе бачить!".

На репліку, що він має на увазі, Янукович відповів: "Язиком не бовтай". Після цього лідер "Регіонів" розвернувся і пішов.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних