Перейти до вмісту

Авторське право та відповідальність

Повідомлень в темі: 56

#41 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.03.2009 – 21:29

а чому б не показати нам сцилки? :angry1: Просто цікаво....
  • 0

#42 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2009 – 21:47

Перегляд дописуСаляма (7.03.2009 20:14) писав:

авторське право на твій виникає по факту його створення. і для того, щоб мати авторські права не треб проходити реєстрацію. частина 2 статті 11 ЗУ "Про авторські і суміжні права"

інша справа, що інтернет законодавством не регулюється
Це з романами чи статтями прокатить, а з виробами на яких ніфіга не вказано ким зроблено ні. Бо де доказ авторства?
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.03.2009 – 23:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.03.2009 21:47) писав:

Це з романами чи статтями прокатить, а з виробами на яких ніфіга не вказано ким зроблено ні. Бо де доказ авторства?

етикетка мабуть
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.03.2009 – 08:29

Народ, ми не про те говоримо!! Є публікація і фото ЧУЖОГО виробу. Як доказати що це лайно не твоє? Ходити по усіх сайтах? Писати кому?
  • 0

#45 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 08.03.2009 – 14:15

Саляма - учіть мат часть))) і читайте закон повністю))) читайте ч. 5 тієїж ст. того ж ЗУ:
"суб'єкт авторського права для засвідчення авторства (авторського права) на оприлюднений чи не оприлюднений твір, факту і дати опублікування твору чи договорів, які стосуються права автора на твір, у будь-який час протягом строку охорони авторського права може зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах."
Тобто реєстрація не обов"язкова, але бажана для уникнення подалших незручностей)))
Крім того зазначена історія взагалі не підпадає під дію цього закону (Стаття 8. "Об'єкти авторського права").... тут йдеться про наклеп (і то з натяжкою) та недбале надання інформації))
Ластiвочка - а на спростування і вибачення не тільки мають право, а мусять наполягати)))

п.с. - віх з СВЯТОМ баришні ще раз))))
  • 0

#46 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.03.2009 – 14:53

1) треба щоб були три обов'язкові обставини: 1) інформація поширена, 2) інформація негативна й не відповідає дійсності, 3) інформація принижує честь, достоїнство й ділову репутацію (в даному випадку останнє)
2) заява до ЗМІ про усунення порушення (спростування, вибачення) або позов до суду про розповсюдження недостовірної інформації, що потягло ...див.п.1
3) вияснити хто буде відповідачем (в даному випадку власник, засновник ЗМІ + співвідповідач автор статті (публікаціїї)....
  • 0

#47 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 23:05

Legum - молодчина))) все чітко виклав. Пташко - кажи знайомим аби брали тих лабухів за шкібари......... вигорить - не вигорить в суді (скорше що вигорить), але реклЯму (на супереч тій антирЯклЯмі) можна гарну забабахать............ як казав Рузвельт - "Як би тієї війни не було - їїварто б було вигадать"!!!....
  • 0

#48 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 26.08.2009 – 12:07

теми, що стосуються авторських прав об’єднали bendera.UA та phobos
  • 0

#49 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 08:54

Не знала де втулити, то якщо не сюди то кудись перенесіть.
В мене така ситуація. Телефонує знайома тітонька і каже, що моя фота(велика) розміщена у публічному місці. Тобто тітонька ходила по внука до школи і там на стіні мене і намалювали...я в щоці...якою була б ваша реакція?
  • 0

#50 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:03

Перегляд дописуЛастiвочка (1.05.2011 09:54) писав:

Не знала де втулити, то якщо не сюди то кудись перенесіть.
В мене така ситуація. Телефонує знайома тітонька і каже, що моя фота(велика) розміщена у публічному місці. Тобто тітонька ходила по внука до школи і там на стіні мене і намалювали...я в щоці...якою була б ваша реакція?

Важко сказати. То намалювали чи фото розмістили? Бо я ось так як подумаю, скільки моїх, до прикладу, фото є в Інтернеті, то навряд чи я могла б комусь пред'являти претензії з приводу того, що їх десь використовують: сама ж виставила на загальний огляд. Але якщо це щось не з загальнодоступного, то варто, думаю, з'ясувати, що й до чого.
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:13

Свої фото я взагалі неохоче виставляю. Малюнок на стіні, зроблений з фото. Я якось була шокована тим, що я взагалі про це не знала...перша рекція - сісти на мітлу і дати чортів хто під руку попаде...а тепер що маю зробити?
  • 0

#52 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:21

Хм, навіть не знаю. Чи це якось передбачено авторським правом? Мало б бути, треба читати відповідні закони. Але щоб офіційно цю справу до пуття довести, треба мати докази, та й затягнеться воно, мабуть. Найпростіше, видається, просто усунути той малюнок (фізично - замалювати тощо).
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:31

та я не про авторські права (не знала кудидопис тикнути). От ти б що зробила у такій ситуації?
  • 0

#54 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:46

Думаю, якраз про авторські, хоча ще залежить, як саме і для чого ту фотографію перемалювали. Я б, напевне, просто замалювала, бо навряд чи винуватця можна буде знайти.
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 09:55

Перегляд дописуTwinkle (1.05.2011 10:46) писав:

Думаю, якраз про авторські, хоча ще залежить, як саме і для чого ту фотографію перемалювали. Я б, напевне, просто замалювала, бо навряд чи винуватця можна буде знайти.
Ну чому ж...художник якийсь має бути...там карта України і напис "У твоєму лоні вся наша надія, віра і любов" :photo:. Знаєш, це як в кожній школі у вестибюлі є такі картіни, тіпа прапор, тризуб, калина... Чи то поїхати і поговорити з директором чи забити? най висить собі, дітки будуть фоткатись...(от дурдом)
  • 0

#56 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 01.05.2011 – 10:27

Приїхати і урочисто поставити автографа в куточку картини.
  • 0

#57 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 01.05.2011 – 10:48

А, я щось зле прочитала. Ну, якщо це в школі, на визначному місці, то гордитися треба :photo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних