Перейти до вмісту

Світова фінансова криза

Повідомлень в темі: 371

#361 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2009 – 14:40

Перегляд дописуzav (3.06.2009 15:09) писав:

Що ріс - можливо; я кажу, що він хоч і ріс, а все одно малий був.
Індекс ПФТС 09/01/07 - 497,66
Індекс ПФТС 25/03/08- 1 009,33
далі пішло падіння.

Ну таки дійсно малий тому нас хоч біржова криза не заділа, але враховуючи те що провідні компанії проводили лістинг на міжнародних біржах, втратили вони там багато. Серед постраждали Живаго, Парцхаладзе -"XXI століття".
  • 0

#362 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:49

хочу вам повідомити, що гривня знову почне втрачати свої позції, скоро знову курс буде біля 10...((( а це нікого гарного не може пророчити(
  • 0

#363 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 12:04

Перегляд дописуЛюбимка (29.06.2009 11:49) писав:

хочу вам повідомити, що гривня знову почне втрачати свої позції, скоро знову курс буде біля 10...((( а це нікого гарного не може пророчити(
Джерело?
  • 0

#364 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.06.2009 – 12:10

Ну таке припущення цілком логічне:) хіба що курс будуть штучно тримати, але реально вартість гривні буде падати. Гривня друкується, для того, щоб забезпечити всі соц.виплати і не тільки, виробництво значно скоротилося...нас так чи інакше чекає інфляція. То таке моє особисте бачення. Правда чи курс буде по 10 грн за долар...не знаю...
  • 0

#365 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 12:48

Перегляд дописуAmili (29.06.2009 13:10) писав:

Ну таке припущення цілком логічне:)
Логіку не дуже простежую, адже курс залежить від попиту на наші товари закордоном і попиту на імпортні товари втут. Якщо частка експорту зростатиме, то і курс збережеться, а що інфляція буде, то зовсім інше питання. Вона була шалена, коли курс падав, вона зменшилася, коли курс зріс - ось де треба шукати логіку, на мою думку.
  • 0

#366 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 13:08

Перегляд дописуzav (29.06.2009 13:48) писав:

Логіку не дуже простежую, адже курс залежить від попиту на наші товари закордоном і попиту на імпортні товари втут. Якщо частка експорту зростатиме, то і курс збережеться, а що інфляція буде, то зовсім інше питання. Вона була шалена, коли курс падав, вона зменшилася, коли курс зріс - ось де треба шукати логіку, на мою думку.

Ви гадаєте, що українські еспортьори здебільшого тягнуть валютну виручку до країни і тим збільшують попит на гривню? В мене є сумніви на це.
У нас курс здебільшого залежать тільки від виборів і пов"язаних з ними перетягувань до країни валюти і псєвдофінансової возні, щоб цю валюта по-вигідніше тут розміняти, а потім цикл щоб вигідніше її повернути.
  • 0

#367 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.06.2009 – 13:13

Перегляд дописуzav (29.06.2009 13:48) писав:

щодо курсу то погоджуюся, а про реальну купівельну спроможність гривні, тут мені здається я все ж таки права, нічим не підкріплене збільшення готівкової маси в обігу так чи інакше призводить до інфляції
  • 0

#368 scooter

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 20:54

Прибутки 7,423 тис громадян України в 2008 році перевищили 1 млн грн, що на 400 осіб більше, ніж роком раніше, повідомив заступник голови Державної податкової адміністрації Сергій Лєкар на прес-конференції
"Близько 400 осіб (з прибутками понад 1 млн грн), у цьому році додалося", - сказав він.

Разом з тим, заступник голови ДПАУ повідомив, що за підсумками 2008 року в країні не виявлені особи з доходами понад 1 млрд грн, тоді як у попередні роки такі випадки були: найбільший задекларований дохід за підсумками 2008 року склав більше 600 млн грн.
Лєкар підкреслив, що зниження доходів фізичних осіб пов'язано з економічною кризою: знизився інвестиційний прибуток.
Нагадаємо, за даними американського видання Forbes, фінансова криза вдарила не тільки по "простих" мільйонерах, а також по "найясніших" представниках сучасного суспільства.
Так, п'ятнадцять найбагатших королівських династій світу втратили за рік рецесії 22 мільярда доларів, або 17% свого капіталу, який складає на поточний момент 109 мільярдів доларів, підрахував журнал Forbes.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна
  • 0

#369 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 21:29

Перегляд дописуscooter (3.07.2009 21:54) писав:

Так, п'ятнадцять найбагатших королівських династій світу втратили за рік рецесії 22 мільярда доларів, або 17% свого капіталу, який складає на поточний момент 109 мільярдів доларів, підрахував журнал Forbes.
Десь нещодавно зустрів відомості про прибутковість фондового ринку в цілому за останні пів століття: вона виявилася від'ємною у тривалому часі. Нажаль, не можу знайти першоджерело: чи новини proua, чи запис у Компьютерном обозрении...
  • 0

#370 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:25

Стосовно експорту, інфляції, то в принципі все вірно описали. Зв'язок приблино виглядає так.
Зростаючий експорт збільшує позитивну оцінку країни, її фінансового стану. Збільшення обсягів експорту можу відбуватись за рахунок росту цін на експортовану продукцію, що ми бачили в 2008, коли шалено ріс експорт та інфляція. Проте в цілому нас був негативний торговельний баланс котрий вирівлював фінансовий рахунок країни. Фінансовий рахунок включає в себе притік прямих інвестицій, позик, валюти у банківську систему і безпосередньо впливає на курс. В кінцевому результаті основне значення має зведений платіжний баланс країни з врахуванням рахунку поточних операцій (експорт, імпорт, почтоні трансфери) та фінансовий рахунок. На фінансовий рахунок найбільший вплив має експорт.

Збільшення кількості грошей в обігу понад ріс ВВП безумовно приводить до інфляції. До відома уряд планує збільшити монетарну базу цього року на 13%, вибивши з МВФ поступку котрий в першій версії програми встановлював максимум збільшення у 7% на 2009 рік. І це попри значне падіння реального ВВП.
  • 0

#371 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 18:11

Перегляд дописуzav (3.07.2009 22:29) писав:

Десь нещодавно зустрів відомості про прибутковість фондового ринку в цілому за останні пів століття: вона виявилася від'ємною у тривалому часі. Нажаль, не можу знайти першоджерело: чи новини proua, чи запис у Компьютерном обозрении...

На ці теми читав недавно. Думаю, що прибуткова, але визначити це дуже важко. Як тільки банкрутує якась компанія або починають різко погіршуватись фінансові показники, вона втрачає своє місце у фондовому індексі та лістинг на біржі. Тому на практиці дуже важко визначити дохідність якоїсь стратегії чи навіть сегменту ринку. Це здається по-модному називається survivorship biaz - упередженість, що виникає з того, що довгу історію торгів мають лише успішні компанії.
  • 0

#372 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 05.07.2009 – 18:47

Перегляд дописуMarcos (3.06.2009 15:40) писав:

Індекс ПФТС 09/01/07 - 497,66
Індекс ПФТС 25/03/08- 1 009,33
далі пішло падіння.

Ну таки дійсно малий тому нас хоч біржова криза не заділа, але враховуючи те що провідні компанії проводили лістинг на міжнародних біржах, втратили вони там багато. Серед постраждали Живаго, Парцхаладзе -"XXI століття".

"XXI століття" почало втрачати ще в 2007-му, так що це не показник. Астарта , Київ-Донбас багато не втратили, це компані. Решта Українських компаній ні на яких біржах не котували, торгували лище їх АДРами - а це не котуванняю
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua