Перейти до вмісту

Світова фінансова криза

Повідомлень в темі: 371

#241 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.11.2008 – 20:48

Перегляд дописуjokers-449 (30.11.2008 18:29) писав:

Бачив на одному веб магазині курс долар/гривня 1/10, страхуються...

Більшість зробили такий курс ще в жовтні, а на різницю між реальним і 10 робили знижку покупцям, аби не міняти щодня цінники.
  • 0

#242 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.11.2008 – 21:01

працювала нещодавно з такою інформацією : в Німеччині існує 4 найбільші промислово-фінансові групи, кожна з них зосереджена навколо ядра-банку. Найбільша ПФГ зосереджена навколо Дойч банку, далі йде друга - навколо Комерц банку. І от вчора чую інформацію, що Дойч банк, купив собі Комерц банк :cry:, а отже у залежність Дойч банку потрапили всі підприємства, що входили в цю другу групу. Цікаво виходить, правда? Виходить, що тепер в руках одного банку знаходиться приблизно половина виробничих потужностей Німеччини. Отак і виходить, багаті стають ще багатшими і в їх руках концентрується величезний капітал. А це стало можливим завдяки кризі.
П.С. Відомо, що банкірські кола Німеччини мають дуже стійкі зв"язки з сім"ями Рокфеллерів, Морганів, Ротшильдів та інших американців :cry: Думаю, кому треба мене зрозуміє.

Повідомлення відредагував Amili: 30.11.2008 – 21:02

• 0

#243 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 22:47

Перегляд дописуAmili (30.11.2008 21:01) писав:

працювала нещодавно з такою інформацією : в Німеччині існує 4 найбільші промислово-фінансові групи, кожна з них зосереджена навколо ядра-банку. Найбільша ПФГ зосереджена навколо Дойч банку, далі йде друга - навколо Комерц банку. І от вчора чую інформацію, що Дойч банк, купив собі Комерц банк :cry:, а отже у залежність Дойч банку потрапили всі підприємства, що входили в цю другу групу. Цікаво виходить, правда? Виходить, що тепер в руках одного банку знаходиться приблизно половина виробничих потужностей Німеччини. Отак і виходить, багаті стають ще багатшими і в їх руках концентрується величезний капітал. А це стало можливим завдяки кризі.
П.С. Відомо, що банкірські кола Німеччини мають дуже стійкі зв"язки з сім"ями Рокфеллерів, Морганів, Ротшильдів та інших американців :cry: Думаю, кому треба мене зрозуміє.

Всі фінансові кризи 20століття призводили до перерозподілу власності на користь багатих, які стають ще багатшими. І особливо нагрівали руки на всіх кризах, в т.ч. і "Великій депресії" названі вами сімейства. Вони запросто спроможні вкотре організували чергову кризу, щоб почистити кишені багатьох з нас.
  • 0

#244 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.12.2008 – 10:45

1+1 скорочує 30% штату. Схоже на рейдерську атаку.
  • 0

#245 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 10:57

Коли говорите, що банк став "власником" половини економіки, це в певному сенсі може бути правдою. Проте памятайте завжди одне, що у великих банків, великих корпорацій немає одного власника. Перважно велика корпорація має тисячі влаників, де малі акціонери мають 70-90% акцій. Ріст прибутків великої корпорації чи банку далеко не завжди означає, що багаті стають багатшими.

Перегляд дописуБілий Дракон (1.12.2008 10:45) писав:

1+1 скорочує 30% штату. Схоже на рейдерську атаку.

Роднянський повністю продав свій пакет акцій нещодавно. Доходи від реклами зараз падають. Цілком очікувана річ.
  • 0

#246 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 16:45

Дойч банк купив собі Комерц банк :happytwo:
Звідки інформація, є підтвердження? Чи це обмін акціями стосовно продажу Hypo Real Estate?

Повідомлення відредагував trim: 01.12.2008 – 16:50

• 0

#247 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 01.12.2008 – 16:49

Перегляд дописуtrim (1.12.2008 16:45) писав:

Звідки інформація, є підтвердження?

Та було в новинах. Але йшла мова про те, що Коммерцбанк купує Дрезнднер банк. Це поки в стадії переговорів, але інших варіантів немає. Нещодавно Коммерцбанк вдвічі знизив ціну, що раніше пропонував за Дрензднербанк. Із 10 млрд.євро до 5.1млрд. Може Дойче теж вступив у боротьбу за Дрезднер.
  • 0

#248 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 00:21

Перегляд дописуMaryan (1.12.2008 10:57) писав:

Роднянський повністю продав свій пакет акцій нещодавно. Доходи від реклами зараз падають. Цілком очікувана річ.

Неочікувана, якщо враховувати відсотки скорочень на инших каналах. А також чутки... чутки... :happytwo:
  • 0

#249 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 12:53

Перегляд дописуБілий Дракон (2.12.2008 00:21) писав:

Неочікувана, якщо враховувати відсотки скорочень на инших каналах. А також чутки... чутки... :happytwo:
нормальна ситуація при фін кризі. першими получають підзатильник рекламщики. потім прикриватиметься веб-розробка, а далі вже самі собі намалюєте.
  • 0

#250 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 15:58

Перегляд дописуXobb (2.12.2008 12:53) писав:

нормальна ситуація при фін кризі. першими получають підзатильник рекламщики. потім прикриватиметься веб-розробка, а далі вже самі собі намалюєте.
Нормальне скорочення для инших каналів лише 10%. А тут 30%.
  • 0

#251 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 16:06

Перегляд дописуБілий Дракон (2.12.2008 17:58) писав:

Нормальне скорочення для инших каналів лише 10%. А тут 30%.
Звідки у вас такі стандарти - 10 %?. Одну з а українських газет взагалі розігнали, а зарплату видавали офісною технікою.
З достовірних джерел відомо що розігнали саме через кризу і без цих 30 % канала може працювати надалі нормально
  • 0

#252 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 21:56

Перегляд дописуMarcos (4.12.2008 16:06) писав:

Звідки у вас такі стандарти - 10 %?. Одну з а українських газет взагалі розігнали, а зарплату видавали офісною технікою.
З достовірних джерел відомо що розігнали саме через кризу і без цих 30 % канала може працювати надалі нормально
Порівняв газету з всеукраїнським телеканалом, палець з ###.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 04.12.2008 – 21:57

• 0

#253 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 11:12

Перегляд дописуБілий Дракон (4.12.2008 22:56) писав:

Порівняв газету з всеукраїнським телеканалом, палець з ###.
це я до того що під чам фін. кризи може статися будь-що і оці 10 % скорочення персоналу не є якимось певним стандартом
  • 0

#254 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 05.12.2008 – 20:37

Я хотів, щоб ви оце оцінили, сьогодні прочитав і задумався.....

хотілося знати вашу думку

Повідомлення відредагував Егор.економист: 05.12.2008 – 20:45

• 0

#255 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 21:25

Перегляд дописуЕгор.економист (5.12.2008 20:37) писав:

у нас в країні майже нема дрібних крамарів. Принаймі в Києві. Аптеки об’єднані в мережі, які врешті решт входять до великих фінансових груп. Заправки -- теж, не знаю жодної незалежної. Тому це все ті ж самі олігархічні вимоги, насправді
  • 0

#256 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 06.12.2008 – 11:52

Та я це розумію мене інше тривожить "навіщо ми утримуємо Ющенка, Тимошенко та Верховну Раду? Їм навіщо податки платити?!" Якщо так далі буде і так почне мислити кожна людина в Україні. Що буде ? Доречі мій керівник мене вже запитав "Чи можна якось зменшити податки і платежі." Я знаю як це робиться ,але.... Він уже не хоче їх платити хоча ми державне підприємство, А він керівник який розпоряжається державним майном. Як Вам? Мені не дуже подобається ,а до цього все йде.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 06.12.2008 – 11:59

• 0

#257 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 15:06

Перегляд дописуЕгор.економист (6.12.2008 11:52) писав:

Якщо так далі буде і так почне мислити кожна людина в Україні. Що буде ?

Так вже давно мислить кожна людина в Україні. Відсотків сімдесят отримують зарплату в конвертах, інші, навіть такі палкі прихильники законності, як я, вже давно замислились - а якого дідька з мене щомісяця стягують дві тисячі гривень податків, що я на це отримую, і чому я зобов"язаних їх платити?
  • 0

#258 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 19:09

Перегляд дописуЕгор.економист (6.12.2008 11:52) писав:

"навіщо ми утримуємо Ющенка, Тимошенко та Верховну Раду? Їм навіщо податки платити?!"
Прозріваєте люди? Це дуже добре. Для ще більшого прозріння варто роздобути держбюджет з розбивкою за статтями видатків. І уважно роздивитись на що витрачаються і які суми.
  • 0

#259 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 19:11

Перегляд дописуtrim (6.12.2008 19:09) писав:

Прозріваєте люди? Це дуже добре. Для ще більшого прозріння варто роздобути держбюджет з розбивкою за статтями видатків. І уважно роздивитись на що витрачаються і які суми.

Можна подумати його хтось приховує.
  • 0

#260 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 20:36

Його дійсно ніхто не приховує, але пенсіонери з пенсією до 2000 грн, робітники з зарплатою до 5000 грн, студенти та службовці дійсно не розуміють масштабів економіки країни. Вони такими питаннями не цікавляться цифри в кілька десятків тисяч, мільйонів або мільярдів гривень вони не можуть навіть уявити, маштаб не той. Чи може я перебільшую? Ви тримали в руках кілька сотень тисяч гривень (провокаційне питання)?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних