Перейти до вмісту

Музика і кохання

Повідомлень в темі: 45

#21 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.10.2008 – 16:34

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (19.10.2008 17:20) писав:

Гм...до того як я прочитала цю тему,я спокійно слухала ВСЕ а мій хлопець-тільки рок..і жили ми до цього цілком спокійно,дещо з його музики мені подобається навіть...а от тепер прочитала і задумалась-як ж ми далі будемо жити отак...ну ніякої тобі душевної гармонії :)
А ти це використай у грі )))
Типу: "Я погана дівчинка, я слухаю попсу, мене треба покарати... )))"
  • 0

#22 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.10.2008 – 16:40

Перегляд дописуKinoManiak (19.10.2008 16:34) писав:

А ти це використай у грі )))
Типу: "Я погана дівчинка, я слухаю попсу, мене треба покарати... )))"
:) збоченець...

Ну серйозно люди,як можна обговорювати таку "важливу" проблему...Якщо в людей справжня любов то їм попса і рок на заваді не стане

Прикріплені файли

• 0

#23 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.10.2008 – 19:43

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (19.10.2008 17:40) писав:

Ну серйозно люди,як можна обговорювати таку "важливу" проблему...Якщо в людей справжня любов то їм попса і рок на заваді не стане
Дуже просто. Наприклад:
Мені подобаються хлопці певного типу (хай будуть неформали, з довгим волоссям і т.д) Не думаю, що він слухатиме Всякі Максім чи Рефлекси, в нього ймовірно будуть наближені музичні смаки до моїх, а так як мудро сказав Дракон "Протилежності притягуються, щоб самознищитись" то ж мають бути якісь спільні інтереси, про щось поговорити і т.д. Навіть як би не подобався якийсь гоп чи репер, якщо я йому про політику а він мені про косяки, любов і окурки то шо тут говорити...
  • 0

#24 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 20:33

Перегляд дописуMargo (19.10.2008 19:43) писав:

Дуже просто. Наприклад:
Мені подобаються хлопці певного типу (хай будуть неформали, з довгим волоссям і т.д) Не думаю, що він слухатиме Всякі Максім чи Рефлекси, в нього ймовірно будуть наближені музичні смаки до моїх, а так як мудро сказав Дракон "Протилежності притягуються, щоб самознищитись" то ж мають бути якісь спільні інтереси, про щось поговорити і т.д. Навіть як би не подобався якийсь гоп чи репер, якщо я йому про політику а він мені про косяки, любов і окурки то шо тут говорити...
Косяки і любов це вже дійсно))Але я говорила саме про любов,точніше кохання.А коли ти знайомишся з людиною то це дійсно може вплинути на твоє ставлення до неї.Добре що мій коханий не слухає шансон,я б терпіла але в душі той шансон ненавиділа :)
  • 0

#25 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.10.2008 – 21:13

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (19.10.2008 21:33) писав:

...Добре що мій коханий не слухає шансон,я б терпіла але в душі той шансон ненавиділа :brovy:
От! З цього все і починається. Ти б терпіла, терпіла, збиралось би то тобі в душі, а потім - бум! І все, що ти думаєш про той шансон литиметься з душі втрьократно сильніше, ніж би кожен раз про це робити йому замітку. Так шо смаки - то така штука. Кому подобається, кому ні, а хтось ще й терпіти вміє.
  • 0

#26 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.10.2008 – 22:24

Музика і кохання

...головне - щоб ритм співпадав :brovy:
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2008 – 15:19

справді, часто люди які закохуються оден в одного мають однаковий або схожий інтелектуальний рівень, і часто люди які слухають музику не просто так, щоб щось там гуділо, а так щоб посмакувати, можуть зрозуміти багато всяких штук, так якщо він розуміє її, а вона його, то вони і зрозуміють до чого там йому подобається той ломаний ритм, і чому їй подобається та мила мелодія

і ритми, вони мають бути просто синфазні, і бажано щоб була мінімальні різниця фаз:ggggg:
  • 0

#28 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2008 – 15:36

на мій погляд, спільні музичні смаки мають афігєнне значення. ну от їду я з хлопцемв маршрутці, дістаю мобільного, навушники - одне вухо йому, інше - мені. я слухаю альтернативу, а він клубняк якийсь. і шо робити? я не збираюсь слухать його бум-бумц, а він моїскріми-гроли теж не особливо хоче. і всьо. і суперечка.
я розійшлась з хлопцем колись саме з причини різних смаків, зокрема музичних.
це як і в дружбі, не буде ж гоп дружити з хулом, а імо зі скіном.
якщо в чомусь надто різні погляди - стосункам дупа.
  • 0

#29 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.10.2008 – 16:40

вже 6 років з хлопцем. за цей час наші музичні смаки мінялись, при чому синхронно. але завжди подобались ті ж стилі. кохання не залежить від музичних вподобань, а від стану душі, від сумісності. а що відображає музика?... то то же. але це так, між нами меломанами. людей які слухають просто аби було це мабуть не стосуватиметься
  • 0

#30 P@ndora

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 14:43

:angry12: незнаю як на кого, а на мене не впливає....
мені якось всеодно що слухає мій хлопець... яж його люблю його не за це...
  • 0

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 17:21

Я йому іноді і прямо кажу-виключи це будьласка,мені не подобається)) і взагалі зі мною хлопець майже щодо всього радиться..як постригтися і тп
  • 0

#32 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 14:25

Вважаю,що музика це не вирішальний фактор в стосунках. :rolleyes:
  • 0

#33 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 27.11.2008 – 18:52

Цікава річ музика в плані відносин... велику роль відіграють у даному випадку імпринтивні зв*язки, які являють собою записані у пам*яті асоціації музики із пережитими відчуттями.

Отже, відповідаючи на перше поставлене у цій темі питання

Цитата

от цікаво чи різні музичні смаки закоханих людей не вплинуть на подальші стосунки? - якщо хлопець полюбляє скажімо рок, а дівчина - попсу, або навпаки - без різниці, у такої пари є майбутнє?
хотів би сказати, що у випадку, коли потрапряє "коса на камінь" можливий навіть дуже серйозний вплив питання музики на подальші відносини. Так скажімо, якщо під час зустрічі грає музика, яка в когось асоціюється із приємними пережитими часами із кимсь іншим, це автоматично відтвористь велику частину того комплексу відчуттів і зокрема спогади про ту людину, що навіть при бажанні буде дуже важко приховати. Сухаючи пісню чи якийсь стиль іноді мимоволі ми занурюємось у якісь підсвідомі роздуми і їх результати відбиваються на нашому емоційному стані та можуть дуже сильно впливати на прийняті нами рішення у будь якій галузі життя, зокрема і в інтимній.

Повідомлення відредагував 100000: 27.11.2008 – 18:55

• 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.12.2008 – 20:18

Перегляд дописучорно-біла (28.10.2008 16:40) писав:

вже 6 років з хлопцем. за цей час наші музичні смаки мінялись, при чому синхронно. але завжди подобались ті ж стилі. кохання не залежить від музичних вподобань, а від стану душі, від сумісності. а що відображає музика?... то то же. але це так, між нами меломанами. людей які слухають просто аби було це мабуть не стосуватиметься
ну це та ж бадяга що й "співпадіння інтересів", тобто нереально, краще казати не про "спільний смак", а про "спільну звичку", адже муз.вподобання досить рендомайзна штука, лише коли тип темпераменту близько це якусь основу має)
  • 0

#35 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 19:22

Колись читав про це. Займайтесь сексом під одну і те ж музику. Потім як хтось з вас почує її десь в іншому місці обовязково заведеться. Ритуал як не як
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.12.2008 – 19:33

Перегляд дописуMATADOR (3.12.2008 19:22) писав:

Колись читав про це. Займайтесь сексом під одну і те ж музику. Потім як хтось з вас почує її десь в іншому місці обовязково заведеться. Ритуал як не як
ні, рефлекс, заведецця і трахнецця з першим ліпшим(ою)
  • 0

#37 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 03.12.2008 – 22:55

звичайно що є!!!!!!невже музика може вплинути на справжнє кохання?
це тоді виходить не кохання зовсім,а просто захоплення людиною!
  • 0

#38 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 17:14

Якщо люди справді кохають одлин одного то звичайно що є майбутнє))))протилежність завжди притягує.....стосунки навіть стають цікавішими))
  • 0

#39 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 28.07.2010 – 15:47

яким же треба бути дебілом, щоб розстатися з коханою людиною через музику (((
  • 0

#40 Teo