Перейти до вмісту

Політика має визначатись економікою, але в Україні

Повідомлень в темі: 31

Опитування: Власник не служитиме нікому. Маємо прищепити молоді рвотний рефлекс від найманої праці. (16 користувачів проголосувало)

Яким чином сьогодні молода людина може стати власником своєї справи?

1. Почати виробляти щось унікальне кустарно. (3 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

2. Освоїти рідкісний фах і надавати послуги. (8 голосів [36.36%])

Процент голосів: 36.36%

3. Спираючись на підтримку закласти власну фірму. (9 голосів [40.91%])

Процент голосів: 40.91%

4. Поширювати інформацію про якісні товари і отримувати комісійні- створювати пассивний дохід. (2 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.10.2008 – 22:51

Перегляд дописуFT232BM (11.10.2008 22:53) писав:

Будьте певні, що я не одну копійку заробив. І я не вчусь на члена зграї, я-- інженер-конструктор! І буду на початку своєї кар‘єри звичайним інженером, який приносить користь суспільству.

Інженер-конструктор? І що ж Ви плануєте матеріального виготовляти власними руками? Вирощувати картоплю? Свиней на м"ясо? Шити нові черевики, чи може виробляти з дерева меблі?
Будьмо чесними - за фахом Ви будете сидіти в офісі під кондиціонером і олівцем малювати малюночки. Які може якийсь трудар складе в машину чи верстат, а може й ні. Себто - такий самий член зграї, не більше і не менше.
І взагалі - узгодьтесь якось, бо фрази "зграя підприємців-адвокатів-трошки_економістів" та "Сам конструктор без технологів, бугалтерів, економістів, вантажників-- ніщо" якось протирічать одна одній. Я вже не кажу, що інженер ніщо не лише без економіста на підприємстві, а й без юриста і, власне, господаря підприємства - підприємця.

А з рабами - так, помилився, сплутав пости, вибачаюсь.

Перегляд дописуГенн2 (11.10.2008 23:21) писав:

VJ, ти можеш визнавати чи не визнавати права іншої людини обговорювати будь-що?

Визнати право на рівне спілкування з собою щодо якоїсь теми - ще й як можу. А з іншими - та на здоров'я, хай обговорюють "аби поговорити", наче я можу щось заборонити в цьому сенсі.

Перегляд дописуГенн2 (6.10.2008 20:09) писав:

Хотілося б почути Ваші роздуми, думки Ваших дітей та онуків. Усі пропозиції мені цікаві, що здатні звільнити людей, особливо молодь, від рабської найманої праці.

У мене великі сумніви, що тут є люди, які мають онуків. Тут навіть з дітьми людей небагато.
А щодо "звільнити молодь" - мені цікаво, Ви що, пропонуєте повернення до первісного стану, коли кожна прямоходяча мавпа була сама собі і швець, і жнець, і тесля?

Перегляд дописуГенн2 (11.10.2008 22:23) писав:

Тобі оцінок ніхто не дає.

Ще й як дають :) І Вам начебто ніхто не забороняє, якщо знайдете за що.
  • 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.10.2008 – 11:25

Цитата

Будьмо чесними - за фахом Ви будете сидіти в офісі під кондиціонером і олівцем малювати малюночки. Які може якийсь трудар складе в машину чи верстат, а може й ні. Себто - такий самий член зграї, не більше і не менше.
І взагалі - узгодьтесь якось, бо фрази "зграя підприємців-адвокатів-трошки_економістів" та "Сам конструктор без технологів, бугалтерів, економістів, вантажників-- ніщо" якось протирічать одна одній. Я вже не кажу, що інженер ніщо не лише без економіста на підприємстві, а й без юриста і, власне, господаря підприємства - підприємця.
Хочу поділитись методикою як відрізнити члена зграї від трударя:
Садимо одного працівника в офісі і чекаємо, коли він заробить гроші. Наприклад юрист буде сидіти і нічого не робити. Інженер може сконструювати та ще й зібрати дослідний зразок(нас трішки технології теж навчають), який можна продати та отримати гроші, іноді не маленькі. Ось така от методика.
Звичайно така робота є вкрай не ефективною, тому, що краще разом працювати, тоді виробництво прискорюєтся у тисячі разів. Але факт залишаєтся фактом.
Звичайно так не можна перевірити людей з низькою кваліфікацією (повна середня шкільна освіта), але вони завжди можуть знайти роботу.

Повідомлення відредагував FT232BM: 12.10.2008 – 11:30

• 0

#23 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.10.2008 – 12:35

Цитата

VJ, ти можеш визнавати чи не визнавати права іншої людини обговорювати будь-що?
Що це за форум такий? Тут модератори є?
модератори є, але крім того що кожен має право обговорювати будь-що, ще кожен має право висловити свою думку стосовно думки іншого, не порушуючи правила звичайно.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 15:49

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2008 12:25) писав:

Наприклад юрист буде сидіти і нічого не робити.

І зразу помилка. Юрист буде давати консультації - якщо він грамотний юрист, то до нього черга стояти буде. Від 10 до 20 баксів за консультацію. Тому

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2008 12:25) писав:

Ось така от методика.

невдала методика.
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 16:44

Цитата

невдала методика.
Сира, за 5хв. придумав.

Цитата

І зразу помилка. Юрист буде давати консультації - якщо він грамотний юрист, то до нього черга стояти буде. Від 10 до 20 баксів за консультацію.
Я під таким кутом не дивився :). Зараз у юридичній вищій освіті перевиробництво, буде важко конкурувати з численними конторами. Хоч і критерій даної методики не заробітна плата, а факт її отримання, тим не менше прошу зауважити.
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 18:00

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2008 17:44) писав:

Я під таким кутом не дивився :).

Просто досвіду нема. Натомість я свого часу на такі консультації досить добре витратився.

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2008 17:44) писав:

Зараз у юридичній вищій освіті перевиробництво, буде важко конкурувати з численними конторами.

Перевиробництво зараз в усьому, але й досі гарні спеціалісти у нас рідкість - хоч програмісти, хоч юристи, хоч менеджери з продажу, хоч будівельники.
  • 0

#27 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луганщина

Відправлено 12.10.2008 – 21:11

Щось тема та лінія обговорення пішли у різні боки.

Що до теми - у нас олігархи при владі, політика давно визначається не глуздом, а економічними інтересами олігархів. Це є факт, звісно він не до вподоби! Власники ї не служать нікому, тільки особистим інтересам, інтересам бізнесу

Цитата

(добре коли й соціальними інтересами не гребують), то наша політика визначається нашою економікою.

Що до обговорення :
лише 5% населення мають здібності для ведення підприємництва, тож для 95% населення сенс у тому, щоб знайти розумний компроміс між улюбленою роботою і її грошовим еквівалентом.
Мені здається, що саме порушення цього балансу і веде до оцінки труда як рабського.

Я декілька разів перечитала обговорення, тай так і не усвідомила, чого це праця, що не завершується матеріальним продуктом, набула клеймо "зграї"?
ТО хто ж тоді прогрес забезпечує? Хижаки із зграї? Чи праця банкіру, що вміє вправно керувати грошима, щоб забезпечити будівництво нових робочих місць носить ознаки вовкулака, що впивається у шию трударів?

Дописувач FT232BM приємно вразив своїм ставленням до навчання, сподіваюсь, що обійшлось без лукавства. Бо заочне навчання схоже на заочне харчування! От через те, що багато "фахівців" отак заочно похарчувались знаннями, а потім себе рабами вважають, а який фах можуть задорого продати? Тільки вміння сунутись до кормушки...

Повідомлення відредагував Слобожанка: 12.10.2008 – 21:20

• 0

#28 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 21:32

Перегляд дописуСлобожанка (12.10.2008 22:11) писав:

Щось тема та лінія обговорення пішли у різні боки.

Іде нормальний процес обговорення теми, кожний розказує про себе, своє розуміння теми.

Власники ї не служать нікому, тільки особистим інтересам, інтересам бізнесу (добре коли й соціальними інтересами не гребують), то наша політика визначається нашою економікою.

Ми неминуче прийдеймо до того, що економіка буде визначати політику. А поки маємо вибирати.
Власник дійсно не служить нікому крім своїх інтересів, а вони завжди є пов`язані з загальним добробутом, купівельною спроможністю громадян.

Повідомлення відредагував Генн2: 13.10.2008 – 21:33

• 0

#29 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 18:51

лише 5% населення мають здібності для ведення підприємництва, тож для 95% населення сенс у тому, щоб знайти розумний компроміс між улюбленою роботою і її грошовим еквівалентом.
Мені здається, що саме порушення цього балансу і веде до оцінки труда як рабського.

Нехай мені вибачать форумчани повторення, але нагадаю. Моя мати розказувала, що до совітів у іхньому селі усі переважно були власниками землі. Більшість обходились без найманої праці, через це і сім`ї були великі. У наймити йшли переважно погорілці, сироти, ледарі, п`янички та не вправні а потім вони стали керувати усім,бо слова завчили: "Кто был никем, тот станет всем!"

Ніякими процентами не можна визначати здатність людини до творчості, бо власна справа - це в першу чергу творчість.
А ми створені по образу та подобі Творця. Усі можуть бути власниками і Творцями, варто лише бажати цього та прийняти рішення.
  • 0

#30 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 31.10.2008 – 21:12

З першим твоїм абзацом я згідний , але далі ... Кожній людині дано , але кожна людина має свої комплекси, страхи, які недають розвинути здібності в даному випадку підприємницькі . Почитайте психологію там все описано.
Можу навести приклад на собі : фах дозволяє стаж, зв'язки тоже,але немає отої рішучості. І тому тільки високооплачуваний фахівець.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 31.10.2008 – 21:13

• 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 23:49

Люди, зрозумійте, що всі ми НІКОЛИ не станемо підприємцями. І не треба намагатись стрибати вище голови. Якщо є здібності до підприємництва, то вони самі проявляются навіть поза бажанням :huh:. А те що всі хочуть стати підприємцями--пагубна тенденція. А бути наймитом-- абсолютно нормально і нічого принизливого тут немає. Кожен заробляє на життя як уміє. Інша справа, що людина може бути ледача, і ми бачимо алкаша-електрика, чи подертого двірника, чи комбайньора-бабника. В тата на батьківщині в богом забутому смт на Житомирщині є працьовитий чоловік і все у нього є, селянам помагає та в себе великий город має, а здавалось, що місце не безперспективне. Достатньо просто серйозно віднестись до роботи і буде задоволення та гроші, роботодавці в таких людях тільки зацікавлені і готові платити відповідні гроші.
  • 0

#32 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 03.04.2010 – 16:08

"Власник не служитиме нікому. Маємо прищепити молоді рвотний рефлекс від найманої праці."
Над власником є інші власники - ті, хто має більше і більший вплив. Наймана праця необхідна, адже, будучи власником, маючи свій бізнес, ви зіткнетеся з тим, що роботи так багато, що ви фізично не можете її всю виконувати, і треба когось наймати, інакше бізнес не укрупнятиметься. Це об"єктивний закон життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних